Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur. Cicero

Gökyüzü yapmayı planladığınız pek çok konuyu hayata geçirebileceğiniz bir haftaya işaret etmekte. Beklenmedik fırsatlar değişiklikler sizleri bir hayli meşgul edecek ve başarılı olmanızı sağlayacak. Enerjiniz yükseliyor yapmak istediklerinizin farkına vararak kazançlı ve mutlu olacağınız gelişmeleri yönlendirmeye başlıyorsunuz. Ailevi konularda ise gerginliklerin sona ermesi ile rahat bir nefes alacak ve gerçekten anlaşılabilmiş olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Finansal konularda da aceleci davranmamanın avantajlarını almaya başladığınız bir haftadasınız. Siz yeter ki kendinize güvenmeye devam edin ve kararlı tavrınızdan taviz vermeyin. Özel yaşamınızda ise eşinizin huzursuz tavırları sabrınızı taşırabilir sizden konuşmaktan kaçan uzak tutumunu anlamaya çabaladıkça uzaklaşmasına tahammül göstermekte zorlanabilir ve ilişkinin tek taraflı yaşanmayacağı gerçeğini anlayacağı gerçeğini ona ciddi bir şekilde hatırlatabilirsiniz. Bekar Koçlar sizler içinse bu hafta hayal kırıklıklarına neden olabilir yanlış kararlar alıp pişmanlık duyacağınız bir duygusal yakınlaşma yaşayabilirsiniz dikkatli davranın.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Mazlum ol.. Zalim olma.. Üzül de Üzen olma.. “Mahşerde” Hesap

zordur.. Ezil de Ezen olma! Hz.Mevlana

Gökyüzü hafta boyunca enerjinizi yükseltecek iş hayatınızda da eğitim hayatınızda girişimleriniz ile dikkat çekecek önemli başlangıçlar içinde yer alabileceksiniz. İş hayatınızda da eğitim hayatınızda da oldukça önemli teklifler alabilir daha iyi imkanlara kavuşabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pek çok ilkin altına imza atacağınız şanslı ve bereketli bir haftadasınız. İş planlarınızı akıllıca ve gizlilik için yürütmeli zamanı en iyi şekilde planlayarak hareket etmelisiniz. Aile ve dostluk ilişkilerinizde yaşanacak gelişmeler de fazlası ile önemli ve keyifli olacak sizler için.. Özel yaşamınızda ise evli Boğalar eşinizin kendi geçmişine ait bir konuda sizden sakladığı şeyleri onun yakınları sayesinde öğrenmenin duygusal zorluğunu ve öfkesini deneyimleyebilirsiniz. Bu konuyu size ileten sizi sevginiz ile sizi vurmaya yaralamaya çalışan iyi niyetli olmayan bu kişi ya da kişilere unutamayacağı bir ders vererek tüm ağırlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Emin olun bu sayede eşinizde size gerçekleri en yalın hali ile anlatacak başkalarının sebep olduğu hataları tekrar etmeden ilişkinize sahip çıkacaktır. Kilo problemi olan Boğalar haftanın ilk gününden itibaren sağlıklı bir rejime başlayabilir ve uzun vadeli olacak kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kim demiş, gül yaşar dikenin himayesinde. Dikenin itibarı, ancak gül sayesinde. Hz.Mevlana

Gökyüzü bu hafta pozitif düşünmenin ve şikayetçi olmak yerine çözüm üretmek için çabalamanızın önemine dikkat çekmekte. Bu sayede iyi olana yaklaşabilir karşılaştığınız olumsuzluklardan uzaklaşarak doğru kararlar alabilirsiniz. Özellikle işinizle ilgili konularda umutsuzluğa kapılamamalı amaçlarınızı belirleyerek olması için çaba göstermelisiniz. Hafta boyunca dostlarınızdan gelecek desteklerle karşılaşabilir onların sunduğu imkanları değerlendirerek krizleri aşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek tatil sürprizi ile sevinebilir keyifli ve huzur dolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bekar İkizler sizler içinde aşk rüzgarları esmeye başlıyor kalıcı bir ilişkiye adım atabilir beraberliğinizi evliliğe taşıma kararı alabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kötü söyleme, kötü düşünme, kötü teşvik ve telkinde bulunma; Ancak o zaman dünyadaki kötülüklerin sana gelmesinden kurtulursun. Hz.Mevlana

Haftanın ilk günleri işinizle ilgili ertelemelerle karşılaşabilir kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Engellendiğiniz düşüncesinin geri planda kalmanıza sebep olmasına izin vermeden sabırla hareket edin. Hafta sonuna doğru her şey çözüme kavuşmaya başlayacak ve ekstra gelirler elde edeceksiniz. Özel yaşamınızda ise sizi duygusal olarak yoran enerjilerden sonra gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkması ile rahatlayacak ve herkesin ektiğini biçtiğine şahitlik edeceksiniz. Bekar Yengeçler aşka şans verin. karşınıza çıkacak biri sizden fazlası ile etkilenebilir siz korku ve ön yargılarınızla bu kişinin size yaklaşmasına izin vermeyi deneyin.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sevdası büyük olanın imtihanı da ağır olur. Hz.Mevlana

Bu hafta bitti gözü ile baktığınız işler yeniden gündeminize gelebilir sabırlı olun ve tamamlanan işlerde eksiklikler çıkartan ve sinirlerinizi bozma çabası içinde olan kişilere istedikleri fırsatı vermeyin. Devam eden Merkür geri hareketi ile işinizle ilgili teknik ve resmi konularda aksaklıklar söz konusu olabilir ve elinizde ki işleri zamanında yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim olası teknik arızalara karşı tedbirli olmanız aksi halde iletişimde yaşanacak arızalar zor durumda kalmanıza neden olabilir. Hafta sonuna doğru ise her bakımdan şans sizden yana maddi olarak karlı çıkacağınız güçlü iş birlikleri kurabilir meslek hayatınızda ki başarınız dolayısı ile takdir ya da bir ödülle mükafatlandırılabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zaman sonra gerçekçi düşünceler içine girmenin yansıması ile yanlışlardan uzaklaşmayı başarabileceksiniz.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sen değerinle ve düşüncenle, iki âleme de bedelsin, ama ne yapayım ki kendi değerini bilmiyorsun. HZ. Mevlana

Gökyüzü hafta boyunca iş ve eğitim hayatınız ile ilgili her konuda umudunuzu yitirmeden gerçeklere odaklanmanız için uyarıyor sizleri. Kendinize yeteneklerinize ve sizi motive etmeye çalışan dostlarınıza güvenerek hareket edin aksi takdirde yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketinin yansıması ile kaygılarınızdan dolayı hatalar yapabilir bildiğiniz şeyleri yapamayabilirsiniz. Finansal konularda ise yeni tanıdığınız kişiler ile finansal konularda dikkatli olmalı ve yaptığınız her şeyi resmi olarak kayıt altına almalısınız. Hafta boyu mideniz ve alerjik reaksiyonlar ile ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir. Yediğinize içtiğinize dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize zaman ayırmalı sorunlardan kaçarak kurtulamayacağınızın farkına varmalısınız.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Toprak gibi sessiz olduğum an bil ki Şimşek gibi gökte gürlüyor feryâdım! Hz.Mevlana

Bu hafta geçtiğimiz haftalara göre daha şanlı ve güçlü enerjileri yansıtmaya başlıyor sizlere. İş ve eğitim hayatınızda gideceğiniz yönü tayin etmeli tereddütlerden sıyrılarak aldığınız kararların sağlamasını yapıp uygulamaya geçmelisiniz. Bu hafta sizin için yeni başlangıçları ertelenen işlerin toparlanmasını sağlayacak enerjileri getirmekte. Haftanın ilk iki günü işlerinizle ilgili görüşmelerinizde anlaşmalarınızda gizliliğe önem verin ve diplomatik davranın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle heyecan verici gelişmeler yaşayabilir romantizmi yüksek keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekar Teraziler sizler de bu hafta eski eş ya da sevgilinizin karşınıza çıkması ile duygusal kararlar ile aynı hatalarını tekrar etme eğiliminde olabilirsiniz dikkatli davranın.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: “Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yine de yaşarsın.” Hz.Mevlana

Haftaya kendinizi huzursuz ve gergin duygular ile başlayabilirsiniz. Bu duygu ile baş etmeniz zor olabilir. Geçmişle hesaplaşmaktan kurtulmalısınız. Eskiyi bırakmadan yeni olanı sahiplenemez kırıcı tutumunuzdan dolayı üzülen ve pişmanlıklarına yenisini ekleyen sizler olabilirsiniz. Yaşadığınız her anın kıymetli olduğunun sevgi ile anlam kazandığının farkına varın. İşinizle ilgili konularda ise yolculuklar fırsatları karşınıza çıkarabilir devam eden Merkür geri hareketinin yansıması ile ufak tefek bürokratik aksaklıklar söz konusu olsa da bunlar aşılabilir olacaktır. İşiniz hayatınızda özellikle finansla ilgili konularda başkalarına güvenmeden yatırılacak para ve ödemeleri kendiniz takip edin. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızın uyarılarını dikkate almalı ve eşinize haksızlık etmemelisiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrep burcu mensupları birlikte olduğunuz kişinin yakınları ile tartışmalardan uzak durmalı baskıcı tutumlar sergileyerek mutluluğunuzu bozmamalısınız.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Gün sonunda yapmadıklarınla değil yaptıklarınla yargılanırsın.
Charlie Chaplin

Hafta boyunca sorunlu her işinizi çözüme kavuşturabilir gecikmiş tamamlanmamış işlerinizi güçlü iş birliktelikleri ile tamamlayarak önemli ilkleri gerçekleştirebilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda size muhalefet eden insanlar ile karşılaşabilirsiniz. Bildiğiniz doğruluğuna güvendiğiniz her konuda kararlı olmalı ön yargılı davranmadan hareket edin ve öğrenmeye de açık olun. Bu ilkeleri benimseyerek hareket ederseniz kazanan ve saygı duyulan siz olacaksınız. Haftanın ikinci gününden itibaren elektronik kişisel eşyalarınız ile ilgili zararlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca bu hafta yolculuklarda sorunlar iptaller söz konusu olabilir. Hiç bir şeyi zorlamayın. Özel hayatınızda ise ihmalkar davranan eş ya da sevgilinizden gelecek jestlerle moral bulacak ve uzun zaman sonra bir arada keyifli sevgili dolu zaman geçirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız. Sağlığınız ile ilgili konularda ise eklem ve kas ağrılarınızı önemsemelisiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Düşman, her ne kadar dostça söylerse de, Her ne kadar taneden, yemden bahsederse de, Sen onu tuzak bil. Hz.Mevlana

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda resmi konularda gözden kaçıracağınız şeyler yüzünden zorluklar yaşayabilirsiniz. Hukuki konular kontrat anlaşma sözleşme ve alım satımlarda fazlası ile dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde finansal ve manevi olarak baskılar ile karşılaşabilirsiniz. Disiplini elden bırakmamalı İletişimin gezegeni Merkür ün geri harekette olduğunu unutmamalısınız. Geçmişe ait ödenmemiş borçlar da bu hafta içinde karşınıza çıkabilir. Ailevi konularda ise hakkınızda atıp tutan kendi kan bağınız insanların yaptıklarını öğrenerek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Eşinizle ilişkinizde ise başkalarına öfkelenip onu üzecek davranışlarda olmamalı ve haklı olduğu halde sevgisi ile size sabır gösteren o AŞK dolu kalbi kırmamalısınız. Gökyüzü bu hafta sizleri biraz zorlasa da gerçeklerin uyanışını yaşadığınız için şükretmeli ve sahip olduğunuz güzellikler için şükretmelisiniz.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: En anlamlı yemin söz vermektir, En büyük intikam affetmektir, En adi söz hiç sevmedim demek; Ve en güzel cevap gülüp geçmektir. Victor Hugo

Bu hafta pek çok konuda yaşanacak değişimlerle heyecanlanabilir uzun zamandır ertelenen işler le ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır gerçekleştirme arzusunda olduğunuz bir ortaklığı bu hafta hayata geçirmeniz olası. Finansal konularda ise alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilir verdikleri sözleri yerine getirmeyen kişiler yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. Canınızı sıkmak yerine hukuki haklarınızı aramanız en doğrusu olacaktır. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu paylaşımlarınız olmalı kişisel ve özel şeylerinizi gizli tutmalısınız. Sırlarınız güvendiğiniz sözde arkadaşlarınız tarafından ortaya dökülebilir ve sırtınızdan vurularak zorlu deneyimler ile karşı karşıya kalabilirsiniz dikkatli davranın Evli Kovalar eşinizin sağlık sorunları ile ilgili yaşanan gelişmeler ile sevinebilirsiniz. Bekar Kovalar sizlerde kaybetme ve aynı şeyleri yaşama korkunuzu yenemediğiniz sürece fark etmeniz için gereken şansları değerlendiremeyebilirsiniz.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sevmeye layık olmayanı hatırlayarak değerli etme! Dönmek mi istiyor, bir şans daha verme. Unutma; sevgi yürekli olana yakışır. Şemsi Tebrizi

Bu hafta iş hayatınızda çalıştığınız kurum ya da ekiple ilgili değişim yenilenmeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumdan korkmamalı bu değişimin sizi daha iyi noktalara getireceğine odaklanarak muhalefet etmemeli hiç kimsenin avukatlığına soyunmamalısınız. Kişisel kaynaklarınızın artmaya başladığı günlerdesiniz hafta boyunca iyi değerlendirmeli görüşme ve girişimlerinizi erteleme ve aksaklıklara rağmen yapmak için elinizden geldiğince gayret etmelisiniz. Ailevi konularda ise sizin fikirlerinizi hafife alarak hareket eden yakınlarınız ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Onları değiştiremeyeceğinizi anlamalı ve kendi hayatınızı daha iyi hale getirebilmenin yollarını aramalısınız. Özel yaşamınızda ise devam eden Merkür geri hareketinin de etkisi ile Bekar Balıklar sizler se geçmişte ilgi duyup ilişkiye başlayamadığınız biri ile arkadaşlarınız aracılığı ile karşılaşarak sürpriz bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık