Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 - 18 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Genel Bakış: Bu hafta her bakımdan daha iyi imkanlara sahip olup kendinizi doğru şekilde ifade edip düşünce fikir ve önerilerinizin kabul görüp olumlu sonuçlar elde edeceğiniz bir haftayı müjdeliyor sizlere. İşle ilgili konularda da şans sizden yana yeni bir projeye başlayabilir kısa süre içinde popüler olabilirsiniz. Özel yaşamınızda kararlarınız fazlası ile önemli bu hafta ya sabredip ilişkinizi daha iyi hale getirecek ya da aşamadığınız krizleri kabullenip sonlandırıp yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz. Özel yaşamınızda bekar ve ilişkisi devam eden Koç’lar yoğun duygular beslediğiniz o özel insanla ilişkinizi resmileştirme kararı alabilirsiniz evliliğe giden yolda ilk adımı bu süreç içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrenci ve Çocuk Koç burçları: Öğrenci Koç’lar bu hafta aşırı gergin hissederek adaptasyon sorunları yaşayabilirsiniz. Bu hafta çocuk Koç burçlarının anne ve babaları çocuğunuzun kişisel gelişimin oldukça yüksek olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız ona olumlu yönde alışkanlıklar kazandırabileceğiniz bu haftayı iyi değerlendirin.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Genel Bakış: Bu hafta iletişime her konuda öğrenmeye vereceğiniz önem yaşamınızda yeni başlangıçların kapılarını aralamanızı sağlayacak. Kendinize güvenin ve sözlerinizi kalbinizden gelen enerjinin ışığıyla ifade edin. Hem iş hem de özel yaşamınızda yaşayacağınız gelişmelerin hızla ilerleyecektir bu durum sizi korkutmamalı heyecanın tadını çıkarmalısınız. Donanımınız sahip olduğunuz yetenekleriniz ve her şeyden önemlisi sizi siz yapan mert ve sevecen yapınızın size sağladığı fırsatlardır bunlar. Sosyal yaşamınızda ki olumlu gelişmeleri akıllıca değerlendirmeli ve geçmişte yaşadığınız sıkıntılı günlerde kimin yanınızda kimin karşınızda olduğunu hatırlayarak birlikte yola devam edeceğiniz kişileri bu doğrultuda belirlemelisiniz. Özel yaşamınızda da keyifli gelişmeler sizleri karşılamakta. Bugünlerde hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz. Beraberliğinde problemler yaşayanlar ise her şey yoluna girecek biraz sabırlı davranmanız size hiçbir şey kaybettirmez AŞK ın kazanmasını sağlarsınız.

Öğrenciler ve Çocuk Boğalar: Boğa öğrenciler, bu hafta bir yıldız gibi parlayacağınız başarı çıtanızı yükselteceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çocuk Boğa burçları ise, hafta boyunca uyku problemleri ve üst solunum yolları mikrobik olaylar ile sağlıkla ile ilgili hassasiyetler yaşayabilirler.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Genel Açıklama: Bu hafta geçmişe dayanan işlerinizle ilgilenmeli ve var olan bağlantıları daha da güçlü bir hale getirmeye gayret etmelisiniz. Bu hafta bilinçaltınızdan günümüze yaşadıklarınızı daha iyi kavrayacak kendi gücünüzün yeteneklerinizin farkına varabileceksiniz. Bu hafta başarı ve huzur zamanı sizler için. Kendi ikilemlerinizi dengeleyerek istediğinizi elde edebileceksiniz. Emeklerinizin karşılığını alacak takdir edilip güçlü insanlardan gelen destek ve güvenle başarı merdivenlerinde hızla ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizin yakınlarından kaynaklanan sorunların gün yüzüne çıkmasını mutluluğunuzdan duydukları rahatsızlıkla yaptıkları pek çok entrikayı kendilerini ele vermeleri ile anlayacak hüznü ve mutluluğu bir arada yaşayacaksınız. Sizi üzmek için yapılan oyun ve huzursuz etme çabalarına karşı eş ya da sevgilinizle sevginin gücü ile zorlukları aşmanın gücünün farkına varmanız olacak. Bekar İkizler aşk hayatlarında olumlu etkilerle sürpriz gelişmeler yaşayabilirler iş yada eğitim hayatınızda tanışacağınız özel bir insanla sağlam temeller üzerine sevgi dolu bir beraberliği aşkla inşa edebilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk İkizler: Öğrenciler bu hafta Okul hayatınızda başarı tamamen sizin seçimleriniz ile ilişkili başarısızlığı başkalarına yüklemek yerine kendinizi geliştirmeye odaklanmalısınız. Çocuk İkizler ise, anne-babaları ve çevrelerinde ki her şeyle uyumlu olacak ve yeteneklerini ortaya koyabilecekleri aktivitelerde kendilerini fark ettirecekler.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta iş ve sosyal ilişkilerinizde arkadaşlarınızdan gelecek zararlara karşı dikkatli olmanız için uyarıcı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Orijinal fikirleriniz ve iş hayatınızda ki belirsizliği netleştiren kararlarınız başarılı girişimlere yönelmeniz sözde arkadaşlarınızı rahatsız edebilir karşınıza beklenmedik engeller çıkartarak sizi saf dışı bırakmak isteyebilirler. Tedbirli ve dikkatli olmalısınız. Bu sayede gizli düşmanlarınızı öğrenecek arkanızdan dönen dolapların farkına vararak yerinde kararlar alabileceksiniz.. Tepkilerinizi sözlerinize dökmeden profesyonelce davranmalı hukuksal yollara başvurarak haklarınızı aramalısınız. İş arıyorsanız bu hafta başvurularınız kabul görebilir. Finansal konularda rahatlamalar alacakların tahsili ile karlı yatırımlar gerçekleştirebilir bu dönemde yeni bir ev yada araba alabilirsiniz. Bekar Yengeçler uzun zamandır size ilgi duyan birinin tüm cesaretini toplayarak aşkını itiraf etmesi ile uzun zaman sonra aşkın kutsallığını en yüce hali ile deneyimleyebilirsiniz. Sağlık sorunları olan Yengeçler tedavi görüyorsanız olumlu sonuçlar alabilecek sağlıkla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceksiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Yengeçler: Öğrenci Yengeçler ise bu hafta duygusal yaklaşımlar arkadaşlarınızın avukatlığına soyunarak zarar görmenize neden olabilir dikkatli ve kontrollü olmanız da fayda var. Çocuk Yengeçler bu hafta anne ve babalarını sevindirecek uyku problemleri yavaş yavaş dengelenecek sağlıklı huzurlu ve uyumlu davranışları ile keyifli bir haftayı karşılamaktalar.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta iş ve özel yaşamınızda yaşadıklarınızın sorgusunu yaparak kendi içinizde hesaplaşmalarda bulunarak cevabını bulmakta zorlandığınız konuların cevabını kendi içinizde bulmak için ruhsal bir yolculuk yapabilirsiniz kendi içinizde. Bunu başardığınızda pek çok konuda kararlarınız netleşecek ve kendinizle yüzleşmenin getirdiği huzurla kararlarınızı uygulamaya geçebileceksiniz. İlk başlangıç noktanız iş hayatınız olabilir. Kendinizi yaptığınız işte daha da geliştirerek başarılı girişimlerde bulunabilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla işle ilgilenebilirsiniz planlı hareket ederseniz hepsinde birden başarılı olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise hafta boyunca beraberliğinizle ilgili devam ya da tamam gibi kararlar alma ihtiyacınız yükselebilir. Bu kararları alırken yakın arkadaşlarınızdan istediğiniz desteği görememeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bekar Aslan’lar küllenmiş bir aşk yeniden alevlenebilir ve hızlı gelişmelerle ilişkinizi resmileştirme kararı alabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Aslanlar: Öğrenci Aslanlar bu hafta eğitim hayatınızı biraz daha önemsemeli hiç bir sebep ya da nedeninin sizi bu konudan uzaklaştırmamasına dikkat etmelisiniz. Çocuk Aslan burçları ile bu hafta aşırı huzursuz gergin hissedebilir uyku sorunları agresif davranışlar ya da yemek seçme gibi sorunlar yaşayabilirler.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta özel yaşamınızda geçmişte yaşadığınız sıkıntılarla ilgili gelişmeler yaşayacağınıza işaret etmekte. Şu anda yaşananlar karşısında geçmişteki gibi savunmasız kalmamalı rahatsızlıklarınızı ifade etmekten korkmamalısınız. Korkularınızın geçmişte size nasıl zorluklar yaşattığını hatırlayın ve cesaretinizi toplayarak herkesin hak ettiğini yaşadığına şahitlik ederken sizde hakkınızı olanı almak için çabalayın.. İş hayatınızda ise oldukça başarılı ve maddi anlamda şanslı bir hafta sizleri karşılamakta. Azimli çalışmanızın karşılığını almayı başaracaksınız. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Bu hafta dikkat etmeniz gereken, İş ve özel yaşamınızda huzurunuzu başarınızı kıskanan kişilerin çevrenizde bulunarak türlü oyunlarla size rahatsızlık vermelerine fırsat vermeniz olacaktır. Aşk hayatınızda ise özellikle evli Başaklar eşiniz ilişkinizi her zamankinden daha fazla sahiplenecek ve size karşı hatalarını telafi edecektir.

Öğrenciler ve Çocuk Başaklar: Bu hafta öğrenci Başaklar burs kazanabilir sınavlarınızda kolaylıkla başarıyı yakalayabilirsiniz azminizin karşılığını almaya başlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çocuk Başaklar ise bu hafta el becerilerini geliştirecekleri aktivitelerle son derece keyifli zaman geçirebilir uyumlu davranışları ve mutlu halleri ile anne babaları ile eğlenceli günler geçirebilirler.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen yada Ay Burcu Terazi Olanlar

Genel Bakış, Bu hafta gelecek kaygısı ve endişleriniz iş hayatınızda yanlış seçimler yapmanıza sebep olabilir. Geçmişte üzücü olaylar deneyimlemiş olmanız kaygılarınızı güçlendirmiş olsa da anın getirilerini sağlıklı bir şekilde değerlendirebilmek için kaygılarınızı kontrol altına almayı başarmak zorundasınız! Hafta boyunca çalışma arkadaşlarınız işverenseniz çalışanlarınız ile çalışansanız üstleriniz ile tartışmalardan kaçınmalısınız. İnsanlar üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir ve sonrasında sizin için düşüncelerini değiştirmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Hakkınızı aradığınızı düşünürken geri dönüşü güç hatalar içinde olmamaya özen gösterin. Hafta sonuna doğru olumlu etkiler söz konusu. Bu maaşınızda bir artış olabileceği gibi uzun zamandır mücadele ettiğiniz bir alacağınızın ödenmesi de olabilir. Özel yaşamınızda ise evli Teraziler için var olan sorunların karşılıklı özveri ile aşılabileceğini bilmelisiniz. Tam her şeyden vazgeçmişken ya da bittiğini düşünürken eş ya da sevgilinizden gelecek fedakarca yaklaşımlarla ilişkinize yeniden hayat verebilirsiniz. Yaşayacağınız tek tatsız sürpriz eş ya da sevgilinizle seyahat planınızın iptal olması olacaktır.

Öğrenciler ve Çocuk Teraziler: Bu hafta öğrenci Teraziler dikkat dağınıklığı geç uyumanıza bağlı olarak eğitsel konularda bu hafta sizleri bir hayli zorlayabilir. Çocuk Teraziler ise aşırı hırçın sürekli isteklerini yaptırmak için tutturma eğilimi içinde olabilirler. Anne ve babalar dikkatli olmalı izah ederek her zaman isteklerini bu şekilde yaptıramayacağını anlaması için çabalamalılar.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta iş ve özel hayatınızda olumlu etkiler ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda önemli bir teklif alabilir uzun zamandır arzu ettiğiniz sizin için çok önem taşıyan bir projenizi göreceğiniz desteklerle hayata geçirebilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanırken yakın çevrenizde sizi engellemeye çalışan rakipleriniz ya da dostlarınız ile aranızı açmaya çalışan kişiler ile ilgili söylenenlerin etkisinde kalmamanız olmalıdır. Özel yaşamınızda Aşk’ın heyecanı ruhunuzu sarabilir. Uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınız özel bir ilişkiye dönebilir. Sizi anlayan sizinle mutlu olan özel bir insanla aşka yaşama olan bakış açınız köklü bir değişiklik kazanabilir. Evli ve ilişkilerinde sürekli aynı sorunları yaşamaktan yorulan Akrep burçları ise kendi istekleri ile sorunlu ilişkilerini sonlandırabilir.

Öğrenciler ve Çocuk Akrepler: Öğrenci Akrepler bu hafta arkadaş ya da eğitmenleriniz ile tartışma içinde olmak yapmanız gerekenleri aksatmanıza ve sorunlar yaşamanıza neden olacaktır. Çocuk Akrepler ise hafta boyunca gece uykularından uyanabilir uyumakta zorluk çekebilirler. Çocuğunuzun bu durumdan uzaklaşıp uyku düzeninin bozulmaması için güzel ve doğal kokular ile havalandırılmış bir oda ve onunla ilgili olmanız bu durumun düzelmesine yardımcı olacaktır.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta iş hayatınızda geçmişten gelen sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi zorlayacak olsa da iş hayatınızda yapılan köklü bir temizlik ve yeni başlangıçların habercisi olarak değerlendirebilirsiniz. Bu süreç içinde sinirlerinize hakim olmalı ve biriken işlerinizi tamamlamaya bakmalısınız. Bu durumun sonunda maddi olarak istediğinizi elde edemeseniz bile yolunuzda ki taşları kaldırmış olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Bu durum kişisel anlamda sizleri güçlendirecek ve şu anda yaşadıklarınızdan sorumlu olan kişi ve kişileri de hayatınızdan kararlılıkla uzaklaştıracak ve bir daha size bu tarz olumsuzlukları yaşatmalarının önüne geçmiş olacaksınız. Çarşamba gününden itibaren geçmişin karanlığını tamamen ardınızda bırakıp eş ya da sevgilinizle çok özel ve yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz üzerinde AŞK tan başka hiç bir şeyin hükmü olmayacak. Bekar ve birlikteliği olmayan Yay’lar ise hiç beklemediğiniz bir şekilde yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Yaylar: Öğrenci Yaylar bu hafta keskin zekanız sayesinde fark edilir bir başarı gösterip eğitmenlerinizin takdir ve desteğini alarak önemli bir projeyi yapabilme şansı yakalayabilirsiniz. Çocuk Yaylar ise bu hafta inatçı davranışları ile özellikle kardeşleri varsa sorunlar yaşayabilirler öfke ile sürekli söylenenlerin tam tersi davranışlar içinde olabilirler. Gökyüzü bu anlamda onları hassas kılacak.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta sizler için oldukça önemli enerjileri barındırmakta. Bu günler içinde yapacağınız görüşmeler girişimler de başarılı olmak için her zamankinden daha fazla kendiniz olmalı iyi bir izlenim bırakmak adına kendinizi baskılamamalısınız bunu yaptığınız da daha önce deneyimlediğiniz hayal kırıklıklarından uzaklaşacak ve istikrarı yakalayacaksınız. Dikkat etmeniz gereken konu ise artan temponuzdan kaynaklanan yorgunluk ve gerginliklerinizi çevrenizde ki insanlara yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Yine bu hafta içinde işinizle ilgili alacağınız kararlarda sunacağınız tekliflerde acele kararlar almamalı ve eleştirileri olumlu yönde değerlendirerek her türlü görüşe açık olmalı ve toleranslı davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise sürekli bir şeyleri eşinizden talep etmeyi bir yana bırakmalı ve sizde fedakarlık yapmanız gereken konularda gerekeni yapmalısınız mutlu olmak zor bir şey değil yeter ki sizin niyetiniz mutlu olmaktan yana olsun. Bekar Oğlak’lar çekiciliğiniz yükseliyor karşı cinsin yoğun ilgisine karşı duyarsız kalmanız neredeyse imkansız fakat dikkatli olmalı ve bir beraberliğe adım atmadan önce kalbinizin gerçek sesine kulak vermenizin gerekliliğinin bilincinde olmalısınız.

Öğrenciler ve Çocuk Oğlaklar: Öğrenci Oğlaklar bu hafta tedirginlikler başarınızı gölgeleyebilir buna dikkat etmeli öğrenmekten yenilikleri denemekten korkmamalısınız emin olun başarı çok uzağınızda değil. Çocuk Oğlaklar için bu hafta pozitif etkiler söz konusu kolay öğrenecek daha aktif ve girişken davranışları ile mutlu hissedecekler.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta 15 Şubatta burcunuzda güneş tutulması gerçekleşecek. Kendinizi ifade etme gücünüz yükseliyor. Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini çekmeye başlıyor. Bu durumu pozitif şekilde değerlendirmek için kibir ya da öfkeye kapılmamaya dikkat edin. İşinize olan hâkimiyetiniz kendinize güvenerek tevazuu elden bırakmadan hareket etmeniz bu etkiyi kuvvetlendirecektir. Gökyüzü bu hafta yeni insanlarla tanışarak iş değişikliği yeni iş projeleri içinde yer alabileceğinize dikkat çekmekte. 15 şubat günü ve takip eden 7 gün boyunca özel yaşamınızda yaşanacak gerginliklere dikkat edin. Özellikle haksız taraf olmaktan uzak durmalı ve yaşanan gerçekleri görmezden gelerek hareket etmemeye özen göstermelisiniz. Bekar Kovalar Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişki içine girmek sizleri korkutmamalı ve ilk adımı karşı tarafın atmasını beklerken sizde duygularınızı ifade etmekten çekinmemeli onu cesaretlendirmelisiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Kovalar: Öğrenci Kova’lar bu hafta aşırı endişe güveninizin düşmesine ve kendinizi tam anlamı ile ortaya koyamamanıza neden olabilir eğitim hayatınızda dikkatli olmalı bu duyguyu bir an önce kontrol altına almalısınız. Çocuk Kova burçları ise, Bu hafta diş sağlığı ve alerjik reaksiyonlar ile ilgili hassasiyetler yaşayabilirler.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta zorlu enerjilerini arkanızda bıraktığınız başarılı çıkışlar elde edeceğiniz yenilikler ve kazançların haftası olacak sizler için. Meslek hayatınızda değişimler farklı görevler ve daha önce yapmadığınız bir alana yönelebilir istikrarlı bir sürecin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Finansal olarak kazancınızda sürekliliğin olması ile karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi alabilirsiniz. Huzursuzluklar üzüntüler yerini kalıcı güven ve mutluluk ve aşka bırakmaya başlıyor aşk hayatınızda da. Üzüntülere neden olanlar içinde son derece sancılı bir dönem başlamakta. Finansal konularda ise meslek hayatınızda iş birlikleri ortaklıklar yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda devrim niteliğini taşıyacak güçte. Gücünüzün farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrara doğru yürüyün. Hafta boyunca iş hayatınızda temponuz artacak iş birliklerine açık olun girişimci davranın ve hiç bir şeyin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin.

Öğrenciler ve Çocuk Balıklar: Öğrenci Balıklar bu hafta eğitim hayatınız ile ilgili acele kararlar vermemeli kızgınlıkla kararlar almamalısınız. Çocuk Balık burçları ise kulak ve boğaz enfeksiyonları ile zorlanabilirler.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık