Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak Burcunda Yeni Ay

Başak Burcunda Yeni Ay, 6 Eylül 2021'de zirve yapıyor.

Yeni Aylar her zaman yeni bir ay döngüsünün başlangıcını temsil eder. Enerjinin içe doğru çekildiği bir dönemdir. Bu içe dönük enerji akışını içimize çekilmek, yansıtmak ve aynı zamanda hayatımıza çekmek istediklerimizi düşünmek için kullanabiliriz.

Eylül Yeni Ayının altında, kendimizi her yerde biraz hissedebiliriz, ancak bu içe dönük enerji akışını kullanmayı başarabilirsek bu yeni ay döngüsünün açılışında kendimizi daha topraklanmış ve arınmış hissedebiliriz.

Bir dakikanızı ayırın ve gözlerinizi kapatın ve varlığınıza taze ay enerjisinin aktığını hayal edin. Başınızdan ayak parmaklarınıza kadar seyahat ettiğini görün. Nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi hissedebilmeniz için içe doğru yolculuğa çıkmanız için size rehberlik eden bu taze ay akımını hissedin.
Bir Yeni Ay'ın altında, gökyüzü karanlıktır ve bu iki şeyi sembolize eder. Karanlık ve belirsizlik döneminde neyin geleceğini bilmemeyi ve iyi olmayı sembolize eder. Bu karanlık aynı zamanda içeriye girme ve kendimizi parlak dış dünyanın uyaranlarından uzaklaştırma ihtiyacını da sembolize eder. HOŞGELDİN YİN YANG!

Ancak karanlık gece gökyüzü, aynı zamanda potansiyelin bir simgesidir. Bu boş bir tuval, ilhamınız tarafından doldurulmayı bekleyen açık bir sayfa. Gece karanlık olduğunda ve gökyüzü aysız olduğunda, gelecek döngü için niyet tohumlarımızı yaratma ve ekme gücüne sahibiz.

Başak burcundaki Yeni Ay da topraklı ve dünyaya bağlı kalmak bu Eylül Yeni Ayında amacımız olacak.

Bu Yeni Ay ile enerji her yerde hissedilir. Kendimizi macera ararken, yeni şeyler denemek isterken ve hayatımızda üretken değişiklikler yaratırken bulabiliriz. İşleri farklı bir şekilde yapmanın veya belki de her zaman denemek istediğimiz bir şeyi denemenin zamanının geldiğini hissedebiliriz.

Bu Yeni Ay'ı çevreleyen bir macera duygusu var, ama aynı zamanda  ruhumuzda daha derin bir enerji de var, bizi içimizdeki çocukla bağlantı kurmaya ve nesiller arası ya da atalarımızın yaraları hakkında düşünmeye yönlendiriyor. ŞİFA bu yönde gelecek pek çoğumuza. 

 Başak Yeni Ayı altında, çocukluğumuzdan topladığımız ve artık bize hizmet etmeyen alışkanlıkları, inançları veya tutumları keşfetmemize dönüştürmemize rehberlik eden bir enerji var.

Atalarımızdan ya da nesillerden kalma yaraları iyileştirmemiz için bize rehberlik eden bir enerji var. Bunlar bu hayata ait olmayan ama hem dünya ailemizden hem de ruh ailemizden miras kalan yaralardır. Bu yaralar, üzerinde yaşamayı seçtiğimiz topraklarla da bağlantılı olabilir.

Bu enerji derindir ve işi kolay değildir ancak bu Yeni Ay'ın enerjisi altında oldukça aktif olan asteroit Nessus tarafından tetiklendiğini de vurgulamak isterim. 

Nessus'un dahil olmasıyla, bizim yapmadığımız, ancak sona erdirme gücüne sahip olduğumuz kuşak döngülerini kırmaya çağrılıyoruz daha iyi huzurlu ve mutlu olabilmemiz için. 

Bu enerji altında, çocukluğumuzdan kalma yaralara bakmamız ve mevcut realitemizde nasıl tezahür ettiklerinin farkına varmamız da ön plana çıkıyor. 

Şimdi kendimize soralım ortaya çıkma şeklini beğendik mi yoksa zinciri kırıp yeni bir şeyler denemenin zamanı geldi mi?
Çocukluk kalıplarını ve atalardan kalma yaraları tanımlamak çok derin bir farkındalık gerektirir. Ancak bu işi yapmak için çağrıldığınızı hissediyorsanız, bu Yeni Ay'ın biraz kolaylık sağladığını ve iyileşme sürecinin çok daha doğal olacağını ve bu duyguyu en derin şekilde hissettireceğini deneyimleyeceğiz. 

Bir süredir hayatınızın bu alanları üzerinde çalışıyorsanız, bu Yeni Ay'ı sizin için güçlü bir şifa enerjisi barındırmakta. 

Yeni Aylar bir şeyleri çağırma zamanı olduğundan, bu enerjiyi günlük tutmak, meditasyon yapmak ve kalıtsal bloklarımız için daha derine dalmak için kullanabiliriz, bu da onların hayatımızdaki varlığının farkına varmamızı sağlar.

Bazen sadece bu şeylerin farkına varmak, iyileşmeye nazik bir açılış olabilir. Tüm cevaplara sahip olmamız pek olası değil, ancak farkına vararak, iyileştirme değişiklikleri yapmaya şimdiden başlayabiliriz.

Her zaman olduğu gibi, bu süreci kolaylaştırmak ve size rehberlik etmek için takip etmeniz gereken bir Başak Yeni Ay Çalışması olacak bizi takip etmeye devam edin!

Genel olarak, Başak Yeni Ayı eski yaraları tetikleyebilecek karışık enerji dalgaları gönderir, ancak aynı zamanda yeni şeyler denememiz için bize ilham verir. Bu iki tezahür, spektrumun zıt uçlarında gibi görünüyor, bu nedenle bu Yeni Ay enerjisi yüksek enerjiler ile geçmiş travmalar arasında duygusal gel gitleri netleştirecek. 

Bir tahterevalli üzerinde olduğumuzu veya bir o yana bir bu yana sallandığımızı hissedebiliriz. Duygusal olarak dağılmış ve hatta bunalmış hissedebiliriz.

Ama bu Yeni Ay'ı tutan Başak enerjisinin topraklama kuvvetini hatırlayın. Başak, bu bağlamda  bütünlük ve tamamlanma ile ilgili olan bakire burcudur.

Her zaman bir bütün olduğumuzu bilmeyi temsil eder. Bizler bir insan kabuğunda tezahür eden tüm Evreniz. Biz tamamlandık ve içimizde yaşayan bu güçlü Kaynak enerjisi rezervuarına uyum sağlamak ve onunla bağlantı kurmak için kendi dışımızda hiçbir şeye ihtiyacımız yok.

Başak enerjisi bize Kaynak olduğumuzu, Evren olduğumuzu, hepsiyle Bir olduğumuzu ve bunu fark edebildiğimizde, onunla birlikte gelen güce uyum sağlayabileceğimizi ve bağlantı kurabileceğimizi öğretir.
Kişisel gücümüzü bulabilir ve hiçbir fırtınanın içinden geçemeyeceğimiz kadar vahşi olmadığını biliriz.

Öyleyse ayaklarınızı Dünya'ya  doğru sağlam basma zamanı. Bu güçlü Yeni Ay enerjisinin İçinizdeki ve etrafınızdaki Kaynak enerjisine bağlı hissetmenize izin verin. Bu bağlantının doğuştan gelen gücünüzü tetiklemesine izin verin. Bütün olduğunuzu bilin.

Ve sonra bu yerden Başak Yeni Ay'ın dalgalarına binin. Bunları yaşamınıza taze enerji getirmek için kullanın, aynı zamanda artık yaşamınızda aktif olması gerekmeyen kuşak döngülerini kırmak için de kullanın.

Bu büyük bir girişim, ancak bu Yeni Ay enerjisi, ya küçük bir adım ya da dev bir adım atmanıza izin vererek rehberiniz olacak. Hiçbir çaba boşa gitmeyecektir. Her türlü çaba, sizden önce gelenler ve siz bu dünyevi dünyadan ayrıldıktan sonra devam edecek olan insanlar tarafından kutlanacaktır. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık