Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

24 - 30 Ekim Haftalık Burç Yorumları

KOÇ; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Özünü Bilirsen Özürden Kurtulursun. Hacı Bektaş Veli

Bu hafta özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle ilişkinizi ya iyileştirecek ya da kangren olan sorunları sonlandırıp yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz. Hafta boyunca İş ve eğitiminizle ilgili önemli kararlarınızı dikkatlice vermeli uyarıları dikkatlice değerlendirerek kendinizi geliştirmelisiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde ise yüzleşmeler geçmişte paylaşılan sırların ortaya dökülmesine ve zor durumda kalmanıza neden olabilir sakin olmalı ve inatlaşmalara girmeden hareket etmelisiniz.

BOĞA; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Önce önemsemezler, sonra gülerler, sonra kıskanırIar, en sonunda ise yenilirler. Mahatma Gandhi

Hafta boyunca yükselen enerjinizle kendinizi her zamankinden farklı ve özgün hissetmeye başlayacaksınız. Hayal gücünüzü işinize yansıtacak hedeflerinizi yükselteceksiniz. Hafta boyunca iletişim önem kazanmakta doğru yerde doğru zamanda yapacağınız iş birlikleri ile hayalleriniz gerçekleştirebilir sınırlarınızı aşarak büyük bir başarının MİMARI olabilirsiniz. Kendinize sezgilerinize yeteneklerinize güvenin ve yolunuza kararlılıkla devam edin. Özel yaşamınızda ise gizli düşmanların yaşayacağı hayal kırıklılarına şahitlik edeceksiniz sevdiğinizle. Aşk inanç ve emek beraberliğinizi bir kale gibi geçilmez kılacak.

İKİZLER; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun.
Che Guevara

Gökyüzü hafta boyunca sorumluluklarınızın izin verdiği ölçüde isteklerinizi gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte ayaklarınız yere sağlam basmalı ve hayal gücünüzün oyunlarına aldanarak olması güç konuların peşinden gitme eğiliminizi kontrol altına almalısınız. Kendinizi kısıtlanmış ve zorlanmış hissedeceksiniz ama, düşlerin gerçeklerinizden yükümlülüklerinizden uzaklaşmanıza sebep olmasına izin vermeyin. İşinizi dikkate alın ve özen gösterin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sağlık sorunları ile kısa süreli bir panik yaşayabilir ona karşı takındığınız baskıcı tavırlarınızdan dolayı vicdan azabı çekebilirsiniz. Bu durum hatalarınızı fark ederek ilişkinizi güçlendirmenizi sağlarken sizde kendinizi geliştirmenin güzelliklerini deneyimleyeceksiniz.

YENGEÇ; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kimseye kirli ayaklarıyla, beynimde gezme fırsatı vermem. Mahatma Gandhi

Bu hafta işinizle ilgili konularda gerçekçi ve cesaretli davranın güvendiğiniz dost ve arkadaşlarınızla duygularınızı fikirlerinizi rahatlıkla anlatın. İşiniz gereği kısa mesafeli yolculuklar olumlu ve keyifli geçerken yeni insanlar tanıyabilir yeni fikirlerle kendi fikirlerinizi harmanlayarak meslek hayatınızda yeni ve istikrarlı bir sürecin içine girebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle duygusal konularda yaşanacak sorunlara sebep olanları anlayabilmiş olmanın yansıması ile keyifli gelişmeler yaşayacak ona olan güveninizi tazelerken ilişkinize sahip çıkacak özel hayatınızda sınırlarınızı belirleyerek ilişkinizde huzurunuzu kaçırmak için çabalayan 3ncü şahısların yumuşak görüntünüzün altında yatan sert korumacı ve mücadeleci yapınızın ne denli güçlü olduğunu anlamalarını sağlayacaksınız.

ASLAN; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Zayıf insanlar affedemezler. Affetmek güçlülere has bir özelliktir. Mahatma Gandhi

Bu hafta iş ve arkadaşlık ilişkilerinize kıskançlıklar damgasını vurabilir. Kendi kararlarınızı sahiplenme duygunuzun gücü iş hayatınızda başarıya dönünce rahatsızlıklar gün yüzüne çıkabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz sizlere önerim sizi yolunuzdan etmeye çalışacak her şeye ve herkese karşı tavrınızı ortaya koyun ve kimsenin sizin üzerinde kıskançlık ve iğneleyici sözleri ile etkili olamayacaklarını anlamalarını sağlayın aksi takdirde bu kişiler sizi belki yolunuzdan edemeyecek ama enerjinizi düşürmeyi başaracaklardır. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkiniz büyük bir çıkmaza girebilir bencilce tavırları ve sürekli kendi isteklerinin yerine getirilmediğini ifade etmesi ilişkinizle ilgili ciddi kararlar almanıza neden olabilir. Bitmesi gereken bir kısır döngüyü uzatmak sadece sizi yoracak ve güzelliklerle taçlanabilecek zamanı kendinizden çalmanızı sebep olacaktır.

BAŞAK; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sevmek; güzel birinde aşkı aramak değil. O kişide, bilmediğin bir zamanın beklenmedik bir anında, kendini bulmaktır. Dostoyevski

Bu hafta, Aşk ve romantizm, güzellikler, ilişkiler sizler için son derece keyifli bir hal alacaktır. Unuttuğunuz yabancısı olduğunuz duygu ve arzuları uyandıracak o özel insanla yollarınız kesişebilir ve bir anda hayatın size sunacağı büyük bir sürprizin kahramanı olabilirsiniz. İş hayatınızda da yaratıcılığınızı ön plana çıkarmanız çaba göstermeniz gereken bir haftadasınız kendinize güvenin ve varlığınızı çevrenize hissettirin. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu harcamalarınız gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış yaşayabilirsiniz. Bu durum harcama eğiliminizi harekete geçirebilir ve gereksiz harcamalarda bulunarak ilerleyen günlerde kendinizi sıkıntıya sokabilirsiniz dikkatli davranın.

TERAZİ; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sevgili dediğin güzelliğiyle seni kendine aşık eden değil, Sana kendin oIabiIme şansını verendir. Che Guevara

Haftanın ilk günleri sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Yemek yeme alışkanlığınızı kontrol altına almalı ve yemek saatlerinizi belirli bir rutine oturmalısınız. Aksi halde gıda zehirlenmeleri ve gece yarısı yemek yeme alışkanlığınızın yansıması ile mide ve bağırsaklarınızla ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise iş birlikleri ve fikir alışverişleri krizleri yöneterek çözüme kavuşturabilmenizi sağlayacaktır. Haftanın ilerleyen günleri ile yaptıklarınız takdir gördüğü gibi maaşınızda hatırı sayılır bir artış yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kendi kendinize yaptığınız serzenişi birlikte olduğunuz insanla paylaşmak rahatsızlıklarınızı ortadan kaldırırken birbirinizi daha iyi anlayarak yardımcı olmanızı sağlayacaktır. Sizlere önerim eş ya da sevgilinize zaman ayırın konuşun onu anlamaya çalışırken ona verdiğiniz önem ve sevgiyi de açıkça ifade edin ve birlikte mutlu olmanın yollarını arayın.

AKREP; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Aslanların sessiz kaldığı yerlerde, kuşlar kartallar volta atar; Ama bilmezler ki aslan o sessizliği bozarsa, kıyamet kopar.
Che Guevara

Haftanın ilk gününden itibaren iş hayatınızda yaşanacak değişimlerle karşı karşıya kalabilir sorumluluklarınıza bir yenisinin eklenmesi ile planlama yapmakta zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim güvendiğiniz kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle görev bölümü yapmayı deneyin ve yükselen tempo ve sorumlulukların sonucunda maddi manevi kazançlı çıkacağınızı bilerek hareket edin. Ortaklıkları olan Akrepler bu hafta karlı yatırımlar gerçekleştirebilir uzun süredir devam eden hukuksal bir sorunu zaferle sonuçlandırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Sevdiğiniz eş ya da sevgiliyi kıskanmak tatlı bir duygu olarak içinizi sarabilir bu durum karşı tarafın sevildiğini hissettirdiği ölçüde ilişkinizi renklendirecektir. Aşırıya gittiğiniz takdirde yolunda giden bir beraberliği şüphe kuşku gibi kötücül duygularla hırpalayarak yaralayabilirsiniz. Dikkatli ve duyarlı davranın pişmanlıklar yaşamak istemiyorsanız güven aşk ve sevginin gücünün rüzgarına kapılarak hareket edin.

YAY; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir!
Che Guevara

Bu hafta iş yada eğitiminiz gereği yapacağınız yolculuklar hayatınıza bambaşka anlamlar yükleyebilir ve kendinizi büyük bir değişim sürecinin baş rolünde bulabilirsiniz. Gökyüzü gelişmeniz olgunlaşmanız yenilenmeniz için bir sürpriz hazırlıyordur belki de sizlere. Yeter ki farkına varın ve akışa ayak uydurarak ilerleyin. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle uzun zamandır yapmak isteyip yapamadığınız tatil planınızı hafta sonuna doğru elinize geçecek bir fırsatla gerçekleştirebilir iş stresinizi üzerinizden atarak birbirinizle olmanın keyfini güzelliklerini deneyimleyebilirsiniz. Bekar Yay’lar yolculuklar kalbinizin kral ya da kraliçesi olacak hayat arkadaşınızla yollarınızı birleştirebilir.

OĞLAK; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Eğer gerçekten işiten kulaklara sahipsek, Tanrı bize kendi dilimizde seslenir. Mahatma Gandhi

Gökyüzü bu hafta boyunca kendinizi duygusal ruhsal ve bedensel olarak yenileyeceğiniz düşüncelerinizi iyileştirerek yaşam amacınızın idrakinin farkına varacağınız gelişmeleri müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda uzun süren yılgınlık duygunuzdan uzaklaşıyor ve kazanmaya hazır dinamik bir ruh haline bürünüyorsunuz. Planlarınızı yapın sisteminizi oturtun ve harekete geçin. Özel yaşamınızda ise Sevdiğiniz insana sevginizi tüm yalınlığıyla ifade edip mutluluk ve uyumu sağlayacak ve ilişkinizi çok daha sağlam temellerle güçlendireceğiniz keyifli ve bir o kadar özel bir haftadasınız. Bekar Oğlaklar sizlerde hafta boyunca sosyal olmalı ve şansın sizi bulması hayallerini bir yana bırakıp kendi şansınızı yaratmak için bir şeyler yapmalısınız. Siz bir adım atın hayat sizi isteğiniz noktaya götürecektir.

KOVA; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hayat bir sınavdır ama diğer sınavlara pek benzemez; bazen yaptığın bir yanlış, tüm doğrularını götürebilir. Dostoyevski

Bu hafta duygusal konularda hassasiyetleriniz oldukça yüksek olabilir bu durum sizi melankolik bir ruh haline büründürerek karamsar sevilmeyen güvendiğiniz insanlar tarafından suiistimal edildiğiniz düşüncesine kapılmanıza neden olabilir. YAPMAYIN! Kurguladıklarınızla sevdiklerinize ve sizi seven insanlara haksızlık ederek hem kendinizi hem onları mutsuzluk kuyusunun içine itmeyin. Sizlere önerim bir an için gözlerinizi kapatın ve tüm olumsuz düşüncelerinizi gürül gürül akan bir şelalenin serin sularına bırakın. Egonuzu kızgınlık ve kırgınlığınızı o eşsiz gümüş taneleri suyun enerjisi ile ardınızda bırakın ve arının. Bunu yaptığınız anda kendinizi bulacak doğruların farkına vararak mutlu olup mutluluğun peşinde yürümeye başlayacaksınız. İşinizle ilgili konularda beklenmedik gecikmeler söz konusu olabilir Çarşamba gününden itibaren her şey yoluna girmeye başlayacaktır siz yeter ki sabırlı davranın ve sabırsızlıkla hareket etmeyin.

BALIK; Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Mert ol, yürekli ol. Usul bil, adap bil, sınır bil. Şeyh Edebali

Hafta boyunca işinizle ilgili konularda kararlı tavırlarınız sorumluluk alma cesaretiniz birlikte çalıştığınız kişileri şaşırtacağı gibi size hayranlık duymalarını ve iş birlikleri tekliflerinde bulunmalarını sağlayacaktır. Sizlere önerim içinize sinmeyen aklınıza yatmayan hiç projenin içinde yer almamanız. İnancınızdan aldığınız güçle maddi manevi kazançlı çıkmayı başaracağınız bu süreçte kararlı olun ve yapacağınızdan emin olduğunuz her konuda güçlü adımlar atmaktan çekinmeden hareket edin. Özel yaşamınızda ise size yaşatılanı yaşayanların söylemlerine kulaklarınızı tıkayın ve yeni başlangıçlara yol alın. Dün dündür bugün yeni bir şeyler yapmak lazım ilkesi ile hareket edip ruhunuzu zenginleştirip mutlu edecek gelişmelerin içinde yer almaya bakın.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık