Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

5 – 11 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Genel Bakış: Bu hafta Zayıf enerjiler ile başlıyor sizler için. Özellikle iş hayatınızda tahriklere kapılmamaya dikkat etmelisiniz. Rutin işleriniz pürüzsüz bir şekilde ilerleyecektir. Ve ilerleme sağlamanıza yardımcı olacaktır. Zihniniz salı gününden itibaren daha rahat ve istikrarlı olacak gibi, gelecek için de planlar yapabileceksiniz. Profesyonel davranıp kimsenin dolduruşuna gelmediğiniz takdirde iş hayatınızda kendinizi güvende hissedebileceksiniz. Büyük iyilik Jüpiter, Doğum haritalarınızda 8.nci Ev'i geçiyor. Bu enerji sizlere uyum, mücadele gerektiren konular olarak yansıyacaktır sizlere. Yıldızların öğretmeni Güçlü Satürn, doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10.ncu Evinizde dolaşıyor. Bu uzun vadeli bir gezegensel konumdur, bu nedenle çabalarınızı çalışma alanında odaklamanız faydalı olacaktır.. Mücadele ve disiplinli çalışma sonunda kazançlar getirecektir. Özel yaşamınızda ise ısrarla eş ya da sevgilinizin rahatsızlık duyduğu konularda duyarsız olmak ve inatçı yaklaşımlar sergileyerek bu davranışlarınızda ısrarcı olmanız bir anda büyük krizlere neden olabilir.

Öğrenci ve Çocuk Koç burçları: Öğrenci Koç’lar bu hafta Gökyüzü bu hafta eğitim hayatınızda başarıyı büyüteceğinize dair önemli etkiler barındırıyor. Mezuniyet için mücadele eden öğrenciler içinde olumlu enerjiler hafta boyunca etkili olacak. Bu hafta çocuk Koç burçları son derece meraklı davranacaklar ve öğrenme yetileri oldukça güçlü olacak..

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Genel Bakış: Bu haftanın Bu hafta iki büyük gezegen değişikliği gerçekleşti. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs, ve Merkür’ün etkisi ile çok olumlu enerjiler heyecan ve iyimserlik dolu olacaksınız. Yeni veya farklı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı fikirler aklınızı dolduracaktır. Bununla birlikte, bu fikirler hemen uygulanabilir olmayabilir çünkü onları hemen uygulamaya koyamayabilirsiniz. Diğer gezegenlerin konumları hızlı hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri. Finansal konularda da dikkatli hareket etmelisiniz. İş hayatınızda önemli bir sorunu anlaşma ile tatlıya bağlayabilirsiniz. Fakat anlaşmayı sonuçlandırma işlemine başlamadan önce tüm yasal belgelerinizin bulunduğundan emin olun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile aranızda ki tensel ve ruhsal uyum hafta boyunca artıyor. İlişkiniz çok daha keyifli ve tutkulu bir hal almaya başlıyor. Dış etkenlerin yorucu etkilerinden tam anlamı ile kurtuluyorsunuz bu hafta ve sizi yoran gizli ve açık düşmanlıklar ortaya çıkıyor.

Öğrenciler ve Çocuk Boğalar: Boğa öğrenciler, bu hafta Gezegenlerin göksel geçişleri ilerici ve başarılı bir zamanı müjdeliyor sizlere. Görünüşe göre gezegenler, öğrenme gücünüzü, çalışmalarınızın ilerleme şansını arttırıyor. Hafta boyu inanılmaz sonuçlar ile hızlı bir şekilde öğrenecek ve sınavlarınızda başarılı olabileceksiniz. Çocuk Boğa burçları ise, bu hafta son derece sosyal davranışları ile pek çok konuda uyumlu olacakları enerjiler ile karşı karşıyalar.

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Genel Açıklama: Bu hafta Yaratıcılık ve yeni fikirleriniz sizi her konuda yukarıya taşımak için etkili olacaktır. Özel yaşamınızda ise adeta uyanışa geçtiğiniz etkiler ile karşı karşıyasınız. Son derece romantik ve iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda enerjinizi düşürmek isteyen enerji vampirlerine dikkat edin ve bu kişilerin olumsuz etkilerin mutlu ruh halinizi bozmasına asla izin vermeyin. Pazartesi ve Salı, yaratıcı bir şeylere başlatmak için harika günlerdir. İster Evli olun ister bekar İkizler burçları, Ayrıca çocuklarla oynamak, arkadaşlarla vakit geçirmek ve onlar ile sosyal aktivitelere katılmaktan da keyif alacaksınız. Hafta ortasında, mali durumunuzda olumlu etkileri beraberinde getiriyor. Büyük iyilik Jüpiter uzun vadeli planlarınızı uygulamaya koymanız adına destekliyor sizleri kariyer değişiklikleri için planlarınızı yavaş ama kararlı bir şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz. Cesaretin tutkuların gezegeni Marsın etkisi ile, Eş yada karşı artan bir çekim yaşayacaksınız. Bununla birlikte, Mars ın enerjisi ilişkilerini inişli çıkışlı ve güvenden yoksun bir şekilde sürdüren İkizler burçları için bitişleri tetikleyici olabilir dikkat edin sakin olmaya geçmiş meseleleri tekrar gündeme getirmemeye özenli olun sert çekişmeler inatlaşmalara ve ilişkinizin bitmesine neden olabilir.

Öğrenciler ve Çocuk İkizler: Öğrenciler bu hafta sizleri hayallerinize ulaştırmak adına olumlu yönde desteklemeye başlıyor. Zorlandığınız konularda başarıyı arttırmak için Kurslara katılabilirsiniz. Çocuk İkizler ise, pek çok konuda yeni alışkanlıklar edinebilirler bunun olumlu yönde olması için aile bireylerinin fazlası ile ilgili olması önem taşımakta.

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta iş ve özel hayatınızda rahatsız olduğunuz konularda elinizden geleni yapmıyor olabilirsiniz. Bazı finansal endişeler le karşılaşabilirsiniz. Elinizden geleni yapmadan mücadele etmeden sadece şikayet ederek Bununla birlikte, ikili ilişkilerde bencilliklerden uzaklaşarak dostlukları pekiştirmek sevgi ile atacağınız her bir adım kendinizi huzurlu hissetmeniz açısından önem taşımakta. Hafta ortası Venüs ve Merkür ün enerjilerinin yansıması iş hayatınızda önemli gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni anlaşmalar yapabilir içinden geçtiğiniz dar boğazdan kurtuluş yolunu bu gelişmeler sayesinde bulabilirsiniz. Finansal konularda ise dikkatli olmalı harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Özel yaşamınızda ise bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız eğer emek vermeniz gerektiğinin farkına varmalısınız susup beklemek ya da sürekli tartışarak hareket etmek ile hiç bir şeyi değiştiremeyeceğinizi kabullenmeli ve geç olmadan bunlara bir son verip emek vermeyi tercih etmelisiniz. Bekar Yengeçler sizler içinde bu hafta şanslı enerjiler söz konusu fark edebilip değerlendirdiğiniz sürece.
Öğrenciler ve Çocuk Yengeçler: Öğrenci Yengeçler Bilgi derin ve muazzam bir okyanusa benzer. Gittikçe daha derine inersiniz. Yüksek lisans yapan öğrenciler başta olmak üzere tüm öğrenci Yengeç’ler bilgi okyanusuna derin bir dalış yapabilirsiniz bilgeliğin ve bilginin incileriyle geri geleceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çocuk Yengeçler bu hafta sağlık sorunları başta olmak üzere tüm yaşamsal alanlarında büyük iyilik Jüpiter’in yansıması ile olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta pozitif enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sosyal hayatınızda da sorunlar azalmaya başlıyor. Özellikle eski arkadaşlar dostlar ve meslektaşlarınızla bir araya gelip yeni projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Venüs ve Merkür’ün gezegensel konumu ile rahatlamalar yeni fırsatlar ortaya çıkacak ve sizleri daha iyimser ve eylem odaklı hale getirecektir. Bu olumlu etki tü doğum haritalarında bu bağlamda olumlu gezegen yerleşimleri olan Aslan burçları için, tüm hayatları boyunca etkili olacak köklü değişimleri de beraberinde getirebilir. Bunun yanı sıra yeni zorlukları kabul etmeye hazır olun. Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız da temponuz da artıyor işinizle ilgili gelişmelerin özel yaşamınızı ihmal etmenize neden olmasına izin vermeyin. Dengeleri korumak ilişkinize belki de her zamankinden daha fazla önem göstermek zorundasınız bunu aklınızdan çıkarmayın.

Öğrenciler ve Çocuk Aslanlar: Öğrenci Aslanlar bu hafta nasıl olsa başarırım nasıl olsa hallederim gibi davranışlar beklenmedik başarısızlıklara neden olabilir sizler için dikkatli olmalısınız. Çocuk Aslan burçları ile bu hafta görsel ve matematiksel zekalarını geliştirmeye daha yatkın olacakları enerjiler ile karşı karşıyalar. Bu hafta her şeyin, çalışmalar dışında aklında olduğu söyleniyor. Vay canına! Onu silkeleyin. Çalışmalara olan az dikkat bölgeniz ilerlemenizi arka brülör üzerine koyacaktır. Çok özenli ve odaklanmış olduğunuz için yaşlılarınızdan bir veya iki bilgi edinin. Ve neden olmasın, tüm zor işler, yüksek öğrenim gören öğrencilerin başarılı bir başarı göstereceği için iyi kazançlar elde edecekler.

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Genel Bakış, Haftaya aile ve finansal konularda endişeleriniz devam ederek başlayabilirsiniz. Fakat genel olarak Mutlu bir ruh halinde olabilir hafta boyunca da yüksek enerjiniz ve pozitif ruh haliniz ile dikkat çekebilirsiniz. Olumlu fikirlerle hareket etmek finansal konularda da beklentilerinizi doğru yönlendirmenizi sağlayacaktır. Büyük iyilik Jüpiter, doğum haritalarımızda 3.ncü Evinize ile geçiyor ve bu geçiş sizlere koruyucu enerjiler olarak yansıyacak.. Çarşamba gününden itibaren, Venüs ve Merkür’ün olumlu enerjisi ile daha da rahatlayacaksınız. Ufak tefek sorunların sizi iş ve özel hayatınızda baskı altına almasına izin vermeden hareket etmelisiniz. Bu, enerji ile mucizeler beklememelisiniz. Cesaretin temsilcisi Mars, doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10.ncu evinizde etkili olacak ve (mesleğinizi) etkiler ve bu da iyi performans göstermenize yardımcı olan bir etki olacak sizler için. Özel yaşamınızda ise bu pozitif etkilerden faydalanmalı eş ya da sevgiliniz ile aranızda ki gerginlikleri anlayışlı davranışlarınız ile çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız.

Öğrenciler ve Çocuk Başaklar: Bu hafta öğrenci Başaklar Yeni çalışma prensipleri ile başarı çıtalarını yükseltebilirler. Farklı teknikler odaklanmanızı ve zorlandığınız konularda bile başarılı olmanızı sağlayabilir. Kısacası yeniliklere açık olmak faydanıza olacaktır. Çocuk Başaklar ise bu hafta keşfetmek arayışında olacaklar öğrenme güçleri oldukça yüksek olacaktır. Duygusal ve mental zekalarını geliştirmek için onunla daha fazla ilgilenmelisiniz.

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen yada Ay Burcu Terazi Olanlar

Genel Bakış, Haftanın ilk gününden itibaren maddi konularda pratik zekanızla alacağınız kararlar etkili sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Aile ve kişisel ihtiyaçlarınız arttıkça daha fazla şikayet etmeyi bir yana bırakıp çözüm odaklı olacak ve istikrarı yakalayacaksınız. Hafta ortasından itibaren Merkür’ün yansıması ile birlikte ortaklıklar iş birlikleri ile ilgili olumlu gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynu zamanda bu enerji ile Aşk hayatınızda yaşanan dengesizlikleri de dengelemeyi başarabileceksiniz. Mali konularda aşırı hırslı yaklaşımlar ile hareket etmek bu transit altında çok yararlı olmayacaktır. Hafta sonu na doğru ailevi konular ve özel hayatınızda ani kararlar almamaya özen gösterin ve korkularınızı kontrol altında tutmaya çalışın aksi halde gerginlikler yanlış anlaşılmalardan kaynaklı üzücü durumlara neden olabilir. Bekar Teraziler bu hafta aradığınızı bulmakta zorlanabilirsiniz ön yargılı davranışlarınız yüzünden.

Öğrenciler ve Çocuk Teraziler: Bu hafta öğrenci Teraziler Başarıyı yakalamak için çok çalışmanız gerekiyor. İstenilen hedeflere ulaşmak için farklı çalışma prensipleri denemeli uyarıları dikkate alarak hareket etmelisiniz. Bu, etki yüksek öğrenim gören öğrenciler için de geçerlidir. Çocuk Teraziler bu hafta keyifli enerjiler ile karşı karşıyalar özellikle yeme içme ile ilgili sorunları olan Teraziler bu hafta bu sorunları aşabilecekler.

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta gezegenlerin olumlu enerjileri ile karşı karşıyasınız. İyi kazanlar mı umut ediyorsunuz? Beklentileriniz bu hafta gerçekleşebilir! Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür ün yansıması ile birlikte Doğum haritanızda sağlık ve iş hayatınızı temsil eden 6ncı evinizi olumlu şekilde etkileyecek finansal konular ve kariyer hayatınızda iyi sonuçlar elde etmeye başlayacaksınız. Ayrıca bu hafta taşınma dekorasyon değişikliği gibi konular bu hafta kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Bu hafta mesleki konularda başarı istiyorsanız tanıtımlara önem vermeli kendinizi göstermek için elinizden gelen her şeyi tereddüt etmeden yapmaya çalışmalısınız. Bununla birlikte, Gezegensel enerjiler aşk hayatınızda evliliğinizde huzursuzluk duygunuzu yükseltebilir. Revizyon değiştirme dürtüsü - ya da başka bir şeyler sizi yanlış kararlar almaya yöneltebilir. Unutmayın yıkmak kolay yapmak zordur. Biraz sükûnet anlayış ilişkinizde ki sorunların üstesinden gelmenizi sağlayabilir. Bekar Akrepler de bu hafta kararsızlıklar dan dolayı hayatınızı aşk ile taçlandıracak insana haksızlıklar yapabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Akrepler: Öğrenci Akrepler bu hafta Gezegensel uyumlar ile derslerinizi daha çabuk kavrar etkili bir şekilde de öğrendiklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yüksek lisans öğrencileri de aynı şekilde cesaretlendirici ve olumlu enerjiler ile karşı karşıyalar bu hafta. Çocuk Akrepler ise bu hafta keyifli enerjiler ile hemen her konuda uyumlu davranışları ile bulundukları her ortama ayak uydurabilecekler.

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta sevdiklerinizle ve aile üyelerinizle birlikte huzurun uyumun yaşamın keyfini sürebileceksiniz. Manevi yönününüz de bu hafta yükseliyor. Arayışınız ruhunuzu iyileştirmek için olacaktır. Cesaret ve yüksek enerjinin gezegeni Mars’ın yansıması ile iş hayatınızda enerjiniz yükseliyor yüzünüze kapanan kapılar askıda kalan görüşmeler bu haftanın ilk gününden itibaren netlik kazanıp başarılı olmanızı sağlayacak enerjiler olarak hayatınıza yansımaya başlıyor. Enerjiniz yükseliyor dikkat etmeniz gereken tek şey mutfak ta ve trafikte aceleciliğinizden kaynaklanabilecek kazalara dikkat etmeniz olmalı. Venüs ve Merkür doğum haritalarınızda 5.nci Ev'inizde etkili olmaya başlıyor. Bu enerji ile şimdi yeni fikirleri ortaya koyma zamanı! Yaratıcılık orijinalite yükselir ve evren yeni olan her şeyi destekler. Ailenizde yeni bir üye katılabilir evli çiftler hamilelik haberi alabilir. Evlilik te finansal konularda yaşanan gerginlikler ortadan kalkabilir ve birbirinize güvenmenin güzelliklerini yaşamaya başlayabilirsiniz. Bekar Yay’lar da bu hafta kısa bir süre önce yaşadıkları ayrılıkları bir kez daha hatırlayacak ve bununla ilgili bir kez daha düşüneceksiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Yaylar: Öğrenci Yaylar bu hafta yeni bir kursa katılma düşünceniz varsa acele etmemeli iyice araştırmadan başlangıçlar yapmamaya dikkat etmelisiniz anlatılanlar ile gerçekler birbirinden çok farklı olabilir hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Çocuk Yaylar bu hafta el becerilerini geliştirme de oldukça başarılı olabilirler. Boyama resim gibi aktiviteler özellikle onlara cezbedici gelecektir, Bunun yanışı sıra dans etme, şarkı söyleme onları daha huzurlu kılacaktır.

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10.ncu Eviniz ile ilgili konular üzerinde düşünceleriniz yoğunlaşabilir. Kısa iş seyahatleri, haftanın başında mükemmel sonuçlar verebilir. Özel hayatınızda Aşkın ve güzelliklerin gezegeni Venüs’ün yansıması ile bekar Oğlaklar Özel biriyle tanışabilirsiniz. Keyfini çıkarın! Hafta ortasından itibaren Venüs ve Merkür doğum haritalarınızda aile ve kökleri temsil eden 4üncü Evinizde burç değiştirecek. Dostu düşmanı görecek size zarar veren akrabalarınızın kendi çıkar ve menfaatleri için size ve sizi gerçekten sevenlere yaptıkları kötülükleri ve gerçek amaçlarını sürpriz bir şekilde öğreneceksiniz. Bu durum sizi incitecek olsa da gerçekleri gördüğünüz için sevineceksiniz. Uzun yılar boyunca sizi kendi çıkarları için kullanan bu insanların size daha fazla zarar vermelerinin önüne geçebileceksiniz bu sayede. Büyük iyilik Jüpiter enerjisi ile iş hayatınızda yapacaklarınızı cuma gününün erken saatlerine kadar programlayın. Önümüzdeki birkaç hafta gecikme ve aksaklıklar ile uğraşmak zorunda kalmak istemiyorsanız şayet. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sabrı ve size olan sevgisinin değerini şimdi daha iyi anlamaya başlayacak ve ilişkinizi daha özel ve güvenli hale getirmek için çabalayacaksınız.

Öğrenciler ve Çocuk Oğlaklar: Öğrenci Oğlaklar bu hafta Hedeflerinizle hiçbir ilgisi olmayan şeyler ile ilgilenmeyi bir yana bırakın. Hedeflerinizin yalnız sizin değil size seven insanlar aileniz içinde önemli olduğunu unutmayın. Dikkati dağıtmaktan kaçın ve eğitim hedeflerinize doğru ilerlemeye devam edin. Yüksek öğrenim gören öğrenciler, kararlılığınız sizi dikkat dağıtmaktan kurtarabilir. Kendinize güvenin ve odaklanmış olun. Başaracaksınız. Çocuk Oğlaklar için bu hafta dikkat çekmek adına fazla hareketli yaklaşımlar yüzünden kazalara meyilli olabilirler dikkatli olmakta fayda olacaktır.

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta başında kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz, Bunun genel sebebi her şeyin yolunda ilerlemememi olabilir. Kaplumbağa benzeri gelişme hızı sizi endişelendiriyor olabilir. Doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10.ncu Evinizde etkili olacak büyük iyilik Jüpiter, size büyük ölçüde yardımcı olacaktır fakat bu durum uzun sürmez. Bütün bunlar kişisel motivasyon ve disiplinli olma yönünde kendinizi geliştirmeniz gerektiğini vurgulamakta. Büyük iyilik Jüpiter'in doğum haritalarınızda parayı ve gelirleri temsil eden 2. Eviniz de etkili olurken alacaklarınızın ödemesi ile rahatlamaları ve paranızı nasıl değerlendirmeniz gerektiği konusunda da öğretici olacak sizler için. Ayrıca aile içinde çocuklar ile ilgili konularda endişelerinizi azaltacak enerjiler ile karşı karşıyasınız. Hafta ortası, Merkür ve Venüs, geçişi sizler için olumlu yönde kozmik olayın habercisi olabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar Geçmişte tanıdığınız ya da bir beraberlik yaşayıp ayrıldığınız insanla beklenmedik şekilde yollarınız kesişebilir ve aşkın kutsallığını unuttuğunuz güzellikleri yeniden yaşamaya başlayabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Kova’lar da bu hafta ilişkilerinde tensel ve ruhsal olarak daha keyifli enerjiler ile karşı karşıyalar.

Öğrenciler ve Çocuk Kovalar: Öğrenci Kova’lar bu hafta Eğitim grafiğiniz için yıldızların mesajı ruhunuzu manevi olarak güçlendirmeniz ile ilişkili ilerleyeceği yönünde başkalarından önce kendinize güvenmeli ve ruhunuzu korkulardan kaygılardan arındırabilmelisiniz. Eğitiminiz ile ilgili daha ileri araştırmalara katılan öğrenciler için yolunuz açık ve ilerlemeniz umut verici şekilde gelişecektir. Çocuk Kova burçları ise bu hafta duygularını agresif tavırlar ve hırçınlıklar ile ortaya koyabilir ebeveynleri ile iletişim kurmakta inatçı yaklaşımlar içinde olabilirler.

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta gezegensel enerjiler, Yaratıcı etkinlikleri ve gösteri sanatları ile ilgilenen Balık burçlarını iyi yerlere gelmeleri adına desteklemekte. Bunun yanı sıra tüm Balık burcu mensupları geçtiğimiz haftaya nazaran daha iyi enerjiler ile karşı karşıya olsalar da dikkatli olmalılar. Hayallerinizin şimdi kanatları varmış gibi görünebilir gözünüze ve hayallerinizin peşinden gitmek için pişman olacağınız riskler alabilir mantıklı olmayan işlere yönelerek maddi ve ruhsal zararlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İnançlarınız ve arayışlarınız suiistimal edilebilir ve zarar görebilirsiniz dikkatli davranın. Ayaklarınızı yere sağlam basmanız gereken bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise üzülüp sevdiklerinizin beklenmedik davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar da bu hafta sabun köpüğü beraberlikler ile yıpranmak istemiyorsanız yeni bir ilişki kurma adına acele etmemelisiniz. Ayrıca iş ve özel yaşamınızda Cuma, cumartesi günleri önemli kararlar ve başlangıçlar yapmaktan kaçının.

Öğrenciler ve Çocuk Balıklar: Öğrenci Balıklar bu hafta sizler için olumlu enerjiler hakim gökyüzünde. Çabalarınız güveninizi artıracak ve takdir edilmenize katkıda bulunacaktır. Bilim veya teknolojiyi takip eden öğrenciler çalışmalara daha fazla dikkat edecek ve daha çabuk kavrayarak başarılı olacaklardır. Yüksek öğrenim gören öğrenciler, Konunuzu kabiliyetinize göre değiştirmeyi ciddiye alacaksınız. Çocuk Balık burçları ise bu hafta uyku sorunları ve üst solunum yolları ile alerjiler yaşayabilirler.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık