Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

02 - 08 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Gökyünün sizlere bu hafta mesajı: ‘’Dilini terbiye etmeden önce yüreğini terbiye et; Çünkü söz yürekten gelir, dilden çıkar.’’ Hz. Mevlana…

İsyanları ardınızda bırakın yaşadığınız ağırlıklarla birlikte. Yürek küserse dil kötü söyler. Yüreğinize güzellikler ekin aşkla yeni başlangıçlar yeni heyecanlar gönül kapınızdan içeri süzülmeye başlıyor. Fiziksel çekiciliğiniz karşı cins üzerinde son derece etkili olup hayranlık uyandırarak size olan ilgiyi fazlasıyla arttıracaktır. Şans gönül kapınızı çalarken size düşen kapıyı açıp’’HOŞGELDİN’’demek olacaktır.

İş arıyorsanız 5 Ekim saat 21:40 burcunuzda gerçekleşecek Dolunay, enerjisi ile duygusal patlamalar ve olayları yalnızca kendi tarafınızdan değerlendirme eğiliminde olma arzunuzu kontrol altında tutabilirseniz her şey sizler için daha iyi gelişecektir.

Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan.

Bekar Koç’lar Ruhunuzu Aşk’la güçlendirecek yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak çok özel bir beraberliğe adım atabilir, İlerleyen zamanlarda Aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz.

 

Boğa Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: İranlı Bir Şair diyorki; Aşk'a Uçarsan Kanadın Yanar .. Bunun Üzerine Mevlana diyorki; Aşk'a Uçmazsan Kanat Neye Yarar...?

Özel yaşamınızda rahatsızlık duyduğunuz konuların bitmez tükenmez öfkesi içinizi yer bitirirken buna teslim olmadan rahatsızlıklarınızı paylaşmalı doğru sözlerle beklentilerinizi huzursuzluklarınızı ifade etmelisiniz. Etmelisiniz ki AŞK kazansın sorunlu bir ilişkinin kalbi kanayan savaşçısı olmayın. Sorunlar çözümlenmek içindir kişi isterse eğer.

5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, enerjisi ile hayatınızın bir dönemi kapanıp yeni bir dönemi başlıyor. Ruhunuzu yüceltip gerçek saflığa ulaşabilmeniz için gerekli olan sizin için neyin iyi neyin kötü olduğunun farkına varmanızı sağlayacak iç dünyanızda ki olağanüstü gelişim ve farkındalık yaşamınızın her alanında daha kontrollü yaşananların olgunluğu ve ruhunuza kattığı BİLGELİ’ği ile değerlendirmelerde bulunup kararlılıkla uygulamaya geçirecek olmanızın maddi manevi zenginliklerini yaşatacak sizlere.

İş hayatınızda yetenek ve becerilerinizin mükafatını almaya başlayacak gizli düşmanlar ve rakipleriniz tarafından üzerinizde kurulmuş baskı ve oyunlardan özgürlüğünüze kavuşacaksınız. Dostu düşmanı tanıyacak ve hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmadığına şahitlik edeceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş hayatınızda adınızdan sıklıkla pozitif yönde söz ettirecek gelişmelerle popüleritenizi yükseltecek yeni anlaşmalar ve girişimlerle kalıcı işlerin altına imzanızı atacaksınız.

 

İkizler Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzünün sizlere mesajı ’’Seni Seveni Zehir Olsada Yut, Seni Sevmeyeni Bal Olsada Unut..!’’ Hz.Mevlana’’

Bu felsefe ile hayatınızda sevipte karşılığını alamadığınız her şeyden uzaklaşmalı sizi seven insanlarla yolunuza devam etmelisiniz. Eski dostlarla karşılaşabilir onlar aracılığı ile güçlü işbirlikleri sağlayacağınız yeni insanlar yeni dostlar edinebilirsiniz.

Gökyüzü maddi konularda yaşanacak süpriz gelişmelerle finansal konularda şans rüzgarının sizden yana olduğuna işaret etmekte. Hiç aklınızda yokken dostlarınız aracılığı ile mülk edinebilirsiniz. 5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, Tutulmasının etkisi ile Yorgunluk ve stresin etkisi ile merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları yaşanabilir. Bu enerjiyi kendinizi yaşamınızı yeniden yapılandırmak için kullanabilirsiniz.

Bu hafta boyunca evinizin su tesisatı kişisel eşyalarınız ile ilgili problemler yaşanabilir. İş ve özel yaşamınızda yanlış anlaşılmalara aynı şeyleri söylüyor olmanıza karşın değerlendirmelerinizin farklı olmasına sebep olabilir ki buda yakın çevreniz eş yada sevgilinizle birbirinizden uzaklaşmanıza neden olabilir.

Evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden İkizler geçmişle ilgili üstü kapanmamış meseler gün yüzüne çıkabilir ve bunun getirdiği zorluklarla uğraşmakta zorlanabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzünün sizlere mesajı: Eski acılara bakıp da küsme sevdalara, Gavura kızıp da oruç bozulmaz. Sök at kafandan acaba'ları! Bir kemik aynı yerden İki defa kırılmaz.’’Can Yücel’’

Bu hafta üzerinizden yüreğinizden büyük bir yük kalkabilir ve kendinizi kuş gibi özgür hafif rahatlamış hissedebilirsiniz. Geçmiş tamamen dünde kalırken size olgunlukları bırakıyor şimdi bu olgunluğu iş hayatınıza başarı ile yansıtabilir,

Maddi olarak kazançlı çıkacağınız iş birlikleri ile yükselişe geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda yol ayrımında gibi hissedebilir sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. 5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, bu enerjiyle hayatınızın her safhasına cesaretli davranmalı ve başkalarının sizi yönlendirmesine müsaade etmeden kendi doğrularınızın mücadelesini vererek hareket etmelisiniz.

İş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Gizlilik önem kazanmakta!

Özel yaşamınızla ilgili bir anlık öfke yada duygusallıkla yaptığınız paylaşımlarınız başınızı ağrıtabilir DİKKATLİ olun.

Bekar Yengeç’ler sizlerde bu dönemde eski eş yada sevgilinizin ısrarla geri dönme isteği ile karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla değil Mantığınızla hareket edin.

 

Aslan Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Düşüncen konuşmana, Konuşman hareketine, Hareketin kaderine yansır, Güzel düşün. güzel yaşa..! Hz.Mevlana

Enerjisi yüksek son derece tempolu bir hafta karşılıyor sizleri. Azimli ve çalışkan olduğunuz sürece iş hayatınızda istikrar sizden yana olacak. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle kıskançlıklar yüzünden ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Elinizden geldiği kadar sakin olmaya çalışarak hareket edin öfke ile değil kalbinizin sesine kulak vererek hareket edin.

Hayatınızda yeni bir dönem başlamışken seçimlerinizin ne denli önem taşıdığının farkına varmalısınız. 5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, enerjisi ile sağlığınıza özen göstermeli özellikle omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz.

Bu dönemde ki ağrıları önemsemezseniz ay ın ilerleyen zamanlarında daha ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu sure içinde ruhsal çalışmalara yönelerek korku endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çaba göstermeniz.

Dostla düşmanı tanıyacağınız nahoş olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güveninizi suiistimal edecek iş arkadaşları yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Bu bir oyunsa sizde kuralına göre oynayın ve onlara kendi yaptıkları ile ayna olun. Yine bu dönem içinde seyahatlerde problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da dikkatli olmalısınız.

 

Başak Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’ Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine yanaştır; dilinle söylediğini kalbinlede söyle. Kalbinden geçmeyeni diline değdirme. Hz.Mevlana’’

Bu hafta yatırımlar ve finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olmalı fakat yeni tanıdığınız kişilere dikkat etmelisiniz.

Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda ki arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalısınız. Bekar ve ilişkisi devam edenler yaşadıklarınızı olumlu olumsuz içinizde tutmalı dışarıya yansıtmamalısınız.

5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, Bu dönemde yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki insanı tanımaya çalışın. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle yeni bir eve taşınabilir hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz.

Bu güçlü gezegenin sizlere yansıyan enerjisini iyi değerlendirmeli yapabileceklerinizin potansiyelinizin farkına vararak başarılı çıkışlar yakalamak için kullanmalısınız. Zorlukları dünde bırakın geçmişin kalp kırıklıklarını hüzünlerini iyileştirmek için çaba gösterin ve kendinize güvenin.

 

Terazi Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’ Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. Hz. Mevlana

Bu hafta iş hayatınızda büyük bir başarı yakalayabilirsiniz. Konuşmayı bir yana bırakıp eyleme geçmeli ve kazanmalısınız. Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınızın boş boğazlığından kaynaklanan sorunlar ile uğraşabilirsiniz. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve zor durumda kalabilirsiniz.

Ayrıca unutmamalısınız ki iki kişinin bildiği sır sır değildir! Bekar Teraziler arkadaşlarınız aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir keyifli bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

5 Ekim saat 21:40 karşıt burcunuz Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay etkisi ile gizli düşmanlarınızı ortaya çıkarabilir ve bunun getirdiği sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir ihtiyacınız olan şeylere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin.

 

Akrep Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’ Dayan be gönlüm! Biçare değilsin Yaradan sana yar. Kimsesiz değilsin, Yanında Kimsesizler Kimsesi var. Biliyorum, Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayla. Dünya sana dar. Ama dayan gönlüm! Dayan ki Her gecenin mutlaka bir sabahı var.’’ Hz.Mevlana

Bu hafta iş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir imkansız olarak gördüğünüz konuların mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda hakimiyetiniz ve çalışkanlığınızla başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz.

Hayalini kurduğunuz beklenmedik bir yatırımı bu hafta içinde gerçekleştirebilirsiniz. 5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, Aşk hayatınızda sevip sevileceğiniz bir beraberliğe adım atabilir yaşamınıza giren o özel insanın pozitif enerjisi ile maddi hayatınızda da karlı yatırımlar kazançlı ortaklaşa işler yapabilirsiniz.

Evli ve temeli sevgiye dayanan bir beraberlik sürdüren Akrep’ler ise sorunları aşabilirsiniz eğer isterseniz! Evli Akrep’ler tutulma enerjisi ile sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden.  Sakin olun ve bir anlık öfkenin nelere mal olabileceğini düşünerek hareket edin.

Yine bu süreç içinde hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili bir takım prosedürler le karşılaşabilirsiniz.

 

Yay Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’ Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları, asla gönül kapınızdan içeri sokmayın..! Hz.Mevlana

İş hayatınızda yaşanacak keyifli etkilerle adeta yeniden doğacak ve hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız.

Özel yaşamınızda bekar Yaylar şans bu hafta yüzünüze gülerken kendinize güvenin ve ön planda olmaya özen gösterin. İşinizle ilgili konularda kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elde tutmalısınız.

5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, Özellikle iş hayatınız ve birlikte çalıştığınız insanlar ilgili şüphe ve kuşku duyabilir ön yargılı davranışlar sergileyerek sizi başarınızdan dolayı samimiyetle destekleyen insanları kırabilir ve ilişkilerinizde ani bitişler yaşayabilirsiniz. Kontrollü davranın ve size yapılmasını istemediğiniz şeyleri karşınızda ki insanlara yapmamak için özenli hareket edin.

Yine bu dönemde hızla başlayacak birliktelikler aynı hızla bitebilir duygularınızdan emin olmadan bir ilişkinin içine girmeyi düşünmemelisiniz. Dostlar ve onların yaşamları ile ilgili konularda gizli meseleleri ortaya çıkarıp ortak düşmanlarınıza iyi bir ders vererek hem kendinize hem dostlarınıza rehberlik ederek yeni ve güçlü başlangıçlara yol alabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz.Mevlana’’

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızla ilgili endişelendiğiniz konularda yaşanan olumlu gelişmelerle şükredecek ve korkularınızı arkanızda bırakacaksınız. Arkadaşlarınızdan destek görecek maddi manevi sahip olduğunuz özel şeyleri daha iyi sahipleneceksiniz.

Geçmişle alakalı işinizle ilgili bir anlaşmazlığı çözüme kavuşturabilir finansal olarak istikrarı yeniden yakalayabilirsiniz.

Ticaretle uğraşan Oğlaklar, ithalat ihracat gibi yurt dışından ticari alışverişler de sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.

5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, Enerjisi yeni başlangıçlara yol almanız için pek çok fırsatla karşılaştıracak sizleri gideceğiniz yolda keskin bir viraj alacağınız ve başarılı olacağınız özel bir dönem doğru kullanabildiğiniz takdirde.

Aşk ve evlilik hayatınızda da pozitif yaklaşımlarınız kendinizle yaptığınız yüzleşme sonunda çözüm odaklı davranmanız eşinizle ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirecek ve birlikte geçirilen her an farklı bir anlam ve güzellik barındıracak sizler için. Eşinizi gerçekten seviyorsanız ilişkinize sahip çıkın ve birlikte zorlukların üstesinden gelebilmenin zaferinin tadını çıkarın.

 

Kova Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’Lisanı ağızda olanı değil; Lisanı gönülde olanlara Yâr Et Bizi… Tebessümü simasında olanı değil; Tebessümü gönülde olanlara kat bizi… Aşkı tende sananı değil; Aşkı ruhunda Cân bilenlere arat bizi.’’ Hz.Mevlana

Gökyüzü maddi manevi sıkıntılardan bolluk ve başarıya çıkacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş ve özel yaşamınızda çarpıcı gelişmeler yaşayacak size karşı düşmanca davranışlar içinde olan kişilerin ortaya çıkması ile rahatlayacak tedbirli davranarak olası zararların önüne geçebileceksiniz.

5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, Eş yada sevgiliniz ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir karlı olduğunu düşündüğü bir yatırımda zarar edebilir ve ev ekonomisi bir anda sarsılabilir.

Bu dönemde internet üzerinden alışverişte bulunmak finansal kaynakları değerlendirmek kayıplara neden olabilir. Yeni iş teklifleri alım satımlar için de beklemede kalınması gereken bir haftadasınız. İmza altına almanız gereken evraklar varsa bu sure içinde okuduğunuzu anladığınızdan emin olun aksi halde ilerleyen zaman içinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Geçmişle ilgili gizli kalmış konular gündeme gelebilir ve yaptıklarınızın olumlu ya da olumsuz yüzleşmeleri ile sınavlardan geçebilirsiniz.

 

Balık Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’Ümitsizlik diyarına gitme, umutlar var. Karanlığa kapılma, güneşler var.’’ Hz.Mevlana

Bu hafta finansal konularda risklerden uzak durmalı alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında ön planda ve yönlendirici olmalısınız.

5 Ekim saat 21:40 Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay, enerjileri beraberinde getirecek ilişkisi olmayan Balık’lar yeni bir ilişkiye adım atabilir ailenizin de destek ve onayını alarak söz nişan gibi çok özel bir aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansal konularda artan şansınız yeni iş imkanlarını sunabilir sizlere seçim sizin yenilenmek iyidir memnun olmadığınız bir işiniz varsa başka bir yere çok daha iyi şartlarda geçiş yapabilirsiniz… Bu güçlü etki doğru yerde doğru zamanda doğru insanlarla bir arada olmanıza vesile olacak toplantılar organizasyonlar içinde yer almanızı ve hiç beklemediğiniz insanlardan alacağınız destekle yaşamın farklı bir penceresini aralayabileceğinizin müjdesini veriyor sizlere.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık