Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 - 18 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Bu hafta boyunca kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak yormaktan kaçınmalısınız. Hafta ortasına doğru daha hassas olabilirsiniz. Riskli işler yaparken yaralanmalara dikkat edin. Annenizin sağlık durumu ile ilgili endişe duyacağınız durumlar söz konusu olabilir Mideniz ile ilgili sorunlar sizi rahatsız edebilir. Sağlığınız ile ilgili konularda Ay takvimini dikkate almanız yararınıza olacaktır. Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de ilaç kullanımı tıbbi müdahaleler de sorunlar yaşayabilirsiniz bu tarz uygulamaları bu günlerde yaptırmamanız daha iyi olabilir sizler için. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu hafta evli Koçlar, Evlilik hayatınızı daha romantik hale getirebileceğiniz bir aydasınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Koçlar yeni insanlar tanımak için doğru enerjiler sizinle ilerlemekte Duygularınızı ifade etmek ve kabul görmek için gökyüzü sizleri desteklemekte. Bu ay işle ilgili konularda beklentileriniz dışınızda gelişecek tarih değişiklikleri ve gecikmeleri anlayışla karşılamalı çözüm odaklı olmalısınız. Geçtiğimiz ay yaşadığınız zorlukların tekrar etmemesine dikkat etmeniz dışında huzurlu bir ay geçireceksiniz.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi yorgunluk ve strese bağlı sağlık sorunlarına neden olabilir dikkatli olun ve kendinize gereken zamanı ayırarak hareket edin. Yeni Ay enerjisi kendi iç dünyanıza yönelip yapacağınız yüzleşmelerle olgunluğa sakinliğe ulaşmanıza yardımcı olacak. Ayrıca kilo probleminiz varsa bu günler diyet için en uygun zamanlardır. Özel hayatınızı zorluklardan sonra iyileştirilebileceğiniz duygu ve öfke kontrolünü dengeleyerek sağlıklı kararlar alabileceğiniz zaman dilimi. Bekar Koçlar sizlerde bu etki ile hayatınızı olumlu yönde değiştirecek insanla tanışabilir bir elmanın iki yarısı gibi birbirinizi tamamlayabilirsiniz. Evli ve çocuk sahibi Balık Yeni Ayı ile Koçlar bu dönemde çocuklar ile ilişkilerde gerginlikler fikir ayrılıkları ve zorluklar ile karşılaşabilir.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta boyunca yüksek enerjiniz sportifliğiniz ve hevesiniz, hedeflerinizi daha hızlı elde etmenizi sağlayacaktır. Olumlu düşünceler sağlıklı bir zihin ve daha güçlü bağışıklık sistemi ile mevsimsel soğuk ve gribi sizden uzak tutacaktır. Günlük meditasyon dualar ruhunuza maneviyata yönelik yapacağınız her şey sağlığınız için fayda sağlayacaktır. Ay karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de yeni başlangıçlar yapmamaya estetik müdahalelerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Gezegenlerin burcunuza yansıyan enerjileri ile bu hafta seyahat etme ihtimalinizi güçlendiriyor. Seyahatler her bakımdan size şans getirecek ve rüyalarınızı gerçekleştirecek ve çalışma becerilerinizi daha iyi bir hale getirebilecek gücü ve imkanı elde edebileceksiniz. Hafta boyunca her şeye yaklaşımınız olgunluk ve ciddi bir yaklaşımda olacaktır. Belki de ilk defa beklentinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz maddi ve manevi olarak. Bu ay öğrenci Boğalar adaptasyon ile ilgili zorlanabilirler. Yeni bir girişim üzerine yatırım yapabilir işinizi büyütme imkanı elde edebilirsiniz. Hafta boyunca yeni kazanç kaynakları elde edebilirsiniz ve işte olanlar için bir promosyon şansı öngörülebilir. Akıllı parlak fikirleriniz kazançlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi aile dostlar ve sizi tüm kalbi ile seven bir çok kişinin desteğini alarak iş hayatınızda büyük bir çıkış sergileyebilmenize vesile olabilir. Şans kapıları sizin içeri girmeniz için açılmış durumda. Özel hayatınızda eş ve eşin ailesinin arasında yaşanacak maddi konularla ilgili gerginlikler ve bu nahoş duruma özellikle dahil edilmeniz için eşin yakınları tarafından baskı altına almaya kalkabilirler fakat bu kez sabır sınırlarınızı zorlamaları altında sessiz kalmayacak sözünüzü yükseltip sınırları yeniden belirleyerek eşinizin de desteğini alabilecek ilişkinizi bu kişilerin ağırlıklarından kurtarmayı başarabileceksiniz. Bekar Boğa’lar da heyecan verici gelişmeler yaşayabilirler. Ayrıca Balık Yeni ayı ile iş hayatınızda önemli projeler teklifler alabilirsiniz yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Ek gelirler ve gelirinizde süreklilik arz edecek anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Başak Yeni ay ı ile gözlerinizde alerjik reaksiyonlara dikkat etmelisiniz.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Bu hafta beden ve zihinsel olarak daha dinç ve sağlıklı hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu hafta ev kazalarına dikkat etmeli ev ya da iş yerinizde su ve elektrik tesisatından kaynaklı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu hafta sağlığınızı güçlendirecek ve rakiplerinize üstünlük sağlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.. Bu hafta büyük yatırımlar riskli olabilir, fakat denizaşırı ticari işlerden kazançlar elde edebilirsiniz. Zor bir işinizin karşılığında emeklerinizin mükafatı olarak bir ödül kazanabilirsiniz. iş anlaşmaları karlı çıkmanızı sağlayacak. Taşınmaz mallarla ilişkili konularda şans sizden yana. Bu hafta borç para alışverişlerinde dikkatli davranmalısınız. Bekar İkizler özel biriyle tanışmanız söz konusu olabilir. Bir meslektaşınıza ya da eski bir arkadaşınız ile duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta boyunca romantik hissedeceksiniz. Sevgilinizin evlilik teklifinizi kabul etmesi için duygusal sürprizler hazırlayabilir istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile özel yaşamınızla ilgili karışık etkiler söz konusu olabilir haklıyken haksız durumda hissetmeniz için yoğun baskılarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle evli İkizler bu dönemde sakinliğinizi koruyamazsanız işler kontrolden çıkabilir zor olan durum çok daha zor bir hal alabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda ki başarı çıtanızı yükseltmek için tüm enerjinizi ortaya koymalı bireysel düşünmenin yanında iş birlikçi davranışlar içinde de olmalısınız. Yaratıcılık gerektiren bir meslek sahibiyseniz bu dönem sizin için biçilmiş kaftan sahne sizin olabildiğince ön planda olun ve kazanın. Bu süre içinde iş ve eğitim hayatınızda seyahatler eğitim programları içinde yer almak için ekstra çaba sarf etmekten geri kalmayın. İş ve özel hayatınızda başkalarından kaynaklanan sorunlar ve yıpratıcı enerjilerinden tamamen arınmak elinizde. Yeni ay enerjisi yatırımlarla ilgili fırsatları da beraberinde getirebilir sizlere.

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta kaygılarınız evhamlı haliniz küçük şeyleri büyütmek olumsuz düşünceler sinir sisteminizi bozabilir dalgınlığa bağlı fiziksel yaralanmalar yaşanabilirsiniz. Bu sebeple araç kullanırken dikkatli olun. Hayatınızda olumsuzluklardan kurtulmak için günlük rutininizi yenilemeli iyileştirmek için gayret etmelisiniz. Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı resmi işleriniz ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu hafta, Özellikle çocuk sahibi Yengeçler onların sağlık ve çalışma konularında sıkıntılarına ortak olabilirsiniz. Ev ya da yerleşim değişikliği gibi bir düşünceniz varsa beklemede kalmalısınız bu hafta. Geri hareketini sürdüren Jüpiter'in yansıması ile akraba ve arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde gerginliklere neden olacak söylemlerde bulunmamanız için uyarıyor sizleri. bağımsız kararlar alması ve öfkeyle davranması olabilir. Evlilik hayatınızda sakin olmanız ve hayata karşı olumlu bakmanız tartışmaları büyütmeden aşmanızı sağlayacaktır. Bu hafta aşk hayatınızda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı anlamalı onu ihmal etmemeli arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmelerine itibar ederek kaprisli davranışlar içinde olmamalısınız aksi takdirde ilişkiniz sona erebilir.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile resmi işlerle ilgili sıkıntıları olan Yengeçler olumlu gelişmelerle hakkınız olanı alacak haklı mücadelenizin zaferini kutlayacaksınız. Bu dönemde geçmişle ilgili tahsil edilmemiş alacaklarınızı alabilir finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde sezgilerinizin sesine kulak vermeli ve iş hayatınızı bu doğrultuda yönlendirmelisiniz. Sağlık sorunları olan Yengeç’ler bu dönemde biraz zorlanabilir kendinizi bitkin huzursuz ve yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormamalı ve aceleci davranışlar sergilememelisiniz. Aceleciliğiniz eklemler ve kaslarla ilgili zorluklara neden olabilir. Balık Yeni ay ı ile yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Kararlı olun keşkelerini’ zi ardınızda bırakın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Bu hafta baş ağrıları migren sorunu yaşayan Aslanlar bu sorunla daha yoğun bir şekilde uğraşabilirler. Stresten olabildiğince uzak kalmalısınız. Hafta boyunca çocuk sahibi Aslanlar eğitim yükümlülüğü ile endişeleriniz kas ve boyun ağrılarınızı arttırabilir. Ay karşıt burcunuz Kova’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ile kararlar almamalısınız. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu hafta Annenizin sağlığı ve kendi hayatınızda ki iniş çıkışlar endişelerinizi arttırabilir. Hakkınız olan bir ödeme yada mülk anlaşmazlığı da aile içinde gerginliklere neden olabilir. Geri hareketine başlayan Büyük iyilik Jüpiter'in transiti ile ortak olan taşınmazlar ile ilgili sıkıntıların gün yüzüne çıkacağına işaret etmekte. Finansal konularda haftanın ilerleyen günleri ile yaşanacak gelişmeler ile yeni bir ev satın alma veya eski bir evin yenilenmesi olasılığı söz konusu olabilir. Öğrenci Aslanlar sınavlarında başarılı olurlar. Hafta sonuna doğru bireysel olarak Geçmişte uzun vadeli bir planla yatırım yaptıysanız karlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. ancak yeni bir yatırım fikri riskli olabilir. Evli çiftler birbirinize muhalefet edip üstün gelmeye değil ortak değerler ile birbirinizi Evli olmayan çiftler sevgi ve romantizmin havada olduğu bu dönemin tadını çıkartmaya bakın. Eğer içten içe birini seviyorsanız aşkınızı ifade ederek karşılık bulabilirsiniz.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi rakiplerden kaynaklanan bir takım entrikaların gün yüzüne çıkmasına sebep olurken sizleri duygusal olarak hayal kırıklığına uğratabilir. Kendi menfaatleri için arkadaş bildiğiniz güven duyduğunuz kişilerin göründükleri gibi olmaması ile yüzleşebilirsiniz. Gezegensel enerjiler iş hayatınızda popülaritenizi arttırırken işinizi ruhunuzla yapmanın avantajları ile karşılaşacak daha da fazla ön planda olacağınız imkan ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Temponuzun yükselmesini sıkıntı etmeden kabul edin ve kazanın. Balık Yeni ayı ile sağlık sorunları yada finansal konularda yaşanacak olumlu etkilerle karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinizle iş hayatınızda ki dengeyi kurmayı başarmalısınız. İş hayatınızda öfke ve hırs davranışlarınıza yansımamalı.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Bu hafta mide, göz yada cildiniz ile ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Diyetinize de dikkat etmelisiniz Fakat Ekstra hassasiyet kuruntu zihinsel sağlığınızı etkiler. Her ufak sorunu büyütmek sizin durumunuzu kötüleştirebilir, bu yüzden sakin ve mutlu kalabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu hafta gezegenlerin enerjileri anneniziniz in sağlığına önem vermeniz gerektiği konusunda uyarıyor sizleri. İş hayatınızda yeni fikirleriniz ve planlı stratejiniz, kazançlarınızı arttırmak adına doğru bir yön bulmanızın anahtarı olacaktır. Psikoloji emlak iletişim, sanat kozmetik gibi alanlarda iş yapanlar oldukça şanslı enerjiler ile karşı karşıyalar. Bekar Başaklar İlişkinizde sorunlar ayrılıklar söz konusu ise sakinlikle kararlar almanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile 16:12’de Karşıt burcunuz Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, Ailevi konularda yaşanan gerginlikler kardeşler arasında fikir ayrılıkları yaşanabilir sakinliğinizi koruyarak hareket etmelisiniz. Sizlere tavsiyem kendinize yönelip ruhunuzu dinlendirip sakinleştirmek için çalışmalar yapmanız. Fiziksel ve ruhsal olarak arınmanızı güçlenmenizi ve kişisel bakımınıza zaman ayırıp olumlu sonuçlar almanızı sağlayacak. Bu süre içinde diyete başlayabilir estetik gibi konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır aşktan umudunuzu kestiyseniz ve geçmişte güven duygunuzun sarsılmasıyla Aşk’a olan inancınız kalmadıysa hayatınıza bu dönemde girecek o özel insan bu düşüncelerinizi tamamen değiştirebilir! Evli Başaklar sizlerde eşinizle maddi konulardan dolayı tartışmalar fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Balık Yeni ayı nın enerjisi ile seyahat planlarınız varsa ertelemeli bu imkanınız yoksa tedbiri elden bırakmadan yolculuklarınızı gerçekleştirmelisiniz.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Sağlık ve zindeliğiniz için daha iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız. Daha dinamik yenilenmiş hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Meditasyon ve manevi düşünceler sizi motive eder. Olumlu bir bakış açısına ve daha güçlü bir bağışıklığa sahip olacaksınız bu hafta. Sessizlik duygusu kalbinizi ve zihninizi yönetir. Bu ay Kulak enfeksiyonlarına dikkat edin. Ay karşıt burcunuz Koç’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Çocukları olan Teraziler onların çalışmalarındaki başarısıyla sizler için mutluluk kaynağı olacaktır. Bu hafta iş hayatınızda da karşı kazançlar mümkün görünüyor. Hukuki sorunları olanlar lehinize yaşanacak gelişmeler ile sevinebilirler. sonuçlanacaktır. Akıllıca bir yatırım planınız varsa bu haftayı iyi değerlendirmeye gayret etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkileriniz daha iyi hale gelecek. Sevdiğiniz insanla birbirinizi daha iyi anlamayı da güvenmeyi de başarabilirsiniz bu hafta.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile rahatlayacaksınız. Eğitim hayatı devam eden Terazi’ler olumlu diyaloglar kurarak eğitiminizi ilgilendiren önemli destekler alabilirsiniz. Evli Terazi’ler sizlerde Yeni Ay enerjisi ile eşinizle iletişime önem vererek onu önemsediğinizi hissettirecek baş başa kalacağınız ortamlar hazırlayabilir ilişkinizde ki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. İş hayatınızda rahat bir nefes alarak yeni çıkış yolları bulmanıza yardımcı oluyor. Bu süre içinde ek bir iş edinebilir az maliyetle kendinize yeni gelirler elde edebileceğiniz imkanlar yaratabilirsiniz. Aklınızı hayal gücünüzle birleştirip harekete geçmelisiniz. Yine bu dönemde ilişkisi olmayan Terazi’ler iş ya da eğitim hayatınızda tanışacağınız birinden çok etkilenebilir olumlu gelişmeler yaşayabilir kalıcı birliktelikler kurabilirsiniz. Ayrıca Aşk hayatınızda hastalıklı bir hal almış umutlarınızı hayal kırıklıklarına döndüren ilişkiniz bir anda karşı tarafın isteği ile bitebilir. Bu bitiş doğru insana giden yolu açacaktır sizlere.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Bu hafta enerjik hissedeceksiniz hem fiziksel hem ruhsal olarak. Kilo probleminiz varsa bu hafta diyete başlayarak olumlu sonuçlar elde etmeye başlayabilirsiniz. İş ve kişisel hayatınızda eş ya da sevgiliniz ile birbirinize müdahale etmemeli dengeyi sağlamaya çalışmalısınız. Eklem ve ayaklardaki ağrılar günlük hayatınızı etkileyebilir. Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya iş ve özel hayatınızda ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.
Aşk / Evlilik / Kişisel İlişkiler

Bu hafta dostlarınız ve yakınlarınızın desteği ile önemli başarılar gerçekleştirebilirsiniz iş hayatınızda. Öğrenciler de çalışmalarında sınavlarında başarılı sonuçlar elde edebilirler. Evli Çiftler kırgınlıklardan kavgalardan uzaklaşarak huzurlu bir evlilik hayatı yaşamaya başlayabilirler. Yeni bir iş arıyorsanız, işle ilgili konularda umut vaat eden gelişmeler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Ayrıca bu hafta taşınmalar ile ilgili gayrimenkul sektörüyle ilişkili önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Gökyüzü finansal konularda artışlar olabileceğine dikkat çekmekte. Birçok kazanç kaynağı bulabilir, ancak artan giderlerin kontrol edilmesi zorlaşabilir sizler için. Evlilik hayatınızda zorlukları aşmak niyetindeyseniz özveri ile birbirinize sarılır ve hayatın size öğrettiği dersleri anlayarak hareket edersiniz aşk kazanacak. Bekar Akrepler bu hafta sevgi dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi beraberliği olmayan ve ilişkisi belli belirsiz devam eden Akreplerin hayatına netlik kazandıracak ve doğru yerde doğru insanla karşılaşmanın getireceği güzellikleri sunacak. Aşk ve iş hayatınızda beklentilerinizin üzerinde olumlu olaylar söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru kullanabilirseniz kendi işinizi kurabilir var olan işinizi geliştirebilir karlı ortaklıklar iş birlikleri yapabilirsiniz. Yatırım planları yapmalı güvendiğiniz insanların fikir ve önerilerini alarak hareket etmelisiniz. Balık Yeni Ayı sizlere hem iş hem de özel yaşamınızda pek çok olumlu gelişmeyi getirebilir.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Bu hafta zamanınızın çoğu iş yoğunluğu ile geçirebilirsiniz. Üzerinize ki iş baskısı sağlık durumunuzu olumsuz yönde etkilesin istemiyorsanız dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.. Sağlıklı beslenme sebze ve meyveleri diyetinize dahil etmek bağışıklık sisteminizi güçlü kılacaktır. Kulak, omuz ve kol kas sorunlarına karşı ise dikkatli olmalı ağır spor ya da ani hareketlere dikkat etmelisiniz. Ay karşıt burcunuz İkizler’ de olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Hafta boyunca sizin için para kazanmanın birden fazla yolu olabilir. Özellikle yurtdışı ticari girişimler olumlu etkiler getirebilir sizlere. Dostlarınız yakınlarınız ve arkadaşlarınızın desteği ile, İş hayatınızda da ani değişiklikler yaşanabilir. Bu hafta evli çiftler için çok fazla uyarıcı işaretler var, Evliliğinizde ciddi sorunlar doğabileceği için dikkatli olmalısınız. İlişkinizi kurtarmak için hiç bir anlaşmazlığa neden olmamaya özen gösterin süre gelen sorunlar varsa çözmeye çalışın. Bu hafta ayrıştırıcı değil bağları güçlendirici davranışlar içinde olmalısınız. Halen bekar olan Yay’lar özel biri ile yollarınız kesişebilir.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile uzun zamandır elden çıkarmak için çabaladığınız bir mülk iyi bir fiyata alıcı bulabilir oradan aldığınız parayla daha iyi bir yatırım gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Bu olumlu etki aşk hayatınıza da yansıyacak. Son derece tutkulu duygulu anlayıp anlaşılacağınız bir beraberliğe adım atabilir beraberliğinizi kısa süre içinde resmiyete dökme kararı da alabilirsiniz. Sizleri her zamankinden çok daha fazla enerjik cesaretli ve girişimci davranmaya yöneltecek. Bu süre içinde sportif aktivitelere yönelebilir fazla kilolarınızdan kurtulabilir ilgi duyduğunuz bir hobinize zaman ayırabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Yaylar sizlerde ilişkinizde ki sorunların düzelmeyeceği kararındaysanız yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. Bekar Yay’lar yeni ay enerjisi ile aşk hayatınız da sürpriz ve olumlu enerjilerle karşılaşabilir. İş hayatınızda ticari konularda yapılan uyarıları dikkate aldığınız takdirde, rahat bir nefes alarak finansal anlamda da kazançlı çıkacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta iş hayatınız nedeniyle fiziksel ve zihinsel olarak yorgun hissedecek olsanız da kendinize zaman ayırarak uyku düzenine dikkat etmek enerjinizi toparlamanızı sağlayacaktır. Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu, hafta finansal konularda tedbirli olmalısınız. Borç vermek yada riskli yatırım yapmaktan uzak durmalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde işinizde önemli bir gelişme yaşayabilir yeni bir görev alabilirsiniz ve bu pozisyonunuzu mali açıdan güçlü hale getirebilir. Eğitim, hukuk, sanat ve müzik, dış ticaret ile işler ile ilgilenen oğlaklar bu alanlarda bu alanlarda önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin iş hayatında gerçekleştireceği büyük bir başarı evlilik hayatınızı renklendirirken onunla gururlanmanızı ve ona olan sevginizin daha da büyümesini sağlayacaktır. Kendi yakınlarınızdan zararlar görmeniz mümkün merhamet duygunuz başınızı ağrıtabilir. Hayat arkadaşınızın desteğiyle hedeflerinize ulaşmanız mümkün olabilir. Gökyüzü eş ya da sevgiliniz ile tutkunuzu artıracaktır. Bekarlar özel bir insanla yollarınız beklenmedik bir şekilde kesişebilir bu hafta.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile akrabalarınız ve kendi yakınlarınızla sorunlar yaşayabilir maddi anlamda sizden beklenenlerin yükselmesi yapamayacağınız şeylerin ısrarla istenmesine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem her ne olursa olsun sakin kalmanız olayları öfke ile değil akıl çerçevesinde değerlendirerek kızgınlığın sağlıklı düşünmenizin önüne geçmesine izin vermeden hareket edin. Balık Yeni ayı sizleri karşılaşabileceğiniz entrikalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor. Özellikle işlerinizi mutluluğunuzu bozmak yükselen enerjinizi örselemek isteyen geçmişte hayatınızda öyle ya da böyle yer almış kişilerin oyunları gün yüzüne çıkabilir. Kararlı olmalı ve başarınızı mutluluğunuzu bozmak isteyen insanlara iyi bir ders vermelisiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda yaşadıklarınız karşısında psikolojik dengenizin bozulmaması olmalı. Bunun önüne geçmek için sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmeli zihninizi bunaltan enerjileri sevginin gücü ile alt etmelisiniz. Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak istiyorsanız Yeni Ay enerjinin güçlü yansımasını değerlendirebilirsiniz.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzü bu hafta eklem lenfler ve kas ağrıları, Düşme çarpma ve yaralanmalara karşı dikkat etmeniz için uyarıcı etkileri barındırmakta. Özellikle araç kullanırken dikkati elden bırakmamalısınız. İş ve ailevi konularda tekrar eden streslerden uzak kalmak için dua meditasyon spor sizleri rahatlatacak ve olumsuzluklara karşı pozitifliğinizi korumanızı sağlayacaktır. Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu hafta işinizde ya da iş yerinizde değişiklikler yaşanabilir iş amaçlı yurtdışına gidebilir. Yeni bir işe başlayabilir görev değişikliği yaşayabilirsiniz. Eş yada annenizin sağlık sorunları yaşanabilir. Evli Kovalar eşiniz iş hayatında ki istikrarsızlıkların etkisi ile size karşı öfkeli kırıcı tutumlar sergileyebilir. Eşinize sabırlı olmalı ani kararlar almamalısınız. Bu hafta maddi durumunuzu daha güvenli hale getirecek bir çok imkan elde edebilirsiniz. Özellikle Kova burcunun 2nci 10 gününde doğanlar her zamankinden daha iyi kazanımlar elde edebilirsiniz. Yurtdışı ile iş yapanlar bu hafta oldukça memnun edici gelişmeler yaşayabilirler. Çabalarınız ve çalışkan doğanız belirlenmiş hedeflere ulaşmanızı sağlayacaktır.. Bekar Kova’lar sizler se bu hafta yeni bir ilişkiye başlamak için acele etmemelisiniz.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile iş hayatınızda olumlu etkileri beraberinde getirecek sizlere. Alacaklarınızı tahsil edebilir yeni bir iş teklifi alarak geçiş yapabilir kendi işinizin sahibiyseniz alanınızda bilinilirliğinizi arttırarak kazancınızı yükseltebilirsiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken konu ticari olarak risk gerektiren işlerden uzak durmalı kendinizi ispatlamak arzusu ile yapabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız. Yeni Ay enerjisi evli ve ilişkisi devam eden Kovaların 3ncü şahıslardan kaynaklanacak sorunlarla karşılaşabileceği yönünde de uyarıcı. Eş yada sevgilinizin arkadaşları ile küçük bir meseleden tartışabilir bunun gerginliği ile ilişkinizde kıran ve kırılan bir kalbin vicdan azabının ağırlığını taşıyabilirsiniz. Söylenenleri iyi anladığınızdan emin olmadan tepki vermemelisiniz. Hukuk ve resmi dairelerde işleri olan Kova’lar bu dönem içinde beklenmedik hamlelerle karşılaşabilir yenilginin hırsıyla hareket etme eğiliminde olabilirsiniz. Sizlere tavsiyem daha fazla zarar görmemek adına uzlaşmacı olmalı ve çözüm odaklı hareket ederek zararın büyümesini engellemelisiniz. Bu enerji ile, Çocuk sahibi Kovalar çocuklarınız özel hayatları ile ilgili gerginliklere müdahil olmak zorunda kalarak bu konular ile ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam edip heyecanını yitirmiş Kova burçları ise, Balık Yeni ayı ve diğer gezegen enerjileri ile anlık kararlar maceraperest ruhunuzu harekete geçirebilir, Gizli ilişkiler hızla başlayıp hızla biten birliktelikler geri dönüşü olmayan bir yola girmenize neden olabilir dikkatli davranın. Aşk ve evlilik hayatınızda mutlu olmak için kendinizle yüzleşmeli ve çözüm odaklı davranmalısınız.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Bu hafta göz, ayaklarınız ile ilgili sorunlar ve uyku bozuklukları yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı korumak için sağlık kontrolü yaptırmanız faydalı olacaktır. Dikkat etmeniz gereken konu dolaşım sisteminiz ile ilgili hassasiyetler olmalı. Ay karşıt burcunuz Başak’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini Gökyüzünde Bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Öğrenci Balık burcu mensupları ders ve sınavlarında konsantrasyon eksikliği ile karşı karşıya kalabilirler ayrıca bazı sağlık sorunları ile ilgili konular onları sıkıntıya sokabilir. Bu hafta mide ile ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İş ve Finansal konularda ise şans hafta sonuna doğru sizinle olacak. Bununla birlikte, giderlerinizden bir kısmını kontrol edemezseniz sorunlar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir yurtdışı işe katılmayı planlıyor ya da eğitiminiz ile ilgili başvurularda bulunmayı düşünüyorsanız bunun için doğru zamandasınız. Ayrıca kalıcı iş fırsatları için yurtdışına gidebilirsiniz. Dostlarınız size bu anlamda yardımcı olacaktır. Özel yaşamınızda ise Eş ya da sevgiliniz ile birbirinize karşı samimi olacaksınız ve maneviyata olan yoğun ilginiz küçük sorunları ortadan kaldıracaktır. Evlilik hayatında sevgi ve ahenk getirmek gibi bir niyetiniz varsa duygularınızı özgür bırakmalı sevginizi ifade de cimri olmamalısınız.

17 Mart 2018 Türkiye saati ile Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, Kendinize zaman ayırın şikayetçi olduğunuz konu ve kişilere karşı neler yapabilirim sorusunun cevabını arayın. Bunun için güçlü sezgilerinizi dikkate alın. Yapabileceklerinizin idrakine varmış olmanız iç dünyanıza yönelerek içinizde ki sizi en yalın halinizle ortaya koyarak başarılı olmanızı sağlayacak bir enerji ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda söz sahibi olabileceğiniz bu süreci iyi değerlendirmek için elinizden geleni yapın. Eğitim hayatı devam eden Balık’lar ilk etapta adaptasyon zorluğu çekseniz de kendinize yeteneklerinize inanarak hareket ederseniz ilerleyen zaman içinde ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız. İş hayatınızda da hırsla değil akılcı yaklaşımlarla adımlarınızı dikkatli attığınız takdirde kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir ve önemli bir projenizi hayata geçirebilirsiniz. Bu süreçte resmi işlerinizle ilgili imza altına almanız gereken evraklar varsa okuduğunuzu anladığınızdan emin olmalı ve başkalarının etkisi altında kalmadan imza altına almalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Balıklar eşinizin yakınlarının aleyhinize yaptığı konuşmalar gün yüzüne çıkabilir ve evliliğinizde ki gerginlikleri ortadan kaldırarak zorlukları bir anda pozitif şekilde lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan ilişki kurmakta zorlanan Balık burcu mensupları ise burcunuzda gerçekleşen Yeni ay enerjisi ile yanlış insana değer vererek hızla başlayan hüsranla sonuçlanan ilişkiler deneyimleyebilirsiniz dikkatli olmalısınız.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık