Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27 Kasım 3 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Bu hafta iş ve özel yaşamınızda her zamankinden daha agresif tavırlar sergileyebilir her şeyi ben bilir ben yönetirim şeklinde davranışlar sergilemenize neden olabilir ki, Kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elden bırakmamalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde bekar Koç’lar aşk hayatınızda hoş karşılaşmalar boş olan kalbinizi aşkla doldurabilir. Siz yeter ki geçmişin olumsuz izlerinizi arkanızda bırakarak hayatın size sunduğu güzellikleri fark etmeyi seçin. Güçlü enerjilerin hakim olduğu bir haftadasınız. Evli Koç’lar evliliğinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve duygularınızı her fırsatta ifade edin. Yine bu günlerler bekar Koç’lar aşk hayatınızda ki gelişmeler fazlası ile dikkat çekici etkilere sahip. Aşkta yüzünüzün güldüğü özel zamanlar. Olabildiğince sosyal olun ve yeni insanlar tanımanın getirdiği avantajları sonuna kadar kullanın., Dikkat gerektiren konularda hassas olmalısınız. Yine bu süre içinde mide ile ilgili sağlık sorunlarınızı önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız!

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzü bu hafta uyanış enerjisini barındırıyor sizler için pek çok özelliklerinizi fark edip yaşamınızı daha da anlamlı kılacak enerjilerin hakim olacağına dikkat çekmekte. İş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir çok uzak gördüğünüz konuların baş mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda hakimiyetiniz ve kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Kendinizi keşfedip yenileyebilmenin getirilerini maddi manevi alacaksınız. İş ve eğitim hayatınızda olabildiğince girişimci davranmalı zamanı kazanca dönüştürmek için parlak zekanızı ortaya koymalısınız. Ev araba gibi beklenmedik bir yatırımları bu hafta arasında gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan yatırımın sizin için son derece karlı ve şanslı olacaktır. Bu hafta evinizde dekorasyon yapabilir yeni bir yere taşınabilir evinizi ofisinizi zevkinize göre yenileyebileceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta size zarar verme arzusu ile birlikte hareket eden insanların ortaya çıkacağı enerjiler söz konusu bu enerji altında kazanan siz kaybedenler se birlikte hareket edip kötülüğün ateşini ruhlarında taşıyanlar olacaktır. Son olarak hafta boyunca göreceğiniz rüyalar da ki mesajları da dikkate almanız yararınıza olacaktır. Gökyüzü aşk ve iş hayatınızda sizlere cömert davranırken size düşen hayattan ne istediğinizi belirleyerek hareket etmek olmalı. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki yada evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eski eş yada sevgilinin kıskançlıkları ilişkiniz üzerinde yoğun bir şekilde hissedilebilir. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu birlikte aşmanız için sizin yanınızda tüm gücü ile yer alması gerektiğini ona ifade etmelisiniz. Bekar Boğa’lar sizlerde bu dönemde birden fazla insanın dikkatini çekebilir kıskanç arkadaşlarınızın hoş olmayan davranışları ile yeni bir ilişkiye adım atmaktan alıkonabilirsiniz. Tabi siz izin verdiğiniz sürece!

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Bu hafta son 2 aydır mücadele vererek yorgun düştüğünüz negatif enerjileri üzerinizden atmayı başarabilirsiniz. İş hayatınızda özellikle uzun zamanadır mesai paylaştığınız arkadaşlarınızın entrikalarına karşı dikkatli davranmalısınız. Sabırlı ve bir o kadar da kararlı davranmalı enerjinizi yüksek tutmaya çabalamalısınız aksi takdirde anlık kararla işinizden kendi isteğinizle ayrılabilir uzun bir süre iş aramakla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve siz haklı olduğunuz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Arkadaşınızın bir anlık boş boğazlığı başınızı ağrıtsın istemiyorsanız özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizi dengelemelisiniz. İş hayatınızda ki sorunlar hafta sonuna doğru azalır terfi zam gibi beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kendinize güvenin ve sabırlı davranın. Bekar İkizler Aile büyükleriniz aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem duygularınızı ikinci plana alın ve mantığı elden bırakmadan karşınızda ki insanı tanıyarak acele kararlar vermeden hareket edin.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta finansal konularda şanslı etkiler söz konusu, Zam terfi gibi güzel gelişmelerle sevinebilirsiniz. Şans rüzgarı sizin yönünüzden esmeye başlıyor. Hafta boyunca finansal konular fazlası ile gündeminizde olacak beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız. İkili ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir iş hayatınızda işbirlikleri ile şartlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün ve pişman olmamak sabırla hareket edin. Bekar ve ilişkisi devam eden Yengeçler kimin ne dediğini önemsemeden iç dünyanıza yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek ilişkinize sevdiğiniz insana değer verin kazanan AŞK olsun.İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Ortaklıkları olan Yengeçler kontrollü olmalı ve bilginiz dışında her hangi bir görüşmenin yapılmamasına dikkat etmelisiniz.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Bu hafta iş hayatınızla ilgili yaşanacak yenilenmelerin güçlü ve bir o kadar da dikkat edilmesi gereken enerjileri etkili olacak sizler için. Kendinizle geçmişinizle yüzleşin yaşadığınız yaşattığınız her şeyi dürüst bir şekilde değerlendirin ve sorunların gerçek sebebini anlamaya çalışın. Haftanın ilk 2 günü iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak tartışma ve çekişmelerden uzak durun. Siz işinize odaklanın ve başka hiç bir şeyle ilgilenmeyin. Bu gergin enerjiler altında akılcı davranmalı öfke ve duygusallığın aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan Aslanlar yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. Bu hafta boyunca gizli düşmanlıklar aile hayatınızda sorunlara neden olabilir. Ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz fazlası ile önem taşımakta. Hırsla değil akıl ve mantık çerçevesi içinde dostlarınızın uyarılarını dikkate alarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda da mutlu olmak için fedakarlık yapmalı inatla hiç bir sonuç alamayacağınız gerçeğini kabullenmelisiniz. Aksi takdirde karşınızda ki kişinin daha önce görmediğiniz yönlerini görerek yaptıklarınızdan pişmanlık duysanız da olacak olayları engelleyemeyebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan’lar uzun zamandır kilitli olan gönül kapınız Aşk’la çalınabilir. Uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınız AŞK’ a dönüşebilir.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay. burcu Başak olanlar,

Bu hafta gökyüzü güçlü enerjileri ile yorgunluklarınızdan uzaklaşıp kendinize gelmenizi sağlayacak ve kazanma azminizi yükseltecek. İşinize ilişkilerinize sevdiklerinize dört elle sarılmanız gereken bir haftadasınız. Yüksek enerjinizi yapıcı yönde kullanırsanız siz kazanırsınız. İş ve eğitim hayatınızda doğru kararlarınız parlak zekanızla her zorluğun üstesinden gelecek yerinde çıkışlarınız ve kararlarınızla iş hayatınızda da ön plana çıkarak hakkınız olanı almayı başaracaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzü Ay’ın ilerleyen günlerinde doğru ve olumlu kararlar almak için sürekli şikayet ettiğiniz konuları nasıl çözümlerim yaşamıma yeni bir yön verebilir miyim? Kendimi özel ve değerli hissetmem için neler yapabilirim sorularını kendinize sorun ve adil cevaplar vererek önceliklerinizi belirlemek için kararlar alın ve uygulayın. Bu hafta hiç bir konuda aceleci davranmadan ayrıntılara önem vererek araştırma yaparak kararlar alın. Yine bu hafta içinde akraba yada aile büyüklerinizden kalan bir miras ortaklık yada iş hayatınızda sürpriz bir zam yada uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınızın ödenmesi aile bireylerini de ilgilendiren uzun zamandır elden çıkarmak için uğraştığınız bir mülkün satışı gibi konular başarılı sonuçlar verebilir ve maddi sıkıntılarınız bir anda arkanızda kalabilir. Özel yaşamınızda kısa süre önce ayrılık yaşadıysanız pişmanlık dolu bir geri dönüşle karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kalbinizle mantığınızın sesini gerçekçi davranarak dinleyin ve pişmanlık duyacağınız bir karar almamaya özen gösterin. Bu hafta işinizle ilgili konularda büyük projeleri uygulamaya geçmek için beklemede kalmalısınız. Sizin dışınızda yaşanacak gelişmelerden dolayı engellere neden olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler tutulma enerjisi aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir. Dostlardan gelen destek ve cesaretle evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzü bu hafta, İş hayatınızda var olan şartları muhafaza etmeniz yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmeden önce neyi kazanıp neyi kaybedeceğinizi hesaplayarak kararlar almanız adına uyarıcı etkileri barındırmakta. Sorumluluk almaktan korkmayın haftanın ilerleyen günleri ile birlikte ortaya koyduğunuz hiç bir çabanın boşa gitmediğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Akrep’ler geçmişte yaşanan kıskançlıkla ilgili olaylar eşiniz tarafından tekrar gündeme gelebilir ve bu kez ona her zamankinden çok daha farklı bir yaklaşımda bulunarak yapmadığınız bir şeye karşı sürekli kendinizi savunmak zorunda kalmaktan duyduğunuz yorgunluğu sert bir ikazla ifade edebilirsiniz. Bu durum eşinizin kendine gelmesini ve sizi psikolojik olarak ne kadar hırpalamış olduğunun farkına varmasını sağlayabilir. İş hayatınızda ise Ortaklıkları olan Akrepler karşı tarafın hatalarından kaynaklanan zararlar la karşılaşabilirler. Bekar akrepler tatlı sözlere aldanarak aşk hikayelerinin peşinde koşmanıza neden olabilir ve buna bağlı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde dikkatli olmalı gelip geçici ilişkilere kapılmadan hareket etmelisiniz.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda aniden gelişen kontrol edemeyeceğiniz olaylarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Sakin olmalı ve akışa ayak uydurmalısınız. Karşı çıkışlar fevri davranışlar başkalarını savunmaya çalışmak taraf olmak zararlı çıkmanıza neden olacaktır. Bir anlık öfke yanlış aktarılan sözlere itibar etmeniz kaos ve karmaşayı beraberinde getirebilir. Sağ duyulu davranmalı ve duyduğunuz her şeyin gerçekliğini araştırmadan hareket etmemelisiniz bambaşka bir çalışma ortamının içinde yer almış bulabilirsiniz. Yaşadıklarınız sizlere Kim dost kim düşman gösterecek. İş hayatınızda bir yıldız gibi parlamaya başlamış olmanız insanların maskelerini düşürecek ve siz hayatın en iyi öğretmen olduğuna bir kez daha yaşadıklarınızla idrak edeceksiniz. Parasal konular resmi işlerde ufak tefek problemlerle karşılaşabilirsiniz endişeye kapılmamalı sakin kalıp çözüm üretmek için çaba göstermelisiniz. Yeni bir işe başladıysanız çalışma arkadaşlarınızı tam anlamı ile tanımadan fazla samimiyetten kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle daha fazla ilgilenmeli romantik ortamlar hazırlayarak ilişkinizi renklendirmelisiniz. İlk adımın daima ondan gelmesini beklemeden siz ilişkinize emek vermelisiniz. Evli Yaylar yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek birbirinize kenetlenecek ve eskisinden çok daha iyi iletişim kurabileceksiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzü bu hafta geçmişinizden gelen sorunların iş ve özel yaşamınızda etkili olabileceği yönünde uyarıyor sizleri. Eski eş eski ortak geçmişte kalan davalar resmi konular evraklar gizli kalması gereken konular beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir ve bu problemler sizleri oldukça zor durumda bırakabilir. Özellikle evli yada ilişkisi devam eden Oğlak’lar sizin geçmiş ilişkiniz ile ilgili sorunlarınızı çözümleyerek bir daha tekrar etmemek üzere son noktayı koymanız huzurunuzu mutluluğunuzu korumanız açısından fazlası ile önem taşımakta iş işten geçmeden önce! Geçmişte yaptığınız hataları tekrara düşmemeye özen gösterin aksi halde tepkinizi ortaya koymaz geçmişte yaşananların tekrar etmesine sessiz kalırsanız kaybedeceklerinizi bir daha kazanamayabilirsiniz. İş hayatınızda ise sorumluluk almalı zorluklara yenilmeden ilerlemeli korkularınızı geçmişteki başarı ve başarısızlıklarınızı bir daha almamak üzere arkanızda bırakabilmelisiniz. Özel yaşamınızda Bekar Oğlak’lar, Duygusal hayatınızda gerçekçi davranarak hareket ettiğiniz takdirde keyifli bir duygusal yakınlaşma söz konusu olabilir bu hafta. İş ve eğitim hayatınızda yeni tanıdığınız kişilere dikkat edin. İkna yeteneği olan sahtekar kişilerden finansal zararlar görebilirsiniz.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş ve özel yaşamınızda ikili görüşmelerinizde yaptığınız konuşmalara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Ağzınıza geleni düşünmeden söylerseniz hiç tahmin etmediğiniz gelişmelerin merkezinde çaresizce bulabilirsiniz kendinizi. Öfke hırs size yanlışlar yaptırsın istemiyorsanız. Öncelikle kendinizi hayatınızı ve sahip olduklarınızı sevmenin önemini kavramalısınız. Özellikle aşk hayatınızda evli Kova’lar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz. Sağ duyulu davranmalı kıskançlık ihtiras ve hırs duygularının yüreğinizi kaplamasına izin vermemelisiniz. Bu hafta, İş arıyorsanız iş değişikliğine gitmek istiyorsanız yeni bir projenizi hayata geçirmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Siz yeter ki değişimden korkmayın kızgınlıklarınızın öfkenizin fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Hafta boyunca kalp bölgesi ve kemik ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünerek önlemlerinizi alın.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzü ikili ilişkilerinizde sergilediğiniz tutumun önem taşıyacağına dikkat çekmekte. Hafta boyu, Cömertliğiniz bencilliğe değil sevgiye olsun. Uzun zamandır planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilir işinizle ilgili beklediğiniz olumlu bir haberi alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise İlişkisinde sorun yaşayanlar ilişkilerini sonlandırırken uyumlu bir beraberlik içinde olanlar evlilik kararı alıp söz nişan gibi evliliğin ilk adımını atabilirsiniz. uzun süredir devam eden bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Bekâr ve ilişkisi olmayan Balıklar ise seyahatleriniz esnasında yada işiniz gereği katıldığınız bir organizasyonda ruh eşinizle tanışabilir kendinizi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Gökyüzü çocuk sahibi olmak isteyen Balık burçları içinde özellikle tedavi yolu ile çocuk sahibi olmak isteyenler için olumlu etkilere sahip aileye katılacak bebek haberi sevinci yeni heyecan ve güzellikleri getirebilir hayatınıza. Bu hafta kendi aile ile büyükleriniz ve kardeşlerle ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık