Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 - 16 Ekim Haftalık Burç Yorumları

KOÇ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma...
Bütün kapılar kapansa bile sonunda "O" kimsenin bilmediği patikalar açar. Şemsi Tebrizi

Bu hafta üzerinizden yüreğinizden büyük bir yük kalkabilir ve kendinizi kuş gibi özgür hafif rahatlamış hissedebilirsiniz. Geçmiş tamamen dünde kalırken size olgunlukları bırakıyor şimdi bu olgunluğu iş hayatınıza başarı ile yansıtabilir, Maddi olarak kazançlı çıkacağınız iş birlikleri ile yükselişe geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda da kendinizi keskin bir virajın yol ayrımında gibi hissedebilir tamam ya da devam sorusunun cevabını vermekte zorlanabilirsiniz. 16 Ekim saat 07:23 burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Hastalıklar günlük yaşamınızda sorunlar ve ev kazaları yaşanabilir. İş yaptığınız kişilerden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak çözüm bulabileceksiniz.

BOĞA Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Arş Dönüyor, Yıldızlar Dönüyor Dersin.
Zahirdir Gördüğün, Zahirde Dönersin.
Marifet Dönmek Değil, Bulmaktır Bilesin ... ! Şemsi Tebrizi

Hafta boyunca işinizle ilgili yeni ve zorlu sorumluluklar alabilir telaşa düşmediğiniz takdirde başarı merdivenlerini 10 ar 10 ar çıkmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta özel yaşamınızda da güçlü etkiler söz konusu. Krizleri çözüme kavuşturacak aşkla yeniden uyandıracaksınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğalar küçük krizleri büyütmeyin. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile. Çocuklarınızla aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlahi adalet doğrudan yana güçleniyor ve hakkınızı almanın mutluluğunu yaşamaya başlıyorsunuz. Dolunay enerjisi ile kalbinizden zihninize bilinçaltınızdan günümüze yaşadıklarınızı daha iyi kavrayacak kızgınlık öfke ve kin duygunuzu ardınızda bırakıp gücünüzün yeteneklerinizin farkındalığına ulaştıracak sizleri.

İKİZLER Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bir An Bekle, Arkana Dön Ve Unuttuklarını Anımsa.
Kaybettiysen Ara, Kırdıysan Af Dile, Kırıldıysan Affet;
Çünkü Hayat Çok Kısa... Şemsi Tebrizi

Gökyüzü hafta boyunca sakinliğinizi korumanızı olayları akıllıca davrandığınız sürece doğru şekilde yöneteceğinize işaret ediyor. Kariyer ve eğitim hayatınızda çabalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda ise güçlü insanlarla zamanı doğru değerlendirerek büyük girişimleri başarı ile gerçekleştirebileceksiniz Çarşamba gününden itibaren tanıyacağınız insanlar iş ve özel yaşamınızda şans getirecek sizlere. Özellikle aşk hayatınızda kimse yoksa bilin ki kalbiniz gerçek sahibini bulacak. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile Ailevi konularda geçmişle ilgili meselelerde sorunlar yada olumlu etkiler yaşanabilir. Adaletli ve gerçekçi davranmalısınız. . Yaratıcılık gerektiren bir meslek sahibiyseniz bu dönem sizin için biçilmiş kaftan sahne sizin olabildiğince ön planda olun ve kazanın. Bu süre içinde iş ve eğitim hayatınızda seyahatler eğitim programları içinde yer almak için ekstra çaba sarf etmekten geri kalmayın. Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda geçmişte yaşanan sorunların tekrar etmemesine dikkat edin.

YENGEÇ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle. Ve geçmişte kaç kere küle dönüştüğünü değil, kaç kere yeniden küllerin arasından doğrulup yeni bir gül olduğunu hatırla. Hz.Mevlana

İşinizle ilgili özellikle finansal konularda belirsizliklerin sona ermesi ile düştüğünüz yerden ayağa kalkabileceksiniz. İnançlarınızın zayıfladığı her konuda yaşanacak gelişmeler haftaya damgasını vuracak. Özel yaşamınızda ise evliliğinde krizler yaşayan Yengeçler hafta boyunca dikkatli olmalı kararlar almadan önce yaşanan güzel günleri de hatırlamanızda fayda var. Bekar Yengeçler sizlerde gel geç ilişkilerden uzak durmalısınız.
16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yolculuklarda sorunlar yakın çevre ve kardeşlerle ilgili problemler yaşanabilir. Çocuk sahibi Yengeç’ler onları anlamakta kararlarını kabullenmekte zorluk çekebilirsiniz. Unutmamalısınız ki her birey kendi yaşamının mimarıdır. Siz üzerinize düşeni yapıp yanlarında olmalı fikirlerinizi de ifade ederek seçimlerine müdahale etmeden hareket etmelisiniz.

ASLAN Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra. Hz.Mevlana

Haftaya güçlü dinamik bir başlangıç yapabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda sıkıntılarınızı çözüme kavuşturmak için duygusal yaklaşımlardan uzak durmalı ve daha profesyonel düşünerek hareket etmelisiniz. Finansal gelirlerinizi sürekli hale getirmek için sosyal ilişkilerinize önem vermeli istemeyi bilmelisiniz! Evli Aslanlar eşinizle onun yakınları yüzünden şiddetli tartışmalar yaşayabilir ilişkinizi ciddi bir şekilde sorgulayarak yola devam ya da tamam kararı alabilirsiniz. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile finansal sürprizler ya da sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Risklerden uzak dururken yeniliklere de açık olmalı ayrıntılara önem vererek hareket etmelisiniz. İş birliklerine öğrenmeye yeni fikirlere açık olmayı başarabilirseniz önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşacak güçlü bir çıkış yakalayarak istikrarlı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralayabileceksiniz. Bu sure içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu dikkatsizlik sonucu yaşanabilecek kazalar olmalı. Araç kullanırken tüm dikkatinizi buna vermeli dikkat dağıtacak her türlü davranıştan uzak durmalısınız.

BAŞAK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma…
Bütün kapılar kapansa bile sonunda “o” kimsenin bilmediği patikalar açar.. Şemsi Tebrizi

Gökyüzü hafta boyunca iş eğitim ve ikili ilişkilerinizde kontrollü davranmanız sapla samanı karıştırmamanız için uyarıyor sizleri. Kimseye gereğinden fazla güvenmemeniz gerektiğinin farkındalığını kazanacaksınız. İş hayatınızda bir yaşanan gerginlikler kısa süreli krizler daha büyük ve güçlü fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Hızlı düşünün tereddütte kalmadan hareket edin ve kazanın. Aşk hayatınızda ise duygusal gelişmelerle keyifli gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile Kişisel anlamda büyük ve etkili değişimler yasayabilirsiniz. Bitmesi gerekenin bitip yeni başlangıçlarla yol alacağınız özel bir süreç. Arınma güçlenme ve farkındalık. Fiziksel ve ruhsal olarak arınmak için bir adım atmalı kendiniz için bir şeyler yapmaya başlamalısınız. Aşk hayatınızda eş yada sevgilinizle tutku ve heyecan artacak fakat inatçı tavırlar yüzünden ufak tefek gerginlikleri büyütmemelisiniz.

TERAZİ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Anladım ki, insanlar susanı korkak, görmezden geleni aptal, affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar. Oysa ki; biz istediğimiz kadar, onlar hayatımızdalar, göz yumduğumuz kadar dürüstler ve sustuğumuz kadar insanlardır! Şemsi Tebrizi

Bu hafta iş hayatınızda yaşanacak önemli gelişmelerle emek verdiğiniz işlerin mükâfatını alacak ve yeni bir statü kazanacaksınız. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız ya riske girin ve kazançlı çıkmayı umun ya da geride kalıp bir fırsat kaçırın tercih sizin. Bu dönemde yanıtlamanız gereken soru, Hangi insanlara güvendiğiniz ve hangi sözlerin yerine getirileceğidir. Hafta sonunda Aşk hayatınızda ise cesur davranmanız gereken bir haftadasınız. Sevdiğiniz kişiyi anlamaya çalışmalı sorunları aşmak için mücadele etmelisiniz. 16 Ekim saat 07:23 Karşıt burcunuz Koç ta Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile ruhsal ve psikolojik sorunlar yaşanabilir gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Doğum haritanızda iyi yerleşimde bir Ay’ a sahipseniz ruhsal deneyimleriniz artar ve düşmanları fark ederek alt edebilirsiniz. İş değişikliği düşünüyorsanız acele kararlar vermemelisiniz.

AKREP Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Başlı başına bir dünyadır aşk. Ya tam ortasındasındır merkezinde, ya da dışındasındır hasretinde. Şemsi Tebrizi

Hafta boyunca hangi alanda bilgi sahibi olmak istiyorsanız o alana yönlenerek bilgi sahibi olabileceksiniz bu sayede iş ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi güçlendirmek elinizde yeter ki bir adım atın. Aşk hayatınızda bir beraberlik içindeyseniz yeni bir arayış hevesi bir anlık öfke ile sonrasında büyük pişmanlık duyacağınız bir ilişki deneyimleyebilir ve var olan ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilirsiniz. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile güvendiğiniz kişiler ile birlikte acı tatlı olaylar deneyimleyebilir. Yeni insanlar la yeni başlangıçlar yapabiliriz. Dolunay enerjisi sizleri agresif aşırı duygusal bir ruh hali içine sokabilir sizlere tavsiyem Bu enerjiyi daha güçlü ve pozitif bir hale getirebilmek için meditasyon yapabilir ruhsal çalışmalarda yer alarak kendinizi çok daha iyi hissedecek aktivitelerde yer alabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bazen uzaklaşmak gerekir, yakınlaşmak için… bazen hatırlamak gerekir, hatırlanmak için… bazen ağlamak gerekir, açılmak için… “bazen anmak gerekir, anılmak için… Bazen de susmak gerekir, duymak için… Şemsi Tebrizi

Hafta boyunca finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının parlak fikirleri sizin için olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Siz kendi doğrularınızla ilerleyin. Bu hafta boyunca gerek özel hayatınız gerekse iş hayatınızda ilişkilerinizi güçlendirebilir bunun getirdiği faydalarla maddi manevi kazançlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin arkadaşlıkları ve işe ile ilgili konularda geri planda kalmamalı gördüğünüz yanlışı uygun bir dille ifade ederek engel olmaya çalışmalısınız. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek.. İş ve eğitim hayatınızda elinizden geleni fazlası ile yapmalı eleştirileri yapıcı olarak değerlendirmeli işbirliklerinin güçlü enerjisini zamanı doğru değerlendirerek gerçekleştirmelisiniz. Dolunay enerjisi sizleri her zamankinden çok daha cesaretli ve girişimci davranmaya yöneltecek temkinli olmanız ve iyi niyetle girişimler gerçekleştirdiğiniz sürece olumlu sonuçlar alabileceksiniz.

OĞLAK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bil ki, güneşe bakmaya cesareti olmayan, gölgede kalmaya, gölgeyi ışık sanmaya mahkumdur. Şemsi Tebrizi

Bu hafta işinizle ilgili her konuda dürüst olmalı yapabileceklerinizi net bir şekilde ortaya koyarak kimsenin size engeller çıkarmasına fırsat vermemelisiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ise endişe duymamalı öfke kuruntu ve kaygılarınızı kontrol altına almalısınız strese bağlı sağlık sorunları yaşamamak için yapmanız gereken bu . Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize haksızlık ettiyseniz özür dilemeli ve kırıcı davranışlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Sonrasında pişman olmak istemiyorsanız şayet. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile yurt dışı ile bağlantılı işler eğitsel konular uzun yolculuklar la ilgili sıkıntılar yada sürprizler söz konusu olabilir. Dolunay enerjisi ile kendi yakınlarınız ve akrabalarınızla ile ilgili sorunlar ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu enerji sizleri zorlayacak olsa da arkanızdan çevrilen oyunları fark edebilir iyi niyetinizi suiistimal edenlerin farkına vararak onları size oynamaya çalıştıkları oyunun baş rolüne taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizle duygusal bağınızı güveninizi tazeleyebileceğiniz enerjiler sizleri desteklemekte.

KOVA Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bir şey yap. Güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör. Veya, güzel bir şey yaz. Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla. Ama hep güzel olsun. Çünkü “her insan ölecek yaşta.” Geç kalmayasın. Şemsi Tebrizi

Hafta boyunca İş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların görüşlerine önem vermeli ve yeni fikir ve önerilerin içinde yer almaktan çekinmemelisiniz. Aşk ve sosyal ilişkilerinizde değer verdiğiniz sevdiğiniz kişilerin beklenmedik davranışları ile bocalayacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta sempatikliğiniz ve çekici tavırlarınızda karşınızda kim olursa olsun iyi ve olumlu ilişkiler kurar ve kendiniz için olumlu şartlar yaratabilirsiniz her konuda. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk ve iş hayatınızda pişmanlık yada mutluluk getirecek deneyimler yaşayabilirsiniz. İş ve ailevi meselelerde beklenmedik durumlarla karşılaşabilir ve bireysel anlamda oldukça fazla çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken konu ticari olarak risk gerektiren işlerden uzak durmalı kendinizi ispatlamak arzusu ile yapabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız.

BALIK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Cehennem gibi olmalı, cehennemi bile yakıp yandıracak bir gönül istemeliki, o gönlün önüne iki yüz deniz çıksa, hepsini de yaksın, yandırsın. Onun tek bir dalgası bilindik denizlere taş çıkartsın. Şemsi Tebrizi

Haftaya iş hayatınızda pozitif etkilerle başlayabilir birlikte çalıştığınız insanlarında motive olmalarını sağlayarak ve uğraş verdiğiniz konularda onlarında desteğini alabilirsiniz. Yenilikler taşların yerli yerine oturmaya başlamasını sağlayacak ve siz yaratıcı yönlerinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Özel yaşamınız da eşinizle süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir haftadasınız, İlişkinizde ki samimiyet sürpriz bir tatille daha keyifli bir hal alabilir. Birlikteliği olmayan Balık’lar sizler arkadaşınız olan biriyle özel bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile evlilik hayatınız ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir yada tam tersi sıkıntılarınız çözüme kavuşturabilirsiniz. İş hayatınızda söz sahibi olabileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmek için elinizden geleni yapın. Özel yaşamınızda ise evli Balık’lar ilişkinizde sorunlar durmaksızın aynı tekrarlarla sizi yoruyor ve artık bu duruma dayanamıyorsanız ya noktayı koyacak yada birlikte olduğunuz insanın duygularınızla oynamasına izin verip yaptıklarından şikayet etmeyeceksiniz seçim sizin.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık