Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 Ağustos 2021 9 Numeroloji Günü

25 AĞUSTOS 2021 9 NUMEROLOJİ GÜNÜ NİYET DUA ve DÜŞÜNCELERİNİZE DİKKAT EDİN! 

9 sayısı, on tabanlı sayma sistemimizdeki tek basamaklı sayıların sonuncusudur ve döngünün sonunu temsil eder . Eski matematik filozofları buna “bitirme direği”, antik Yunanlılar ise “Ufuk” adını verdiler. Bu aşılmazdır ve keşfedilebilecek ve insan deneyimimizin içinde ifade edilebilecek olanın en üst sınırını temsil eder .

Numerologlar, 9 sayısının son derece bilge ve ruhsal bir enerjiye sahip olduğunu anlarlar .  Kendinden önce gelen diğer tüm sayıları içerir (1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 + 9 = 45 ve 4 + 5 = 9). Yani sembolik olarak, dokuz rakamı tüm dünyevi deneyimlerin kabıdır.

Numeroloji, sayı 9 tümünü içeren şekilde kabul edilmektedir dersler ve zorluklar onu yapma 8'e kadar sayıların 1 akıllıca ve olgun sıklıkla onunla duygusu getiren ... Güven ve Emniyet .

Numeroloji çizelgelerinde bu sayıya sahip insanlar -  Yaşam Yolu Numarası ,  Kader (İfade) Numarası  veya  Ruh Uyarısı Numarası  olarak, neredeyse burada, bu Dünya düzleminde birçok hayat yaşamışlar gibi, genellikle “dünya bilgesi” görünürler. Ve bununla birlikte, şefkatli ve derinden, koşulsuz sevgi dolular. Çoğu zaman kollektifin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının çok üstüne koyduğu için, çoğu kişi bu numaraya “İnsani” diyor .

Yani bu güç gününde, baktığınız her yerde 9'un etkisini görmeyi bekleyin. 9 sayısının titreşimi hepimizin nasıl çalıştığının arkasındaki bilinçaltı motivasyon olarak hareket ederek, dünyayı enerji düzeyinde etkiler.

Bununla birlikte, enerji yalnızca onu kucaklamayı seçerseniz çalışır. Ve 9'un enerjisinin bizi tam olarak nasıl etkileyeceği, kendi kişisel sayılarımıza göre biraz değişecektir. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık