Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

31 Ekim – 6 Kasım Haftalık Burç Yorumları

KOÇ Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Yapabileceğini düşünen yapabilir, yapamayacağını düşünen yapamaz. Bu değişmez ve tartışılmaz bir kuraldır. Picasso

Bu hafta iş hayatınızda her türlü riskten uzak durmalı ve acele kararlar vermemelisiniz. Özel yaşamınızda da sevgi varsa mücadele gücünü kendinizde bulacak ve ilişkinizi yeniden yapılandıracaksınız. İlişkilerinde sorunlar aşamayan Koç’lar sizler de ilişkinizde başladığı ilk andan bugüne kadar olan zamanı gözden geçirecek ve bu doğrultuda kararlar alma eğiliminde olacaksınız.

BOĞA Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Öfkeyi sevgiyle, kötülüğü iyilikle yen. Açgözlülüğü cömertlikle, yalanı gerçekle yen. Buddha

Bu hafta iş hayatınızda size engelleyen zararı dokunan arka planda kalan kişiler bir bir ortaya dökülecek adeta. Dostu düşmanı tanıyacak ve hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmadığına şahitlik edeceksiniz. İş ve özel yaşamınızda mücadele ettiğiniz konularda zaferi özgürlüğü ve başarıyı elde ederek rahat bir nefes alacak düşüncelerinizi netleştireceksiniz. İş ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yeni ve güçlü enerjiler hakim. Baştan ayağa arınıyor güçleniyor yenileniyorsunuz.

İKİZLER Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Hayatın nimetlerinin değerini bize öğreten, ancak hayatın zahmetleridir. Goethe

Bu hafta gezegensel enerjiler sizleri gergin endişeli huzursuz bir ruh haline büründürebilir. Olabildiğince sakin kalmalı ve hafta boyunca yaşamın sizi bir dizi sınavdan geçirdiğinin bilinci ile hareket etmeli. Var olan şartları muhafaza etmek için ekstra bir çaba ve ısrar içinde bulunmamalısınız. Değişim enerjisini reddetmek akıllıca olmayacaktır. Özel yaşamınızda da fazla sorgulayan mutsuz olmak için en ufak ayrıntının ardında farklı bir mana arayan tavrınızdan uzaklaşmalı eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için çabalamalı iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye çalışmalısınız.

YENGEÇ Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Aynaya baktığında başka birini görmek istemiyorsan kendin gibi ol. A.Lincoln

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda başarılı bir dönem karşılayacak sizleri. Zam terfi yada yeni bir pozisyon söz konusu olabilir. Cesaretli davranın ve gelen şansı akıllıca değerlendirin. Bu enerjiyi daha güçlü bir hale getirebilmek için meditasyon yapabilir ruhsal çalışmalarda yer alarak kendinizi çok daha iyi hissedecek aktivitelerde yer alabilirsiniz. Kararlarınızı hırsla değil yapıcı bir çerçevede almaya özen göstermeli olabildiğince sakin ve anlayışlı bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. İş hayatınızda da sürpriz gelişmeler söz konusu iş başvurunuz kabul edilebilir terfi zam gibi keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler yaşamınıza farklı bir boyut getirebilir.

ASLAN Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: “Başlangıç muhtemelen her şeyden daha zordur. Ama dayanın, her şey sonunda daha iyi olacak” Van Gogh

Bu hafta işinizle ilgili beklenmedik değişimler söz konusu olabilir bu durum paniğe kapılarak öfke ile söylemlerde bulunmanıza ve sözlerin yıkıcı etkileri ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir dikkatli davranın. enerjisinin yansıması ile duygu ve öfkenizi kontrol etmek oldukça güçtür sizlere tavsiyem kendinize ruhunuzun derinliklerine karanlık ve aydınlık yönlerinize yönelin ve değerlendirmelerde bulunun. Her insanın bir iyi bir kötü tarafı vardır. Şimdi size düşen hangi yönünüzü güçlendireceğinizi seçmek olacaktır. Özel yaşamınızda ise tutkulu bir beraberliğe adım atabilir sorunlu bir ilişkiye de son noktayı koyabilirsiniz.

BAŞAK Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Dik dur ve gülümse. Bırak neden gülümsediğini merak etsinler. Che Guevara

Bu hafta pek çok konuda kendinizi ifade etmekte yazmakta zorlanabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kendinize zaman ayırın zihninizi dinlendirin. İş hayatınızda da finansal anlamda kazançlı çıkacağınız iş birlikleri söz konusu olabilir DİKKATLİ olmanız ayrıntılara önem vermeniz ve tecrübe sahibi olduğunuz konularda olmak kaydı ile. Aksi halde bilmediğiniz bir iş anlık kararlar maddi kayıpları ve hukuksal sorunları beraberinde getirebilir. Özel yaşamınızda ise başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermeden yalnızca kendiniz olun aksi halde iş ve aşk hayatınızda büyük pişmanlıklar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıcı. Sevgiye dayalı bir ilişkiyi başkalarının sözleri ile bitirecekseniz bilin ki pişman olacak mutsuz olup mutsuz edeceksiniz. İş hayatınızda da sizi cezbedecek hayallerinize hitap edecek vaatlerde bulunanlara dikkat edin ve içinde bulunduğunuz rüya aleminden bir an evvel uyanmaya bakın.

TERAZİ Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Ne kadar farklı olursa olsun; sana ait olmayana tenezzül etme ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme. Che Guevara

Bu hafta Finansal konular iş hayatınız ve Para sağlıkla ilgili konularda etkili olacak. Uzun zamandır kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa daha büyük bir problem yaşamadan doktora görünmeli ve daha ciddi sorunlar çıkmasının önüne geçmelisiniz. Finansal konularda ise şans sizden yana beklenmedik ek gelirler söz konusu olabilir. tutulması iş hayatınızda kalıcı işlerin altına imza atmanızı ve hak ettiğiniz yere gelmenizi sağlayacak güçte. Siz yeter ki kendinize güvenin ve geçmişte ki olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket edin. Özel yaşamınızda siz bir ayrılık sürecindeyseniz eş ya da sevgilinizin samimiyetle pişmanlığını ifade etmesi ve size olan sevgisini gösteren davranışları ilişkinizi yeniden aşkla tedavi ederek bambaşka bir hale getirebilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler sürpriz gelişmeler ruh eşinizi karşınıza çıkarabilir.

AKREP Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Zaman en iyi yazardır. Her zaman mükemmel sonu yazar. Charlie Chaplin

Zorluklardan şikayet etmeyi bir tarafa bırakacak aşılabilir olduğunun bilinci ile savaşçı yönünüzü ortaya koyarak başarılı olacağınız girişimlerde bulunacaksınız. Aşk ve iş hayatınız yeniden yapılanıyor ve bu kez MİMARI sizsiniz. İş arıyorsanız başvurularda bulunabilir devam eden bir işe sahipseniz zam terfi beklentilerinizi bu sure içinde gündeme getirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Bitişler yeni başlangıçları getirirken yanlış olan hemen her şeyde çıkıp gidiyor hayatınızdan. Siz umutlarınıza ve inancınıza sarılın AŞKIN en kutsalı ve kalıcı olanın gönül kapınızı taçlandıracağından emin olun.

YAY Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Gün sonunda yapmadıklarınla değil yaptıklarınla yargılanırsın. Charlie Chaplin

Bu hafta hemen her konuda bilinmeyene karşı merakınızı uyandırabilir ve bu anlamda bilgisinin doğruluğuna güvendiğiniz insanlardan değerli bilgiler alabilir ruhsal gelişiminiz ve iyileşmenizle ilgili yaşamınızda köklü bir değişimin başlangıç startını verebilirsiniz. İş hayatınızda biten bir ortaklıkla ilgili konu ve kişiler uzun bir süre sizleri uğraştırabilir. Sizlere tavsiyem geçmişin olumlu ya da olumsuz konularını tamamen çözümleyip olması gereken yerde yani dününüzde bırakmalı geleceğinize gölge etmesine izin vermemelisiniz. Aşk hayatınızda sürpriz bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Kalbinizi dinleyin ve kararınızı bu doğrultuda verin.

OĞLAK Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Hiçbir şeyden asla vazgeçme çünkü vazgeçenler yalnızca kaybedenlerdir. A.Lincoln

Bu hafta sevdiğiniz insanında destek ve öneri ile alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilir ruhunuzu kendinizi yenileyecek deşarj olacak kişisel gelişime yönelik aktivitelerde yer alabilir uzun zamandır hırpalanmış psikolojinizi düzelterek yeni ve güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Göreceksiniz ki siz şartları zorladıkça bir çok kapı size açılacak Uzun zamandır birliktelikleri devam eden Oğlak’lar Aşk hayatınız yeniden yapılanıyor eş ya da sevgilinizi daha çok sevecek mutlu olmanın mutlu edebilmenin şükrünü tüm kalbinizle yaşayacak ve ilişkinizi yeniden aşkla emekle sabırla şekillendirmenin güzelliklerini deneyimleyeceksiniz.

KOVA Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: En büyük suçlar, gerekli olanı değil de, fazla olanı elde etmek için işlenir. Aristoteles

Bu hafta geçmişe dayalı hukuksal sorunlar yaşayan Kova’lar kazanacağınızdan emin olduğunuz dava yada davalarınızda beklemediğiniz sonuçlar alabilirsiniz. Gezegensel enerjiler işle ilgili konularda aksamalara yavaşlamalara ve isteklerinizin istediğiniz gibi sonuçlanmamasına işaret etmekte. Hırslı yaklaşımlar başkalarının dolduruşuna gelerek hareket etmek yanlış girişimler ve kayıplara neden olabilir dikkatli davranın ve iş hayatınızda başkalarının söylemlerinin sizi yanlış yönlendirme ve seçimlere zorlamalarına izin vermeyin. Özel yaşamınızda çekiciliğinizin fazlası ile yoğun olduğu bu hafta hayatınızın aşkını bulabilir yeni bir ilişkiye başlayabilir aşkın coşkusunu size yaşatacak o özel insanla yaşamınızı birleştirebilirsiniz.

BALIK Gökyüzünün sizlere bu hafta mesajı: Ayna benim en iyi arkadaşımdır, çünkü ben ağladığımda, o asla gülmez.. Charlie Chaplin

Bu hafta özel yaşamında sorunlar yaşayan kısa süre önce ilişkisi sonlanan ve bunun üzüntüsünü yaşayanlarınız geri dönüşler le barışmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise belirsizlikler netleşiyor uzun zamandır verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı finansal konularda zorlandınız. Şimdi hepsi ardınızda kalıyor ve iş hayatınızda köklü değişimler yeni kazançları beraberinde getiriyor. İş değişikliğine gidebilir ek bir işe başlayabilirsiniz. Gezegensel enerjiler ile finansal sorunlarda sona erecek. Geçmişle ilgili alacaklarınızı tahsil edebilecek uzun zamandır beklediğiniz iş başvurusu ya da yeni bir pozisyonla ilgili olumlu haberi bu hafta alabileceksiniz. Kendinize güvenin ve yaşamın size sundukları ile kendi arzularınızı dengeleyerek seçimlerinizin peşinden gidin.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık