Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 - 23 Ekim Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Gökyüzü bu hafta boyunca duygusal olarak çok derin düşüncelerin içinde olabileceğinize işaret etmekte. Özelik ile haftanın ilk iki günü çevrenizdekilere karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı hassas davranışlarınızı dışa vuramamanız içinize kapanmanıza neden olabilir. Hissettiklerinizi paylaşın, Duygularınız olumluda olabilir olumsuzda birlikte olduğunuz insan sizi gerçekten seviyorsa ruh halinizi anlayarak düşündükleriniz ve hissettikleriniz için sizi aydınlatmaya çalışacak açıklamalarda bulunacaktır. Aşk hayatınızda gerginlikleri devam ettirmek mi? Yoksa mutlu olmak için çaba göstermek mi? Amacınızı belirlemeli ve kararlarınızı buna göre vermelisiniz.

BOĞA: Gökyüzü; bu hafta tüm ilişkilerinizin önem kazanacağı iyileşeceği süregelen stresli enerjilerin sona ereceğini müjdelemekte. İş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu. Emeklerinizin karşılığını maddi olarak almaya başlıyorsunuz. İşle ilgili konularda daha ciddi olmalı ve her zamankinden daha özverili çalışmalısınız. Maddi konularda beklentilerinizin üzerinde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız zorluklardan sonra, dikkat etmeniz gereken tek konu geçmişte sizi üzen insanların fırsat kolladığının farkındalığı ile buna meydan vermemek olmalı. Özel yaşamınızda ise yeniden yapılanma mutluluğun içinde yer alma zamanlarındasınız. Duygularınıza ve sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz.

İKİZLER: Bu hafta iş ve özel yaşamınızda belirsizlikler ve başkalarından kaynaklanan engeller ortadan kalkıyor ve hemen her şey netlik kazanıyor. Finansal olarak Çarşamba gününden itibaren iş birlikleri yapabilir ve ek gelirler elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kuşkucu haliniz eş ya da sevgilinizi fazlası ile rahatsız edebilir ve bu durum aranızda uçurumların açılmasına neden olabilir. Bekar İkizler sizler de bu hafta yeni biri ile tanışarak keyifli bir beraberliğin ilk adımını atabilirsiniz. Korkularınızı bir yana bırakmalı geçmişin geleceğinizi gölgelemesine izin vermeden bu sürecin keyfini sürmeye çalışmalısınız.

YENGEÇ: Haftanın ilk iki günü iş ve eğitim hayatınızda başkalarından kaynaklanan ‘’İşverenler müdürler üst düzey yetkililer gibi’’ kişilerle tartışmamaya iletişim kurarken diplomatik olmaya özen gösterin. Beklenmedik değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bu durumu olumsuzluk olarak görmeden içinde bulunduğunuz konumu ve şartları koruyarak hareket etmelisiniz. Hafta sonuna doğru çok önceden planladığınız yolculuk seyahat gibi konularda yaşanacak gecikme ve iptaller söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi olan Yengeçler ya sabır gösterip ilişkiniz için sevginiz için mücadele edecek ya da sürekli huzursuzluklara sebep olan olaylar karşısında yenilerek sevginizi başkalarının sebep olduğu olaylara kurban edeceksiniz. Seçim sizlerin.

ASLAN: Haftanın ilk günü iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmelerle moral bulacak hakkınız olan pek çok şeyi maddi manevi elde edebilmenin şükrünü yaşayacaksınız. Çarşamba gününden itibaren finansal anlamda gelir düzeyinizin artması sizi yoran pek çok olumsuzluğu çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana güvenmeyi öğrenmeli size olan desteğinin çıkar amaçlı olmadan size olan sevgisinden dolayı yanınızda yer aldığını kabullenmelisiniz. Geçmişin yaşanmışlıkları ile aşkı itham etmekten vazgeçmelisiniz. Bekar Aslanlar sizler içinde bu hafta güçlü enerjiler söz konusu fakat başkalarının etkisi altında kalmamanız kaydı ile.

BAŞAK: Hafta boyunca ruhsal fiziksel zihinsel enerjiniz yükselecek ve yenilendiğinizi hissedeceksiniz. İş ve eğitim hayatınızda yeni fikirlerle açık olmanız her bakımdan başarılı olmanızı sağlayacaktır. Saplantılarınızı bir yana bırakın ve detaylarda boğulmak yerine resmin bütününü görmeye çalışın. Özel yaşamınızda geçmişte yaşanan bir ilişkiye duyduğunuz özlem hayatınıza girmek için çabalayan o özel insanı kendinizden uzak tutmaya çalışmanıza ve haftanın ilerleyen günleri ile birlikte bunu yaptığınız için pişmanlık duymanıza neden olabilir.

TERAZİ: Gökyüzü haftanın ilk iki günü iş ve eğitim hayatınızda sabırsızca davranış ve ön yargılardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Yaşadığınız ufak tefek sorunları çözümlemek yerine daha da zor bir hale getirebilirsiniz dikkatli davranın ve inatçı davranışlardan kaçının. Çarşamba gününden itibaren beklediğiniz haberleri almaya başlayabilir finansal olarak önemli bir iş için fikirlerinizi kabul ettirerek güçlü işbirlikleri yapabilirsiniz. yüksek bir enerjiye sahipsiniz. Özel yaşamınızda ise bencillik ve kıskançlık duygunuz ilişkinizi zedelesin istemiyorsanız eş ya da sevgilinizi anlamaya çalışmalı baskıcı ve suçlayıcı sözlerle hem onu hem de kendinizi bunaltmamalısınız. Hafta sonuna doğru Dikkatsizlik sonucu küçük ev kazaları yaşayabilirsiniz.

AKREP: Gökyüzü bu hafta iş arkadaşlarınız ile fikir ayrılıkları yaşayarak tartışmalar yaşayabileceğinize işaret etmekte bu durum beklenmedik engeller ile karşılaşmanıza ve işinizden uzaklaşmanıza neden olabilir. Sakinliğinizi korumalı tartışmaların boyutunu büyütmeden diplomasiyi elden bırakmamalısınız. Bu şekilde davrandığınız kim dostunuz kim düşmanınız görmüş olacak ve çalışma arkadaşlarınıza nasıl davranmanız gerektiğini duygularınızla değil aklınızla belirleyeceksiniz. Özel yaşamınızda aile bireylerinin tavsiyelerine kulak vermeli yanlış insana şans verip sizi tekrar üzmesine fırsat vermemelisiniz. Siz sevilmeyi hak ediyorsunuz üzülmeyi değil.

YAY: Bu hafta her şeyden önce zayıf düşen bünyenizi güçlendirmeli özellikle haftanın ilk iki günü zihninizi bulandıracak kişilerden uzak durup önceliğinizi kendinize ve yapmaktan sorumlu olduğunuz işlere yöneltmelisiniz. Finansal olarak güçlü işbirlikleri gerçekleştirebilir aracılık ettiğiniz işlerden önemli gelirler elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise haftanın ilk üç günü gergin etkiler söz konusu özellikle evli Yay’lar eşinizin finansal sorunlarının sorumlusu olarak sizin pay sahibi olduğunuzu iddia etmesi ciddi tartışmalar yaşamanıza sebep olabilir. Beklemediğiniz olaylar söz konusu olsa da sağ duyulu davranmalı anlık öfkeye yenilip ilişkinizi bitirmekten yana bir tutum içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Bekar Yaylar sizler de bu hafta ilişkinizi başkalarını mutlu etmek için ihmal eden davranışlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.

OĞLAK: Gökyüzü, Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda hazırlık aşamasında olduğunuz konularda disiplinli ve titiz bir çalışma içinde olmanız için uyarıyor ve motive ediyor sizleri. Başkaları için değil kendiniz için kazanmaya başarılı olmaya odaklanmalı hiç kimsenin sizi bu süreçte başarı merdivenlerinden aşağıya çekmesine izin vermeden mücadele etmekte kararlı olmalısınız. Özel yaşamınızda ise işiniz gereği yakın olduğunuz birinin size karşı aşırı samimi yaklaşımları eşinizle aranızın açılmasına sebep olabilir. Dengeleri sağlayacak olan sizsiniz buna fırsat vermemeli sizi siz yapan o özel insanı incitmemeye fazlası ile özen göstermelisiniz. Bekar Oğlaklar bu hafta aileniz aracılığı ile tanıyacağınız biri sizleri fazlası ile etkileyebilir.

KOVA: Gökyüzü haftaya baskın endişeli ve gergin bir şekilde karşınıza engeller çıkaran işverenler ya da çalışma arkadaşları ile uğraşabileceğinize işaret etmekte. Kişisel kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmenize engel olma çabası içinde olan kişilere karşı tavrınızı ortaya koymalı çözüm bulamadığınızı düşündüğünüz anda sezgilerinizin sesi ile ilerlemeye çabalamalısınız. Perşembe gününden itibaren sorunlar azalacak ruhsal ve duygusal olarak daha güçlü hissederek işinizle ilgili beklentilerinizi gerçekleştirecek imkanları değerlendirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile sorunlar yaşayabileceğiniz etkiler söz konusu sen ben üstünlüğü içine girmeden ortak değerler de buluşmaya özen göstermeniz doğru olacaktır. Aksi takdirde birbirinize baksın gelmeye çalışırken aranızda uçurumlar açılabilir.

BALIK: Gökyüzü hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda girişimde bulunmanız kendinizi geliştirmeniz için faal olmanız gerekliliğine işaret etmekte. Hiç bir şeyi daha sonraya bırakmadan zamanında yapmaya özen göstermeli duygularınız ile değil aklınızla ilerlemeniz gerektiğinin bilincine ermelisiniz. İş arıyor ya da iş değişikliği yapmak istiyorsanız bu hafta ki enerjileri iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise karanlıklar beyaza emekler aşka dönüşürken yüreğinizde sevgiye ait ne varsa ortaya koymalı cesaretli kararlar almaktan korkmamalısınız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık