Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

14 - 20 Kasım Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Bu hafta evli Koç’lar eşinizin maddi durumundan dolayı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Eşinize maddi konularda temkinli olması ve beklediği alacaklara güvenerek yatırımlar da bulunmaması için uyarılarda bulunmalısınız. Eşinizle iletişiminizde anlayışlı tutumunuz ilişkinizin olumlu yönde ilerlemesi için fazlasıyla önem taşımakta. işiniz ve ev hayatınızla ilgili konularda adeta silkinip kendinize geleceksiniz. Bu süreçte değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer verecek ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız. Kendinize güvenin ve ilerleyin. Haftanın son günlerinde özel yaşamınızla ilgili kararlar almaktan uzak durmalısınız. Geçmişin gölgesini ruhunuzdan arındıramadığınız sürece değişim enerjisi ne kadar kuvvetli olursa olsun yanlış seçimler yapabilirsiniz. Dikkatli davranın. Bekar ve birlikteliği olmayan Koç’lar hafta boyunca başlıca hedefiniz eğitim hayatınız ve kariyeriniz olmalıdır. Aşk’ a ne tereddütlerinizle uzak durun ne de tamamen peşine düşüp yanılgılar yaşayın…

BOĞA: İş hayatınızda ise oldukça başarılı ve maddi anlamda şanslı bir hafta sizleri karşılamakta. Azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Bu hafta dikkat etmeniz gereken, İş ve özel yaşamınızda huzurunuzu başarınızı kıskanan kişilerin çevrenizde bulunarak türlü oyunlarla size rahatsızlık vermelerine fırsat vermeniz olacaktır. Çevrenizde bulunan insanlara her zamankinden daha fazla dikkat etmeli tepkilerinizi nazik ama etkili olacak şekilde ortaya koymayı da bilmelisiniz. Kimse sizin suskunluğunuz dan hanımefendi ya da beyefendiliğinizden faydalanarak sizi üzecek davranışlar için cesaret bulamamalı…

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta sizleri yüksek tempolu bir sürecin karşıladığını işaret etmekte son 2 yıldır iş ve özel yaşamınızda yaşadıklarınızın sorgusunu yaparak kendi içinizde hesaplaşmalarda bulunarak cevabını bulmakta zorlandığınız konuların cevabını kendi içinizde bulmak için sorgulamalarda bulunacağınıza işaret etmekte. Bu durum yakın çevrenizde garipsen se de sizler için oldukça gereklidir. Bu haftanın ilerleyen günlerinde kararlarınız netleşecek ve kendinizle yüzleşmenin getirdiği huzurla kararlarınızı uygulamaya geçebileceksiniz. İlk başlangıç noktanız iş hayatınız olacaktır. Kendinizi yaptığınız işte daha da geliştirerek başarılı girişimlerde bulunabilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla işle ilgilenebilirsiniz planlı hareket ederseniz hepsinde birden başarılı olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bu hafta devam eden beraberliğinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu kararlarınızı alırken yakın arkadaşlarınızdan istediğiniz desteği görememeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bekar İkizler sizler de yarım kalan adı konmamış bir aşkın peşinden gitmeyi seçebilirsiniz.

YENGEÇ: Bu hafta işinizle ilgili konularda sezgilerinizin rehberliği ile ilerlemenin faydasını görebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yarım kalmış bir çok şeyi kolaylıkla tamamlama fırsatı elde edecek ve maddi anlamda gelirinizi yükseltecek fırsatlar elde edeceksiniz. Birlikte çalıştığınız insanlara karşı hissettiklerinizi ve çalışma alanınızı daha iyi şartlara taşıyabilmek için ihtiyacınız olan her şeyi açıkça ifade etmelisiniz. Özel yaşamınız da ise sizi her açıdan zorlayan meseleler hafiflemeye başlıyor ve kararlı tavrınız duygularınızın netlik kazanması sorunlarınızın sizin müdahaleniz olmadan sonlanacağını gösteriyor. Özellikle evli Yengeç’ler ayrılık aşamasındaysanız ve eşin sizin istememenize rağmen ilişkiyi devam ettirmek adına zorlayıcı davranışlarına kendi yakınlarınızın da desteğini alarak tepkinizi koymalı ve istemediğiniz bir şeye sürüklenmeye devam ettirilmek istemenize sessiz kalmamalısınız. Bekar Yengeç’ler yeni bir ilişki içindeyseniz kendinizi anlatmaktan çok karşınızda ki insanın kendisini anlatmasına izin vermeli ve onu daha fazla tanımaya çalışmalısınız.

ASLAN: Bu hafta boyunca iletişime vereceğiniz önem yaşamınızda yeni başlangıçların kapılarını aralamanızı sağlayacak. Kendinize güvenin ve sözlerinizi ruhunuzdan gelen enerjinin ışığıyla engin gönlünüzden geçtiği gibi ifade edin. Hem iş hem de özel yaşamınızda yaşayacağınız gelişmelerin hızı karşısında şaşkınlık yaşamanız çok doğal. Donanımınız sahip olduğunuz yetenekleriniz ve her şeyden önemlisi sizi siz yapan mert ve sevecen yapınızın size sağladığı fırsatlardır bunlar. Sosyal yaşamınızda ki olumlu gelişmeleri akıllıca değerlendirmeli ve geçmişte yaşadığınız sıkıntılı günlerde kimin yanınızda kimin karşınızda olduğunu hatırlayarak birlikte yola devam edeceğiniz kişileri bu doğrultuda belirlemelisiniz. Özel yaşamınızda da keyifli gelişmeler sizleri karşılamakta. Bugünlerde hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz. Beraberliğinde sorun olan Aslan’lar ise her şey yoluna girecek biraz sabırlı davranmanız size hiçbir şey kaybettirmez. Aksine kazandırır.

BAŞAK: Bu hafta işinizi kaybetme korkusu ya da başarısızlık duygusu ile yanlış kararlar almamaya ve başkalarının sizin üzerinizde baskıcı bir tavır uygulamasına izin vermemelisiniz. Korkularınızın üstüne gitmeyi ve kararlığınızı sürdürmeyi başardığınız takdirde isteklerinize ulaşmaya başlayacak maddi manevi huzurlu olabileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle iletişime önem vermeli ve sözlerinizi seçerek ifade etmelisiniz. Konuşmanızın etkileyiciliği karşısında fikirleriniz mutlaka kabul görecektir. Özel yaşamınızda ise sezgilerinizin sesine güvenin ve geçmişte yaşadığınız sizi üzen olaylara ilişkinizi esir etmeyin. Eşinizin size olan sevgisini göstermesine izin verin. Bekar Başak’lar sizlerde duygularınızdan emin olmadan bir ilişkide olmak sizi mutlu etmeyeceği gibi pişmanlıklar yaşamanıza sebep olabilir.

TERAZİ: Bu hafta kaygılarınız iş hayatınızda yanlış seçimler yapmanıza sebep olabilir. Geçmişte üzücü olaylar deneyimlemiş olmanız kaygılarınızı güçlendirmiş olsa da anın getirilerini sağlıklı bir şekilde değerlendirebilmek için kaygılarınızı kontrol altına almayı başarmak zorundasınız! Hafta boyunca çalışma arkadaşlarınız işverenseniz çalışanlarınız ve amirlerinizle tartışmalardan kaçınmalısınız. İnsanlar üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir ve sonrasında sizin için düşüncelerini değiştirmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Hakkınızı aradığınızı düşünürken geri dönüşü güç hatalar içinde olmamaya özen gösterin. Çarşamba günü ve sonrasında ise maddi konularda güzel gelişmeler söz konusu. Bu maaşınızda bir artış olabileceği gibi uzun zamandır mücadele ettiğiniz bir alacağınızın geri dönüşü de olabilir. Özel yaşamınızda ise evli Teraziler için var olan sorunların karşılıklı özveri ile aşılabileceğini bilmelisiniz. Tam her şeyden vazgeçmişken ya da bittiğini düşünürken eş ya da sevgilinizden gelecek fedakarca yaklaşımlarla ilişkinize yeniden hayat verebilirsiniz.

AKREP: Ay Kendinizi yeniden keşfettiğiniz özel bir hafta sizler için. Kendinize olan güveniniz neler yapabileceğinizi bilerek hareket etmeniz iş ve özel yaşamınızda huzuru yakalamanızı sağlayacak. İş hayatınızda önemli bir teklif alabilir uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir projenizi işverenlerinizden aldığınız destekle hayata geçirebilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanırken yakın çevrenizde sizi engellemeye çalışan rakipleriniz ya da dost bildiğiniz insanların çirkin dedikodularının sizi etkilememesi olmalıdır. Özel yaşamınızda Aşk’ın heyecanı ruhunuzu sarabilir. Uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınız özel bir ilişkiye dönebilir. Sizi anlayan mutluluğunuzla mutlu olan özel bir insanla aşka yaşama olan bakış açınız köklü bir değişiklik kazanabilir.

YAY: Bu hafta iş hayatınızda çığır açacak bir girişimin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Cesur olun kendinize güvenin yeteneklerinizin fark edilmesi ile birlikte önlenemez bir yükseliş dönemin içine girdiğinizi kabullenerek kendinize ve sizi destekleyen insanlara güvenerek hareket edin. Disiplinli davranın ve hiç kimsenin etkisinde kalmadan yüreğinizde kaygı ve korku oluşturmalarına fırsat vermeden hareket edin. Bu dönem ne kadar çok çalışırsanız o kadar başarılı olacak ve kariyerinizin en şanslı sürecini akıllıca değerlendirerek kazançlı çıkacaksınız. Aşk hayatınız ise karşı cinsin yoğun ilgisi birlikte olduğunuz insanın alakası sizleri memnun edecek. Özellikle yeni bir ilişkinin içinde olan Yay, Karşılıklı sevgi ve anlayışın tadına vararak özel hayatın yaşama bakış açınızı nasılda olumlu yönde değiştirebildiğinin farkına varacaksınız….

OĞLAK: Bu hafta iş hayatınızda geçmişten gelen sorunlarla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi biraz zorlasa da iş hayatınızda yapılan köklü bir temizlik gibi değerlendirebilirsiniz. Bu süreç içinde sinirlerinize hakim olmalı ve biriken işlerinizi tamamlamaya bakmalısınız. Bu sürecin sonunda maddi olarak istediğinizi elde edemeseniz bile yolunuzda ki taşları kaldırmış olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Bu durum kişisel anlamda sizleri güçlendirecek ve şu anda yaşadıklarınızdan sorumlu olan kişi ve kişileri de hayatınızdan kararlılıkla uzaklaştıracak ve bir daha size bu tarz olumsuzlukları yaşatmalarının önüne geçmiş olacaksınız. Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz bu sorunlu bir ilişkinin izlerini tamamen silmeniz ve var olan ilişkinizde tam anlamıyla huzura kavuşmanız olabilir. Bekar ve birlikteliği olmayan Oğlaklar ise yaşamınızı tamamlayacak bir hayat arkadaşı ile yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

KOVA: Hafta boyunca iş hayatınız için oldukça önem taşımakta. Bu süreçte yapacağınız görüşmeler girişimler sizin kişisel girişimleriniz sayesinde başarılı da olabilir hayal kırıklığı da yaratabilir. İş hayatınızda karşılaşacağınız insanlar üzerinde bırakacağınız ilk izlenimin çok önemli olduğunu bilerek hareket etmelisiniz. İşlerinizin yoğunluğundan kaynaklanan yorgunluk ve gerginliklerinizi çevrenizde ki insanlara yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Yine bu süreç içinde işinizle ilgili alacağınız kararlarda sunacağınız tekliflerde acele kararlar almamalı ve eleştirileri olumlu yönde değerlendirerek her türlü görüşe açık olmalı ve toleranslı davranmalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin küçük şeylerden büyük tartışmalar çıkarmaya çalışır tarzda yaklaşımına tepkiniz oldukça sert olabilir ve tartışmalar hafta boyunca huzurunuzu kaçırabilir. Bekar Kova’lar çekiciliğiniz bu kadar yoğunken karşı cinsin yoğun ilgisine karşı duyarsız kalmanız neredeyse imkansız fakat dikkatli olmalı ve bir beraberliğe adım atmadan önce sezgilerinizin sesine kulak vermenizin gerekliliğinin bilincinde olmalısınız.

BALIK: Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini çekecek ve size olan hayranlığın artmasını sağlayacaktır. İşinize olan hâkimiyetiniz kendinize güvenerek hareket etmeniz bu etkiyi kuvvetlendirecektir. Gökyüzü bu süreçte hiç tahmin etmediğiniz insanların bile desteğini alarak başarılı olmanız için samimiyetle yanınızda olup sizinle birlikte hareket edeceklerine işaret etmekte. Yine bu dönemde yeni insanlarla tanışabilir ve yepyeni teklifler alarak farklı alanlarda da boy gösterecek çalışmaların içine girebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise Özellikle yakınlarınız ile sevdiğiniz insan arasında haksız olana taraf olmaktan uzak durmalı ve yaşanan gerçekleri görmezden gelerek hareket etmemeye özen göstermelisiniz. Bekar Balıklar ise Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişki içine girmek sizleri korkutmamalı ve ilk adımı karşı tarafın atmasını beklerken sizde duygularınızı ifade etmekten çekinmemeli onu cesaretlendirmelisiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık