Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

9 - 15 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Hayatın yüzeyselliğinden uzaklaşacağınız daha derinleri keşfetmek isteyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, Akrep burcunda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor bu noktada hayatınız farklı bir anlam kazanabilir ruhunuzu besleyecek pek çok aktivitenin içinde olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu heyecan verici transit sırasında, sizi manevi maddi olarak geliştirecek kişiler ile iş birlikleri gerçekleştirebilir önemli iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Büyük iyilik olarak adlandırdığımız Jüpiter büyüme, genişleme ve araştırmayı yönetir ve doğum haritalarınızda samimiyet, erotizm ve metafizik alanlarında etkili olacak. Özel yaşamınızı yeniden yapılandırabileceğiniz özel bir zaman hoş geldin demeli ve coşku ile karşılamalısınız. yaşadığınız en ilham verici ve istekli bir ilişki haline getirebilirsiniz. Bu hafta iş ve özel yaşamınızda obsesif düşünceye kıskançlık gibi konulara dikkat etmelisiniz. Bu tarz insanlar iş hayatınızda beklenmedik zararlar ile karşılaşmanıza ve hırsla yanlış kararlar almanıza neden olabilirler dikkatli olmalı ve atacağınız her adımı her söylemi akıl terazisinden geçirerek ortaya koymalısınız. Bu hafta bekar Koçlar karşılaşacağınız biri ile gergin görüşmeler bir anda duygusal yakınlaşmaya dönebilir. Ön yargılı olmamalı ve karşınızda ki kişiyi tanımaya çalışmalısınız.

 

Boğa Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta hayatınızda AŞK derinlik ve mana kazanabilir. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, Akrep burcunda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam edecek. 2006 yılından bu yana duygusal olarak yaşadığınız sarsıntıların kalp kırıklıklarının acının yerini AŞK almaya canınızı yakanların canı yanmaya başlıyor. Aşk hayatınızda devrime hazır olun. Aşkla beslenen Aşkla yıkılan ruhunuz yine AŞK ın gücü ile dirilmeye başlıyor. Duygusal gelişmeler büyüme ilerleme getirecek sizlere. Bu hafta iş hayatınızda da güçlü enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ne yapmak istediğinizi netleştirebilmiş olmanın getirisi ile alacağınız uygulayacağınız kararlar ile başarı merdivenlerini çıkmaya başlayacaksınız. Üzerinizde ki ağırlıklardan silkinip çalışkan doğanıza geri dönüyorsunuz dikkat çekecek iş birlikleri için teklifler alarak süreci doğru yönetebileceksiniz. Evli Boğalar evlilik hayatınızda devrimsel nitelikte kararlar alabilirsiniz bu hafta. Eşiniz sizin kararlı tavrınız ve sahiplenici tutumunuzdan fazlası ile etkilenecektir. Finansal konularda da azminiz emekleriniz kazanca dönüşüyor ve bu güçlü enerjileri tevazu ile doğru yönlendirdiğiniz takdirde uzun vadeli başarıların altına imza atabileceksiniz.

 

İkizler Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Yıllarca hissetmediğiniz canlılık ve güce dokunmaya hazır olun bu hafta. İçinizde ki ışık dış dünyaya yansımaya başlıyor. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, Akrep burcunda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Küçük çabalar büyük amaçlarınıza ulaştırabilir sizleri yeter ki gölgelerin içinde kalmadan kendi ışığınızın aydınlattığı yolda ilerlemeyi seçin. Bu hafta iş ve ev hayatınızda sizi yoran eşyalardan düzensizliklerden küçük birer değişiklikle kurtulabilirsiniz. Bir kaç küçük değişiklik sizlere oldukça iyi gelecektir. Sağlığınız ile ilgili konular da bu hafta daha güçlü ve olumlu enerjiler söz konusu. Kilo probleminiz varsa diyete başlayabilir sportif aktiviteler içinde yer almaya başlayabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda taahhütte bulunduğunuz sözleri atlamamaya özen gösterin mutlaka notlarınızı kontrol edin aksi takdirde güven sarsıcı durumlar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise aynı sorunlara kırılmalara neden olan yıkıcı alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilirsiniz bu hafta. Daha eğlenceli biri olmak elinizde yeter ki isteyin ve başlayın. Romantizm sizi hafta boyunca fazlası ile etkileyecek. Bekar İkizler bu hafta hiç beklemediğiniz gelişmeler ile aşk kervanının içinde aşk dolu bir yürekle kalıcı bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Evli çiftler bu hafta aileye katılacak bebek haberi ile sevinebilirsiniz. İlişkinizde huzur güven ve aşk olsun istiyorsanız arkadaşlarınıza dikkat etmeli onların yapmaya çalıştıkları hainlikleri fark ederek ilişkinizi hırpalamalarına izin vermemelisiniz.

 

Yengeç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta yasal konularda her bakımdan dikkatli olmalı başkalarının yanlışlarından etkilenmemek için kontrollü davranmalısınız. Hayallerden uzaklaşmalı gerçeklere odaklanmalısınız. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, Akrep burcunda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Bu transit ile birlikte sembolünüz Yengeç kabuğundan çıkmalı sahne de yerinizi almalısınız. Hiç bir şey size altın tepside almanız için sunulmayacağına göre çıkmalı mücadele etmeli sahnede bende varım demelisiniz. Son 12 yılın en büyük fırsatları hayat kapınızı aralıyor! Kendinizi tanıtabilir yaptığınız işte önemli ilerlemeler kaydederek istikrarlı bir sürecin içinde yeni değişimler ile karşılaşabilirsiniz. Bu enerji altında kendinize karşı dürüst olduğunuz takdirde yapabileceğiniz her şey de gerçekleşir şekilde ilerleyecektir. Bu hafta zihniniz deki tüm pozitif enerjileri iş ve eğitim hayatınıza başarılı bir şekilde yansıtabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş ya da eğitim hayatınız ile ilgili seyahatler söz konusu olabilir. Kendinizi yollarda ya da yurtdışında bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda evli Yengeçler çocuk sahibi olmak için tedavi görüyorsanız bu haftanın güçlü enerjileri ile hayaliniz gerçek olabilir beklediğiniz hamilelik haberini alabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle uyumu uzun zaman sonra tutkuyu yeniden yakalayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta tadını çıkartmaya bakın.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu hafta yaşamınızı elinizdeki imkanlara göre daha konforlu hale getirmenin yollarının arayışına yönelebilirsiniz. İç huzur ve size huzur veren insanların değerini daha iyi anlayacak hırçınlıklarınızdan uzaklaşıp kendi hamurunuzu daha iyi ve güzel için yeniden yoğurup şekillendireceksiniz. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, Akrep burcunda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Bu enerjiyi doğru kullandığınız takdirde görünen şan şöhret paranın dışında içsel olanın önemini kavrayacak ve maddi dünya da ayakta kalabilmek beklentileri elde edip savaşabilmek için ruhu beslemenin önemini daha da iyi anlayacaksınız. Bu transit altında yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızla iletişime geçebilir onların aracılığı ile iş eğitim yerleşim gibi konularda rüyalarınızı gerçekleştirme imkanı elde edebilirsiniz. Siz bir ev hanımıysanız her hangi bir el emeği yeteneğinizi kazanca çevirebilir kendinize gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. Jüpiter döngüsü aile ilişkilerini ve "Sorunlarınızı" aydınlatacak enerjileri getirmekte. Bu güçlü enerji ailenizi ilişkilerinizi iyileştirirken aynı zamanda koruyucu olacaktır. Özel yaşamınızda ise Bay bayan "doğru" veya "yanlış" diye suçlamaları bir yana bırakmalı ilişkinizi iyileştirmek için karşılıklı suçlamalardan uzaklaşıp dürüst yaklaşımlar ile mutluluk için sonuç almaya bakmalısınız. Bekar Aslanlar uzunca bir zaman sonra aşkta sizi anlayacak o özel insanla yollarınız birleşebilir.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Bu hafta iş hayatınızda önemli bir mesleki büyüme yaşayabilirsiniz karanlıkları açıklığa kavuşturabilir üzerinize atılan iftira baskı gibi zorlukları arkanızda bırakacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yavaş ama doğru bir toparlanma sürecinin içine giriyorsunuz. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, Akrep burcunda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Hayatınızı daha sağlam bir temel üzerine inşa etmeye heyecan verici ve ilham veren yeni yollarla yeniden yapılanma sürecini başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu transit altında hızlı ve tempolu bir süreç sizleri karşılıyor. Önümüzdeki süreci doğru yönetmek ve yaşadığınız zararların tekrarı ile karşılaşmamak için geçmişten dersler çıkarmalı daha gerçekçi daha dürüst olmanız gerektiğini de aklınızdan çıkartmamalısınız. Bu hafta alım satım gibi konularda beklentileriniz karşılanmayabilir ve zarar edeceğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise mali sıkıntılar hukuki sorunlar yüzünden fikir ayrılıklarını büyütmemeli ilişkinizi hırpalamamaya özen göstermelisiniz. Bekar Başaklar sizler se iş yada eğitim hayatınızda birinin duygularını ifade etmesi ile şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşayarak keyifli bir ilişkinin ilk adımını atabilirsiniz. Biraz cesaret sizlere çok şey kazandırabilir.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta arzu ettiğiniz değişiklikleri gerçekleştirebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda endişelerinizin yerini güven ve huzur almaya başlıyor. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, Akrep burcunda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Bu transit altında dürtülerinize öfkenize yenilmeden hareket etmeli söylemlerinize seçimlerinize özen göstermelisiniz. Finansal konularda deneyimlerinizi gözden geçirmeli daha önceki deneyimlerinizin size kattığı dersleri anlayarak hareket etmelisiniz ki rüyalarınız gerçek olsun ve zarar etmeden kazanımlarınızı doğru değerlendirebilin. İş ve eğitim hayatınızda kendinize hedefler koymalısınız. Kendinizi geliştirmek ve başarılı olmak için iş ve eğitim hayatınızda eğitime önem vermeli yeniliklere açık olmalı elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Özel hayatınızda ise yönetici gezegeniniz Venüs ışıltılar getiriyor aşkta evlilik hayatınızda huzur sizlerle ilerlemeye başlıyor. Başkaları nın onayını beklemeden hareket etmeyi başarır kalbinizden geçmeyen kırıcı sözleri ifade etmezseniz şayet. Unutmayın ki ne siz ne de başkaları mükemmel değildir birlikte olduğunuz insanı yaralayacak onur kırıcı davranışlar içinde olmamalı onun size kattığı güzellikleri kabul edip sizde aynı şekilde karşılık vermelisiniz. Bekar Teraziler bu hafta hayatınızın aşkını bulabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sosyal olun arkadaşlarınızın önerilerini dikkate almaya çalışın ve kesinlikle ön yargılı yaklaşımlarda bulunmadan hareket edin.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Bu hafta rüyalarınız sizlere pek çok konuda rehberlik edebilir. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, burcunuzda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Şimdi durup düşünmeli kişisel gelişiminizden şansa hayatınızda yeni başlangıçlara hazır olmalı ve istekleriniz için başkalarının desteği olmadan kendi yapabileceklerinizle sorumluluk almalı ve savaşa başlamalısınız. İstediğiniz hayatı yaşamak için değişime ayak uydurmalı ve kendinizi geliştirmeye çabalamalısınız. Burcunuzda ilerleyecek Jüpiter’in kapıları size aralamaya başladığını fark etmelisiniz. Bu transit sizleri korkularınızla yüzleştirecek ve bazı riskleri almanızı sağlayacak. Özellikle sanat dünyasının her hangi bir alanının içinde olan bir Akrepseniz kendinizi ortaya koymalı yeteneklerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Bu hafta duygusal hayatınızda iyileşmeler söz konusu Bu haftadan itibaren 7 kasıma kadar aşk hayatınızda. İlişkinizde sorunlar varsa atacağınız olumlu bir adım tüm zorlukları aşmanızı sağlayabilir. Konuşmaktan kaçmamalı duygularınızı ifade etmeli halen yapacak bir şeyler varken zamanı iyi değerlendirmelisiniz. Evli ve çocuk sahibi Akrep’ler onlarla iletişime önem vermek aranızda ki diyaloğu daha iyi hale getirebilirsiniz. Bekar Akrepler sizler içinde keyifli enerjiler söz konusu sosyal olmalı ilişkilere önem vermelisiniz.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Bu hafta sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor arkadaşlıklarınız aracılığı ile maddi manevi deneyimler kazanabilirsiniz. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, burcunuzda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Bu transit altında yaşam döngüsünde yeni bir sürece hazırlanmak için kendinizi şarj etme zamanı geldi. Bu transit sizleri yeni bir dönüşümün içine çekiyor. Hayatı daha keyifli yaşamak "büyümek için bırakmanız gerekenleri bırakmalısınız." Özel yaşamınızda sürekli değişkenlik gösteren bir ilişkiniz varsa sınırlarınızı zorlamak adına kendinizi hırpalamamalı gitmek ile kalmak arasında ki savaşınızı sonlandırmalısınız. Mutlu huzurlu olabilmek için "ZORLAMAYI" bırakın ve kendi kendinize rehberlik etmeye evrenin SİZE yol gösterebilmesine izin verin. Bu transit 12.5 yıl daha gerçekleşmeyeceğine göre bu enerjiyi çok iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Sınırlarınızı kendiniz belirlemek yeni anahtar kelimeniz olmalı. Sizin iyi niyetinizden yararlanan aşırı ilgiye alışık insanlar tavrınızda ki kararlılıktan şaşkınlık duyacaklardır. Anlamaya çalışmamalı kararlı olmalısınız. Bırakın ve yenilenin. Özel yaşamınızda ise yüzeysel ilişkileri arkanızda bırakacaksınız. Kaygılanmayı olmayanı oldurmayı bıraktığınız gün doğru kişi doğru olan ve mutluluk veren ile karşılaşacağınız gün olacak sizler için.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta kariyer hayatınız başarılı gelişmeler ile ilerleyebilir. Yanlış kişiler ile yürüttüğünüz işlerden kendi isteğiniz ile ayrılarak emeklerinizin başkaları tarafından suiistimal edilmesine bir son verebilirsiniz. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, burcunuzda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Bu transit sizler için tek kelime ile dönüşümü beraberinde getirmekte. İş eğitim ve özel yaşamınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Daha etkin ve etkili olacağınız özel bir dönem sizlere kapılarını aralamakta. Sizi kendine köle eden aile arkadaş çıkarcı insanları temizlemeye başlayacaksınız etrafınızdan. İş hayatınızda tanınırlık ve başarı için bu transit altında e-ticaret gibi sanal araçlar ile önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda birlikte yol alacağınız insanlarla ilgili seçici olmalısınız. Bu nadir bir döngü sadece 12.5 yılda bir gerçekleşen özel bir transit sizi kendinizden uzaklaştırmış eski alışkanlıklarınızdan başarısızlıklarınızdan uzaklaşma zamanı geldi. Değerlerinizi, çalışma tarzınızı ve hedeflerinizi yeniden belirlemelisiniz. Bu hafta Mesleki konularda dikkatli olmalı her hangi bir yanlışa göz yummadan tepkinizi ortaya koymalısınız. Güçlü profesyonel bağlantılar gerçekleştirebilir kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kelimelerinizi özenle seçmeli anlık kızgınlıklar ile ifade ettiğiniz kırıcı sözlerin yıkıcılığı ile karşı karşıya kalabileceğinizi aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. Aksi takdirde sizler için aşk hayatınızda krizler kaçınılmaz olabilir. İlişkinizde evliliğinizde monotonluktan sıkıldıysanız farklı arayışlar içine girmek eşinizi suçlamak yerine neden bu duruma geldiğinizi ve kendi yaptıklarınızı sorgulamalısınız ki iş işten geçmeden doğru kararlar almayı başarabilin. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar da bu hafta aceleci olmamalı bir ilişkiye başlamak için kalbinizin sizi yönlendirmesini beklemelisiniz.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta iş ve finansal konularda ektikleriniz filizlenmeye siz kazanmaya başlıyorsunuz. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, burcunuzda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Bu transit altında inançlarınız yaşama bakış açınız farklı bir hale gelip güçlenecek. İş hayatınızda farklı değişimler yaşayabilir bambaşka bir alana yönelerek sektör değişikliğine gidebilirsiniz. Seçiminizi ne şekilde yaparsanız yapın, kendi kişisel hedeflerinizi izlediğiniz sürece başarılı olacaksınız. İster kendi işinizi kurmak ister başka bir alanda yeniden başlamak sizi büyütecektir. Yeni sektörünüzde bilinilirliğiniz de kazancınız da artacaktır. Geçmişi tam anlamı ile arkanızda bırakıp yeni olana odaklandığınız sürece her şey sizi daha kazançlı ve huzurlu bir noktaya taşıyacaktır. Bu hafta özel yaşamınızda maceraperest yaklaşımlar da olmamalısınız. Aksi halde zarar göreceğiniz bir ilişki sizler için zorlu bir imtihan olabilir dikkatli olmalısınız. Evli ve ilişkisi devam eden Kovalar tutkularınızı kontrol altında tutmanız faydanıza olacaktır. Bekar Kovalar sizler ise bu hafta iş ya da eğitim hayatınızda tartışarak tanışacağınız biri aşkınız olabilir.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Bu hafta kanatlanmış gibi huzurlu ve özgür hissedeceğiniz enerjiler karşı karşıyasınız. 10 Ekim Salı günü şans bereket ve yaşamı zenginleştiren Jüpiter, burcunuzda ki seyrine başlıyor ve 9 Kasım 2018 tarihine kadar seyrine devam ediyor. Bu transit altında, Bu haftadan başlayarak, yeni şeyler denemekten kaçınmamalı kendinize olan güven duygunuzu yükseltmeye çalışmalısınız. İş ve eğitim hayatınızda girişimci davranmalı risklerden uzak durup fikirlerinizi geliştirerek var olanı daha iyi hale getirmek için çabalamalısınız. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız kendinizi geliştirmek zorunda olduğunuzu kabullenmeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Doğum haritalarınızda Dokuzuncu evin geniş enerjisine dokunun ve birlikte çalışmak istediğiniz insanlara ulaşmak için iletişim gücünüzü sonuna kadar kullanın. Mevcut işinizden memnun değilseniz, daha bağımsız çalışmak istiyorsanız, daha "girişimci" olun ve size bu özgürlüğü verebilecek her türlü şartı oluşturmaya çalışın. Siz kendi işinizin sahibiyseniz hangi alanlara girmek istiyorsunuz? Önümüzdeki birkaç ay içinde yapabileceklerinizi bir teklif hazırlayarak sunmalı ve kapıların size açılması için var gücünüz ile çalışmalısınız. Kendi yeteneklerinizi gelişmiş eğitimlerle daha iyi hale getirmeyi başardığınız takdir de her şey sizler için daha iyi noktalara gelecektir. Bu hafta huzursuz ve sürekli tartışmalar ile geçen ilişki içinde olan Balık burcu mensupları özlem duyduğunuz huzuru heyecanı başka birinde hissedebilir var olan ilişkiniz ile ilgili görmezden geldiklerinizi daha net bir şekilde fark ederek ayrılık kararı alabilirsiniz. Evli ve ilişkisini sorunsuz şekilde devam ettirenler ise birlikte yapacağınız sportif aktiviteler ile hem daha sağlıklı bir yaşam platformu oluşturabilir hem de sevdiğiniz insanla daha iyi bir bağ kurup daha fazla şey paylaşmayı başarabilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık