Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 - 25 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Genel Bakış: Bu haftanın ilk iki günü burcunuzda ilerleyen Ay hayatınızın geneline son derece olumlu bir pozitiflik katar. Ertelediğiniz pek çok şeyi tam bir gayret içinde ele alacak ve başarılı bir şekilde karşılaşacaksınız. Yeni şeylere yönelebilir kolaylıkla ilerleyerek kendinize olan güveninizi sağlayabilirsiniz. Haftaya yaptığınız iyi başlangıcın enerjisini hafta boyu korumaya gayret etmelisiniz. Güneş ve Merkür'le birlikte 12. Eviniz üzerinden geçiş yapıyor. Bu enerji ile Çarşamba ve Perşembe günleri özel yaşamınızda sen ben gibi ayrımlar içinde olmamaya dikkat edin aksi halde gerginlikler karşılıklı olarak birbiriniz ile kazanını olmayan bir tartışmaya yönelerek ilişkinizde krizler yaşanmasına neden olabilir. Hafta sonuna doğru ise evli ve ilişkisi devam eden Koç’lar Eşinizin ruhsal ve fiziksel güzelliği sizleri fazlası ile etkileyecektir ilk gün ki gibi sizin için yaptığı fedakarlıkları emeği bu günlerde daha iyi anlayacak ve onunla her anın heyecanını samimiyetle mutluluğunuzun keyfini çıkaracaksınız. Bu hafta bekar Koçlar sizler de sürprizlere hazır olun. Aşk etrafınızda dönmeye başlıyor.

Öğrenci ve Çocuk Koç burçları: Öğrenci Koç’lar bu hafta neye dikkat etmeniz gerektiğine odaklanamayabilirsiniz. Tereddütler sizleri başarısız kılabilir. Bu hafta çocuk Koç burçlarının anne ve babaları çocuklarınızın kulak sağlığı ile ilgili hassasiyetlere dikkat etmenizde fayda var. Uyku problemleri haftanın ilk günleri huzursuz hissetmelerine neden olabilir. Telaşa kapılmadan bunun geçici bir durum olduğunu bilmelisiniz.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Genel Bakış: Bu haftanın ilk iki günü önemli kararlar görüşmeler de gecikmeler yaşanabilir. Çarşamba gününden itibaren yönetici gezegeniniz Venüs gücünü geri kazanmaya başlıyor bunun yansıması ile sizlerde kaybettiğiniz yönünüzü bulabileceksiniz. Yönetici gezegeniniz her konuda doğru yönü bulmanıza yardımcı olacaktır. Uzun süre sonra gökyüzü verdiğiniz çabalarınızı destekleyecek. Şimdi, her şeyi gözlemleyin kendinizi hazırlayın ve kazanamaya başarmaya yönelik büyük başarı savaşlarına hazırlanın. Önemli fırsatlar yakalayabilir hiç beklemediğiniz teklifler alarak büyüme ve istikrarı yakalayabilirsiniz hem de uzun süreli olarak. Temponuz artıyor ve yeni fırsatlar sizleri karşılamaya başlıyor. Yeni deneyimler aşılabilir zorluklar sizleri her konuda güçlendirecek. Finansal konularda da şans sizden yana ilerliyor. Güneş ve Merkür doğum haritalarınızda 11.nci Evinizde ilerlerken parasal kazanç elde etme şansını yakalayacağınız işleri getirecektir sizlere. Bu şansı iyi değerlendirin ve gelen teklifleri gizlilik içinde değerlendirmeye özen gösterin. İş hayatınızda daha profesyonel olduğunuz bir sürecin içindesiniz. Hızlı kararlar almanız gereken bu haftayı değerlendirin. Özel yaşamınızda ise aşk kavramı evli ve ilişkisi devam eden çiftler için boyut değiştirmeye başlıyor birbirinizi daha iyi anlayacak dış etkenlerin ilişkiniz üzerinde huzursuzluk yaratmamasını birlikte aldığınız kararlar ile uygulayacaksınız. Bekar Boğalar sizlerde bu hafta karşı cinsin üzerinde son derece etkili olacağınızdan sürpriz yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Boğalar: Boğa öğrenciler, bu hafta kıskanç arkadaşlarınız yüzünden zarar görebilirsiniz dikkatli olun sizi yanlış yönlendirebilir yeteneklerinizle ilgili şüpheye düşürebilirler. Çocuk Boğa burçları ise, bu hafta çabuk öğrenip çabuk adapte olacak ve aileleri ile iletişimleri onları gelişime açık tutacak.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Genel Açıklama: Bu hafta Güneş ve Merkür, doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10.ncu Evinizde Venüs'e katılırken ilerleme ve refah getirecek sizlere. Bununla birlikte, Öğretmen Satürn'ün doğum haritalarınızda (8. Evden) geçişi evlilik ve beraberliğiniz ile ilgili konularda baskıları arttırabilir huzursuzluklar tüm çabalarınıza rağmen azalsa da etkili olmaya devam edebilir. Sabırlı olmakta keskin söylemlerde bulunmamakta fayda var. Bu durum aslında sizleri daha doğru düşünmeye yöneltecek ve ilişkiniz için bencilce yaklaşımlardan uzaklaşıp ortak değerler ve mutluluk için olumlu kararlar ve yaklaşımlar içine girebileceksiniz. Bu hafta beklenmeyen giderler dengenizi biraz sarsabilir, ancak endişelenmeniz gereken büyük bir durum söz konusu olmayacaktır. Finansla ilgili her türlü riskten ve yatırım planından bu hafta uzak durmanız yararınıza olacaktır. Sağlık, bu hafta endişe kaynağı olabilir sizler için. Viral bir enfeksiyon nedeniyle günlük hayatınız etkilenebilir. Kendinize özen gösterin ve bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya özen gösterin.

Öğrenciler ve Çocuk İkizler: Öğrenciler bu hafta oldukça şanslı etkiler ile karşı karşıyasınız. En zorlu sınavlarınızda bile başarı sağlayabilirsiniz. Çocuk İkizler ise, anne-babaları nı gözlemleyecek davranışlarını onlara göre benzer bir şekilde ortaya koymaya çalışacaklardır bu anlamda dikkat etmekte ve çocuğunuzu gözlemleyerek olumlu alışkanlıklar edinmesini sağlamakta fayda var.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta gökyüzü özellikle iş hayatınızda kariyeriniz ile ilgili şanslı gelişmeler ile karşılaşacağınıza dikkat çekmekte. İş hayatınızda iddialı olacağınız günler sizleri karşılıyor. Öğretmen Satürn'ün haricindeki bütün gezegenler uyumlu bir şekilde şimdi sizi desteklemekte. Tutarlı çabalarınız meyvelerini verecektir. İster çalışan olun ister kendi işiniz olsun, bu etkiler sizin için teşvik edicidir. İşinizle ilgili konularda oldukça karlı iş birlikleri yeni projeler gerçekleştirerek gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Finansal gelişmeler tasarruflarınıza katkıda bulunarak sizi maddi olarak güçlü hale getirebilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize zaman ayırmalı sadece kendi sorunlarınıza odaklanmadan onun da sorunları olduğunu anlayarak kendinizi merkeze almadan anlayışlı davranmalısınız aksi halde ilişkiniz göz göre göre sizin tek taraflı düşüncelerinizden dolayı bitme noktasına gelebilir.

Öğrenciler ve Çocuk Yengeçler: Öğrenci Yengeçler ise bu hafta öğrenmeyi gerçekten istemek sizlere başarıyı getirecektir. Kimse ile yarışmadan kötü olanı doğru örnek olarak kabul etmeden hareket ettiğiniz takdirde bu hafta aleyhte gelişen pek çok şeyi lehe çevirebileceksiniz. Çocuk Yengeçler bu hafta üst solunum yolları ve dişleri ile ilgili hassasiyetler ateş yükselmesine bağlı sağlık sorunlarına yatkınlık gösterebilirler.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta Güneş doğum haritalarınızda sekizinci Eviniz üzerinden geçiş yapacak. Güneşe eşlik eden zayıf yerleşimde ki Merkür ve yücelmiş noktada ki Venüs’ün enerjisi ile oldukça enteresan enerjiler ile karşı karşıyasınız. İyi yerleşimde olan Venüs fırsatlar yaratma gücüne sahiptir ve bu da size olumlu şekilde yansıyacaktır hafta boyunca. Bununla birlikte, diğer gezegenlerin yansıması ile Venüs’ün gücü zayıflar ve beklenen tüm pozitif gelişmeler tıkanabilir. Özellikle haftanın ilk 2 günü yarım kalan şeyler yüzünden zorlanabilirsiniz. Hafta ilerledikçe Çarşamba gününden itibaren pek çok netleşecek bakış açınızı daha gerçekçi bir şekilde ortaya koyarak yerinde müdahaleler ile iş ve aile hayatınızda ki gerginlikleri ortadan kaldırabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise dışardan gelen müdahalelere sert yanıtlar vererek öfkelendiğinizi göstermek yerine olayları yaşadıklarınızı kendi içinizde sessizce kimseye duyurmadan çözüme kavuşturmaya çalışmanız çok daha doğru olacaktır. Bekar Aslanlar bu hafta hayal kırıklıkları incitici durumlar yaşamak istemiyorsanız yeni bir ilişkiye başlamakta acele etmemelisiniz. Bu hafta öğretmen Satürn ün yansıması ile sağlık sorunlarınıza dikkat etmelisiniz iltihaplanmalar cilt ve bedensel rahatsızlıklara neden olabilir. Mutlaka uzman bir hekime gitmeyi ihmal etmeyin.

Öğrenciler ve Çocuk Aslanlar: Öğrenci Aslanlar bu hafta nasıl olsa başarırım nasıl olsa hallederim gibi davranışlar beklenmedik başarısızlıklara neden olabilir sizler için dikkatli olmalısınız. Çocuk Aslan burçları ile bu hafta görsel ve matematiksel zekalarını geliştirmeye daha yatkın olacakları enerjiler ile karşı karşıyalar.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta iş hayatınızda finansal olarak kazançlı çıkacağınız büyük bir fırsatı kaçırabilirsiniz dikkatinizi işinize vermeniz ayrıntıları fark edip şans kapıyı çalmışken değerlendirmenizi sağlayabilir. Uyanık olmanızda fayda var. İşinizle ilgili konularda verdiğiniz sözleri yerine getirmeye gayret etmeli işlerinizi zamanında tamamlamaya dikkat etmelisiniz. Çarşamba gününden itibaren Güzelliklerin temsilcisi Venüs daha iyi enerjilerini sizlere yansıtmaya başlıyor. Bu sizler için oldukça iyi haber! Şimdi, sizi ileriye taşıyacak göksel güçlerin etkili bir şekilde sizi desteklemesini bekleyebilirsiniz. Daha önce aldığınız kararlar çabalarınız cesaret verici sonuçlar doğurabilir bu hafta maddi ve manevi anlamda. Fakat bu durum sizleri rahatlatmamalı kalıcı bir başarı seviyesine ulaşmak için daha sıkı çalışmaya devam etmeniz gerektiğini aklınızdan çıkartmayın. Özel yaşamınızda ise özellikle ilişkisi olmayan Başaklar Aşk havayı yavaş yavaş ama istikrarlı bir halde kaplamaya başlıyor. Fakat Evli Başaklar eşinizin maddi manevi sorumluluklarını yerine getirmemesi huzursuzlukları arttırabilir.

Öğrenciler ve Çocuk Başaklar: Bu hafta öğrenci Başaklar arkadaşlarının kıskançlıkları ile uğraşmak zorunda kalabilirler başarınızı gölgelemeye çalışanlar öğretmenlerinizle aranızda sorunlar çıkarmak adına iş birliği içinde olabilirler dikkatli olmalısınız. Çocuk Başaklar ise bu hafta viral enfeksiyonlara yatkınlık gösterebilirler uyku ve yemek düzenine dikkat edilmesi hijyenin önemsenmesi bu durumu bir nebze de olsun kontrol altına almanızda fayda sağlayabilir.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen yada Ay Burcu Terazi Olanlar

Genel Bakış, Mükemmel bir hafta sizleri karşılıyor. Kendiniz adına yeni bir şey edinme ve isim yapma arzunuz oldukça yüksek olacaktır. Yönetici gezegeniz Venüs hafta ortasından itibaren güçlü etkiler ile ne yapmayı planlıyorsanız başarılı olmanız için destekleyecek sizleri. Bu hafta işinizle ilgili sorumluluklarınız daha da artacak olsa da bir yıldız gibi parlayacaksınız emeklerinizin karşılığında. Bu hafta finansal konularda kazançlarınız artıyor kredi başvurunuz varsa hafta sonuna doğru onaylanabilir. Finansal krizleriniz büyük ölçüde azalıyor. Bu hafta bekar ve ilişkisi devam eden Teraziler nişan düğün gibi kararlarınızı bu hafta planlamak için doğru bir zamandasınız. Bekar Teraziler bu hafta çok ilginç gelişmeler sonucu çarpıcı bir ilişki ile karşılaşabilirsiniz. Evli Teraziler içinse romantizm ve duygusallığın yoğun olduğu bir hafta. Kıskançlık ve şüpheden kaynaklı sorunları bu hafta tamamen aşabileceksiniz. Bu hafta kronik rahatsızlıklarınız sizi rahatsız ediyorsa, sizin için işe yarayacak alternatif bir terapi keşfederek olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Teraziler: Bu hafta öğrenci Teraziler kimsenin sizi başkaları ile kıyaslamasına izin vermemeli doğrularınızdan eleştiriliyorsunuz diye vazgeçmemelisiniz. Bu sizi başarıya götürecektir. Çocuk Teraziler bu hafta dikkatsizlik sonucu düşme çarpmalara karşı hassasiyetler yaşayabilirler. Tedbirli olmakta fayda var.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta Güneş doğum haritalarınızda 5nci evden geçiş yapacak. Merkür ve Venüs ün yansıması ile zayıf düşmüş ruhsal ve bedensel enerjiniz yükseliyor. İş ilişkilerinizde de özel hayatınızda da daha müreffeh günler sizleri karşılıyor. Başkalarından kaynaklı zararların ortadan kalkmaya başladığı enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. İş hayatınızda ortaklıklar yeni teklifler sizi daha iyi şartlara kavuşturabilir gizliliğe önem vermeli sevincinize sahte dostları ortak edip bilgi hırsızlarını sevindirmemelisiniz. Özel hayatınızda da evli Akrepler günler sonra huzur sizinle ilerlerken birbirinize haksızlık ettiğinizi fark edecek ve ilişkinizi çıkmazdan kurtarmak için hatalarınızı telafi edecek cesareti ortaya koyabileceksiniz. Bekar Akrepler bu hafta ortasından itibaren sürpriz flörtler başlayabilir sizler için.

Öğrenciler ve Çocuk Akrepler: Öğrenci Akrepler bu hafta yeni bir eğitim sisteminin içinde yer alarak zorlandığınız konularda oldukça yüksek bir başarı sağlayabilirsiniz .Çocuk Akrepler ise hafta boyunca öğrenmeye odaklı olacaklardır. Anne babalar bu durumu pozitif şekilde değerlendirmek için iletişime önemi arttırmalılar aksi halde olumsuz pek çok şeyi de öğrenebilir Akrep çocuğu.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta Aile geçmiş ve yaşadıklarınız ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Bu haftanın ilk 3 günü ruhsal olarak hassas kendinizi yorgun ve yalnız hissedebilirsiniz değer verdiğiniz ve kaybettiğiniz şeyler hatırınıza gelebilir ve hassas olabilirsiniz. Bu durum sizler için bir kırılma noktası olabilir. Ve yeni kararlar alarak pek çok alışkanlığınızı pozitif şekilde değiştirebilirsiniz. Bu hafta Güneş doğum haritanızda 10.ncu evinizde karma bölgesinde etkili olacak. Profesyonellik önem kazanıyor iş hayatınızda dikkatinizi tam anlamı ile işinize vermelisiniz. İşyerinizde yeni bir fırsat veya övgü / tanınma olasılığı söz konusu olabilir sizler için. Çarşamba gününden itibaren Venüs ün enerjisi ile aşk hayatınızda sorunlar ortadan kalkmaya başlıyor güven verecek güvende hissedecek ve aşkın güzellikleri yaşamaya başlayabileceksiniz. Bekar Yaylar da yeni birliktelikler hızlı yakınlaşmalar yaşayabilirler bu hafta. Sağlığınız ile ilgili ise gıda zehirlenmelerine dikkat etmelisiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Yaylar: Öğrenci Yaylar bu hafta tereddütler ikilemler başarınızı gölgeleyebilir. Derslerinizi önemsemeli ve konsantrasyonunuzu yüksek tutmaya gayret etmelisiniz. Çocuk Yaylar ise bu hafta aile bireyleri ile daha fazla yakınlık kuracakları bağlarını güçlendirme ihtiyacını daha yoğun hissederek yansıtacakları enerjiler ile karşı karşıyalar.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta doğum haritanızda 3.ncü Evinizdeki Güneş Merkür ve Venüs'ü yüceltiyor. Aniden sosyal ilişkileriniz de olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun yeni insanlarla iletişim kurma sizi fazla cezbetmesin şeytana uyacağınız durumlar söz konusu olabilir gördüğünüz beğeni ve bir anlık ilgi pişman olacağınız deneyimlere sebep olabilir! Maddi ve manevi zararlar görebilirsiniz dikkatli olun ve yeni insanlara hemen güvenerek maceralara atılmayın hiç bir konuda. Venüs, Çarşamba gününden itibaren çalışmalarınızın karşılığını almak adına destekleyici enerjiler ile ayağa kaldıracak sizleri yaptığınız işin geri dönüşümünü yeni işler ve kazançlar olarak almaya başlayacaksınız. Bu etki ile Beklediğinizden daha iyi ilerleyeceksiniz. Şimdi, daha da disiplinli ve çok çalışmanızın hasadını almanın zamanı geldi. Özel yaşamınızda ise özellikle evli ve ilişkileri devam eden Oğlaklar, ilişkinizi daha iyi noktalara taşımak istiyorsanız her şeyi karşı taraftan beklemek yerine siz harekete geçin ilginizi sevginizi gösterin onunla vakit geçirin ve onu önemsediğinizi sevdiğinizi yapacağınız jestler ile ortaya koyun. İş işten geçmeden aşka emek vermenizin zamanıdır şimdi. Bekar ve ilişkisi devam eden Oğlaklar bu hafta düğün nişan gibi tarihleri belirlemek için acele etmemeniz faydanıza olacaktır.

Öğrenciler ve Çocuk Oğlaklar: Öğrenci Oğlaklar bu hafta başarı şansınız oldukça yüksek girişimci olmalı söz almaya çalışarak kendinizi fark ettirme gayretinde olmalısınız. Bunu yaptığınız anda şeytanın bacağını kıracak istediğiniz noktaya ulaşmayı başaracaksınız. Çocuk Oğlaklar için bu hafta içsel korkular yükselebilir kaygılar yüzünden agresif davranışlar sergileyebilirler anne babalar bu hafta bu konularda biraz daha hassas ve dikkatli olmalılar.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta pek çok konuda umutları artırmak için harekete geçmeye istekli olacaksınız. Pazartesi ve Salı günleri işleriniz istediğiniz sonuçları vermeyebilir öfkeye ya da hırsa teslim olmamaya dikkat edin. Çarşamba gününden itibaren her şey yoluna girmeye başlayacaktır fevri davranışlar ya da hırs sizlere sadece kaybettirir. Sonuç odaklı çalışmalar finansal konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşatabilir sizlere. Para akışını artırma çabalarınız iyi sonuçları kalıcı bir şekilde getirebilir sizlere. Doğum haritalarınızda 12.nci Evinizde etkili olmaya devam eden öğretmen Satürn geçmişte yaşanan sorunlara neden olmaya devam edebilir. Burada tutumunuz fazlası ile önem kazanıyor çok fazla konuşmamalı kimsenin hassas noktalarına basmamalısınız. Aksi takdirde sırlarınız ortaya çıkabilir zor durumda kalabilirsiniz hem de oldukça uzun bir süre dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Kovalar eşinizle uzlaşı sağlamakta zorlanabilir sürekli kendi isteklerine önem vermesini kabullenmekte zorlanabilirsiniz duygusal olarak yorgun hissedeceğiniz bu hafta boyunca ilişkinizi bitirmeye yönelik çözümsüzlüklerden kaçınmalısınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Kovalar ise güven tazeleyeceğiniz enerjiler ile evlilik kararı alabilirsiniz bu hafta.

Öğrenciler ve Çocuk Kovalar: Öğrenci Kova’lar bu hafta sizi küçük düşürmeye çalışacak iyi niyetli olmayan arkadaşlarınıza çok dikkat etmeli bilginizi ulu orta iyi niyetle paylaşmamalısınız iyi niyetle yaptığınız pek çok şey size kötü niyetli kişiler tarafından zarar getirebilir. Çocuk Kova burçları ise neşeli dinamik ve uyumlu enerjileri ile tüm ailelerine pozitif enerjilerini cömertçe yansıtacaklar.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta mutlu huzurlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Güneş burcunuzda ilerlemeye başlıyor sizler yenileniyorsunuz. Bireysel olarak seçimlerinizi bilinçli bir şekilde yapabilecek uzun vadeli planlarınız için harekete geçip başvurularınızı iş ve eğitim hayatınızda gerçekleştirebileceksiniz. Size muhalefet edenler olsa da inandığınız yolda ilerlemekten vazgeçmeyin. İşte aşkta ve eğitim hayatınızda hayalleriniz gerçeğe dönebilir. Çarşamba gününden itibaren aşk hayatınızda da yüzünüz gülmeye kalbiniz aşk enerjisi ile ritmini düzeltmeye başlıyor emek vermenin hiç vazgeçmeden mücadele etmenin karşılığını almaya başladığınız özel günlerdesiniz iyi değerlendirin. Evli ve çocuk sahibi olmak için tedavi gören Balık burçları bu hafta güzel haberi alabilirsiniz. Sağlık ile ilgili konularda ise uyku ve yemek düzeninizin değişkenliğine bağlı sorunlar ile başa çıkmak için burcunuzda ilerleyen Güneşin güçlü enerjisi ile alışkanlıklarınızın esiri olmaktan kurtulacak kararlar alın ve sağlığınıza kavuşmak için biraz daha kararlı davranın.

Öğrenciler ve Çocuk Balıklar: Öğrenci Balıklar bu hafta burcunuzda ilerleyen Güneşin enerjisi ile daha aktif girişken ve kendinden emin bir tavır içinde olacak zorlandığınız konularda bile çözümler üreterek başarıyı sağlayacaksınız. Çocuk Balık burçları ise enerjilerinin yükseleceği öğrenme alışma gibi kavramlarda ilerlemelerinin hızlı olacağı etkiler ile karşı karşıyalar.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık