Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 - 24 Eylül 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Haftanın ilk günleri kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Fikirleriniz çalınabilir iş hayatınızda büyük umutlar ile başladığınız pek çok konu bir anda umduğunuz gibi gitmeyebilir. Bu hafta yeni başlangıçlar yaparken her ayrıntıya önem verin ve DİKKATLİ davranın. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgiliniz ile daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin ve fedakarlıkları yalnızca ondan beklemeden sizde elinizden geleni yapmaya özenli olun. Bekar Koç’lar bu hafta arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri sizleri heyecanlandırabilir.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 6ncı evinizde etkili olacak. İş hayatınızda duygusal davranışlar aşırı güven beklenmedik hainlikler ile karşı karşıya bırakabilir sizleri. Alışkanlıklarınızı gözden geçirmeli geçmiş deneyimlerinizi aklınıza getirmeli var olan çalışma koşullarınızı ve geçmişi kıyaslayarak gerçekçi hareket etmelisiniz ışıltınızın geçmiş döneme göre azaldığını hissedebilirsiniz, ancak bu sizi umutsuzluğa değil yeni arayışlara yönelmeniz için harekete geçirmeli. Önceliklerinizi sıfırlayın, kaynaklarınızı organize edin ve istediğiniz geleceği yaratmak için sağlıklı bir öz disiplinle yeniden başlamak için kararlı bir tavır ile harekete geçin. Hayallerinizden uzaklaşmak başarısız olacağınıza inanmak sizin için geçerli bir seçenek değildir.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Hafta sizler için ev eğitim ve çocuklar ile ilgili yaratıcı ve eğlenceli enerjilerin yansıması ile başlayabilir ve yaratıcı projelere ve girişimlere, size ilham veren şeylere ve yaptığınız her şeyden zevk almaya başlayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün de etkisi ile hayatınıza daha fazla sevgi katmaya ve sevginizi paylaşmaya odaklanabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren iş ve eğitim hayatınızda yeni yaratıcı projelere başlayabilir bir hobinizi kazanca çevirerek kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Bu hafta her bakımdan olumlu etkiler söz konusu içinizde ki çocuk ile iletişim kurabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde sorumluluklarınızı yerine getirerek daha fazla dikkat çekebilir ve iş dünyasında önemli bir çıkış gerçekleştirerek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu etki önümüzdeki haftalarda daha da yoğun bir hale gelebilir. Hafta sonu, sevdiklerinizle vakit geçirebilir eş ya da sevgiliniz ile dengeleri sağlayabilmenin güzelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 5nci evinizde gerçekleşecek. Ayaklarınızı yere sağlam basacak riskli hemen her şeyden uzak durmayı başarabileceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda ve iş hayatınızda alacağınız kararları uygulamaya başlayacak gücü kendinizde bulacak ve yeni başlangıçlar ile istikrarlı huzurlu ve başarılı bir sürecin başlangıcını yapabileceksiniz. Kendinizi her zamankinden daha iyi ifade edeceğiniz var olan iş hayatınızı daha renkli kılacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Her durumda en iyisini yapabilme kabiliyeti hayranlık ve övgü kazanmanıza katkıda bulunacak bu hafta. Ev hanımı olan Boğa’lar bu hafta boyu el emeği göz nuru yaptığınız şeyler büyük beğeni alabilir ve kendi gelirlerinizi kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Bu hafta aileniz ile ilgili konularda yoğunlaşabilir ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle. Salı gününden itibaren aile bağlarınızı iyileştirebilir, Yakınlarınız ile duygusal olarak bağlarınızı güçlendirebilirsiniz kendinizi duygusal olarak güçlendirebilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda yeni bir işe yeni bir eğitim geliştirme projesine başlayabilir hızla yol alacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz, destek sisteminizi genişletebilir veya iyi odaklanabilirsiniz. Özel hayatınızda ise hayalinizde yarattıklarınızı bir yana bırakmalı gerçeklere odaklanmalısınız. Canınızın yanmasını hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsanız şayet.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 4.ncü evinizde etkili olacak ve yaklaşık 6 aydır devam eden belirsizlikler ortadan kalkamaya başlayacak. Aile hayatınızda huzur yeniden hakim olmaya başlıyor. Kişisel olarak kendinizi yenileyebileceğiniz bir uyanış enerjisi sizler için. İş hayatınızda da ailevi konularda da daha az konuşmalı dinlemeyi bilmelisiniz. Bunu yaptığınız anda şikayetçi olduğunuz konular da daha sağlıklı kararlar alacak dostunuzu düşmanınızı görebileceksiniz.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Haftaya yeni fikirler ve yeni planlar ile başlayabilirsiniz. Hayatınızı her hali ile değerlendireceğiniz neler yapmanız gerektiğine idrak edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ev hanımı Yengeç’ler eş ya da ailenize bağımlı kalmaktan zorlanıyorsanız bu hafta kadın ve çocuklara yönelik işler için başvurularda bulunabilirsiniz. Siz yeter ki fikirlerinize ve planlarınıza odaklanın gerisi kendiliğinden gelecektir. Özel hayatınızda ise, Haftanın ilerleyen günlerinde duygusal açıdan kendinizi haklı görme eğilimi içinde olabilir eş ya da sevgilinizin haklı olduğu konular görmekten gelmeye çalışabilirsiniz dikkatli olun bir anda aşk hayatınız kökten değişebilir beklenmedik sorunları yönetemeyerek kader sel enerjiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. ,

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 3.ncü evinizde etkili olacak. Son zamanlarda, yaşadığınız her şeyin boyutunun değişeceği enerjiler ile karşı karşıya kalmanızı sağlayacak konsantrasyon yeteneğinizi yeniden kazanacaksınız iş hayatınızda ve sorun yaşadığınız kişiler ile ilişkilerinizi iyileştirmek dargınlıkları ortadan kaldırmak istiyorsanız bu hafta iletişime önem vermeli gururu bir yana bırakıp kırılan kalpleri iyileştirmek için harekete geçmelisiniz.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 2.nci evinizde etkili olacak. Finansal konular etkili olacak sizler için para mı mutluluk mu gibi bir durum ile de karşılaşabilirsiniz. Para sizin için araç olduğunda iş hayatınızda da özel hayatınızda da hem mutlu hem kazançlı çıkabilirsiniz. Yeter ki hırslı ya da aşırı gururlu yaklaşımlar içinde olmayın. Finansal konularda kaygılar sizleri aşırı derecede kritik bir bakış açısına büründürdüğü takdir de kontrol sizden çıkabilir ve bu halinizden faydalanan kişiler yüzünden mağdur ve mutsuz olabilirsiniz dikkat edin. Sizin en büyük hediyeniz zamanınızı sizi sevenler ile geçiriyor olmanız bu paha biçilemez. Kıymet bilin ve kıymetinizi bilenler ile daha sıcak ilişkiler kurmak için çaba gösterin.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve 20 Eylül 2017 saat 08:30 Burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 1.nci evinizde etkili olacak. Burcunuzda gerçekleşen Yeni ay enerjisi ile adeta Gökyüzünden bir armağan sunuluyor sizlere. Yeniden doğduğunuzu hissedeceğiniz gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Yeni başlangıçlar için yeterli donanıma sahipsiniz şimdi bunları ortaya koyma zamanı. Bereket şans sizinle ilerlerken hızlı kararlar almaktan korkmamalısınız. İş hayatınızda aşk hayatınızda da hayat savaşından yorgun düşen ruhunuzu canlandıracak yeni ay enerjisi ile kişisel stratejinizi belirlemeli ve duraksamadan harekete geçmelisiniz. Güzellikleri sevgiyi huzuru kucaklamaya hazır olun ve bırakın içinizde sizin yok saymanıza rağmen var olan çocuk özgürlüğüne kavuşsun .

Haftanın başından itibaren iş ve eğitim hayatınızda yeni bir başlangıç, yeni proje veya girişim, yeni planlar yeni olasılıklar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Salı gününden itibaren her bakımdan daha dikkat çekici olmaya başlayacaksınız. Gökyüzü sizlere yeni fırsatlar sunulabilir ve sizi heyecanlandıran ve tutkuyla yeni bir iş yeni bir ilişki ile ilgili başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği iyileştirmeye odaklanabilirsiniz bunları finansal fırsatlar izleyebilir ve maddi durumunuzu iyileştirebilir, kendinizi daha güvende hissedeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.. Hafta sonu, çeşitli konulardan, projelerden ve planlardan ilginizi çekebilecek teklifler alabilirsiniz anlayacağınız hayatınız her bakımdan hareket kazanıyor size düşen neden niçin demeden odaklanarak akışa ayak uydurmak olmalı.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Haftanın ilk 3 günü, gününde iş ve eğitim hayatınızda yeni başlangıçlar yeni fırsatlar söz konusu, Ev almak yatırım yapmak gibi planlarınız varsa bu haftayı iyi değerlendirin. İş hayatınızda yeni fırsatlara, yeni projelere ve yeni girişimlere odaklanarak daha heyecanlı hissedeceksiniz.

Güneş Yükselen ve 20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 12.nci evinizde etkili olacak. Bu hafta yaklaşık 8 aydır mücadele verdiğiniz konular için düşünme dinlenme kızgınlık ve kırgınlıklardan şifalanma zamanı sizler için. Başak Yeni Ayı, 12'nci Mahremiyet Evinizi gölgeliyor, zihninizi susturmak için günlük koşuşturmadan çekilmenizi gerektiğini vurguluyor. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışırken başarısız ve mutsuz olmak istemiyorsanız bu çağrıya kulak vermelisiniz. Bunu yaptığınız da çıkış için geçit yolu açılacak sizlere ve birkaç gün içinde, hızlı gelişmeler başlayacaktır. Özel yaşamınızda hiç bir kuşkuya düşmeden sahiplenmeyi ve bunu karşı tarafa hissettirmeyi başarmalısınız.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

İş eğitim ev gibi değişiklik yapmak için olumlu enerjiler ile dolu bir haftaya başlıyorsunuz. Bu hafta kendi konfor bölgenizin dışına çıkmaya ve alışılmamış yöntemler denemeye istekli olun. Ön yargılı olmamanın, sosyal çevrenizi genişletmenin, değişiklik yapmanın ve sıra dışı düşünmenin tadını çıkarabilirsiniz maddi ve manevi olarak. Aşk hayatınızda hayallerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gidin ve her şeyin hayal kurmakla başladığını unutmayın ve kimsenin umutlarınızı umutsuzluğa çevirmesine izin vermeden ilerleyin. Çarşamba gününden itibaren seçimleriniz girişimleriniz için sezgilerinize güvenerek bağımsız bir şekilde kendi başınıza işler yapabilirsiniz.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 11.nci evinizde etkili olacak. Siz siyaset vakıf ya da kulüplerde görevli bir Akrep burcu mensubuysanız çalışmalarınızın geri dönüşümünü almaya başlayacağınız bir Yeni ay enerjisi ile karşı karşıyasınız. Beklentileriniz yeni fikirleriniz varsa yeni ay ve takip eden 3 gün boyunca iletişime önem vermelisiniz. Masaya getirdiğiniz konular ile başkalarını etkilemek istiyorsanız sizinle yarış halinde olan kişiler ile nefes tüketmek yerine etkilemeniz gereken kişiler ile iletişime önem değer vermeli ve ne kadar iyi işler çıkardığınızı ortaya koyabilmelisiniz.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Bu hafta hayatınızın amaçları öncelikleri üzerine hedeflerinize çalışabilir daha iyi ve yüksek bir noktaya, ilerlemeye başarıya ulaşmaya çalışırsınız. Salı gününden itibaren pek çok konuda kendinizi daha iddialı hissedebilirsiniz, doğru insanlar ile hareket ediyor olmak size hem madden hem manen kazanç ve başarı getirecektir. İster ailevi ister ise iş hayatınız ile ilgili konular olsun, uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir, bir hedefe ulaşmak için fırsat bulabilir dostlarınız aracılığı ile önemli bir bağlantı kurabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bencillikten acele kararlar almak ve istemekten uzak durmanız gereken bir haftadasınız.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 10.ncu evinizde etkili olacak. Kariyer hayatınız önem kazanıyor. Gökyüzünden verilen mesajları dikkate almanız önemsemeniz gereken bir hafta. Işık karanlıkları dağıtmak için sizinle ilerlerken büyük düşünmenin zamanıdır şimdi. 10ncu evinizde ki enerjiler sizleri biraz gergin ve hiç bir şeyden mutlu olmayan bir ruh haline büründürüyor. Gerçek şu ki, Başak Yeni ayının enerjisi ile gerçekle ne kadar çabuk yüzerseniz o kadar iyi olur. Gereksiz gürültüyü ortadan kaldırmak, seçeneklerinizi en pratik olana yönlendirmek hem iş hem özel hayatınızda kaynayan suları durultur huzur kazanç ve istikrarı yakalarsınız.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Haftanın ilk gününden itibaren iş hayatınızı yeni yollarla yeni görüş ve öneriler ile daha iyi bir hale getireceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu hafta aile eğitim ve iş hayatınızda daha maceracı, daha cesur olma, yolunda önemli ilkler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise siz bekar bir Oğlaksanız, yeni bir deneyim kazanmak adına kendinize hiçte uygun olmayan birine kapılarak büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, sahip olduğunuz hedeflere, hayatınızın yönüne ve işiniz ile ilgili gelişmeler de daha fazla dikkatli olun. Başkalarına yardımcı olurken beklenmedik hainlikler düşmanlıklar görebilirsiniz. Yardımınızın bedelini işinizin engellenmesi ile öder bir durum yaşanabilir dikkat edin. Evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar bu hafta istedikleriniz için mücadele etmeli vazgeçmeden aşkın peşinden kararlı bir şekilde gitmeli sevdiğiniz insan için mücadele etmelisiniz.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 9.ncu evinizde etkili olacak. Zihniniz, geleceğiniz için olanakları ve her senaryonun sonuçlarına doğru odaklanabilir Başak Yeni ayı ile doğum haritanızda 9.ncu Evinizdeki enerji ile Büyük fikirler içinde olmakta çalışmakta zorlanmadan ilerleyebilirsiniz ve zihinsel keskinliğinizi yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönüş tamamlamakta zorlandığınız belki de ilk defa yetersiz hissederek yarım bıraktığınız bir işinizi tamamlayarak kariyeriniz de HIZLI bir yükselişin startını verebilirsiniz. Bu dönemde özellik ile öğrenci Oğlaklar yabancı diller ile ilgili alacağınız kurslar ve eğitimler diğer zamanlara göre çok daha yararlı sonuçlar almanızı sağlayabilir. İş hayatınızda ise çeşitli kaynaklardan gelirler elde edebilir popülerlik kazanacağınız ek iş teklifleri alabilirsiniz. Bu hafta ticari anlaşmalar alım satımlar için mükemmel planı uygulamaya koymakta noktasında doğru kararı vermek için kendinize güvenmek zorundasınız.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta eğitim hayatınızda sizden beklenenler yükselebilir. Korkmamalı kendinizi geliştirmek için çabalamalı kimsenin desteğine ihtiyaç duymadan kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. İş ve finansal konularda ise daha ciddi konular ile uğraşacak daha derine inecek ve daha iyi sonuç almayı başaracaksınız. Kimse ile yarış ya da inat içine girmeden hareket edebildiğinizde. Özel yaşamınızda ise yeni bir dönüşüm başlatmak huzur tutku aşk ı uyandırmak için fırsat arayabilir ve ilişkinize karşı daha ciddi bir tutum içinde emek veren yaklaşımlar gösterebilirsiniz.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 8.nci evinizde etkili olacak. Başak Yeni ayı ile inişli çıkışlı ruh haline hazır olun ve psikolojik olarak küçük şeyleri takıntı haline getirmemeye özen gösterin. Dalgınlık yüzünden kazalar yaşayabilirsiniz dikkat edin. İş hayatınızda ise başkalarının olumlu olduğunu iddia ettiği olay ve çalışmaların içine sırf inat uğruna girmek sizlere kayıplar ve resmi daireler ile ilgili sıkıntılar çıkarabilir. Her zamankinden daha agresif hissedebilirsiniz ve hırsla alacağınız kararlar dan hem maddesel hem duygusal olarak zarar görebilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin maddi imkanları ile ilgili yaşadığını sıkıntıları anlamaya çalışmalı onu imkansızlıklarından dolayı yapamadığı şeyler için suçlamamalısınız. Aksi takdirde pişman olduğunuzda iş işten geçebilir. Yeni ayı takip eden hafta aile büyükleriniz ile ilgili hassasiyet içeren ani olaylar ile karşılaşabilirsiniz.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda hata ve eksiklerinizi geliştirmek adına sizden beklenenin çok üstünde bir performans sergileyerek dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Bu hafta kendi işinizi kurmak gibi bir düşünceniz varsa heyecan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortak işleriniz varsa fazla ödün vermeden hareket etmelisiniz. Bireysel çabalar iş birlikleri ile güçlenebilir bu hafta ortak işlerinizde yeni bir taahhütte bulunacak ortaklıklara dikkat edin ve temkinli hareket edin. Bu hafta farklı alanlar da yeni bir ilişki veya iş birliği kurabilir, sorunlu ortağınız ile uzlaşmaya varabilir, pazarlık ederek hakkınız olan ödemeyi alabilirsiniz. Bu hafta aile büyüklerinizden beklediğiniz desteği görememek sizleri hayal kırıklığına uğratabilir ve onlara hiç bir zararınız olmadığı halde ihtiyaç duyduğunuz konularda sizi yalnız bırakmalarını anlamakta zorlanabilirsiniz en iyisi akışa ayak uydurmak ve her konuda kendi ayaklarınızın üzerine daha sağlam basabilmek için biraz daha kararlı olmak için çabalamak olmalı.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Karşıt burcunuz Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Başak yeni ayı doğum haritalarınızda 7.nci evinizde etkili olacak. Bu enerji ile aşk ortaklıklar evlilik hayatınız önem kazanıyor. İlişkilerinizin bağlarını güçlendirmek istiyorsanız taşın altına elinizi koymalısınız karşı tarafın tahammülü bitmeden ve tamamen sizden uzaklaşmasına izin vermeden. Doğum haritanızın 7.nci Evindeki tüm olumlu enerjiyi alacak olsa da Başak Yeni ayı mücadele ettiğiniz takdirde ilişkinizde ki güveni tazeleyebilir samimiyetiniz içtenliğiniz ile kırılan kalbi sevgi ile onararak eş ya da sevgiliniz ile bağınızı güçlendirebilirsiniz. Karşı tarafa daha fazla yüklenmeden harekete geçme zamanıdır şimdi. Yapmanız gereken tek şey açık bir kalp ile sevginizi ifade etmek ve kararlı davranmak olmalı.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık