Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 - 17 Eylül 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzü bu hafta olumlu düşünce ve tavılar içinde olduğunuz takdirde daha özgüvenli olacağınızı müjdelemekte. Bu hafta iş ve özel yaşamınızda çevrenizdeki olayların farkında olacaksınız. Harika hissettiğiniz için harika görüneceksiniz!

Planlar ve projeler sorunsuz bir şekilde uygulanabilir olacak bu hafta sizler için siz yeter ki kendinize inanarak hareket edin ve hiç bir işinizi ertelememeye özen gösterin. Dolayısıyla ticari konular kazanımlarınızı arttıracaktır. Şans sizden yana ilerlerken iyi değerlendirmelisiniz.

Bu hafta yaşam standartlarınızı yükseltmeye yardımcı olan etkili dostlarınız ile ilişkileriniz güçlenecektir. Bu dostlar yeni iş olanakları ya da iş girişimlerinde destek sağlayabilirler sizlere. Bununla birlikte, yeni kazanılan statünüzün cazibesine kapılarak size ait olmayan tavırlara şımarıklıklara dikkat etmelisiniz. Bu hafta özel yaşamınızda da olumlu enerjiler söz konusu gökyüzü yapıcı enerjileri ile sizleri desteklerken bunu iyi değerlendirmek adına gurur yapmamalısınız.

Oldukça şanslı olduğunuzdan, bu hafta hemen her konuda kazanabilirsiniz. Sağlık ile ilgili konularda hafta boyunca kilo alma eğiliminizin yüksek olduğunu dikkate almalı, Özellikle tatlı yiyeceklerden kaçınmalısınız!

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta başkalarıyla olan ilişkilerinizde gerginlik ve çatışmalar yaşanabilir. Öfkenizi sizi seven güvenen insanlara yansıtırsanız hayal kırıklıkları ve pişmanlıklar yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Bu haftanın ilk gününden itibaren hemen her şeye kızgınlık duyabilir kendiniz ile kavga eden bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bir an önce oto kontrolünüzü sağlamalı uzlaşmacı davranışlar içinde olmanız gerektiğinin farkına varmalısınız. Böylelikle haftanın ilerleyen günlerinde istikrarı yakalayabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda sizi kızdırmak kendilerini fark ettirmek için çabalayan kişilerin oyununa gelmemek için öfkeden uzaklaşabilmeli iş hayatınızı geliştireceğiniz enerjiler olumlu şekilde ilerlerken ani ve öfke ile kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizi geçmişte yaptığını rahatsız edici hatalar ile değil şu anda yaptıkları ile değerlendirmelisiniz. Geçmişle yaşamak ruhunuzu da sevginizi de karanlık bir kuyuya hapsetmek gibidir buna idrak etmeli ve pişman olacağınız kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta hem iş hem özel yaşamınızda size zarar vermeye çalışanlar kendi aralarında düşecekleri ego çarpışmalarında size düşündükleri zararları kendi kendilerine vereceklerdir. Bu hafta bekar Boğalar yeni ilişkiler heyecan verici fakat kısa ömürlü olabilir.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzü bu hafta yaratıcılığın, çocukların, aşk ilişkilerinin, ön planda olacağı enerjileri barındırıyor sizler için. İş hayatınızda önceliklerinizi koruyarak, yapmak istediklerinizi planlayıp kabul göreceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özellikle ticaret yayıncılık gibi alanlar da faaliyet gösteren İkizler esinleneceğiniz olumlu enerjileri başarılı bir şekilde işinize yansıtabilirsiniz. Bu hafta ertelenen işleriniz tekrar gündeminize gelebilir inat la değil kazanımlar elde etmek için kararlar almalısınız. Finansal konularda borç alacak meselelerinde dikkatli davranmalısınız.

Özel yaşamınızda evli ve çocuk sahibi İkizler çocuklarla daha duygusal daha derin anlamda ilişkilerinizi yapılandırabilirsiniz. Süre gelen devam eden bir beraberliğiniz evliliğiniz varsa kıskançlıkları arttıracak hiç bir davranışta olmamalısınız başkalarının kendi hayatlarına uygulamadığı şeyleri size akıl vermek için kullanmaları ilişkinizi çıkmaza sokabilir ve bir anda kendinizi ayrılık çanları çalarken bulabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzü bu hafta sağlık ve çalışma hayatınıza her zamankinden daha titiz ve özenli olmanız adına uyarıyor sizleri. Bu hafta zihinsel beceri gerektiren işler için mükemmel enerjiler söz konusu. Bir işin yapmaya değeceği düşünerek hareket ettiğinizde gerçekten çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, iş hayatınızda artan temponuz sebebi ile aşırı endişe etmemeye sinirsel gerginlik ve strese dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde bu durum sağlık sorunlarına neden olabilir. İş hayatınızda küçük ayrıntılara takılıp kalarak batağa saplanmaya dikkat edin.

Bu hafta genellikle fiziksel problemler, bilincinizi kaybetmiş zihninizden gelen mesajlardır; sizi yanlış yaptığınız veya bastırılmış sorunları ön plana çıkaran şeylerden haberdar etmek için beden ve zihninizin uyarlılarını dikkate almalısınız. Özel yaşamınızda ise tutarsızlıklar dan sıyrılmalı eş ya da sevgilinizi anladığınızı ilişkiyi bitirmek değil kurtarma amacında olduğunuzu ortaya koyan tavırlar içinde olmalısınız.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş, sağlık gibi konularda güçlü kılacak sizleri. Her bakımdan kişisel sorumluluklar veya yükümlülükleriniz artabilir. Finansal konularda işbirliği yapmaya daha hazır olacaksınız. Bir ödeme artışı yaşayabilir iş hayatınızdan emek verdiğiniz konuların geri dönüşümünden memnuniyet duyarak motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

İş hayatınızda da ikili ilişkilerinizde de mükemmellik hedefinde en iyisini yapmaya özen gösterin. Ayrıca, Özel yaşamınızda tadınızı kaçırmak isteyen kişilere karşı gardınızı almalı ve hiç bir şekilde ilişkinizde huzursuzluklar olmasına izin vermemelisiniz. Bu hafta Sağlık da önem arz ettiğinden kendinize bakmaya başlayabilirsiniz. Fazla kilo sorunuz varsa diyet veya egzersize başlayabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslanlar bu hafta duygusal olarak fazlası ile etkileneceğiniz biri ile kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Hayata daha derin bir anlam yükleyip arayışta olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız mistizm, metafizik ve dini konularda kendinizi geliştireceğiniz doğrular ile ruhunuzu özgürlüğüne kavuşturabilirsiniz. Bu hafta mesleki bir vakıf ya da gruba üye olabilirsiniz veya size yeni bir felsefe öğreten daha manevi bir bakış açısı sağlayacak bir kişiyle tanışabilirsiniz. Finansal konularda anlaşma aşamasında olduğunuz kişiler ile görüştüklerinizi gizli tutmaya gayret edin. Özel yaşamınızda karşılıklı empati yapmadığınız takdirde krizler kaçınılmaz şekilde ilişkinizi yıpratıp sizi ayrılık gerçeği ile yüz yüze bırakabilir.

Evli Başaklar eşinizin kısıtlayıcı ve duygudan yoksun davranışları yüzünden sevilmediğiniz yetersiz duyguları hissetmenize neden olabilir. Haftanın ilerleyen günleri ile evinizde büyük onarımlar gerekli olabilir veya pahalı fatura ödemeleri yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Hayata daha derin bir anlam aradığınız mistik, metafizik ve dini konularda Kendinizç geliştireceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. İşiniz Ya da eğitim hayatınız ile ilgili bir gruba üye olabilirsiniz size yeni bir felsefe öğreten hayatınıza manevi bir bakış açısı sağlayacak bir kişiyle tanışabilirsiniz.

Bu hafta dikkat etmeniz gereken tek şey bağımlıklarınız alkol ilaç gibi alışkanlıklarınız sağlık sorunları yaşatabilir sizlere Özel hayatınızda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz eş yada sevgilinizi başkalarının sebep olduğu olay ve konuşmalardan dolayı suçlar davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Aksi halde size olan güvenini kaybedebilir.

Bekar Teraziler bu hafta hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsanız geçmişte kalan bir ilişkiyi yeniden başlatmak için çabalamamalısınız.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda önemli gelir artışları ile karşılaştırabilir sizleri. İş hayatınızda değişiklik düşünüyorsanız salı gününden itibaren adım atabilirsiniz. Bu hafta ortak iş yapan Akrep’ler finans, sigorta, vergi veya miras ile ilgili sorunlar yaşamamaya dikkat edin. Hiç kimseye bağımlı kalmayın; araştırın öğrenin ve haksızlığa uğrayan taraf olmamak için mücadele edin.

Başkaları tarafından dayatılan sınırlamalardan özgürleşme arzunuz yükselecek. Araç kullanırken çok dikkatli davranın ve kimse ile tartışma içine girmemeye özen gösterin. Bir anda gelişen engelleyemeyeceğiniz olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin sürekli kendi isteklerini ön plana sürmesi ve sizin yaptığınız özverili davranışları yeterli bulmaması ilişkinizin çatırdamasına neden olabilir. Bekar Akrepler heyecan verici ancak kararsız bir aşk ilişkisi de kısa bir süre içinde başlayıp sona erebilir sizler için.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Bu hafta özel yaşamınızda romantik yanınız ile idealist özellikleriniz kendi içiniz de çatışmalar yaşamanıza neden olabilir kararlarınızı tereddütler ile almamaya özen gösterin. Eş ya da sevgilinizi zihniniz de kalbiniz de çok yüksek bir noktaya yerleştirmiş olmanız ve onun beklentiniz doğrultusunda hareket etmemesinden dolayı hayal kırıklığına uğramanız muhtemeldir.

Bu hafta iş hayatınızda keskin ve bencil yaklaşımlar içinde olmamalı iyi niyetli insanları kendinize cephe alacak noktaya getirmemelisiniz. Aksi takdir de yeniden parlayan yıldızınız bir anda sönebilir. Bu hafta alım satım ticari ve resmi işlerde uzlaşmacı tavrınız sizlere çok şey kazandıracaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Yay’lar Gerçekçi olmayan beklentiler yanlış bir insana değer vererek zarar görmenize neden olabilir. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda yanlış anlaşılmalar muhtemel olduğundan, başlamayı düşündüğünüz yasal işlemler varsa bir sonraki haftaya ertelemelisiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzü bu hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda kontrolü kaybetmemek için sabırlı olmanız her hangi bir spekülasyon içine girmemeniz için uyarıyor sizleri. Öfkeniz emek verdiğiniz pek çok şeyi kendi eliniz ile yıkmanıza neden olabilir dikkatli davranmalısınız. Sakinlikle çizginizi bozmadan kararlar almak yeni oluşum ve başlangıçlar için harekete geçmek sizlere oldukça rahatlayacağınız maddi kazanımlar olarak dönebilir kontrolü elden bırakmadığınız sürece.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile birbirinizden uzaklaştıysanız bu hafta aranızda ki tutku artacaktır. İlişkinizi güçlendirmek için karşı tarafın bir adım atmasını beklemeden bu kez siz elinizden geleni yapmalı ilişkinizi öncelik sıralamanızın ilk sırasına almalısınız. Bekar ve ilişkisini bir dargın bir barışık sürdüren Oğlak’lar ise bu haftanın ilk günlerinde ayrılık kararı alabilirler. Hafta sonuna doğru tanışacağınız yeni insanlar ise doğru karar aldığınızı düşündürebilir sizlere.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Hayattan istediğini tam olarak belirleyerek ilerleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınız ve özel hayatınızda Düşünceleriniz açık ve öz olmalıdır. Telefon görüşmeleri, mailler veya toplantılar yoluyla yapılan görüşmeler de özellikle dikkatli yapmalı kimsenin sizi kendi çıkarları uğruna başkalaştırmasına izin vermemelisiniz. Bu hafta Mali, yasal ve mesleki konularda kaybettiklerinizi kazanma şansınız yüksek. Başarı için tüm stratejileri iyi planlamalısınız.

Özel yaşamınızda ise takıntı haline gelen eski eş ya da sevgiliniz ile ilgili konulardan uzaklaşmalısınız. Aksi halde eski eş ya da sevgilinizin hayatında ki insanın sabrını taşırabilir hukuki yollara başvurması ile itibarınızı zedeleyecek olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize bu kötülüğü yapmaktan vazgeçmeli ve bir an evvel ruhunuzu iyileştirmek adına bitmiş bir ilişkinin peşinde umutla sürüklenmekten uzaklaşmayı seçmelisiniz. Yeni başlangıçlar ve kalıcı bir ilişki kurmak için yapacağınız şey bu olmalıdır. İlişkisi devam eden Kova’lar ise eşinizin maddi olarak yaşayacağı bir sorun haftanın ilerleyen günlerinde aranızda tartışmalara neden olabilir.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Haftanın ilk gününden itibaren iş hayatınızda iletişim yoğun olabilir beklenmedik değişimler terfi görev değişikliği yeni bir iş teklifi gibi konular haftanın sizlere yansıyan enerjileri arasında. İş hayatınızda uzun telefon görüşmeleri ve ziyaretler günlük rutininizi etkileyebilir. Güven, verimlilik ve mükemmel iletişim becerileriniz sayesinde bu hafta şeytanın bacağını kırarak maddi olarak kazanmaya başlayacaksınız. Öğrenci Balıklar ise eğitim hayatınızda öğretmenleriniz ile karşı karşıya gelmemeye dikkat etmeli iyi niyetle yapılan uyarıları kendinizi geliştirmek için görmezden gelmemelisiniz.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ego savaşları içine girdiğiniz anda olaylar kontrolünüzden çıkabilir ve bir anda huzurlu giden ilişkiniz de ayrılık konuşmaları yaparken bulabilirsiniz kendinizi dikkatli olun. Sevdiğiniz insanla sen ben rekabeti size ve sevgiye kaybettirir. Bunu düşünmeli ve kendinizi frenlemelisiniz. Ailevi konularda ise başkalarını eleştirirken kendi yaptıklarınızın yüzünüze vurulması ile gerginlikler yaşayabilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık