Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Temmuz 2022'deki Aslan Burcunda Yeni Ay

28 Temmuz 2022'deki Aslan Yeni Ayı, bir süredir yaşadığımız en güzel enerjili Yeni Aylardan biridir. Yeryüzüne Bolluk, neşe ve yaratıcılığın titreşimini taşır. Hayatımızın akışını ve olmak istediğimiz yerde olup olmadığımızı kontrol etmek için güzel bir Yeni Ay.

Bazı günler, hayat bir bulanıklık içinde geçme eğilimindedir. Aceleye kapılırız ve geçmiş eylemlerimizin ve inançlarımızın akışına kapılırız. Ancak Temmuz'daki Yeni Ay, durup hayatımızın yönünü düşünmek için iyi bir zaman.

İyi hissettiren bir yönde mi ilerliyoruz? Her gün bizi neşe ve ilhamla dolduran eylemler mi yapıyoruz yoksa sadece alışkanlıktan mı yaşıyoruz?

Bu sorularla ilgili uyanışlarınız veya kavrayışlarınız ne olursa olsun, bu Yeni Ay sizin tarafınızda olacak, yapmak istediğiniz herhangi bir değişiklik veya denemek istediğiniz yeni fikirler, alışkanlıklar veya girişimler konusunda sizi destekleyecek.

Yönümüzü yönlendirmek için Aslan Aslanı sembolizmini de kullanabiliriz. Aslan, kim olduğumuz konusunda gururlu, kendinden emin ve şiddetli olabileceğimiz mesajını paylaşıyor. Yüzeysel olandan kurtulduğumuzda, yüklerden kurtulduğumuzda, gerçek benliğimiz olmamızı engelleyen şeylerden kurtulduğumuzda, gerçekten parlayabiliyoruz.

Venüs ve Kara Ay Lilith, bu Yeni Ay zamanında birlikte yakın bir şekilde seyahat ediyor, özellikle de hepimizin içinde yaşayan kadınsı niteliklerimizi daha fazla kucaklamak söz konusu olduğunda, gerçek otantik benliklerimiz olma ihtiyacını daha da güçlendiriyor.

Ancak bu Temmuz Yeni Ayının altındaki en aktif gezegen Jüpiter'dir. Jüpiter bolluk ve genişleme gezegenidir. Aslan Yeni Ayının enerjisiyle birleştiğinde, kalp enerjimizin daha fazlasını dünyaya getirmemiz için bize rehberlik edecek. Dünyanın şu anda kesinlikle daha fazla kalp enerjisine ihtiyacı var ve bu Yeni Ay hepimize bu hediyeyi sunuyor.

Bu enerjiden gerçekten en iyi şekilde yararlanmak için, bu Yeni Ay'ın altında dikkatinizi kalp merkezinize getirin. Kalbini dinle, hangi fısıltıları paylaşır?

Kalbinizle bağlantı kurmak için yapabileceğiniz güçlü ve hızlı bir egzersiz, gözlerinizi kapatmaktır. Üç derin nefes alın ve ardından elinizi kalbinizin üzerine koyun. Bu yerden, kalbinize şu anda en çok neye ihtiyacı olduğunu sorun ve ardından ortaya çıkan duyguya veya mesaja güvenin.

Yavaşlavamalıyız. Hayat bir yarış değildir. Dinlerken kalbimin bana fısıldadığı şey bu.

Bu Yeni Ay'dan birkaç dakika sonra Jüpiter, enerjisini iki kat daha güçlü ve daha etkili hale getirerek geri harekette bulunur.

Astrolojide Jüpiter, iyimserlik getirmesi ve gümüş astarı görmemize izin vermesiyle bilinir, bu nedenle hayatınızda zorlu bir şey varsa, bu Yeni Ay'ı olayların daha olumlu veya umutlu bir yanını görmek için kullanın. Jüpiter Retrograd enerjileri hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz .

Aslan Yeni Ayı varlığımıza uyumlu enerji dalgaları getirirken, arka planda uğuldayan ve dünyamıza bazı rahatsız edici enerjiler getirebilecek başka bir güç daha var.

Bu rahatsız edici enerji Uranüs Kuzey Düğümü Kavuşumundan geliyor . Bu Yeni Ay ne kadar güzel olursa olsun, bu güçlü kavuşumdan ortaya çıkacak olan kargaşanın bir kısmından kaçamayabiliriz.

Uranüs Kuzey Düğümü kavuşumu, kolektif kaderimizi yükseltmekle ilgilidir. Bir zamanlar güvendiğimiz şeyler artık o kadar güvenilir gelmeyebilir. Değerlerimiz ve toplum olarak bağlı olduğumuz şeyler değişiyor. Ancak tüm bunlar, kolektif bilincimizi yükseltme ve bizi kaderimizin daha yüksek bir zaman çizelgesine taşıma çabası içindedir.

Bu yolculukta bir miktar kaos kaçınılmazdır ve bunların bir kısmının bu Yeni Ay'da tetiklendiğini görebiliriz. Sadece bu Yeni Ay'ın o gümüşi astarı sunduğunu unutmayın, bu nedenle dünyanız biraz kayalık hissediyorsa veya etrafınızda rahatsız edici enerjiler dönüyorsa, her şeyde sadece bir gümüş parıltısı bile görmek için kendinize meydan okuyun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık