Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ

Bu hafta; hayalini kurduğunuz bir taşınmazın uygun fiyatlarla sahibi olabilirsiniz. Finansal konularda 5 Aralık ile birlikte güçlü bir dönem karşılıyor sizleri. Yeniliklere açık olmanız kariyer hayatınızın en parlak döneminin kapılarını aralıyor sizlere. Bu dönemde başarı merdivenlerini hızla çıkacak gerçek dostların destekleri ile kalıcı ve uzun vadeli işlerin başarılı kahramanı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişim kurmakta zorlanabilir ufak tefek fikir ayrılıklarını büyük meseleler haline getirebilirsiniz. Sağ duyulu davranmalı birlikte olduğunuz insanı olduğu gibi kabul ederek aşkın öfkeye galip gelmesini tercih etmelisiniz.

Her aydınlık düşünceyi paylaşmanın cazibesi yükselebilir sizler için fakat yeni enerjilerin ışığı altındayken siz susun bırakın haklıyı haksızı yaşamın kendisi üstlenirken siz sessizliğinizle seyirci kalın. Ne kadar az konuşursanız o kadar hızlı ilerler her şey. İkizler'deki Süper Dolunay spiritüel bir macerayla size eşlik etmek için hayallerinize gerçek kılmak için uyandırıyor ruhunuzu şimdi hayal gücünüzün yollarını aramaya istekli iseniz keşfedebileceğiniz birçok hazinenin sizi beklediğinin farkına varmalısınız. Şefkat derin bir iyilik ve ilahi ile güçlü sizlere yeni yollar açabilir.

 

BOĞA

Haftanın ilk günlerinde kendi yakınlarınız ve ailenizle ilgili konularda yaşanacak olumlu ya da olumsuz gelişmelerle ilgileneceğinize işaret etmekte. Aile içinde geçmişte yaşanan bir sorun tekrar gündeme gelebilir ve yaşanan gerginliğin yerini huzura bırakması için yapıcı yönde görevi siz üstlenebilirsiniz. Bunu yaparken sezgilerinize güvenin önemli olan kimin haklı olduğundan ziyade aile bütünlüğünün korunması ve kalplerin kırılmaması olmalıdır. İletişime önem verin ve yapıcı davranın. Haftanın ilerleyen günlerinde maddi manevi herşey yoluna girecek ve ailece keyifli günlerin huzurunu paylaşacaksınız. İkizler burcunda ki SÜPER Dolunay beklentilerinizi güçlü hale getiriyor. İletişime önem vermeli fakat her doğruyu her yer de söylememelisiniz. Bu enerji iş ve özel yaşamınızda yenilikler getirebilir sizlere. Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz bir peri masalı bu enerji altında yaşamınızı taçlandıracak şekilde gerçeğiniz olabilir. Şimdi kendinize sezgilerinize güvenin ve beklentilerinizi netleştirerek güçlü enerjiyi hayatınızın tümüne yaymak için çaba gösterin. Yaşam yaptığınız güzelliklerin geri dönüşümünü vermek için sizlere yeni kapıları aralıyor.

 

İKİZLER

Yönetici gezegeniniz Merkür karşıt burcunuz Yayda geri hareketine başladı. Kaybettiğinizi düşündüğünüz maddi manevi konularda yaşanacak gelişmelerle var olan şartlarınızın iyileşerek eskisinden çok daha iyi bir hale geleceğine işaret etmekte. İş hayatınızda duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz kazanacaksınız. Bu sure içinde; Aile bireylerinizin desteğini de uyarılarını da dikkate almalı; Herşeyi ben bilirim tarzında hareket etmeden yeni fikir ve düşüncelere açık olmalısınız. Özel yaşamınızda ise eşinizin iş hayatında yaşanacak problemleri ev hayatınıza yansıtması birbirinizi kırmanıza sebep olacak tartışmalara sebep olabilir. Sakin olun ve sorunları aşmak için fikirbirliği sağlayamaya çalışın. İleriye dönük başarılı girişimleri birbirinize destek olarak gerçekleştirebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen SÜPER Dolunay sıkıntılarınızı hafifletmek için sizleri aydınlatacak enerjileri beraberinde getiriyor Her yaptığınızı iki kere gözden geçirmeli ne isteyip neden gerçekten rahatsızlık duyduğunuzu belirlemelisiniz. Zihninizi bilinçaltınızı yoran herşeyi eski kalıpları yenilemeniz için dönüşüm sizleri karşılıyor. Hem kişisel hem de mesleki alanlarınızda daha verimli çalışmanıza engel olan yorucu enerjileri ardınızda bırakabilirsiniz. Yeter ki isteyin ve harekete geçin. Çekiciliğinizin yükseldiği günlerdesiniz. Yeni bir ilişkiye adım atabilir var olan ilişkinizi AŞK la canlandırabilirsiniz önceliklerinizi yeniden değerlendirmek için Kalbinizin mesajlarını takip edin ve sağduyunuzu kaybetmeden seçimlerinizi hayata geçirin.

 

YENGEÇ

Gezegen geçişleri bu hafta duygusal geçişlerinizi daha da yoğun bir hale getirebilir. Kararlar alın yaşadıklarınızı sorgulayın fakat uygulamaya geçmek için 6 Aralığı bekleyin. Ailevi konularda tutumunuz bir hayli önem kazanmakta. Bağlarınızın güçleneceği birbirinizi anlayarak ve saygı duyarak hareket edeceğiniz bu özel zamanı iyi değerlendirin. Geçmişle yaşamaktan uzaklaşıp yeni olanı yüksek bir farkındalık bilinci ile karşıladığınız bu süreç sizlere yeni insanlar tanımanın getireceği fırsatlarıda beraberinde getirecek. Özellikle kariyer hayatınızda güçlü bir çıkış yakalayabilir yeteneklerinizle göz doldurarak pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda da ise aşk dolu günlerin içinde olacaksınız. Emek verdiğiniz sabırlı davrandığınız her şeyin mükafatını alacağınız kalıcı ve özel bir dönem. Bekar Yengeç’ler de değişim enerjisini yoğun bir şekilde yaşayacaklar ve yeni farklı sağlam temeller üzerine kurulu keyifli bir birlikteliğe adım atacaklar. Hayallerinizi sevinçlerinizi pişmanlıklarınızı tekrarlarken yorulan ruhunuzu dinlendirmeniz gerektiğinin farkına vardıracak İkizler burcunda gerçekleşen Süper dolunay sizleri. Uykusuz geceler korkular takıntılar sizleri fazlası ile yordu yüzleşmelerden kaçmadan kendinizi affetmeli geliştirmeli hayatla kavga etmek yerine hayatı ve sahip olduklarınız daha fazla sevmek ve sahiplenmek için çaba göstermelisiniz. İş hayatınızda insanların eleştirel yaklaşımlarını yanlış değerlendirerek gerçekleri sakladıklarından korkmaya başlayabilirsiniz. Gerçek şu ki büyük sırları paylaşan biriyseniz sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer sırlarınızı paylaşmıyorsanız sorun olmayacaktır. Önümüzde ki 3 hafta boyunca rüyalarınızı önemseyin ve rüyalarınızda gördüğünüz sembollerini dikkate alarak hayatınızı bir başyapıta çevirin.

 

ASLAN

Bu hafta Anneniz ve anne temalı konularla ilgilenebilirsiniz. Yakınların sağlık problemleri söz konusu olabilir. Gezegenler akıllı olduğunuz takdirde yeni başlangıçlarda maddi olarak şanslı bir dönemin habercisi uzun zamandır kazanamadığınız kadar çok kazanımlarınız artabilir. Bekar Aslan’lar bu hafta ilişkinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi arkadaşlarınıza dikkat edin. Sevgilinizle aranızı açmak için sinsi planlarının amacına ulaşmasına izin vermemek sizin elinizde. İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunay ı ile Toplumdaki konumunuzu etkileyecek. Egonuzu kontrol altında tutarsanız size inanan güvenen kişileri hayal kırıklığına uğratmazsınız. Bu enerji YİN&YANG denge empati ve doğallığı koruyabildiğiniz takdirde olumlu olarak yansıyacaktır sizlere. Bu enerji altında iş ve özel yaşamınızda başkalarının beklentilerini yerine getirmek, gerçek potansiyelinizi bırakmanızı engelleyen büyük bir tuzak olabilir sizler için. Tutkulu şekilde başkalarının avukatlığına soyunur ya da haklı çıkmak adına kendinizi zora sokacak söylemlerde bulunursanız ateş etrafınızı sarabilir.

 

BAŞAK

Özgüveniniz de şansınızda yükselmeye başlıyor yeni başlangıçlar ve iş hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmeler temponuzu yükseltecek. Cesur olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Parlak zekanızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Yakın çevrenizde gerçekleşecek olumlu etkiler sizi de etkileyecek. Düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek için pek çok fırsat girişim sizin fark ettiğiniz kadarı ile yaşamınızı taçlandıracak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle birbirinize daha da yakınlaşacak sorunları ardınızda bırakarak anlayış sevgi ve saygının zenginliğini aşkla tamamlayacaksınız. Sağlık sorunları yaşayan Başak’lar hızla iyileşmeye başlayacağınız bu süreçte kendinize daha iyi bakmanız gerektiğinin önemini kavradınız şimdi bunu yaşam biçimi haline getirmek tamamen elinizde. İkizler burcunda Süper Dolunay ın etkisi Kişisel ve mesleki hayatınızda üretkenlik için yeni yollar keşfetmeniz gerektiğinin habercisi. Karışıklıklara bir son vermek istiyorsanız zor gününüzde yanınızda yer almayan size sırtını dönen arkadaşlarınızdan uzaklaşıp yeni insanlar tanımaktan korkmamalısınız. En önemli gelişmeleri yeni tanıdığınız insanlarla keşfedebilirsiniz alışkanlıklarınızın esiri olmamalı kendinizi tekrarlardan uzaklaşmalısınız. Zihninizi yoran konuşmaları kapatın ve önceliklerinizi objektif bir gözle yeniden değerlendirin. Kusursuzluğu beklemek hayal kırıklığı olacaktır ve gideceğiniz yolu aşılmaz kılacaktır. Bu güçlü ve dönüştürücü enerji ile kendi Merkezinizi bulun ve yaşamınızı yeniden konumlandırmak için harekete geçin.

 

TERAZİ

Bu hafta pek çok konuda gizliliğe önem verin ve beklentilerinizi yaşadığınız gelişmeleri ulu orta konuşmamaya özen gösterin. Fiziksel çekiciliğinizin her zamankinden yüksek olduğu bir süreçtesiniz. Çevrenizde hayranlık uyandıracak bir çok teklifle karşılaşacaksınız. Ruhsal enerjinizin de yükselmeye başlaması ile seçimlerinizi titizlikle belirleyecek yaşamınıza gerçekten hayat arkadaşı olabileceğine inandığınız insanı kabul edeceksiniz. Yorucu enerjilerden uzaklaşmak öfkenin ateşinin yakıcı gücünden uzaklaşıp ruhen bedenen dinlenmeniz gerektiğinin mesajını içeriyor İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunay sizler için. Gerçekten, günlük rutininizin tekrarlarından sağlıksızlığından uzaklaşmanızın zamanı geldi. Zihinsel ve fiziksel sınırlarınızı yeterince zorladınız. Şimdi yenilenmek için her şeyden önce kendinizi sevmeli önceliklerinizi yeniden belirlemelisiniz. Hayatınızda ki karışıklıkları minimuma çekmek için yaşam tercihlerinizi yeniden yapılandırmalı başkaları için fedakarlıkları bir yana bırakıp size değer veren sizin için fedakarlık edenlerle yolunuzu yeniden çizebilmelisiniz. Bu enerji ile yapabileceğiniz en doğru şey kalbinizi dinlemektir.

 

AKREP

Haftaya yarım kalan bir aşk hikayesi ile ilgili gelişmeler ile başlayabilirsiniz. Yine eski bir arkadaşınız kalbinizi çalabilir keyifli ve huzur dolu bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Bu dönemde iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak gerginlikler sizi de etkileyebilir. Dikkatli davranın ve sizi birebir ilgilendirmeyen konularda kimsenin savunuculuğuna soyunmayın zararlı çıkan siz olabilirsiniz. İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunayın enerjisi ile Yapılması gereken en güvenli şey yaşadığınız tüm zorluklara rağmen gülümsemek ve mücadele etmeye devam etmek; Gerçek büyüme dış etkilere karşı kulağınızı kapatıp samimiyetsiz insanlarla mesafenizi korumayı başardığınız anda gerçekleşecek. Aşk hayatınızda kavgaları tartışmaları bir yana bırakıp sizi gerçekten mutlu edene odaklanmalısınız. Rüya ve hayal dünyasından çıkmalı yapabileceklerinizi gerçekçi bir şekilde ele alıp vakit kaybetmeden tepkinizi de seçimlerinizi de ortaya koymalısınız.

 

YAY

Uzun zamandır finansal problemler yaşıyor çok emek verip az kazanıyorsanız dengelerin değiştiği bir haftadasınız. Uzun zamandır tahsil etmek için uğraştığınız bir alacağınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilir. Mesleğinizle ön plana çıkacak ve işbirlikleri sayesinde kariyerinizde hedeflerinizi yükseltecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Yine bu dönemde alım satımlar sizler için karlı kazanımlar getirecektir. Özel yaşamınızda’da tam bitti diye düşündüğünüz bir ilişki çok daha güçlü ve sağlam bir şekilde yeniden hayat bulabilir. Duygusal gelişmeler beklentilerinizin çok üstünde gerçekleşebilir ve aşkı en güzel hali ile kaldığınız yerden yaşamaya başlayabilirsiniz. Siz yeterki isteyin ve değerlerinize sahip çıkarak sezgilerinizle ilerleyin. Karşıt burcunuz İkizler de gerçekleşen Süper Dolunay özgürlükler ve bağlılık arasında doğru denge bulmak için mücadeleci kılacak sizleri her konuda. Özellikle aşk ve evlilik hayatınızda bağımsızlık ile baskı fedakarlıkla vurdumduymazlık arasındaki ayrım elle tutulur şekilde ortadayken bu ayırımı yapmalı ve hiç bir şeyin sizi kendinize yabancılaştıracak kadar değişim noktasına taşımasına sessiz kalmamalısınız. Bu enerji ile Kalbinizin gerçekten ne istediğini bulmak için zaman ayırarak kendinizi sevin ve hayat sizin özgürlüklerinizi kısıtlamazken hiç kimsenin sizin adınıza patronluk taslayarak kısıtlamalar la sizi değiştirmesine izin vermeyin. İş ve aşk hayatınızda sizi gerçekten sevenler karakterinize kişisel ihtiyaçlarınıza saygı duyar ve acıyı bile tatlı söyleyerek sevecen uyarılarda bulunur.

 

OĞLAK

Bu hafta beklemediğiniz emek verdiğiniz her şartta yanında yer aldığınız kişilerden nankörlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri kısa bir sure için üzsede gerçeklerle yüzleşmenin vicdani rahatlığını yaşayacak ve kazanan siz olacaksınız. Yaşam sizi mükafatlandırıyor bu ay maddi manevi hayal ettiğiniz huzur ve mutluluğa kavuşuyorsunuz. Yeter’ki sorun çıkaran ve sizi kullanmaya çalışan hatta hatta sömüren insanları yaşamınızdan uzaklaştırmayı başarabilin! Girişimleriniz hemen her konuda etkili ve olumlu yönde ilerleyecektir. İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunay enerjisini kendinize adil ve sevecen davranarak pozitif yönde değerlendirebilirsiniz. Zihninizi karıştıran size yanlışlar yaptıran kişilerin gerçek yüzünü görmeli hiç bir şey için değil pişmanlıklarınıza bir yenisini daha eklememek için bu kişilerin yanlışlarının bir parçası olmayı reddetmelisiniz. Akrabalarınız ve sözde arkadaşlarınız sizi temelden uzak tutmak için elinden geleni yapabilirler. Her zaman yaptıkları gibi şimdi uyanmalı gerçeklerden kaçmamalı aynı tekrarların olumsuzluğunun karanlığında kaybolmamalısınız. Bu uzun metrajlı filmi daha önce yaşadınız! Gerçek şu ki, bu kozmik enerji dönüşüm gelişim ve hakkaniyetli olanı bulabilmek için bir fırsat sizlere. Manevi bir yol izlemek hazineyi keşfetmenize olanak tanıyacaktır.

 

KOVA

Bu hafta arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı ilişkilerinizi bitirerek hayatınızda düzenlemeler de bulunabileceksiniz. Hafta boyunca tartışmalar sizin zararınıza olacaktır bunun bilinci ile sakinliğinizi koruyarak hareket edin. Finansal konularda borçlarınızı kapatarak birikim yapabileceksiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak ve yeni projeleriniz için araştırmalarda bulunmak parlak fikirleriniz sayesinde ticari yaşantınıza farklı bir boyut kazandırabilir. İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunay Fırsatlar ile kapınızı çalabilir, İş ve özel hayatınızda birçok kişiye aynı anda cevap verebilirsiniz. Fakat ne zaman ne söylemek gerektiğini bilmelisiniz yoksa durum sizler için kritiktir, Duyduğunuz her şeyi doğru kabul etmemeli araştırmalı emin olmadan hiç bir yeni şeye evet dememelisiniz. Hayatın size yaşattıklarından aşırı hoşnutsuzluk ve bunun getirisi daha fazla haklı çıkmak daha fazla kazanmak kendinizi daha fazla ifade etmek gibi düşüncelere dönüşürse hatalar birbiri ardına tekrarlanabilir geçmişte olduğu gibi. Buna fazlası ile dikkat etmelisiniz. Tekrar aynı yanlış yollardan geçmeden fırsatları değerlendirmek istiyorsanız şayet.

 

BALIK

Bu hafta ilerlemeyen tüm işlerinizde yaşanacak hızlı ve olumlu gelişmeler öz güveninizi yükseltirken doğru yerde doğru zamanda doğru insanlarla birlikte olabilmenin mükafatınında büyük olacağını müjdeliyor sizlere. Sezgilerinize güvenin ve enerjinizi pozitif düşünerek sürekli yükseltin. Yaptığınız işte ki titizliğiniz ve profosyonelliğiniz hafta boyunca göz dolduracağı gibi finansal anlamda mükafatınıda almanızı sağlayacak. İş yada görev değişikliği yeni enerjiler bırakın akıp gelsin hayatınıza. Gelişerek değişime ayak uydurduğunuz takdirde kimse başarınızın önüne geçemeyecektir.Kozmik ikizler süper ayı pek çok enerjiyi kişisel bir şekilde yaşatacak sizlere. İş hayatınızda eğitsel konular da önlenemeyen bir başarı elde edebilirsiniz. Farkına vararak değişimin yeniliğin peşinden gidebildiğiniz takdirde. Duyguları 2nci plana almalı gerçekleri görmeli yeni bir kan değişiminin her bakımdan sizi kazançlı çıkacağınızı fısıldayan kalbinizin söylemlerini önemsemelisiniz.. Başkalarını gülümsetmekten zevk duyarsınız, ancak başkalarını mutlu ederken kendinizin de mutlu olmaya ne denli ihtiyacınız olduğu gerçeğini de görmezden gelmemelisiniz.

NOT: Haftalık burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık