Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 – 24 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Bu hafta sizler için dinlenme arınma ve huzur bulma zamanı. İşlerinizi toparlamak yeni başlangıçlar gerçekleştirmek için en uygun zamandasınız. İstek ve arzularınıza daha kolay ve hızlı bir biçimde ulaşmak için buna bir hayli ihtiyacınız var. Çalışmak zorunda olan Koç’lar ise işlerini hafifletmeye çalışmalı ve önemli kararlarını hafta sonuna ertelemeli. Hafta sonuna doğru gergin ve huzursuz ruh halinizden uzaklaşmış arınmış hissedeceksiniz.. Sinirli ve gergin olduğunuz için size düşmanca tavırlar besleyen insanların dikkatini çekerek bu halinizden faydalanmaya kalkmalarına sebep olabileceğinizi unutmadan kendinizi sevgi ile şifalandırmaya gayret etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise anlayışlı tavrınızla olumsuzlukların üstesinden gelebileceğiniz bir haftadasınız.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Haftanın ilk günü işinizle ilgili önemli görüşmelerinizi beklemede tutmalı tüm görüşmelerinizi titizlik içinde gerçekleştirip 18 Aralık Türkiye saati ile 09:30 da Yay burcunda gerçekleşen Yeni ay enerjisi ile birlikte yapmalısınız. Gökyüzünün hafta boyunca sizler için şifresi sakinliğinizi koruyarak anlık öfke ile kararlar vermemeniz yönündedir. Eğer öfkenizi dengeleyemezseniz isteklerinize ulaşmakta kendi kendinize engeller yaratabilirsiniz dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise her duyduğunuza inanmamalı eş ya da sevgilinize itimat ederek hareket etmelisiniz. Birlikteliğiniz maddi anlamda da her ikiniz için yükselişi getirecek.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Yaşamınızda uzun süredir hakim olan yavaşlamalar ve olumsuzluklardan uzaklaştığınız ne istediğinizi bilerek kararlar aldığınız zamanlardasınız. Hafta boyunca işinizle ilgili konularda keskin adımlar atmamalı var olan şartları iyileştirici davranış ve girişimlerde bulunarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

18 Aralık Türkiye saati ile 09:30 da Yay burcunda Yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay enerjisi sizleri bir hayli duygusal bir ruh hali içine sokabilir ve geçmişle yoğun hesaplaşmalara yaparak kendinize haksızlık edebilirsiniz. Geçmişi bir kalemde silip atmak mümkün değildir, Bitirmeniz gereken herşeyi söküp atın hayatınızdan yeni başlangıçlara yürüyün.. Sevdiğiniz insanlardan gördüğünüz sevgi ve destek ile iç huzurunuzu yakalayabilmiş olmanın huzuru ile haftanın gününü keyifle geçirerek iş hayatınızda ki veriminizi de arttıracaksınız. Bu süre içinde iş hayatınızda zorlandığınız ve tamamlamakta zorlandığınız konulara öncelik vermelisiniz. Disiplinli ve çalışkan tavırlarınızla mesleğinizde ön plana çıkacaksınız.

 

Aslan Burcu ♌

18 Aralık Türkiye saati ile 09:30 da Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni ay enerjisi ile Geçmişinizin adil bir değerlendirmesini yaparak Yaşanmışlıkların ruhunuza kattığı olgunlukla geçmişin olumsuz izlerini silmenizi sağlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Çok uzun zamandır beklediğiniz an buydu belki’de öfkenizi acılarınızı aklınızla yenebilmenin, Bilgeliğinizle üstün gelmenin ilahi adaletin tecelli etmesinin mutluluğunu yaşayacağınız özel bir dönemdesiniz. İş ve özel yaşamınızda dengelerin yerine oturmaya başladığı bu süreçte yeteneklerinize güvenerek hareket etmenin maddi manevi olumlu gelişmelerini yaşayabilirsiniz.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Bu hafta iş hayatınız önem kazanmakta. Ani kararlar değişiklikler içinde bulunmamalı karşılaşacağınız engelleri kıvran zekanızla alt edecek ve haklarınıza sahip çıkarak her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilir oldukça farklı fikir ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz ayaklarınızı yerden kesecek birine rastlamanız mümkün. İş hayatınızda ise mücadeleniz her ne ile ilgili ise haklılığınızdan eminseniz ve seçtiğiniz yolun doğru olduğuna inanıyorsanız gereksiz korkularla kendinizi huzursuz etmekten vazgeçmeli ve cesaretle hareket etmelisiniz.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

18 Aralık Türkiye saati ile 09:30 da Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu enerji ve diğer gezegenler sizleri olumlu yönde etkilerken, Güven duygunuzu fazla abartmadan kariyerinizi yeniden yapılandıracağınız bu zamanı akıllıca değerlendirmelisiniz. Bu süreçte özellikle finansal konularda hesaplarınızı olasılıkları çok iyi değerlendirerek hareket etmelisiniz. Egonuzun ön plana çıkmasını dengelediğiniz takdirde bu süreçte her şey sizi geliştirmek ve hedeflerinize ulaşmak için işliyor. Parasal açıdan yaşanan olumlu gelişmeler aynı hızla harcamalarınızı da arttıracağı için yatırımlar konusunda oldukça dikkatli davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise şans sizden yana. Aşkın heyecanı tüm ruhunuzu sarabilir.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

18 Aralık Türkiye saati ile 09:30 da Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek. Problemli bir evliliğin içindeyseniz karşı tarafında isteğiyle ortaklaşa kararlar alarak yollarınızı ayırabilir ya da yine ortak kararla ilişkinize bir şans daha tanıyabilirsiniz. Bu süre içinde aile ve ev hayatınızda bitiş ve başlangıçlar söz konusu. İş hayatınızda oldukça radikal değişimler söz konusu olabilir. İşten ayrılma gibi durumlar gözünüzü korkutmamalı eski arkadaş ve meslektaşlarınızdan destek görerek yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bekar Akrep’ler bir türlü netleşmeyen bir beraberlik içindeyseniz sadece yüreğinizin sesi ile değil mantığınızla da hareket etmelisiniz ki üzüleceğiniz durumların önüne geçebilin…

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

18 Aralık Türkiye saati ile 09:30 da burcunuzda Yeniay gerçekleşecek. Daha enerjik ve aktif olacaksınız. Her şeyin üstesinden gelmeye hazırsınız kişisel girişimler hedeflerinize dair planlamalar için harika bir gündesiniz. İşinizle ilgili var olan problemlerin üzerine gitmeli istekleriniz konusunda ısrarcı davranmalısınız. Fikirlerinize muhalefet edilse dahi pes etmeyin ve bildikleriniz konusunda mücadele edin sonunda kazanan siz olacaksınız. evli Yay’lar kızgınlıklarınızı içinizde biriktirmeden hareket edin birlikte olduğunuz insan tavırlarınızdan rahatsızlıklarınızı anlayamıyorsa duygularınızı içinizde bastırmayın ve kırıcı olmayan bir Üslup içinde ifade edin. Bekar Yay’lar aniden gelişen olaylar yaşamınıza yeni insanların girmesine sebep olabilir…

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

18 Aralık Türkiye saati ile 09:30 da Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu enerji davranışlarınızı kontrol etmeniz için uyarıyor sizleri. Sapla samanı birbirinden ayırt etmeyi başarmalı ve adil davranmayı başarmalısınız. İş hayatınızda ise gelişmeler istediğiniz hızda ilerlemiyor diye kendinizi hak ettiğiniz yerde hissetmeyebilirsiniz. Bu duygunun sizi esir almasına izin vermeyin. İlerleyen günlerle birlikte gelişmeler hız kazanacak ve hak ettiğiniz karşılığı maddi manevi almaya başlayacaksınız. Kendi yakınlarınızın sözlerine fazlası ile önem vererek yanlış yönlendirmeler içinde olabilir var olan ilişkinizi çıkmaza sokacak davranışlar sergileyebilirsiniz. Dikkatli davranın.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta; işle ilgili sıkıntılarınızdan kurtuluyorsunuz. Bu dönemde büyük işler başarabilirsiniz. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz Hedeflerinizi planlı bir şekilde uygulamaya başlayın. Özel hayatınızda ise gerçeklerden kaçmadan hareket etmeli, sevdiğiniz insanla, İlişkiniz hakkında karşılıklı fikir alışverişleri yaparak ilerlemelisiniz.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Bireysel olarak sizi ilgilendiren konular için çözüm arayışı içinde olabilirsiniz. Deneyimlediğiniz zorlukların farkındasınız. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Özel yaşamında beraberliği devam edenler gerçeklerden kaçmadan sorunların üzerine gitmeli aşılacağına inanıyor ve birlikte olduğunuz insanı seviyorsanız mücadele etmekten vazgeçmemelisiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık