Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Ağustos 3 Eylül 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere yansıyan enerjileri ile sizlere kendinizi baskı altında hissetmenize ve yaşadıklarınızla ilgili değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenmenizde zorluklara neden olabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalı ve ani kararlar vermeden Her ne olursa olsun mücadele etmeli her zorluktan sonra bir kolaylık olacağının mutlak bilinci ile hareket etmelisiniz. Haftanın ilerleyen günleri ile  kendinizi kontrol altında tutabilirseniz her şey sizler için daha iyi gelişecektir. Kazançlar ile ilgili konularda da harcamaları dikkat etmelisiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Bekar Koç’lar Ruhunuzu Aşk’la güçlendirecek enerjiler ile karşı karşıyasınız.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta yaşadıklarınızı derin bir analizden geçirebilir gecikmeleri tekrarları düşünerek sorunların gerçek kaynağını tespit edebilirsiniz. Üst üste gelen yorgunluklardan sonra yaşadıklarınıza sebep olan şeyleri net bir şekilde anlayabilmiş olmanız sizleri daha farklı bakış açıları ile geliştirecek. Finansal konularda yatırımlar ortaklaşa işlerde dikkatli olmalı ani kararlar duygusal yaklaşımlar la iş birliklerinde bulunmamalısınız. Aksi halde engeller yaşanabilir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Artık iş hayatınızda iyi niyeti bir yana bırakıp profesyonel düşünmenin zamanı geldi. Aşk hayatınızda da keyifli etkiler söz konusu. Karşılıklı yapılan hataların farkına varılması iletişime verilen önem sorunlu bir ilişkinin yeniden hayat bulmasını sağlayabilir. Ve uzun zaman sonra aşk hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bekar Boğa’lar içinde Yeni ay enerjisi dikkat çekici enerjileri getirirken devam eden Merkür geri hareketi yeni bir insanla ilişkiye başlamadan önce karşınızda ki kişi’yi iyi tanımanız gerektiği noktasında uyarıyor sizleri. Yalnızlıktan sıkılıp hayatımda biri olsun diyerek vereceğiniz kararlar ilerleyen günlerde büyük pişmanlıklara neden olabilir dikkatli davranın.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Başak burcunda ki ‘’R’’ Geri hareketi bu hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda zorluklara neden olabilir. Kaybolan belge ve evraklar sorumluluğunu yerine getirmeyen iş arkadaşlarınızın söylemleri zor durumda kalmanıza ve haksız eleştirilerin hedefi olmanıza sebep olabilir. Dikkatli olmalı ve her ayrıntıyı takip etmelisiniz. Bu hafta evinizin su tesisatı elektronik eşyaları ile ilgili problemler yaşanabilir. Merkür geri hareketi iş ve özel yaşamınızda yanlış anlaşılmaların daha önce yaşanmamış tartışmaları gündeme getirebilecek keskin etkileri barındırmakta. Uzun zamandır yüzleşmekten çekindiğiniz konular ile ilgilenebilir ilişkilerinizi işinizi hayatınızda gereğinden fazla değer verdiğiniz kişilerin sizi ne kadar yorduğunu daha derinden anlayarak ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak ve sonlandırmak için sağlıklı kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda da özel hayatınızda da güvende ve mutlu hissetme arzunuz yükselirken alacağınız kararların üzerinde titizlikle durmalı. Hayatı ne hızlı yaşayarak kendinizi yormalı nede başkalarının sorunlarına takılıp kalarak gerisinde kalmalısınız. Kısacası rotanızı kendi arzu ve isteklerinizi daha iyi hale getirmek için yönlendirmeniz gereken bir süreçtesiniz.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız yaklaşımlarda bulunmamanız için uyarıyor sizleri. Küçük şeyleri büyütmemelisiniz. Aksi takdirde  davranışlarınızda ki gerginlik hiç te hoş olmayan sonuçlar doğurabilir. İletişimin temsilcisi Merkür’ün Başak burcunda ki geri hareketinin yansıması ile öfke ile iş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Anlık kızgınlıklar ile sarf edeceğiniz sözler fazlası ile başınızı ağrıtabilir söylediklerinizin altından kalkamayabilirsiniz. DİKKATLİ olun. Bekar Yengeç’ler sizlerde bu hafta eski eş yada sevgilinize duyduğunuz özlemle harekete geçmek isteyebilir tam kapandı dediğiniz yaralarınızı kendi seçimleriniz yüzünden kanatabilirsiniz. Geçmiş ve gelecek üzerine düşüncelere dalabilir hatalarınızın olumlu yaklaşımlarınızın artı ve eksilerini adil bir şekilde değerlendirerek doğru kararlar alabilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ortak iş yaptığınız yatırımda bulunduğunuz kişilerin bilginiz dışında paranızı yönlendirmemesini kontrol etmeniz olmalı.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Başak burcunda geri harekette olan Merkür başta olmak üzere diğer planetlerin etkisi ile dostla düşmanı tanıyacağınız beklenmedik durum ve  olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güveninizi suiistimal edecek iş arkadaşları yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan yaptıkları gün yüzüne çıkabilir ve duygusal olarak yaşadıklarınızdan etkilenebilirsiniz. Yine bu hafta içinde yurt dışı eğitim iş ve  seyahatleriniz de problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da  özellik ile telefon bilgisayar gibi kişisel eşyalarınız konusunda dikkatli olmalı özel eşyalarınıza sahip çıkmalısınız. Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki kişinin gerçek niyetini anlayamadan ona gereğinden fazla değer gösterip güven duymanın pişmanlığını yaşayarak öğrenebilirsiniz. Bir başka aşkın kırgınlığı ile yanlış seçimlerin zararını görmek istemiyorsanız dikkatli davranmalısınız. Ayrıca hafta sonuna doğru  omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz. Bu anlamda ağrıları önemsemezseniz haftanın ilerleyen zamanlarında daha ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu sure içinde ruhsal çalışmalara yönelmeli korku endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çaba göstermeniz.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Yönetici gezegeniniz Merkür ün burcunuzda ki geri hareketinin etkisi ile geçmişle ilgili yarım kalmış işler hukuki ve  finansal konular aynı zamanda sorunlu ilişkiler hafta boyunca gündeminize çözüm üretmeniz için fırsatlar olarak yansıyabilir ve yeni başlangıçlar ile telafiler kazanımlar elde edebilirsiniz. Özellikle olaylı bir şekilde ayrıldığınız işiniz ya da sevgiliniz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir dikkatli adımlar atmalı vaatlere değil gerçeklere odaklanarak kararlar almalısınız. Evli Başak’lar bu hafta eşinizin finansal durumu ile ilgili onun yakınlarının bilgi arayışının kaynağı siz olmamalısınız ki eşiniz herkesin gerçek niyetini anlasın ve sizin dürüstlüğünüzü test etmenin yersiz olduğuna idrak etsin.  Haksızlığa uğradığınız her konuda ADALET sizden yana.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta devam eden Başak burcunda ki  Merkür geri hareketi  ile iş hayatınızda iletişimde ve finansal konularda yanlış anlaşılmalar gecikmeler yaşanabilir. Özellikle bu hafta boyunca yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmeli. Tam anlamı ile araştırmadan  hiç bir resmi evrak anlaşma sözleşme gibi belgenin altına imza atmamalısınız. Hafta boyu gizli düşmanlarınızı ortaya çıkarabilir ve bunun getirdiği sorunlarla uğraşırken yakalayacağınız pek çok ayrıntı sayesinde aleyhinize yaşanan konuları lehe çevirecek imkanı elde edebilirsiniz. Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin kariyeriniz iş hayatınızla ilgili konularda da değişim sürecinin içinde yerinizi almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda rahatsızlık duyduğunuz haksızlığa uğradığınız finansal bir durum hafta sonuna doğru lehinize dönebilir. Aşk hayatınızda ise arkadaşlarınız la ilişkileriniz özel hayatınızda krizlere sevdiğiniz insanla gerginliklere neden olabilir.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzü bu hafta her konuda öfke ve ani kararlardan uzak durmanız adına uyarıcı enerjileri barındırmakta.  Başak burcunda ilerleyen Merkür ‘’R’’ geri  hareketi sizleri fazlası ile zorlarken isyankar bir tutum içinde olmamalı sorunların çözülmesi gerektiğinin bilinci ile akılcı yaklaşımlar içinde olmalısınız.  Özel yaşamınızda evli Akrep’ler sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden. Sakin olun ve onun bu tepkileri vermesinin sizin duyarsızlıklarınızın bir yansıması olduğu gerçeğinin bilinci ile hareket edin. Bu hafta Hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili sorunlar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı sorunlardan kaçmak yerine çözüm odaklı bir yol almalısınız. Bekar Akrepler gökyüzü bu hafta  yeni bir ilişkiye başlamak içinde aceleci olmamanız için uyarıyor sizleri. Hiç bir şey göründüğü gibi olmayabilir. Hem maddi hem manevi zararlar ile hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü bu hafta işiniz ile ilgili konularda   geçmişe dayalı sorunları gündeminize getirebilir. Çözümlenmemiş bir konunun iç yüzü ortaya çıkabilir bunlar olumlu da olabilir olumsuz da fakat nasıl ilerleteceğinizi sakinlikle diplomasi ile siz yönlendirmelisiniz. İş hayatınız ve birlikte çalıştığınız insanlar ilgili şüphe ve kuşku duyabilir ön yargılı davranışlar içine girerek tartışmaları başlatan taraf olabilirsiniz. Dikkatli olun öfke sizleri adil çizginizden çıkartmasın. Bu hafta ilkeniz kalbinizde ki ağırlıkları arındırmak olmalı kendinizle ruhunuzun derinliğinde yer etmiş gerçeklerinizle yüzleştiğiniz an hayatınızda yeni bir sayfa açar karanlıktan aydınlığa yürüyebilirsiniz. Bunu başarırsanız iş ve aile hayatınızda yükünü taşıdığınız pek çok ağırlık kalkacak üzerinizden ve siz hayat yolunda sakinlikle güzellikler ile kararlılıkla bu yolda ilerleyebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize güvenmeli ilk esen rüzgarın sizi savuramayacağının farkına varabilmelisiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzünün bu hukuksal sorunlar ile  ilgili aleyhinize gelişecek olaylara hazırlıklı olmanız ve bu anlamda her işinizin takipçisi olmanızın gerekli olduğuna dikkat çekmekte. Gözünüzü dört açın ve öncelik sıralamanızı iyi belirleyerek hareket edin.   Kendi yakınlarınızdan kaynaklı sorunları görmezden gelmek yerine görmeli ve hiç kimsenin sizi maddi manevi oyuna getirmesine izin vermemelisiniz.  Aşk ve evlilik hayatınızda sakin tavrınız sevgi dolu yaklaşımlarınız eşinizle ilişkinizi çok daha özel kılacak birlikte geçirilen zamanın kıymetini daha iyi anlayacaksınız. Bekar Oğlaklar bitmemiş bir ilişkinin izleri kalbinizde saklıyken yeni bir ilişki sizleri daha da mutsuz kılabilir dikkatli olun ve anlık arayışların macerasından uzak durmaya çalışın bu hafta.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta parasal yatırımlarda beklenmedik kayıplar yaşayabilirsiniz bilmediğiniz işlerden ortak projelerden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Yeni iş iş değişikliği gibi konularda maddi zararlar ve hukuki sorunlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda Evli Kovalar eşiniz iş ve yakınları yüzünden gerginlikler ile karşılaşabilirsiniz. Eşiniz işten ayrılabilir mesai arkadaşlarının birinin yaptığı yanlışlardan sorumlu tutularak zorluklar deneyimleyebilir. Bu hafta boyu araç başta olmak üzere kesici delici mutfak eşyaları ya da işiniz gereği kullanmak zorunda olduğunuz alet edevatı temkinli kullanın ve dikkat dağıtacak her türlü davranıştan uzak durmalısınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Kovalar   iş arkadaşlıklar gibi sorunları hayatınızın merkezinden uzaklaştırmalı ve sevginizi doyasıya yaşamak için sebatkar davranmalısınız.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Bu hafta iş değişikliği iş başvuru yapmayı düşünüyorsanız beklemede kalmalısınız. Karşıt burcunuz Başakta ilerleyen Merkür  yanlış kararlar hızla başlayan olumsuz neticelenen durumlara neden olabilir. Boşa kürek çekmek istemiyorsanız dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise bekar Balık’lar yeni bir ilişkiye adım atabilir yarım kalan bir aşk hikayesinin küllerinden yeniden doğması ile kaybettiğiniz güzelliklerin içinde yer alabilirsiniz.  Haftanın ilerleyen günleri ile Hukuk ve Finansal konularda da şanslı enerjiler söz konusu. Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir miras finans ile ilgili mahkemeler lehinize neticelenebilir ve hayal ettiğiniz değerli bir şeye sahip olacak fırsatı yakalayabilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık