Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Temmuz 2022 Aslan Yeni Ayı ve Burçlara Etkileri

 KOÇ

> Hafta başlarken bazı ciddi aşırı harcamalara dikkat edin. Venüs ve Jüpiter çarpıştığında, karşılayamayacağınız lüks aile hediyelerini harcamaya veya satın almaya çok eğilimlisiniz.

> Ancak Perşembe günü adımınızda yeni bir bahar bulacaksınız, çünkü Yeni Ay sizi heyecan verici yeni bir kişisel projeye başlamaya davet ediyor. Bunun için coşkunuz taşacak ve kesinlikle size dört gözle bekleyeceğiniz bir şey verecek.

> Aynı gün Jüpiter Koç burcunda geri hareketine başlıyor. Bu, kalabalığın arasından sıyrılma arzunuzu zorlar. Uyum sağlamayı bir süreliğine fark edilmekten daha kolay bulabilirsiniz. Kişisel imajınızı biraz yumuşatarak ne öğrenebilirsiniz?

 BOĞA

> Bu hafta Pazartesi günü sağduyulu olmanız tavsiye edilir çünkü Venüs ve Jüpiter arasındaki çatışma, gerçekten yapmamanız gereken bir şeyi yazılı olarak yazmanıza yol açabilir. Sosyal medya hesaplarınıza da dikkat edin.

> Perşembe günü doğum haritanızın aile bölgesinde neşeli bir Yeni Ay çok hoş karşılanır ve evinizi satmaya çalışıyorsanız bu etkiyi faydalı bulacaksınız. Aynı zamanda yaratıcı dekorasyon veya tadilatlar için de mükemmeldir - vizyonunuzun hayata geçmesini izleyin!

> Ancak aynı gün Jüpiter, haritanızın en ruhani bölgesinde geri hareketine başlayacak. Bu, bir süre zihinsel sağlığınız üzerinde biraz olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Kendinize baktığınızdan ve içinizdeki çocuğa karşı nazik olduğunuzdan emin olun.

 İKİZLER

> Arkadaşlarınız Pazartesi günü aşırı harcama yapmayı teşvik edebilir veya muhtemelen daha iyi karar vermenize rağmen, cömert bir etkinlik veya gezi için harcama yapmaya cazip gelebilirsiniz. Venüs ve Jüpiter çarpıştığında, finansal sınırları belirlemekte zorlanıyorsunuz.

> Ancak Perşembe günkü Yeni Ay, aşırı yüklenmiş yapılacaklar listeniz için yeni bir başlangıç da dahil olmak üzere daha iyi haberler getiriyor. Dağınıklığınızı temizleyin ve yeni hedefler belirleyin. Şu anda düşündüğünüz şey, benzerleri çekmek, bu yüzden düşüncelerinizi olumlu tutun.

> Jüpiter bu hafta, yine Perşembe günü geriliyor ve bu sizin için sosyal hayatınızı biraz olsun sakinleştiriyor. En yakın arkadaşlarınızı ve müttefiklerinizi görmeye devam etmek isteyeceksiniz, ancak öngörülebilir gelecekte geniş bir temas grubuna daha az ihtiyaç duymayı bekleyeceksiniz.

 YENGEÇ

> Pazartesi günkü Venüs ve Jüpiter arasındaki çatışma, kariyerinizdeki memnuniyetsizliği vurguluyor. İşyerinde yeterince takdir edilmediğinizi veya gözden kaçtığınızı hissediyorsanız, öfke patlaması muhtemeldir.

> Doğum haritanızın para bölgesinde meydana gelen Perşembe günü Yeni Ay'dan çok daha olumlu haberler geliyor. Yeni bir iş kurmak veya kazançlı bir yan gelir yaratmak için ideal enerji, hem banka bakiyenizi hem de özgüveninizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

> Kariyer sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Perşembe günü daha sonra geri giden Jüpiter'e bakın. Kare bir deliğe sığdırmaya çalışan yuvarlak bir çivi olabilir misin ?

 ASLAN

> Pazartesi günü Venüs Jüpiter ile çatıştığında, seyahat detaylarına çok dikkat etmeniz gerekecek. Gizli veya beklenmedik bir şey sizi yakalayabilir, bu nedenle yolculuğunuz önemliyse her şeyi iki kez kontrol edin.

> Ancak haftanın ana haberi Perşembe günkü görkemli Aslan Yeni Ay'ı. Burcunuzdaki bu muhteşem enerji patlaması neşe, kahkaha ve en iyi göz alıcı drama ile doludur - romantik sürprizler için mükemmel!

> Yine Perşembe günü Jüpiter geri hareketine başlayacak ve sizi hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz becerilerden yoksun olup olmadığınızı daha dikkatli düşünmeye sevk edecek. Okula geri dönme zamanı geldi mi?

 BAŞAK

> Venüs ve Jüpiter çarpışırken bir arkadaşın Pazartesi günü tüm yanlış düğmelere basması, kötü anıları canlandırması veya garip sorular sorması muhtemeldir. Muhtemelen iyi niyetliler, ancak kısa bir süre için çok bağışlayıcı olmanız gerekebilir.

> Perşembe günü, Yeni Ay ruhsal armağanlarınızı vurgular ve sizi kehanet, meditasyon veya medyumluk ile daha fazlasını keşfetmeye teşvik eder. Bu alanda henüz tam olarak geliştirmediğiniz birçok yeteneğiniz var.

> Ancak, Jüpiter'in bu hafta Perşembe günü de geri hareket yapacağını unutmayın. Bu, sosyal hayatınızdaki özgüveninizi sınırlayabilir, bu nedenle şu anda yeni bir kabile aramak yerine birkaç yakın arkadaşınıza bağlı kalmayı tercih edebilirsiniz.

 TERAZİ

> Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Venüs'ün Jüpiter'in abartılı beklentileriyle çatıştığı bir iş-yaşam dengesi krizi var. Partnerinizle diyaloğu sürdürün ve birlikte yaşayabileceğiniz bir çözüm bulun.

> Perşembe günü, Yeni Ay sosyal hayatınızı vurgular, yörüngenize yeni insanlar getirir ve benzer düşünen ruhlarla bir araya gelebilirseniz çok ilerleme vaat eder.

> Jüpiter bu hafta, yine Perşembe günü, doğum haritanızın aşk bölgesinde retro hareketine başlıyor. İlişkiler bir süreliğine klostrofobik gelebilir veya bağlantılarınızın daha sınırlı hale geldiğini hissedebilirsiniz. Ancak, bu sadece sizi aşk yolunuzu yeniden gözden geçirmeye teşvik eden bir katalizördür.

 AKREP

> Venüs ve Jüpiter'in karşı karşıya geldiği Pazartesi günü rüyalar gerçeklikle çatışıyor. Bir şeyi yapmayı ne kadar çok isteseniz de, özellikle sorumluluklar sizi çağırır ve boş zamanınız olmayabilir.

> Ancak Perşembe günü Yeni Ay, kariyer bölgenizde gerçekleşir. Bu, daha iyi bir iş-yaşam dengesi oluşturarak daha fazla boş zaman ayırmanıza yardımcı olabilir. Kariyerinizi beğeninize göre şekillendirmek için kesinlikle heyecan verici bir fırsat.

> Ancak Jüpiter'in de aynı gün geri hareket ettiğini unutmayın. Bu, günlük rutinlerinizde bazı karışıklıklar ve yanlış anlamalar yaratabilir, bu nedenle yolda kalmak için en organize kafanızı toplamanız gerekir.

 YAY

> Pazartesi günü psikolojik bir irade savaşı sizi birden fazla yönden yorabilir. Venüs, yönetici gezegeniniz Jüpiter ile çatışırken, kazanamayacağınızı hissetmek sizi şaşırtmasın. En iyi seçeneğiniz sakinleşmek ve bu etkinin geçmesini beklemek.

> Perşembe günü macera bölgenizden Yeni Ay parladığında, meseleler önemli ölçüde iyileşir. Mümkünse dışarı çıkın, bir geziye çıkın, bir tatil planlayın, bazı adrenalin sporlarıyla kendinizi şımartın - kendinizi canlı ve özgür hissetmek isteyeceksiniz.

> Jüpiter, aynı gün, yönetici gezegeninizin risk bölgenizden geriye doğru hareket etmesiyle birlikte gerilemeye başlar. Kişisel güvenliğinize çok dikkat edin ve aptalca riskler almayın.

 OĞLAK

> Pazartesi günü Venüs ve Jüpiter çatışırken, akrabalarınız arasındaki çatışmanın üstesinden gelmek zor görünüyor. Muhtemelen taraf tutmanız beklenecektir; mümkünse tarafsız kalmaya çalışın.

> Perşembe günü Yeni Ay borç bölgenizde gerçekleşir ve sadece mali durumunuz için değil, duygusal borçlarınız için de yeni bir başlangıç anlamına gelir. Nezaket, iyilik ya da sadece lütuf olarak borcunuzu ödeyin.

> Jüpiter Perşembe günü de geri hareketine başlayacak ve ev ve aile bölgenizden geriye doğru hareket edecek. Ailenize sevginizi gösterdiğinizden emin olun, çünkü bu etki sizi bir süreliğine biraz soğuk ve mesafeli gösterebilir.

 KOVA

> Pazartesi günü kendinize gülünç derecede yüksek beklentiler koymayın. Venüs Jüpiter'le kare açı yaptığında büyük olasılıkla bir karışıklık veya yanlış anlama olacaktır, bu nedenle elde edilebilir olduğunu düşündüğünüz şeyi sadece bir gün için yeniden ölçeklendirin.

> Perşembe günü Yeni Ay aşk bölgenizde - flört etmek veya nispeten yeni bir ilişkinin büyüsünün tadını çıkarmak için harika bir zaman. Bir süredir birlikteyseniz, ortaklığınızı canlandırmak için ideal bir zaman. İyi eğlenceler!

> Ancak Perşembe günü de Jüpiter'in geri hareketine dikkat edin. Bu etki, unutkanlığınızı artırabilir ve başkalarına ne söylemeniz ya da söylememeniz gerektiği konusunda kendinizi daha çekingen hissetmenize neden olabilir.

 BALIK

> Pazartesi günü parayla aptalca riskler almayın. Venüs ve Jüpiter, sizi normalden çok daha saf ya da bir düzenbazlığa düşme olasılığınız daha yüksek olacak şekilde karşı karşıya getirir.

> Perşembe günü Yeni Ay, refah bölgenizde gerçekleşiyor ve bir kez ve herkes için kötü bir alışkanlıktan kurtulmak için güzel bir zaman. Bedeninize olduğu kadar zihinsel ve ruhsal sağlığınıza da iyi bakarak olumlu hedeflere ve bütünsel sıhhate odaklanın.

> Jüpiter Perşembe günü finans bölgenizde geri hareketine başlayacak, ancak bu, gerçekten ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu yeniden değerlendirmek için yararlı bir etki olabilir; düşündüğünüzden çok daha az olduğunu göreceksiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık