Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 - 31 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen ve yada burcu Koç olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hayatımda yeniliklere hazırım seçimlerimi kalbimle yapıyor hırstan uzaklaşmanın mükafatlarını alıyorum.

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda memnun olacağınız gelişmeler söz konusu. Uzun zamandır uğraştığınız bir konu tamamlanacak ve başarınızın mükafatını alacaksınız. Hafta boyunca beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Hafta ortası işinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir. Tereddüt etmeden gidin kazançlı çıkacaksınız. Aşk hayatınızda ise. Evli Koç burçları beraberliği devam eden ilişkisi aşkın üstüne kurulmuş kişiler içinde son derece uygun etkileri barındırmakta. Evlilik planlarınızı bu hafta netleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda huzursuz edici durumlar tam anlamı ile ortadan kalkmaya başlıyor. Bu ay eğitim hayatınız ile ilgili için yolculuklarınız olumlu olacaktır. Gizli ve açık düşmanlıklar iş ve özel yaşamınızda iletişimin temsilcisi Merkür’ün geri hareketinin yansıması ile oyunların bozulmasını sağlayacak güçte olacak.

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kendimi seviyorum şifa enerjisi benimle birlikte tepeden tırnağa yenileniyor güçlenip güzelleşip sağlıkla yeni başlangıçlara yol alıyorum.

Gökyüzü Bu hafta sağlık sorunu yaşamamak için uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Uykunuzu düzene sokmak sağlık sorunlarınızı en aza indirecektir. İşinizle ilgili ise duygularınızı kontrol altında tutmalı kararlarınızı duygularınızla değil aklınızla alarak ilerlemelisiniz.

İş hayatınızda aklınızı kullandığınız takdirde üzerinize oynanan oyunları bozguna uğratacaksınız. Bu hafta aşk hayatınızda geçmişte yaşanan acıların yüreğinizde ki yorgunluğu ile sabırlı olmakta zorlansanız da Sabır size çok şey kazandıracaktır. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar ilişkinizi daha güçlü hale getirebilir doğru insanla hayatınızı birleştirme kararı alabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar olmayan Boğalar çocuk sahibi olma arzunuz bu hafta güzel haberle gerçekleşebilir.

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bırakmam gereken her şeyi kendi arzumla özgürleştiriyor yenileniyor ağırlıklarımdan kurtuluyorum. Sevgi şans ve bereket benimle birlikte.

Bu hafta projeleriniz ve beklentileriniz haksızlıkların engellerin beklenmedik şekilde ortadan kalması ile gerçekleşebilir. İş hayatınızda toplumda etkili bir görev veya konumda olan insanlardan fayda görebilirsiniz. Siz iş değişikliğine gitme arzusundaysanız beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Beklemede kalmalı vaatlere aldanmamalısınız. Özellikle ortaklıkları olan veya yeni ortaklıklar yada iş birliği yapmak isteyen İkizler bu tür anlaşmalara başlamadan önce her şeyi araştırmalı ve çok dikkatli olmalısınız.Eğitim hayatınızda da mücadele ettiğiniz takdirde başarı çıtanızı yükselteceğiniz bir haftadasınız. Özel yaşamınızda evli İkizler eşinizin pek çok konuda size muhalif davranışları her konuda görüş farklılığı gerginliklere neden olabilir onun bu tutumunun altında nelerin olduğunu anlamak ve ilişkinize zarar vermemek için inatlaşmalar ile bir sonuç alamayacağı gerçeğini kabullenmeli anlayışlı yaklaşımlar içinde olmaya özen göstermelisiniz. Kendi akrabalarınız özellikle uzun zamandır görüşmedikleriniz ilişkiniz ile ilgili konularda sizi yanlış düşünceleri ile etkileyebilirler ve ilişkinizi çıkmaza sokacak davranışlara yöneltebilirler sizleri dikkatli davranın. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler yeni ve kalıcı başlangıçların olabileceği olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Güzelliklerin sevgiyle kucaklayın ve aşka dair yeni başlangıçları kimse ile paylaşmadan tadını çıkarmaya bakın.

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Korkularımla yüzleşiyorum. Gerçeklerin farkındalığı ile düşüncelerimi iyileştiriyor yaşamıma başarı ile yansıtıyorum.

Bu hafta son derece güçlü etkiler sizleri karşılamakta. İşinizle ilgili her şeyde ayrıntıları dikkate almalı yanlış gördüğünüz her şeye tepkinizi koymalısınız. Bu hafta ev veya taşıt satın alma şansınız da yüksek. Çocuklarla ilgili konular evli yengeçler için sorunlar oluşturabilir ve onlarla iletişim kurmakta zorlanarak sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir. Dikkatli olmalı ön belirtileri önemsemelisiniz. Bekar Yengeçler hafta boyunca önceliğiniz iş hayatınız olmalı. Haftanın ilerleyen günlerinde önemli bir iş teklifi alabilir daha önce başvuruda bulunduğunuz bir yerden olumlu geri dönüş olabilirsiniz.

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Öfkenin ateşinden kurtulmanın mucizelerini yaşıyor kendimi yenileyerek güvende hissediyorum.

Bu hafta iş hayatınızda istediğiniz sonuçları bir nebze de olsun almayı başarabileceksiniz. İşiniz ile ilgili konularda resmi daireler ve hukuki konularda spekülatif her şeyden kaçının. İş değişikliği ortaklıklar gibi konularda 28 Aralıktan sonra tüm detayları enine boyuna inceleyerek kararlar almanız faydanıza olacaktır. Resmi veya iş amaçlı yolculuklar bu ay istenilen sonuçları sağlayamayabilir. Özel hayatınızda da haftanın ilk günleri dikkatli olmalısınız tutkularınız yanlış insanı hayatınıza alarak maddi manevi zararlar görmenize neden olabilir. Duygusal konularda 27 Aralıktan itibaren keyifli gelişmeler sizleri karşılamakta.

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Doğan her günün ışığından nasibime düşeni sevgiyle kucaklıyor dünün karanlığından ışığın gücüne geçmiş olmanın mükafatını alıyorum.

Haftaya iş hayatınızda finansal konularda haftanın ilk gününden itibaren iyi şans sizinle ilerleyecek. Kazançlarınız bu hafta artacak. Bir iş arıyorsanız ya da yeni bir iş bulmak için girişimleriniz varsa gerçekleştirebilir mükemmel, iyi bir teklif alabilirsiniz.. Bir işletmeyi işletiyorsanız, iş faaliyetlerinde genişleme veya çeşitlendirme kazanımlarınızı hatırı sayılır şekilde arttıracaktır. Aşk hayatınızda ise maceralar peşinde koşmadan var olan ilişkinize emek vermek yararınıza olacaktır. Özellikle evli bir Başak burcu mensubuysanız kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi eşinize yapmamalısınız. Bekar Başaklar sizlerde sevgi saygı dolu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda Akademik, entelektüel, kültürel veya sanatsal araştırmalar yapan öğrenciler, ilerlemeniz hızlı olacaktır. Daha akılcı ve net vizyona sahip olursunuz ve ilgi çekmeyi başararak ödül burs gibi hoş olaylar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen yada Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Aşka inanıyor işimden eğitimime aileme sevdiklerime aşkla yaklaşıp kıymet bilmenin kıymet vermenin ödülünü alıyorum.

Bu hafta işinizi değiştirmeyi veya yeni bir işletmeye girişmeyi planlıyorsanız veya ikametinizi değiştirmek istiyorsanız, bu dönem elverişli enerjiler söz konusu acele etmeden tereddütlere yenilmeden hareket ettiğiniz takdirde. Bu hafta evli Teraziler, eşiniz ve aile büyükleriniz ile ilişkileriniz daha da keyifli bir hale gelecektir. Bu hafta aşka gönül vermiş ruhunu aşkla besleyen Terazi mensupları için son derece iyi bir ay olacak ve ilişkilerinizi her zamankinden daha güçlü hale getirebilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda resmi veya kişisel nedenlerle seyahat etmek zorunluluğu ile karşılaşabilir bunun kazanımlarını maddi manevi alabilirsiniz. Ortak işlerinizde çok dikkatli olmalısınız, Kendi işinizi yürütüyorsanız taşınmaz malları teminat göstermekten iyi niyetle ödünç verilen ödemeler yapmaktan kaçının, aksi takdirde aldatılmalar yaşama ihtimaliniz çok kuvvetlidir.

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Fark ediyor sahipleniyor yeteneklerimi olumlu hale dönüştürerek kazanmak için yolcu olmayı seçiyorum.

Gökyüzü bu hafta özellikle Akrep kadınlarını uyarıyor, Kilo alma eğiliminiz hafta boyunca yükselecektir bel ve basen bölgenizde ki yağlanmaya dikkat etmeli diyet programına geciktirmeden başlamayı denemelisiniz. İş hayatınızda ise değerli bir şeylere sahip olabilmeniz ve işlerinizde ki belirsizlikleri ortadan kaldırmanız için ikili ilişkileriniz deki iletişim iyi ve yararlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda hafta boyunca rakiplerden kaynaklı entrikalarla karşılaşabilirsiniz. Fark ettiğiniz oyunlara karşı anında tepki vermek yerine tedbirli ve kontrollü olmalısınız. Özel yaşamınızda ise aşk a emek sabır göstermeyi reddettiğiniz sürece eş ya da sevgiliniz ile ilişkinizi huzura kavuşturamayacağınızı kabullenmelisiniz. Suçlu aramak yerine mutlu olmak için kendinizi törpülemeli ruhunuzu sakinleştirip küçük şeyler ile mutlu olmaya çaba göstermelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler ise ilgi duyduğunuz kişi ile yollarınız beklenemedik bir şekilde kesişebilir.

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kalbimle zihnimi uyumluyorum. Dengeleri koruyor inançlarımı güçlendirmeye niyet ediyorum emek veriyor karşılığını bollukla alıyorum.

Bu hafta saygı ve değer göreceğiniz fikirleriniz önem kazanacağı özel günlerdesiniz. Hafta boyunca iş hayatınızda dikkat etmeniz gereken konu yeni anlaşma ve sözleşmeler ile ilgili bilgilerin başkalarının eline geçmemesine dikkat etmeniz olmalı. Yoğunluk ve yorgunluk yeteneklerinizi kullanmanızı gölgelemeli. Aşk hayatınızda ise sorunlu ilerleyen günleri geride bırakmanın coşku ve heyecanı huzurlu kılacak sizleri. Bu hafta almak ya da satmak için çaba gösterdiğiniz bir gayri menkulü beklediğiniz fiyatlara alıp satabilirsiniz. Evli Yaylar eşinizin ailesi ile ilişkilerinizde aşırı samimiyet ve gereğinden fazla değer göstermek şımarıklıklara ve sizi yok sayarak sadece kendilerini düşünerek hareket etmelerine neden olabilir.

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bana yanlışlar yaptıran beni bana küstüren tüm zayıf yanlarımı güçlendirmeyi seçiyorum. Bahaneleri bırakıyor özümde ki güzellikleri yaşamıma yansıtmayı saflığın koruması altında olmayı başarıyorum.

Gökyüzü bu hafta kronik rahatsızlıklarınızın tekrar nüksedebileceği konusunda uyarıyor sizleri. Özellikle aşırı yorgunluk ve uykusuzluğa karşı dikkatli davranın.

İş hayatınızda finansal konularda iniş çıkışlarla karşılaşıp, ufak tefek meseleler yaşansa da kendi ayaklarının üzerinde duramayan hayatlarını başkalarının başarılarının gölgesinde yaşayanların söylemlerini dikkate almamalı ve cesur olmayı başarmalısınız hiç kimse yüzünden almayacağınız bazı riskleri alarak kendinize zarar vermemelisiniz maddi olarak. Öğrenmeye açık olacağınız bir ay Aralık pek çok konuda kendinizi geliştirip başarıyı yakalayabileceğiniz gelişmeler öz konusu. Kişisel eşyalarınız ile ilgili güvenliğe özen gösterin rakipler ya da kan bağınız olan insanların zararları ile karşılaşmak istemiyorsanız şayet. Sırlarınız deşifre olabilir özel yaşamınızda buna bağlı büyük krizler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda evli ve monoton bir ilişkisi olan Oğlaklar yeni heyecan arayışlarına yönelebilirler fakat umduğunuzu bulamayarak büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Çapkınlık size cazip gelse de sonuçları hiçte beklediğiniz gibi olmayabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar iki insan arasında kalabilir tercih yapmakta zorlanabilirsiniz en iyisi kalbinizin işaret ettiği kişiye yönelmek olacaktır sizler için. İlişkisini sorunsuz şekilde devam ettiren Oğlaklar eşinizin iş ya da eğitim hayatında büyük bir başarı kazanması ile gururlanabilir onun haklı mücadelesinin mükafatını almasını birlikte kutlayabilirsiniz.

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Yaşadıklarımı affediyor yaşattıklarımdan duyduğum rahatsızlıklardan arınmayı seçiyorum. Pişmanlıklardan özgürleşiyor her an daha iyiye daha güzele erişmek için mücadele etmeyi iyiliklerin içinde yer almayı seçiyorum.

Bu hafta finansal konularda alacaklarınızı ve borçlarınızı iyi hesaplamalı yatırım planlarınızı aceleye getirmemelisiniz. Ailevi konularda geçmişiniz ile ilgili konular beklenmedik şekilde yeniden gündeme gelebilir olumlu olumsuz gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Olabildiğince gerçekçi olmanız zorlukları aşılabilir hale getirebilir en azından sorunların kendi içinizde kalıp dışarıya yansımamasını sağlayabilirsiniz. Hafta boyunca iş ilişkisinde olduğunuz yeni tanıdığınız kişilerle samimiyetin sınırlarını korumalı bir anlık güvenin size zararı dokunabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Ortak işleri olan Kovalar hafta sonuna doğru beklediğiniz kazançları elde edebilir kazanımlarınızı doğru şekilde arttıracak girişimlerde bulunabilirsiniz.. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin olumsuz yönlerini aşabilmesi ona güveninizi arttırabilir ve hayatınızı birleştirme kararı alabilirsiniz. Bekar Kovalar işiniz gereği tanışacağınız biri ile duygusal yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Evli Kovalar ise, uzun zaman sonra eşiniz ile aşkın ateşi yeniden yükseliyor romantizm ve duygu dolu günler karşılıyor sizleri.

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bilinçaltımda ki korkularımın üzerine gitmeyi yüzleşmeyi seçiyorum. Ben özgürüm sağlıklı ve başarılı bir insanım kendime inanıyor ve değer veriyorum.

Bu hafta; Bahaneleri ile sizi oyalayan kişileri hayatınızdan çıkarma kararı alabilir meslek hayatınızda ki başarısızlığın kaynağını fark ederek ekip arkadaşlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu başarınız rakiplerinizi şaşırtıp rahatsız edecektir. Hafta boyunca kazanımlarınızda sorumluluklarınızda artacaktır. Uzun seyahat ve yolculuklarda bu ay içinde mümkündür. Ailenizin büyükleriniz ve kardeşleriniz ile ilgili konular da gerginlikler yaşayabilir size karşı cephe almış tutumlarına sert tepkiler verebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde almak istediğiniz bir taşınmazın uygun fiyatlarla sahibi olabileceğiniz enerjiler söz konusu. İş ve eğitim hayatınız ile ilgili konularda yeniliklere açık olmanız başarı kapılarını aralayacak sizlere. Bu hafta uzun vadeli işlerin peşinden gitmek kazançlı ve kalıcı gelişmeleri beraberinde getirecektir sizlere. Evli Balıklar duyguları yoğunlaştıran tutkunun heyecanın yoğun ve güçlü olacağı enerjileri doğru kullanarak özel zamanlar geçirebilirsiniz eşinizle. Bekar Balıklar sizlerde uzun zamandır tanıdığınız birinin duygularını aşkla ifade etmesi ile yeni bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık