Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 - 27 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür geri harekette olacak, Dikkat gerektiren konularda hassas olmalısınız. Yine bu süre içinde mide ile ilgili sağlık sorunlarınızı önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Koç burçları risk alma mekanizmaları oldukça güçlü kişilerdir, Fakat kendinize aşırı güven zorlukları da getirir sizlere. Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması doğum haritalarınızda 5. Evinizde gerçekleşecek ve kendinizi İfade edecek enerjileri yakalayarak rüyasını kurduğunuz değişiklikleri yapmaya olanak bulacaksınız. Şimdi sizler için her bakımdan yenilenme zamanı. Neyse ki meydan okumaya yaşananları doğru yönlendirmeye hazırsınız.

Tutulma doğum haritalarınızda 5’inci evde gerçekleşecek. Çocuklarınızla aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu hafta iş hayatınızda emeğinizin takdir edilmesi maddi manevi zenginlikler olarak size geri dönecek. İş arıyor ya da iş değişikliği düşünüyorsanız gökyüzünün bu hafta enerjilerini iyi değerlendirmeli ve bu sure içinde son derece girişimci ve ikili ilişkilere her zamankinden daha fazla önem vererek hareket etmelisiniz. Merkür ‘’R’’ hareketinde yolculuklarınızda iptaller aksaklıklar yaşanabilir. Yaptıklarınızı söylediklerinizi iki kere gözden geçirmeniz gereken enerjiler söz konusu. Özellikle ortaklıkları olan Koç’lar bu dönemde denetimi elden bırakmamalı ve duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak durmalısınız. Maddi konularda risk gerektiren her şeyden uzak durmalısınız. Merkür ‘’R’’ Hareketi boyunca özel yaşamınızda geçmişte kalan biri tekrar hayatınızda yer almak isteyecektir. Sizlere tavsiyem bugünün olgunluğu ile kararlar almalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Koç’lar sizlerde aşkta heyecan verici olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür geri harekette olacak, Güneş tutulmasının enerjisi ile, Araştırmacı ruhunuz size çok fazla bilgiyi beraberinde getirecek ve sezgileriniz fazlası ile yoğunlaşacak geçmişle ilgili karanlıklarınızı bilinmeyenlerinizi ya da bilinç altınızda yer etmiş sizi engelleyen gerçeklerinizi ortaya çıkaracak yeniden doğmuşçasına ağırlıklarınızdan özgürleşeceksiniz. Tutulma enerjinin yansımaları ile kimin ne dediğine önem vermeden etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve size işaret ettiği yolda ilerleyin. Bu enerji evli Boğa’lar içinde dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki yada evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eski eş yada sevgilinin kıskançlıkları ilişkiniz üzerinde yoğun bir şekilde hissedilebilir. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu birlikte aşmanız için sizin yanınızda tüm gücü ile yer alması gerektiğini ona ifade etmelisiniz. Bekar Boğa’lar sizlerde bu dönemde birden fazla insanın dikkatini çekebilir kıskanç arkadaşlarınızın hoş olmayan davranışları ile yeni bir ilişkiye adım atmaktan alıkonabilirsiniz. Tabi siz izin verdiğiniz sürece! Şimdi tüm iradenizi ortaya koymalı ve kimsenin sizi yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorundaymış gibi hissetmeniz için üzerinizde baskı kurmalarına izin vermemelisiniz. Bunu yaptığınız anda ruh eşinizle keyifli ve süreklilik arz eden bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Evinize ve ailenize olan bağlılığınızı göstermeniz, özellikle birilerinin bütünlüğünden şüpheleniyorsanız, mutluluğunuz için hayati önem taşımaktadır. Ama şu an aptalca acı çekmekle ilgilenmiyorsun. Başkalarının yargıları niyetlerinden ziyade kendi korkularına dayanabilir. Yine de, ifade özgürlüğüne sahip Aslan burcunda Güneş Tutulması doğum haritalarınız da 4.ncü evde etkili olacak ailenizle ilişkilerinizde ki belirsizlikleri temizleme fırsatına sahip olacaksınız. Şimdi sorunları çözüme kavuşturacak ve gerçek değerlere sahip olmanın ailevi bağlarınızı güçlü kılması ile huzur bulacaksınız.

Tutulma doğum haritanızda 4’üncü evde gerçekleşecek Ailevi konularda geçmişle ilgili meselelerde sorunlar yada olumlu etkiler yaşanabilir.

İletişimin gezegeni Merkür ün geri hareketinin enerjileri ile taşınma satın alma gibi konularla ilgili düşünceleriniz varsa beklemeli geri hareket tamamlandıktan sonra harekete geçmelisiniz. Merkür etkisi ile aracınız varsa problemler yaşayabilirsiniz. Aracınız için gerekli bakımları yaptırmak olası bir sorunun önüne geçebilir. Ayrıca Retro geçmişte yaptığınız fakat yeterince karşılığını alamadığınız bir işinizde daha iyi imkanlarla karşınıza çıkabilir ve yeni fırsatları beraberinde getirebilir sizlere. Merkür geri hareketinin sizler için en güzel yansıması kaybettiğiniz sizin için değer taşıyan bir evrak yada eşyanızı bulabilir geçmişte size zarar veren kişilerin haksızlığının ortaya çıkması ile maddi manevi hakkınızı almanın haklı gururunu yaşatacak sizlere. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Boğa’lar yeni ortamlar yeni arkadaşlıklar ve onların sayesinde tanıyacağınız birinin yakın ilgisi ile şaşırabilir ve bir anda kendinizi aşkın seline kaptırabilirsiniz.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür geri harekette olacak, Güneş tutulmasının enerjisi ile, İkili ilişkileriniz önem kazanmakta. Özel yaşamınızda arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve siz haklı olduğunuz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Arkadaşınızın bir anlık boş boğazlığı başınızı ağrıtsın istemiyorsanız özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizi dengelemelisiniz ki sorun yaşanmasın. Ayrıca unutmamalısınız ki iki kişinin bildiği sır sır değildir! Dostluk bambaşka bir şeydir arkadaşlık başka. İkisi arasında ki ince fakat fazlası ile önemli sınırı çizmeyi öğrenmelisiniz. Tutulmaların enerjisi yazarlıkla ilgilenen İkizleri ön plan çıkartacak güçlü etkilere sahip. Hayallerinizi yüreğinizde biriktirdiklerinizi kağıda en güzel sözlerle dökebilir meslek hayatınızda yazılı olarak yapacağınız işlerde büyük bir başarı yakalayabilirsiniz. Konuşmak yerine yazılı ifadeyi deneyin ve başarın. 24 – 25 – 26 – 27 Ağustos tarihlerinde iş hayatınızda ki sorunlar azalır terfi zam gibi beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kendinize güvenin ve sabırlı davranın. Ay sonuna doğru ailevi konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Aile büyükleriniz aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem duygularınızı ikinci plana alın ve mantığı elden bırakmadan karşınızda ki insanı tanıyarak acele kararlar vermeden hareket edin. Bugüne kadar yaşadıklarınız ile hayatınızın hızı arttı ve kritik bir noktaya geldi. Şans eseri, Aslan burcunda ki Güneş Tutulmasının dönüşüm enerjisini kullanabilirsiniz, Tutulma doğum haritalarınızda 3. Evinizde etkili olacak. Günlük hayatınızı dengeleyebilir karmaşıklıkları yanlış anlaşılma ve krizleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Zamanı geri alamaz ama akıp gelen zamanı doğru değerlendirebilirsiniz.

Tutulma doğum haritalarınızda 3’üncü evde gerçekleşecek. Yolculuklarda sorunlar yakın çevre ve kardeşlerle ilgili problemler yaşanabilir.

Tadilat gerektiren bir sorunuz varsa Merkür ‘’R’’ hareketine devam ederken yapmamalısınız. Merkür iş ve özel yaşamınızda gerginliklere geçmişte yaşanan sorunların üzerinde durmanıza eş ya da sevgilinize haksız davranışlar içinde bulunmanıza neden olabilir. Gün geçtikçe şiddetlenen tekrarlayan tartışmaların içinde kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı kaybedecek davranışlar içinde olmamalısınız.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür Başak burcunda geri harekette olacak, Güneş tutulmasının enerjisi ile, Önümüzde ki 6 ay boyunca yapacaklarınızı planlayın ve harekete geçin. Tutulma enerjisi sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerinde yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk yada kardeşleri ile sorunlar yaşayan Yengeçler tutulma enerjisi maddi zenginlik ve sevginin güzelliklerini getirecek sizlere. Özellikle duygusal değere sahip çıkmak, sevdiğiniz her şeye her nesnelere sarılma eğilimindesiniz. Dikkat edin bu tavrınız suiistimallere neden olmasın. Aslan burcunda ki Güneş Tutulması sizlerin doğum haritalarınızda 2.nci evinizde gerçekleşecek. Kişisel Kaynaklar gelirler ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu olmaya başlıyor. Aynı tekrarlardan uzaklaşmayı başaracaksınız. Artık gelişmeyen şeyleri ortadan kaldırma zamanı geldi sizler için.

Tutulma Doğum haritanızda 2’nci evde gerçekleşecek: Finansal süprizler ya da sıkıntılar yaşanabilir. Merkür geri hareketinin devam etmesi iş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmeniz için uyarızı. Gizlilik her bakımdan önem kazanmakta fikirleriniz çalınabilir! Özel yaşamınızla ilgili bir anlık öfke yada duygusallıkla 3ncü şahıslarla yaptığınız paylaşımlarınız başınızı ağrıtabilir dikkatli davranın ve özel yaşamınız adı gibi özel olsun kendi içinizde birlikte olduğunuz insanla her türlü sorunu tol ere edebilirsiniz ama bunu başkaları ile yapabilmenizin zorluğu nu düşünerek hareket edin. Özel hayatınızda da eşinizle sorunları aşmak için harekete geçmeli ve ilişkinizin gidişatını onun size yaklaşımına göre birlikte kararlar alarak değerlendirmelisiniz. Eski olan her şey ortadan kalkmaya başlıyor ve ruhunuzun derinliklerindeki güzellikler ortaya çıkmaya başlıyor ve siz yenileniyorsunuz.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür Başak burcunda geri harekette olacak, Güneş tutulmasının enerjisi ile, yolculuklarda sorunlar yaşayabilir bir anlık dikkatsizlik sonucu üzücü olaylarla karşılaşabilirsiniz. DİKKATLİ olun. Kendinizi yorgun huzursuz hissediyorsanız 21 23 24 Ağustos tarihlerinde direksiyon başına geçmeyin. Bu enerji ile özel yaşamınız bir hayli önem kazanacak eş yada sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve cesaretle uygulayacaksınız. Uygulamalısınız! Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın… Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, Haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin. Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan aşkı tüm yalınlığı ile yaşayan ve yaşatan insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan’lar uzun zamandır kilitli olan gönül kapınız Aşk’la çalınabilir. Uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınız AŞK’ a dönüşebilir. Önyargılarınızı bir tarafa bırakın ve aşkın gücünü iliklerinize kadar hissedin. Burcunuzda ki gerçekleşecek Güneş tutulması, Doğum haritalarınızda 1.nci evinizde gerçekleşecek. Bu enerji sizleri ruhsal anlamda sarsarken önceliklerinizin değişmesini sağlayacak. İlerlemenizin nerede engellendiğini düşünün. Korkularınızı araştırın. Hayatınızda nelerin olumlu şekilde ilerlediğini ve nelerin yolunda olmadığını acımasızca inceleyin. Sadece kendinizi olduğunuz gibi gördüğünüzde olumsuz yönleri olayları kişileri değişiklikleri yapmaya başlayabilirsiniz. Kendimizden daha iyi olmaya çalıştığımızda, çevremizdeki her şey daha da gelişiyor ilkesi ile yeniden yapılanmaların içinde yer alabilirsiniz.

Tutulma doğum haritanızda 1’inci evde gerçekleşecek, Kişisel anlamda değişimler gelişmeler yaşanacaktır.

Merkür’ün geri harekette olduğu bu günlerde dostla düşmanı tanıyacağınız nahoş olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güveninizi suiistimal edecek iş arkadaşları yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Gerçeklerden uzaklaşmadan yaşananlara bahaneler üretmeden insanları olduğu gibi kabullenmeli ve herkese hak ettiği değeri vermelisiniz. Ancak bu sayede kendi doğrularınızı bularak başarılı olabileceksiniz. Yine bu dönem içinde seyahatlerde problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da dikkatli olmalısınız. Merkür hırsızlık ve karışıklıklara neden olabilir.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında iletişimin gezegeni Merkür burcunuzda geri harekette olacak, Hayatınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem başlıyor! Fakat bu güçlü ve olumlu enerjiyi nasıl değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi sizin tutumunuz ve hayata karşı duruşunuz belirleyecek.. İş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, Doğum haritalarınızın 12.nci evinizde gerçekleşecek. Ruhsal Gizem Evi sizi rüyaların ve vizyonların alanlarına doğru yolculuğa yönlendirecek bu tutulma ile. Hayatınızın metafiziksel açıdan büyük bir bilgelik kazandırma fırsatı ile karşı karşıyasınız. Şimdi başkalarının doğrularını bir yana bırakmalı ve kendinizi geliştirmeye yönelerek alışkanlıklarının esiri olanlarının çemberinden kurtulacaksınız. Rüyalarınızı sezgilerinizi önemsemeli ve yolunuza rehberlik etmesine izin vermelisiniz.

Tutulma doğum haritalarınızda 12’nci evde gerçekleşecek. Ruhsal ve psikolojik sorunlar yaşayabilir gizli düşmanlıklarlar ile karşılaşabilirsini. Aynı zamanda ruhsal deneyimleriniz artar ve düşmanları fark ederek alt edebilirsiniz.

Merkür’ ün geri hareketteki seyri ile dikkat etmeniz gereken konu hırsızlıklar ve kayıplar elektronik eşyalarınız bilgisayar telefon ve ofis eşyalarınızla sıkıntılar yaşayabilir. Merkür etkisi geçmişle ilgili yarım kalmış konular ilişkiler gündeminize gelebilir. Dargın olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. İşinizle ilgili resmi bir konuda küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanabilir.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür geri harekette olacak, Bu enerji yeni bir dönüm ve değişim noktasının müjdesi sizler için. Kendinize hedefler belirleyin yapmanız uzaklaşmanız yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler tutulma enerjisi aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir. Dostlardan gelen destek ve cesaretle evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. Dengesiz olan ilişkiler Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile aniden yaşamınızın odağı olabilir. Stresli enerjilerden uzaklaşarak olumlu şeyler yapmak için gayret gösterebilir ve başarabilirsiniz. Aslan burcunda ki Güneş tutulması doğum haritalarınızın 11.nci evinizde gerçekleşecek. Sosyal ilişkilerinize önem vermeli dostlarınızı sadece işiniz düştüğünde aklınıza getirmeden onlarla vakit geçirecek zamanı ayırabilmelisiniz.

Tutulma doğum haritalarınızda 11’inci evde gerçekleşecek. Dostlar ve birlikte hareket ettiğiniz kişiler ile hayatı daha anlamlı kılacak deneyimler yaşayabilir. Yeni insanlar la yeni başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hafta devam etmekte olan Merkür geri hareketi iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve yanılgılara sebep olabilir. Bu sure içinde yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmeli. Okuduğunuzu doğru anladığınızdan emin olmadan hiç bir resmi evrakın altına imza atmamalısınız. Eğitim hayatı devam eden ve eğitim sektöründe görev alan Teraziler kendinize güvenerek hareket ederseniz her şey sizin beklediğinizden çok daha kolay ve hızla ilerleyecektir. Bu dönemde meditasyon ibadet gibi ruhsal olarak güçleneceğiniz aktivitelere yönelmelisiniz. Finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli çalışmanızı sağlayacak.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür geri harekette olacak, Bu enerji ile dünyaya bir kere geldiğinizi en iyi en güzel şekilde her anın kıymetini bilmeyi öğreneceksiniz. Siz çok değerlisiniz bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde Aşk ruhunuzda heyecan şekillendirsin bir çocuğun bitmez tükenmez enerjisi gibi hayatınızı. Bekar Akrepler sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Tutulma enerjisi ile alışılmış kalıplar verimliliğinizi engelliyorsa ya da büyümenizi sınırlandırıyor ise hayatınızın yönünü yeniden belirlemeniz gerekebilir. Bununla birlikte, Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, doğum haritalarınızda 10.ncu evinizde gerçekleşecek ve kariyer hayatınızı güçlendirerek daha sağlıklı ve kalıcı bir yol haritası hakkında ufkunuzu genişletme açısından destekçiniz olacak. Şimdi değişikliklere ayak uydurmalı tereddütlere takılıp kalmadan şansın içinde yer alacak cesareti ortaya koymalısınız.

Tutulma doğum haritalarınızda 10’uncu evde gerçekleşecek. Kariyer hayatınızda beklenmedik değişimler gerçekleşebilir. Bir anda kalıcı bir başarı ve tanınırlık kazanabilir yada var olanı kaybedebilirsiniz.

Devam eden Merkür geri hareketi geçmişe dayalı bir takım konu ve olayları gündeminize getirecek. Geçmişte çözüme kavuşturulmamış sürüncemede kalmış pek çok meselenin iç yüzü tüm çıplaklığı ile ortaya çıkabilir ve bunun sonucunda alınan yeni kararlar aile bağlarınızı güçlendirirken maddi konularda da ortaklaşa hareket etmenin avantajları ile karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konular özellikle evli Yay’lar eşinizi arkadaşlarının yaptığı yanlış davranışlardan sorumlu tutar tarzda hareket etmemek olmalı, Ayrıca resmi evraklar anlaşmalar dikkat gerektiren konularda yeni bir başlangıç yapmak zorundaysanız dikkati elden bırakmamalısınız.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür geri harekette olacak, İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır. Ayrıca bu enerjiler sayesinde daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz Evli Yaylar yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek birbirinize kenetlenecek ve eskisinden çok daha iyi iletişim kurabileceksiniz. Tutulma enerjisi ile bilmediğiniz konulardan uzak durmalısınız bilinmeyene merak kritik olaylara neden olabilir sizler için. Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, doğum haritalarınızda 9. evinizde etkili olacak. Hayatınıza bakış açınızı ufkunuzu genişletecek enerjiler ile karşı karşıyasınız. Süregelen sıkıntılı olayların yoğunluğu ile yaşananların özüne doğrudan odaklanabilir çıkış yollarınızı keşfederek yeni bir süreci doğru şekillendirebilirsiniz.

Tutulma doğum haritalarınızda 9’uncu evde gerçekleşecek. Eğitim uzun yolculuklar ile ilgili sıkıntılar yada sürprizler söz konusu olabilir.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati 21:26 da Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür geri harekette olacak, Güneş tutulmasının enerjisi , Uzun zamandır edindiğiniz yorucu alışkanlık ve takıntılarınızdan uzaklaşabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu cinsel organlar ile ilgili sağlık sorunlarının gün yüzüne çıkacak olması. İhmalkar olmadan hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. Çarpa çarpa feda ettiklerinizin nankörlükleri ile yüzleşecek İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile kendinize bir ŞANS daha verecek… Karşılığını da fazlası ile alacaksınız. Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, Doğum haritalarınızda 8'nci evde etkili olacak. Derin ve gizemli pek çok şey zihninizi meşgul etmeye başlayarak cevabını bulmakta zorlandığınız pek çok konuyu aydınlığa kavuşturabilir. Tutulma enerjisi farkındalığınızın ışığını olumlu bir değişim sürecini getiriyor sizlere. Eski yollar yeni kapılar açmaz bu ilke ile zincirlerinizi kırarak özün saflığını ortaya koyabileceksiniz.

Tutulma doğum haritalarınızda 8’inci evde gerçekleşecek. Hükümet miras gibi konular gündeme gelebilir ve cinsel hayatınızda pişmanlık yada mutluluk getirecek deneyimler ve sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Merkür geri hareketi iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve yanılgılara sebep olabilir. Bu sure içinde yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmeli. Okuduğunuzu doğru anladığınızdan emin olmadan hiç bir resmi evrakın altına imza atmamalısınız. Her konuda kendinize güvenerek hareket ederseniz her şey sizin beklediğinizden çok daha kolay ve hızla ilerleyecektir. Bu hafta tutulmanın enerjisi ve diğer göksel hareketlerin yansıması ile meditasyon ibadet gibi ruhsal olarak güçleneceğiniz aktivitelere yönelmelisiniz. Finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli çalışmanıza katkıda bulunacaktır.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati 21:26 da karşıt burcunuz Aslan da gerçekleşecek tutulma enerjisine, Geri harekette Başak burcunda olan Merkür eşlik edecek. Güneş tutulmasının enerjisi ile, İş arıyorsanız iş değişikliğine gitmek istiyorsanız yeni bir projenizi hayata geçirmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Siz yeter ki değişimden korkmayın kızgınlıklarınızın öfkenizin fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Ay’ın son günlerinde kalp bölgesi ve kemik ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünerek önlemlerinizi alın. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması doğum haritalarınızda 7nci evinizde etkili olacak. Bir meslektaşınız veya güvendiğiniz bir arkadaşınız sizi zor bir durumdan kurtarabilir eş ya da sevgiliniz ile ilgili önemli bir krizin önlenmesinde önemli bir olayın gün yüzüne çıkmasını engelleyerek korkularınızın gerçekleşmesinin önüne geçebilir. Gerçek dostlar zor zamanlarda belli olur sizlerde tutulma enerjisi ile kim dost kim düşman tanıyacak ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçirip sözde arkadaşlardan kendi isteğiniz ile uzaklaşacaksınız. Güneş Tutulması, daha önce gizlenmiş bir problemin iş yada ortaklık ilişkilerinizde tekrar gün yüzüne çıkmasına neden olabilir dikkatli davranın.

Tutulma doğum haritalarınızda 7’nci evde gerçekleşecek. Evlilik hayatınız ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir yada tam tersi sıkıntılarınız çözüme kavuşabilir.

Merkür geri hareketi süresince eski eş yada sevgilinizden kaynaklanan sorunlar gündeminize gelebilir. Nafaka miras gibi konularla ilgili aleyhinize gelişen konularda yakalayacağınız küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanabilir. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konu hırsızlıklar ve kayıplar elektronik eşyalarınız bilgisayar telefon ve ofis eşyalarınızla sıkıntılar yaşayabilir. İletişimde işinizle ilgili zamanında yerine ulaşmayan evraklar yüzünde zor durumda kalabilirsiniz.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

21 Ağustos 2017 Türkiye saati ile 21:26 da Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür Başak burcunda geri harekette olacak. Özel hayatınız eş ya da kendi aile ile büyükleriniz ve kardeşlerle ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kelimelerin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın ve öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalmak için sakin ve adil olmayı başarın. Tutulmanın yansıması ile sorumluluk sahibi olduğunuzu göstermek için iletişime önem vermelisiniz. Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, doğum haritalarınızda 6. Evde gerçekleşecek bu da iş hayatınızda günlük işlerde sorunlara ve sarsıcı enerjilere neden olabilir. Verdiğiniz sözleri yerine getirmek için çabalamalı söylemlerinizin dışında hareket etmemeye özen göstermeli çıkarları bir yana bırakıp manevi bağınız olan kişiler ile çatışmaktan uzak durmalı bağlılığın bir söz değil, bir hareket olduğunu ortaya koymalısınız.

Tutulma doğum haritalarınızda 6’ncı evde gerçekleşecek. Hastalıklar günlük yaşamınızda sorunlar ve ev kazaları yaşanabilir.

İş ve finansal konularda etkili olacak. Geçmişte yapılan hatalar gün yüzüne çıkabilir ve bu durum sizlere hukuksal ve maddi külfetler getirebilir. Sizlere tavsiyem hatalarınızı telafi etme çabası içinde olun aksi halde zor olan durum daha da zor bir hal alabilir. Ayrıca Retro süresince internet üzerinden alışveriş te bulunmak finansal kaynakları değerlendirmek kayıplara neden olabilir. Yeni iş teklifleri alım satımlar için de beklemede kalınması gereken bir dönem. İmza altına almanız gereken evraklar varsa bu sure içinde okuduğunuzu anladığınızdan emin olun aksi halde ilerleyen zaman içinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta işinizle ilgili kontrat sözleşme gibi yasal belgeler imzalamamaya özen gösterin. Aşk hayatınızda uzun yıllara dayanan bir evlilik ya da beraberliğin içindeyseniz son bir kaç aydır yaşanan sıkıntılar üzerine çözüm odaklı konuşun ve birlikte kararlar almayı deneyin seviyor ve seviliyorsanız öfkenin Aşk’ı sarsmasına müsaade etmeden karşılıklı olarak birbirinize anlayışlı davranmalı ilişkinizi daha heyecan verici keyifli hale getirmek için çabalamalısınız.

Not: Haftalık yorumlarınızı Güneş Karşıt Yükselen ve Ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık