Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 Eylül - 1 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Bu hafta sizler için biraz heyecanlı ve karmaşık etkileri barındırmakta gökyüzü. Gerek iş gerek eğitim ve özel hayatınızda başkalarından kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Aşılacağını düşündüğünüz sorunların daha da büyümesi ile zor durumda kalabilirsiniz ilgi eksikliği ve iş değişikliği ya da ayrılmalardan dolayı başarıya ulaşmaları zorlaşabilir. Eğitim ve Özel hayatınızda ise heyecan verici gelişmeler ile yurtdışında seyahat etme şansı elde edebilirsiniz. Bu hafta Anneniz bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilir ve onunla ilgilenmek için yanında bulunmanız gerekebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde yeni iş fırsatları keşfedebilir önemli bir değişim ile karşılaşabilirsiniz. Hareketli yoğun bir hafta da olmanıza rağmen, sevdiğiniz insan için zaman ayırıp biraz kaliteli anlar geçireceksiniz. Bu hafta bekar Koçlar için heyecan verici gelişmeler söz konusu iyi değerlendirmeli fakat gizliliği elden bırakmamalısınız.

 

Boğa Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta sürprizler ve yüksek enerjiler ile dolu sizler için. İş ve eğitim hayatınızda bir çok yeni oluşumun içine katılabilirsiniz teklifler ne kadar heyecan verici olursa olsun acele kararlar almaktan kaçınmalısınız. Aile üyeleri arasında küçük çaplı fikir ayrılıkları yaratabilecek dışarıdan gelen çeşitli durumlara dikkat etmelisiniz. Birbirinizi anlamadan tepkilerle karşı karşıya kalmak istemiyorsanız dolduruşa gelmeden hareket edin. Finansal konularda çok şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Annenizden gelecek destek ve olumlu etkiler de bu haftanın getirileri arasında. Ayrıca annenizin sağlık sorunları varsa bu hafta sağlık durumu hızlı iyileşecek. Mesleki hedeflerinize ulaşacağınız oldukça olumlu gelişmeler ile karşılaşacağınız bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin baskın tavırları karşısında sabrınız zorlanabilir sürekli sizden beklenti içinde olup ilişkiniz için hiç bir şey yapmadan hareket etmesi ilişkinizde gerginliklere neden olsa da haftanın ilerleyen günlerinde sizin tepkinizi fark ederek ilişkinize önem verecek yaklaşımlarla sizin kalbinizin kırgınlığını unutturacaktır. Öğrenci Boğalar hafta boyunca başarı yakalamak için biraz daha fazla çalışmanız gerektiğinin bilincine varmalısınız.

 

İkizler Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Bu hafta boyunca aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz ilişkilerinizi daha iyi hale getireceğiniz enerjiler hakim. Komşularınız meslektaşlarınız ile ilgili konularda bu hafta sizler için olumlu olumsuz zorunlulukları etkili kılabilir. Çözüm odaklı hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Ortak değerler üzerinde buluşmaya çalışmalı kimsenin avukatlığına da soyunmamalısınız. Bu hafta boyunca bir iş değiştirmeyi planlayabilir yeni bir iş arayışı içine girebilirsiniz. Babanız ve kardeşleriniz ile ilgili konular bu hafta boyunca etkili olabilir. Kısa yolculuklar iş ve eğitim hayatınızda kazançlarınızı artırmanızda önem taşıyacak bu hafta. Öğrenci İkizler ise çok çalıştığınız takdirde istediğiniz başarıyı yakalayabileceksiniz. Aşk hayatınızda ise kararlı olmalı Hedefinize giden yolda kararlı bir şekilde mücadele etmelisiniz. Bu kez kaybetmeyeceksiniz ve AŞK kazanacak.

 

Yengeç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Hayatınızı, kararlarınızı, enine boyuna kararlaştıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Bunları düşünürken daha üzgün hissedebilirsiniz. Fakat daha derinlemesine düşünecek kendinizi geliştirip çözüm yollarını da üreterek uygulanabilir şekilde hayatınıza yansıtabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda rahatsızlıklarınızı büyütmemelisiniz. Öfke ile duygusal patlamalar kırıcı konuşmalar ve çok daha fazla olumsuzlukla sonuçlanan olaylara neden olabilir dikkatli davranın. Ayrıca, bu haftanın ilerleyen günlerinde sağlığınızla ilişkin sorunlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Bu durumun ilerlememesi için stresten uzaklaşmalı uyku ve yeme alışkanlıklarınızı düzene sokmalısınız. Hafta boyunca aşk hayatınızda muazzam bir duygusallık barış ve huzur hakim olacak. Kısa bir süre önce ayrılıklar yaşayan Yengeçler bu haftanın ilerleyen günlerinde geri dönüşler yaşayabilirler. Öğrenciler ise bu hafta etki altında kalarak kendilerini başarılı bir şekilde ortaya koyamayabilirler. Yatırım planlarınız varsa taşınmaz mallara yatırım yapmak karlı bir fikir olabilir sizler için.

 

Aslan Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu hafta içsel olarak karışık duygular zihinsel istikrarsızlığa neden olabilir. İş ve özel hayatınızda anınızın anınızı tutmayabilir. Bazen öfkeyle bağırabilir bazı anlar da yumuşak yaklaşımlar ile anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Başkalarının neden olduğu olaylardan eş ya da sevgilinizi sorumlu tutmamalısınız. Kıskanç insanların mutluluğunuzu mutsuzluğa çevirmesini istemiyorsanız şayet. Bu hafta mali açıdan faydalı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Fakat aynı zamanda harcamalarınızda aralıksız bir artış olabilir. Gerçek dostlarınızın uyarı ve fikirlerini önemsemelisiniz onlar size iyilik ellerini uzatacak sizde kendinizi pek çok bakımdan güçlü hissedeceksiniz. Bu hafta Strese bağlı gerginliklere dikkat edin. Sağlığınız ile ilgili ani sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta eğitim hayatınız ile bağlantılı olarak uzun yolculuklara veya yurtdışına çıkma şansı ile karşılaşabilirsiniz. Bu haftanın dikkat edilmesi gereken enerjilerinden biri de geçmişte iş yapıp destek verdiğiniz bir kişiden göreceğiniz ihanet karşısında şaşırıp duygusal davranmadan hareket etmeniz olmalı.

 

Başak Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda her türlü tartışmadan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Herke bir olmuş üzerinize geliyor gibi hissetseniz de aynı değerler de buluşamadığınız insanlar ile tartışmalar içine girmemeli. Sorunları çözümlemek için güven duyduğunuz kişiler ile iletişime önem vererek sorunları bir daha açılmamak üzere kapatmak için harekete geçmelisiniz. Aksi takdir de iş hayatınızda da aile hayatınız da eleştirilebilir ve bir anda büyüyen sorunları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda hukuki konularda şansınız yüksekken haksızlığa uğradığınız kişilere karşı hakkınızı yasal yoldan aramanız size çok şey kazandırabilir. Hakkınızı ve paranızı kurtarmak için sabırlı olmalı öfkeye yenilmeden yasal yollara başvurmalısınız. Yurtdışına seyahat etme şansınız bu hafta oldukça yüksek. Özel yaşamınızda ise son derece huzurlu ve keyifli gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Eş ya da sevgiliniz ile sorunları çözüme kavuşturabilir ilişkinizi güven ve emekle daha güçlü hale getirebilirsiniz. Evli ve çocuk sahibi Başaklar, Çocuklar sağlık sorunları yaşayabilirler öğrenci Başaklar ise çalışmalarına odaklanmada sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Bu hafta zorlukları aşmak için yapacağınız en önemli şeyin ego ve kibirden uzak durmanız olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

 

Terazi Burcu

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta finansal kaynaklarınızda, kazanç biçiminizde ve gelirinizde ani bir artışa tanık olabilirsiniz. Uzun zamandan beri takip ettiğiniz emek verdiğiniz bir konuda olağanüstü bir şey elde edebilirsiniz. İşyerinizde beklenmedik olaylar yaşamak istemiyorsanız başkalarına haksızlık etmekten kaçının. Ve sahip olduklarınızın kıymetini bilerek hareket edin. Bir an için haklı çıksanız bile uzun vadede kaybeden siz olursunuz. Bu hafta ticaretle ilgili konularda hızlı gelişmeler finansal ortaklıklar iş birlikleri sizi kalıcı adımlar ile büyümeye taşıyabilir. Hukuki sorunları olan Teraziler bu hafta şans sizden yana yeter ki iletişim becerinizi ortaya koymaktan çekinmeden ilerleme kararlığında olun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin desteği daha güçlü hissetmenizi sağlayacak ve aileniz ile olan gergin ilişkilerinizi yine eş ya da sevgilinizin desteği ile daha iyi hale getirebileceksiniz. Öğrenci Teraziler ise bu hafta başarınız size güvenen herkesi gururlandıracaktır.

 

Akrep Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Bu hafta iş yerinizde hiç bir çalışma arkadaşınız için olumsuz bir şey konuşmamaya özen gösterin. Aksi takdirde söyledikleriniz yüzünden zor durumda kalabilir ve bir anda kendinizi büyük bir sorunun içinde bularak beklenti içinde olduğunuz terfi ya da zam yerine beklenmedik değişimlere yönelme ile ilgili gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun iş hayatınızda ki gerginlikler özel hayatınızda da bazı rahatsızlıklara sorunlara neden olabilir. Hiç kimsenin etlisine tuzlusuna karışmadan hareket etmeye dikkat edin ve sadece kendi sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışarak hareket edin. Evli ve çocuk sahibi Akrepler bu hafta çocuk ya da çocuklarınızın agresif davranışları size karşı hırçın tutumları sizleri duygusal olarak yaralayabilir fazla alınganlık etmemeli sakin tavrınızı sürdürmelisiniz. Kardeşleriniz varsa beklenmedik sağlık sorunları yaşayabilirler. Özel yaşamınızda da ısrarla sürdürme gayreti içinde olduğunuz ilişkiniz ile ilgili tavrınızı daha iyi hale getirmediğiniz sürece tartışmalar kaldığı yerden daha da şiddetli bir şekilde başlayabilir.

 

Yay Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Bu hafta iş hayatınızda çalışma tarzınız da bir değişiklik yapma düşünceniz varsa son derece destekleyici enerjiler ile karşı karşıyasınız. İyi niyet, Bilgelik, iyi para kazanmanızı çevrenizin genişleyerek mesleki konularda daha iyi yerlere gelmenizi sağlayacaktır. Bu hafta mesleğinin en iyileri ile iş birlikleri ve onların aracılıkları ile tanıyacağınız yeni inşalar sizi yükselişe taşıyacak fırsatlar elde etmenizin anahtarı olabilir. Bu hafta araç kullanırken dikkat edin ve trafik kurallarına uyun. Ayrıca haftanın ilerleyen günlerinde spor sakatlıklarına karşı dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin geçmişle ilgili konulardan dolayı can sıkıcı olaylar yaşaması olası bu durumla onu tek başına bırakmamalı çözüm odaklı hareket ederek birlikte bir şeyler yapmanız gerektiğinin farkındalığı ile hareket etmelisiniz. Bekar Yaylar bu hafta sonuna doğru iş arkadaşlarınızdan birinin size farklı duygular içinde olduğunu itiraf etmesi ile büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta stresten uzaklaşacağınız enerjiler hayatınızın karanlık yönlerini aydınlatacak enerjiler hakim gökyüzünde. Hem profesyonel hem de kişisel mücadelelerinizde zihinsel olarak ta bedensel olarak daha az yorulacak daha hızlı ilerlemeler ile yukarı çıkacaksınız. Kariyer ve iş ortaklığınızda iniş-çıkışlar ile karşılaşabilirsiniz. Ani kararlar vermemeli menfaatlerinizi korumak için dengeleri korumak adına diplomatik davranmanız gerektiğini zihninize yerleştirmelisiniz. Salı gününden itibaren geciken ödemeler ödenmeye başlayabilir ve finansal olarak istikrarlı bir artış ile karşılaşabilirsiniz. Banka kredileri veya borçlarını geri ödeme şansınız varken elde ettiklerinizi biriken borçları kapatmak için kullanmalısınız. Bu hafta ani yatırımlardan riskli para alışverişlerinden kaçınmalısınız beklenmeyen zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta özel yaşamınızda ise Geçmişinizden gelen sırlar beklenmediğiniz bir şekilde ortaya çıkabilir. Ayrıca Babanızın sağlığı ile ilgili nahoş durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta hobilerinizi tutkulu bir şekilde geliştirip dönüştürmeyi deneyin, çünkü ilerleyen günlerde sizin için önemli bir gelir kaynağı haline gelebilir. Eş ya da sevgilinize karşı anlayışınızı sevginizi daha net bir şekilde ortaya koymalı onunla ilişkinizi daha özel hale getirmek için gayret göstermelisiniz.

 

Kova Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta zorluklar ve mücadelelerle dolu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Mesleki konularda beklenmedik olaylar ile karşılaşabilir geçmişle ilgili konuların gündeme gelmesi ile stresli olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Fevri olmadığınızda süreci doğru yönetir size taş atanları sessizliğiniz ve kaliteniz ile bozguna uğratabilirsiniz. Her türlü spekülasyon sizlere zarar verecektir aklınızdan çıkarmayın. Bir iş ortaklığınız varsa hiç beklemediğiniz anlaşmazlıklar ile yüz yüze gelmeniz gerekebilir. Annenizin ve akrabalarınız ile ilgili de beklemediğiniz olaylar yaşayabilirsiniz bu hafta. Özel yaşamınızda da adaletli ve daha ruhani bir bakış açısı ile ilişkinizi daha iyi hale getirebilirsiniz. Varla yok bir ilişki içindeyseniz bu hafta kararlar alacak size gerçekten seven insana şans vererek kendiniz için en doğrusunu yapabileceksiniz. Ruhunuz uyanmışken değişime ayak uydurmalı ve iç sesinizi dinleyerek özel yaşamınızda hiç bir şeyi ertelemeden ilerlemelisiniz. Çocuk sahibi Kova’lar onların eğitim ya da sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Öğrenci Kova’lar, zorlu çalışmalarla hedeflerine ulaşmaya odaklandıkları takdirde isteklerini elde edebilecekler.

 

Balık Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Bu hafta oldukça fazla sorumluluk almanız gereken enerjiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Finansal olarak iş ya da ev hayatınız için beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir. Paniğe kapılmayın ve azimle çalışmaya devam edin. Güçlü kişiler aracılığı ile yurt dışı ve denizaşırı bağlantılar aracılığı ile ek gelirler elde edebilirsiniz. Maneviyatınız bu hafta yükselecek ve kendinizi daha huzurlu dinamik hissetmenin avantajlarını hayatınızın tamamına yansıtabileceksiniz. Kilo alma eğiliminizin yüksek olduğu bir haftadasınız tiroit sorunu olan Balık burçları bu hafta ödeme bağlı şişlikler yaşayabilirler. Ailevi konularda ise hafta boyunca annenizle uzlaşı sağlamanız mümkün olmayabilir sürekli eleştirileri karşısında kendinizi zayıf ve yetersiz hissedebilirsiniz. Bu hafta aile ya da başkaları için kefil olmaktan ya da Kredi çekmekten kaçının. Özel yaşamınızda ise evli Balıklar eşinizin söylemleri karşısında kendinizi yetersiz hissedip içe kapanmak yerine sizde beklentilerinizi ifade etmeli ve sorunların tek taraflı olmadığını anlaması gerektiğini dillendirmelisiniz. Bekar Balıklar bu hafta aşk hayatınızda beklenmedik hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsanız anlık duyguların esiri olmamaya özen göstermelisiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık