Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

5 - 11 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Genel Bakış: Bu hafta yönetici gezegeniniz Mars 9. Evinizde Yay burcunda ilerliyor. Yeni haftayı olumlu enerjiler ile karşılayacaksınız. Bununla birlikte, büyük iyilik Jüpiter doğum haritalarınızda 8.cni Evinizde geçiş yapıyor değerlerinize sıkı sıkı bağlanacağınız geçmişte yaptıklarınızdan uzaklaşıp sizin olanın maddi ya da manevi elinizden alınmasına izin vermeyeceğiniz bir uyanış enerjisi ile karşı karşıyasınız. Her zamankinden çok daha güçlü olarak. almasına izin vermeyebilirsiniz. Doğum haritanıza kariyeri temsil eden 10.ncu Eviniz de Oğlak burcundan geçmekte olan Satürn bu hafta şans kapılarını aralayacak anahtarı sizlere armağan edebilir. Satürn'ün Karma Evi olan 10ncu evi üzerindeki nüfuzu günlük faaliyetleri işle ilgili konuları daha disiplinli şekilde değerlendirmeniz gerektiğinin farkına vardıracak zamanı da doğru değerlendirip dostu düşmandan ayırt ederek hayatınızda ki enerji vampiri kişilerden arınmayı başaracaksınız. Zamanınızı artık, aile ve evlilik aşk hayatınız ile ilgili daha özenli ve gizli bir şekilde sürdürmeye gayret edecek dış etkenlerin huzursuzluğundan sıyrılabileceksiniz. Ayrıca, kendinizi motive etme görevini üstlenecek yenileneceksiniz. Ancak her karanlık bulutun gümüş astarı var ve sizin için - ve o kadar parlak olmayan bir haftada,

Bu hafta boyunca riskli işler ve görevlere yönelmekten yatırım yapmaktan kaçınmalısınız. Gökyüzü sizleri kayıplara karşı uyarıyor. Kazanma hırsı para kazanmak için yasa dışı yollara girerek baş ağrıtıcı olaylar yaşamanıza neden olabilir. Ortaklıkları olan Koçlar ortaklardan gelecek zararlara karşı dikkatli olmalılar. İş değişikliği düşünen Koçlar dikkatli olmalı var olan şartları korumalılar. Özel hayatınızda yanlış anlamalara iletişim de sorunlara dikkat etmeli acele ve yanlış kararlar almamalısınız gizli düşmanlarınız iş başında. Sırlarınızın ifşa olmamasına dikkat etmelisiniz.

Öğrenci ve Çocuk Koç burçları: Öğrenci Koç’lar bu hafta kendilerine olan güven duygularının yükselmesi ile başarılı olabilecekler. Bu hafta çocuk Koç burçlarının anne ve babaları onlara emir cümleleri kurmamaya ve cezalandırır tarzda davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

 

Boğa Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Genel Bakış: Bu hafta Haftanın başlangıcında, tam güçle ilerleyerek, olumsuzlukların üstesinden gelecek enerjiyi kendinizde bularak bunda başarılı olabileceksiniz. Planlarınızı uygulamadan önce, doğru yer ve doğru zaman olduğundan emin olun. İş adamları iş kadınları kârlı anlaşmalar yapmak için iyi fırsatlar bulabilirler. Bununla birlikte, verilen sözlerin yerine getirilmesinde ertelenmeler yaşanabilir. Sabırsızlanmayın ve işler yoluna girene kadar biraz bekleyin. Satürn yönetici olduğu Oğlak burcunda ilerlerken sizin için (Şans bölgesi) olacak 9ncu evinizde etkili olmaya başlıyor emek verdiğiniz vazgeçmediğiniz her şeyin meyvelerini toplayacağınız bir zaman dilimine hoş geldin diyebilirsiniz. Öğretmen Satürn sizleri daha pratik ve olgun hale getirecek enerjilerini yoğun bir şekilde hissettirecek sizlere. Kendi değerinizin ve yapmanız gerekenlerin farkına varmanız için her zaman yaptıklarınızın dışında daha pratik ve kararlı bir yolla ilerleyebileceksiniz. Özellikle orta yaş ve üstü Boğalar ve Boğa burcunun 2nci 10 gününde doğanlar eski bir sağlık sorunundan endişe ediyorsanız başını tekrar yükselterek. Sorunu kontrol altına almak için derhal önleyici tedbirler alın. Bu hafta maddi manevi ilahi zaferi özgürlüğü ve başarıyı elde ederek rahat bir nefes alacak düşüncelerinizi netleştireceksiniz. İş ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yeni ve güçlü enerjiler söz konusu. Yenileniyor aynı tekrarları tam anlamı ile ardınızda bırakıyorsunuz bu hafta.

Öğrenciler ve Çocuk Boğalar: Boğa öğrenciler, bu hafta kıskanç kişilerin sizden yaşça büyük yada küçük sizi kendinize küstürecek söylemlerinin etkisi altında kalırsanız kendinize olan güveninizi kaybedebilir ve başarınızı sarsabilirsiniz dikkatli olun ve buna izin vermemeniz gerektiğini öğrenin. Çocuk Boğa burçları ise, hafta boyunca ilgi duyduğu alana yönlendirilmesi ve hevesin kırılmaması gereklidir. Boğa burcu çocuklarının anne ve babaları asla ısrarcı davranmamalı ve yapmak istemedikleri, ilgi duymadıkları bir konuya zorlamamalısınız.

 

İkizler Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Genel Açıklama: Bu hafta büyük iyilik Jüpiter kılık değiştirmiş bir melek gibi dokunabilir hayatlarınızda tam da ihtiyaç duyduğunuz anda. Emek verdiğiniz iş ya da ilişkiniz ile alakalı olarak fazlası ile mutlu kılacak sizleri deyim yerindeyse adeta arınmış ve mükafatlandırılmış olacaksınız! Bu hafta o ve ya bu şekilde yaşam yolunuzun kapısını çalan her güzel fırsatı kapın; Bu etki iş hayatınızda da olumlu enerjilerin habercisi. Jüpiter 6'ncı Eviniz üzerinden geçiş yapıyor fakat parayı temsil eden 2.nci Evinizi ve kariyeri temsil eden 10.ncu Evinizi de yönlendiriyor. Jüpiter'in sağladığı nimetlerin bu hizalanmasını doğru yönlendirmeli geçmişte yaşananlardan ders alarak anlık yatırımlar satışlar ve ya bir anda yeni bir işe yönelmek gibi davranışlar sergilememelisiniz. Ortaklıkları olan İkizler doğum haritalarınızda 7.nci Evinizdeki Mars, günlük faaliyetlerinizde sıkıntı yaratabilir, ancak Jüpiter'in olumlu etkisi olumsuzlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Öğrenciler ve Çocuk İkizler: Öğrenciler bu hafta Okul hayatınızda performansınız konsantrasyon eksikliğinden etkilenebileceğinden eğitsel olarak biraz zorlanabilirsiniz Çocuk İkizler ise, anne-babanın ısrarcı tavırları karşısında isyankar tavırlar sergileyebilir. Ona her şeyi sevgiyle öğretmeli ve sabırlı davranmalısınız.

 

Yengeç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta Günlük işlerinizin sorumluluklarınızın üstesinden gelmeye çalışırken karşınıza çıkan aksiliklerden dolayı başarıyı sağlayacak bir ruh halinde olmayabilirsiniz. Sakın umudunuzu kaybetmeyin. Ay cömert Jüpiter ile buluştuğunda, beklenmedik bir şekilde her şey bir şekilde yoluna girmeye başlayacak. Ancak yine de, beklenmedik harcamalar da sizleri zorlayabilir bu hafta . Bütün bunlara rağmen, mali açıdan olumlu gelişmeler ile de karşı karşıya kalacaksınız. Özel hayatınızda ise gerginlikler yaşadığınız konularda, Haftanın ilerleyen günleri ile karşılıklı anlayışla her şeyi zarifçe halledeceksiniz. Sizi gerçekten mutlu edecek olan şey, sevdiğiniz kişi ile geçirdiğiniz zamandır. Bu hafta hataların karşılıklı fark edilmesi krizleri tam anlamı ile çözüme kavuşturacaktır. Bekar Yengeç’ler sizlerde hayalleri bir yana bırakın ve gerçeklere odaklanın ki doğru seçimler gerçekleştirebilin.

Öğrenciler ve Çocuk Yengeçler: Öğrenci Yengeçler ise bu hafta iyi konsantrasyon güçlü hafızanız olumlu gelişmeleri ve ailenizle güzel paylaşımlar yaşamınızı sağlayabilir. Çocuk Yengeçler bu hafta anne ve babalarını temposuna ayak uydurmakta zorlayabilirler bu durumda onun kendini geliştirme yönündeki arayışlarına destek olmalı ve evde huzurlu bir ortam içinde bulunmasına özenli olmalısınız.

 

Aslan Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Genel Bakış, Bu haftaya anıların hafızanızda canlanması ile başlayabilirsiniz. Eski dostlarınız görüşmediğiniz yakınlarınızı ne kadar fazla özlediğinizi fark edebilir onlar ile iletişime geçmek kararı alabilirsiniz. Onlarla sosyal medya aracılığıyla bağlanmak için iyi bir zaman dilimindesiniz değerlendirebilir bir adım atabilirsiniz. Jüpiter ve Mars, bu hafta sizlere ilerici bir süreyi müjdeliyor. Fırsatlar sürpriz bir şekilde hızla karşınıza çıkabilir. Hatta başka bir yere taşınmak için bir şans elde edebilirsiniz. Sakın korkular ile kendinizi geri çekmeyin. Yeni bir yer, yeni insanlar, yeni kültür ve yeni öğrenmeler anlamına gelir. Değişikliği kabul et; Bu sizin için oldukça iyi sonuçlar getirebilir. Her ne kadar günlük işleriniz ile ilgili sorunlar yaşıyor olsanız da bu hafta biraz dikkat sizi zorlandığınız konularla baş eder noktaya taşıyacaktır. Bu hafta iş değişikliği ya da farklı bir alana yönelmek gibi bir düşünceniz varsa gerçekleştirebilir kendinizi daha huzurlu hissederek adapte olmayı başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise heyecan arayışı süregelen ilişkinizi sorgulamanıza kendi cephenizden yetersiz bulmanıza neden olabilir ve anlık kararlar ile daha önce yapmadığınız şeylere kalkışarak pişmanlıklar duyacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var. İlişkilerini sorunsuz yürütenler ise bu hafta akraba ve ailelerin müdahaleleri yüzünden gerginlikler yaşanabilir.

Öğrenciler ve Çocuk Aslanlar: Öğrenci Aslanlar bu hafta son derece şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız söz almaktan kendinizi ifade etmekten çekinmeden hareket etmeniz sizlere çok şey kazandırabilir. Çocuk Aslan burçları ile bu hafta iletişimde gizliliğe önem göstermeli ve bir başkasının yanında ona eleştiride bulunmamalı anne babaları. Onunla arkadaş olmayı başarmalı ve deneyimlediği her şeyi güvenle sizinle paylaşmasını sağlamaya çalışmalılar.

 

Başak Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta aile ile ilgili konularda negatif gelişmeler sizi yorabilir. Yakınlarınızın sürekli artan ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabilir onların duydukları endişeyi ifade etmelerinden dolayı üzülebilirsiniz. Bu etki sizleri daha fazla kazanmaya para akışını artırmanın yollarını aramaya itecektir. Büyük iyilik Jüpiter doğum haritalarınızda 3'ncü evinize geçiyor - oradan da 9'uncu Evinize etki edecek şans sizden yana kazanımlarınızı arttıracağınız sürpriz gelişmeler başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hiç kimsenin sizi engelleyeceğinden korkmayın ve bilin ki büyük iyilik Jüpiter çıkarlarınızı korumak için sizi destekleyecektir. Aynı zamanda iş arayanlar bu hafta iş bulabilir hukuki alacak verecekler ile ilgili hak arayanlar da haklarını alabileceklerdir. Hafta boyunca günlük işler ve ilişkileriniz sorunsuz ilerleyecektir. Bu hafta aşk hayatınızda da yarım kalmış bir aşk hikayesi yeniden gündeminize gelebilir ve aşkı dolu dizgin tüm coşkusu ile yaşamaya başlayabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Başaklar: Bu hafta öğrenci Başaklar Mezuniyetin son yılında öğrenciler dikkat dağıtan her şeyden uzaklaşmalı ve çalışmalarına öncelik vermeye kararlı olmalılar. Çocuk Başaklar ise bu hafta yaşıtlarından daha önce konuşma yeteneğini keşfetmişken, aile bireylerinden göreceği en ufak bir baskı onu sessiz kalmaya ve bu özelliğini bilinçli bir şekilde onlardan gizlemesine neden olabilir dikkatli davranmalısınız.

 

Terazi Burcu

Güneş Yükselen yada Ay Burcu Terazi Olanlar

Genel Bakış, Bu hafta Kariyer hayatınız sizler için daha fazla önem kazanabilir. Ne yazık ki, bu cephede ilerlemeler istediğiniz gibi olmayabilir ve endişeli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip iki gezegen doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10.ncu Karma Evi'nizi etkiliyor. Yardımsever Jüpiter ve öğretmen Satürn ikisi de çelişkili paradokslarını bolca gösterecek. Şaşkın bir ruh halindeyseniz bir an önce bu halinizden uzaklaşın. Aksi takdirde endişeleriniz gerçekleşebilir ve zamanında müdahale edemeyeceğiniz şeyler yüzünden zorlanabilirsiniz dikkatli olmalısınız. İşlerinizde yolunda gitmeyen şeyler için başkalarını suçlamayı bir yana bırakın ve bir an önce elinizden geleni yapıp gecikmeleri önlemeye çalışın. Çalışmalarınızı yapın, çalışma alanınızda neler olup bittiği hakkında bilgi alın ve girişimlerinizi tecrübelerinizle gerçekleştirmeye çalışın. Ve bütün kaosun ortasında, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Bağışıklık sisteminiz zayıf düşebilir iltihap ve böbrekleriniz ile ilgili sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Teraziler: Bu hafta öğrenci Teraziler kimse ile yarış içine girmeden sadece kendinizi geliştirmeye odaklanın ve öğrenmek için her zamankinden daha fazla çaba gösterin. Çocuk Teraziler ise bu hafta yeni benimsediği alışkanlıkları tüm yaşamı boyunca etkili olabilir. Kendine güven konusunda problemler yaşayabileceği etkiler söz konusu, Anne-baba güven duygusunu geliştirmek için gayretli olmalı. Eğitmelerinden de daima bu konuda destek almalıdır.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta Sağlık ve zindelik öncelikli konunuz olacaktır. Bazı eski rahatsızlıklar yeniden ortaya çıkabilir ya da eş ve aile ilgili konular yüzünden stresli olabilirsiniz. Güneş ve Rahu birbirlerine karşı açılar oluşturacağından kişisel refahınız ile ilgili huzursuzluklar sizleri yorabilir bu hafta. Aile ya da eşinizden kaynaklı olarak bir şekilde para kazanmak adına büyük riskler alırsanız temkinli ve ölçülü kalıp yavaş büyüme yolunu seçmeniz faydanıza olacaktır. Hayatın tüm sorumluluklarını tüm yükünü tek başına siz almamalı herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini anlatmalısınız. Jüpiter ve Ay Salı gününden itibaren dünyevi konularda ihtiyatlı ve akıllı olmanız için kozmik bir gösterge sizler için. Marsın yansıması ile ailevi konular eş ya da sevgili ile ilişkilerinizde tek taraflı fedakarlıklar sizi fazlası ile bunaltabilir bu hafta. Hızlı kararlar almamaya özen gösterin. Anlık kızgınlıklar tek taraflı kararlar pişmanlıklar yaşatabilir sizlere. Aşk emek aşk sabır aşk fedakarlık ister unutmayın. Cesaret güzel ama pervasızlık değil! Herkesle, özellikle de eş ya da sevgiliniz ile maddi konularda ve ilişkiniz ile ilgili beklentilerinizi konuşurken nazik ve incelikli olun. Bekar Akrep’ler eski sevgiliniz tekrar karşınıza çıkabilir ve hızlı gelişmeler ile onunla yeniden bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Akrepler: Öğrenci Akrepler bu hafta aile bireylerinizin sizden beklentilerini yükseltmeleri ile baskı altında hissederek derslerinize adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Çocuk Akrepler ise hafta boyunca disiplin söz konusu olduğunda da tepkilerini yaramazlıkla gösterebilirler. Anne-baba ilişkisi, diğer kişiler ile ilişkilerini belirleyici ve en önemli faktörlerden biri olacaktır. Anne babalar, Sorunlarınızı ona yansıtmamayı başarmalı ve çocuğunuza yaklaşımınızı birlikte kararlar alarak yansıtmalısınız.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta iş hayatınızda bir kristal kadar şeffaf olmasa bile aydınlık enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sizi engellemeye çalışan kişilerin art niyetli davranışları sizin bir şey yapmamanıza rağmen başarısız olacaktır. Bu hafta her türlü riskten şans oyunları ve spekülasyonlardan uzak durmalısınız. Var olan işinizi büyütme ile ilgili önemli gelişmeler ortaklık teklifleri alabilirsiniz. Dikkatli olmalı ayrıntılarını önemsemeli ve hemen evet dememelisiniz. Bu hafta seyahat planlarınız varsa iptaller söz konusu olabilir yada gecikme ve aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Savaşçı Mars, bu hafta dikkatsiz ve pervasızca davranışlar içinde olmanıza neden olabilir dikkatli davranın tepkilerinizi vermeniz gereken insanlara değil de iyi niyetli kişilere vermeniz üzücü olaylar yaşanmasına neden olabilir. (Mars etkisi altında olma ihtimalinizin çok yüksek) Olduğunu unutmayın haklıyı haksızdan ayırt etmeyi başarın. Bu enerji kadın erkek ilişkilerinde de tutku heyecan daha önce deneyimlemediğiniz şeyleri yapma arzunuzu arttırabilir dikkat edin bu enerji sizlere büyük hatalar yaptırmasın. Yeni tanıdığınız kişiler ile hızlı başlayan beraberlikler beklediğinizi bulamamanıza, ve eskiye dönüşe neden olabilir.

Öğrenciler ve Çocuk Yaylar: Öğrenci Yaylar bu hafta arkadaşlarınızla ilgilenip derslerinizi aksatmamaya özen gösterin. Başkalarına yardımcı olup kendinizi zor durma sokabilirsiniz.

Çocuk Yaylar ise bu hafta kişisel eşyalarına karşı aşırı hassas davranacak ve kimsenin ona ait olan bir şeyle izni olmadan ilgilenmesine müsaade etmeyecektir. Bu çocuk tertip düzen konusunda oldukça rahat davranacağından, mikrobik olaylara karşı hassasiyet gösterebilir özellikle de mide ve bağırsaklarla ilgili problemler yaşanabilir.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta kariyer ve finansla ilgili konularda Doğum haritalarınızın kariyeri temsil eden 10.ncu evindeki Venüs’ün enerjileri ile, hayal ettiğiniz ilerlemeyi gerçekleştiremeyebilir zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim kendi kendinizi motive etmeniz aksi halde yapmanız gereken diğer işlere odaklanamayabilir gecikmelerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren akrabalarınız ve sözde arkadaşlarınızın sorunlarını dinleyip onlar için elinizden geleni yaptığınız halde memnun edemediğinizi öğrenerek işlerinizi aksatmamalısınız. Kazanma fırsatlarının size sunulmasını beklemeden harekete geçmeli şansınızı kendiniz yaratmalısınız. Bunu yaptığınızda kazanımlar, finansal konumunuzu güçlendirecek. Özel yaşamınızda ise eleştirilerinizin dozuna dikkat etmenizde fayda var. Küçük şeyleri büyütmemeli kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları sergilememelisiniz. Bu hafta eş yada sevgilinize verdiğiniz sözleri tutmaya gayret etmelisiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Oğlaklar: Öğrenci Oğlaklar bu hafta dikkatiniz dağıtmaktan sakının. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve eğlenmek güzel, ancak bunun çalışmalarınızı etkilemesine izin vermeyin. Çocuk Oğlaklar için bu hafta aileleri, Onları dinlemeli, onların düşünce ve fikirlerine değer verdiğinizi hissettirmelisiniz. Aksi olduğunda öz güven duygusu yerini hırsa bırakır. Kendini anlatmak, dikkat çekmek için çok farklı ve doğruluğu tartışılan davranışlar içine girebilirler.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Genel Bakış, Gökyüzü bu hafta sosyal hayatınızda dengeleri koruyarak hareket etmeli özellikle sosyal paylaşım ağlarında ne yazıp konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Aksi halde sanal dünyada ki söylemler gerçek dünyada hukuki olarak baş ağrıtıcı durumlara neden olabilir sizler için. Bu durum iş hayatınızda da sorunlara ve sırlarınızın ortaya çıkmasına neden olabileceğinden fazlası ile dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. Bununla birlikte, Gökyüzü hayatın karşıtlıklar ile dolu olduğunu hatırlatacaktır bu hafta sizlere. Yıldızların öğretmeni Satürn doğum haritalarınızda 12.nci evinizde kozmik olayları tetikleyecektir rakipleriniz sözde arkadaşlarınızla iş birliği içinde olup sizin zayıf yönlerinizi deşifre edebilir zor durumda kalıp sizden maddi olarak faydalanmaya kalkabilirler. Gözünüzü dört açın tutkularınıza da hırsınıza da yenilmeden hareket edin. Dost bildikleriniz düşman düşmanlıklarınız dost olabilirler bu hafta sizlere. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliniz ile yaşadıklarınızı ulu orta konuşmamaya dikkat edin bu hafta kulak misafiri olanlar yalan yanlış konuşmaları ile huzursuzluklara neden olabilirler.

Öğrenciler ve Çocuk Kovalar: Öğrenci Kova’lar bu hafta her türlü ailevi sorunu bir yana bırakın ve önünüzde uzanan parlak bir gelecek için hazırlanmaya odaklanın. Yüksek öğrenim için yurt dışına çıkmak isteyen öğrenci Kova’lar, gezegenlerin mevcut konumu şansınızı arttırmakta. Çocuk Kova burçları ise, Bu hafta özellikle kardeşleri varsa problem yaşayabilirler, onlarla anne-babasının sevgisini paylaşmaktan hoşlanmayacak ve huzursuzluk çıkartabilirler. Anne-baba mutlaka o ve kardeşi arasındaki sevgiyi dengelemeli ve ona her zaman paylaşma konusunda telkinlerde bulunmaya gayret etmelisiniz. Aksi halde oldukça bencil ve ben merkezli bir yapıya bürünebilir.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta Duygusal bir Pazartesi günü sizleri karşılamakta. Eski bir aşk hikayesi ya da biten bir ilişkinin acısını taşıyorsanız yüreğinizde haftanın ilerleyen günleri ile silkelenmeli ve yaşamın güzellikleri dururken kendinizi griye esir etmekten uzaklaşabilmelisiniz. İş ve özel hayatınızda Geleceğe umutla bakmalı hiç bir şey için kendinizi böylesine üzmemelisiniz. Savaşçı Mars’ın geçişi ile kariyerinizi ve mesleğinizi olumlu yönde etkileyecek kozmik enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özellikle Çarşamba ve Cuma günü iş hayatınızda da finansal konular da şanlı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk hayatınızda ise, Evlilik kararı alan Balık burçlarının beklemesi gerekecek durumlar yaşanabilir aslında beklemenizi evren işaret ediyor. Dikkate alıp almamak sizlerin iradesinde.

Öğrenciler ve Çocuk Balıklar: Öğrenci Balıklar bu hafta iyi sonuçlar almak için çok fazla gayret göstermelidirler.. Çocuk Balık burçları ise özellikle anne babalar çocuğunuz bu hafta fazlası ile öğrenmeye odaklanmış olacaktır bunu önemsemeli zihinsel bedensel aktivitelerini hızlandırarak bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Bu hafta çocuğunuzun yanında tartışmalar olmamasına özen gösterin. Bu küçük bilgeden hiçbir şeyi saklayamazsınız, sakladığınızı anladığı anda bunun acısını sizden çıkaracaktır unutmayın.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık