Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 Aralık 2022: Yılın Son Süper Yeni Ayı Gerçekleşiyor

2022'nin son Yeni Ayı 23 Aralık'ta Oğlak burcunda Süper Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay ile etrafınızda ki enerjilerin çoğu, 2023'e girerken ne bekleyebileceğimize dair Evrenden çok önemli ipuçlarını getirmekte.

Bu Yeni Ay zamanında, Ay Dünya'ya çok daha yakın olacak ve onu bir Süper Ay yapacak.

Oğlak Yeni Ayı ayrıca, yeni başlangıçları ve yeni bir bölümün başlangıcını gösteren oldukça yüklü ve karmik bir derece olan burcun bir derecesine düşer. Bunun geçen ayki Yeni Ay için bir tema olduğunu ve takip eden üç Yeni Ay için de devam edeceğini aklınızdan çıkartmayın.

Bu aynı zamanda 2022'nin ikinci Oğlak Yeni Ayı. İlkini 2 Ocak'ta , tam yıl başlarken yaşadık. Görünüşe göre Oğlak yıla girerken rehberimizdi ve çıkarken de rehberimiz olacak.

(Deniz Keçisi, denizlerin derinliklerine kadar yüzebilen ve en yüksek dağlara tırmanabilen, ona başka hiçbir hayvanın rekabet edemeyeceği eşsiz bir bakış açısı ve bilgelik kazandıran efsanevi bir yaratıktır. Ancak Deniz Keçisi de dezavantajlı durumda. Kuyruğu olmasına rağmen yüzgeçleri yoktur. İki ön ayağı olmasına rağmen arka ayakları eksiktir. Tüm bunlar, Deniz Keçisi için durumu daha da zorlaştırabilir, ancak öğrenme ve biraz ısrarla, hayatın sunduğu tüm hediyeleri kucaklayabilir. Deniz Keçisi bize her birimizin benzersiz ve özel varlıklar olduğumuzu hatırlatır. Hepimizin yetenekleri var; hepimizin becerileri var ve onlardan yararlanmayı öğrendiğimizde, sundukları ödülleri deneyimleyebiliriz.)

Oğlak Yeni Ayı altında devreye girip gücünüzü nasıl talep edebilirsiniz? Algılanan kusurlarınıza ve eksikliklerinize rağmen nasıl ayağa kalkabilir ve kalbinize ve ruhunuza hitap eden her şeyin peşinden gitme hakkınız ile nasıl bağlantı kurabilirsiniz?

Oğlak Yeni Ayı altında, yaralı şifacı olarak bilinen asteroid Chiron aktiftir ve doğrudan aynı gün konuşlanır. Chiron , Temmuz ayından beri geriliyor, ancak sonunda bu döngüden çıkmak için bu Yeni Ay gününü seçti.

Chiron, Deniz Keçisi gibi kendisine verileni almayı ve onu bir güç ve kuvvete dönüştürmeyi öğrendiği için yaralı şifacı olarak bilinir.

Chiron doğumda terk edildi, bu da acıya, travmaya ve derin yaralara yol açtı. Ancak yıllar geçtikçe Chiron, yaralarını ve travmalarını güçlü şifa portalları olarak kullanmayı öğrendi.

Yaralarını sararak bilge bir öğretmen, şifacı ve mistik oldu. Yaralarını kucaklayarak, kendi amacını ve hayattaki amacını buldu.

Birçoğumuz amacımıza ulaşmak isteriz, ancak amacımız genellikle büyük bir plan değildir. Amacımız daha sessiz. Daha içsel. Amacımız bulduğumuz bir şey değil, olduğumuz bir şeydir. Amacımız içimizde yaşar, dışımızda değil.

Elbette bazen amacımızı bulmak için dışsal bir yolculuğa çıkmamız gerekir, ama aslında yaptığımız tek şey kendimizi bulmaktır ve amacımızı ortaya çıkaran da budur.

Amacınız içinizde yaşar ve bu Oğlak Yeni Ayı altında etkinleştirilebilir. Bu enerjiler altında gerçekte kim olduğunuzla bağlantı kurmak için bir niyet belirleyin, çünkü içinizdeki alevi orada bulacaksınız. Ruhunuzun buraya yapmak için geldiği şeyle bağlantı kuracağınız yer burasıdır.
Ruhumuzun buraya yapmaya geldiği şeyin bir adı veya resmi unvanı olması gerekmez. Ayrıca tek bir amacımız da yok. Hayatımızın farklı zamanlarında harekete geçen birçok amacımız olabilir.

Bu Oğlak Yeni Ayı altında, sizinle en alakalı hissettiren amaçla ve şu anda hayatınızın neresinde olduğunuzla bağlantı kurun. Bu amaçla çalışıp çalışamayacağınıza bakın ve içerdiği bilgeliği çıkarın.

Yaralı şifacı olarak Chiron'un enerjisi de yolumuza bazı iyileştirici titreşimler getiriyor. İyileştirmek istediğiniz bir şey varsa, bu Yeni Ay'ın altında bir niyet belirleyin, çünkü Chiron yolu aydınlatacaktır.

Ayrıca şifa için bir kristali şarj edebilir ve vücudunuzun ihtiyacı olan bir yerine bırakabilirsiniz. Doğuştan gelen iyileştirici güçlerinizle çalışmak bu Yeni Ay altında güçlenecek, bu nedenle kendi bedeninizin iyileştirici gücünü keşfetmekten ve beslemekten çekinmeyin.

Bu Yeni Ay'dan hemen önce Jüpiter , 2023'ün büyük bir bölümünde kalacağı Koç burcuna giriyor . Jüpiter'in bulunduğu burç, önümüzdeki yılın enerjilerini renklendirebilir ve şekillendirebilir.

Koç burcundaki Jüpiter, 2023'ün bir bağımsızlık, yenilik ve yeni başlangıçlar yılı olduğunu ve tüm bu enerjinin Yeni Ay'ın altında toplandığını gösteriyor.

Şu anda ekilen duygu tohumları ne olursa olsun, muhtemelen 2023'ün sunabileceklerinin bir kazınması olacaktır. Bu zamanlarda sizi harekete geçiren ince düşüncelere, duygulara ve temalara dikkat edin, çünkü bunlar muhtemelen yeni yılın getireceği dersler ve hediyeler olacaktır.

2022'yi bitirirken, bizi yavaşlamamız, geri çekilmemiz ve rahatlamak için zaman ayırmamız konusunda uyaran çok fazla enerjimiz var.

Bu Yeni Ay'dan kısa bir süre sonra Merkür, Ekim ayının sonundan beri geri hareket halinde olan Mars'a katılarak geri hareket edecek.

Geri giden bu gezegenlerin her ikisi de bize zaman ayırmamız, geçmişi tekrar ziyaret etmemiz ve geçmişimizin bize gösterdiği bilgeliği düşünmemiz için işaret veriyor.

Bu Yeni Ay'ın altında, geçmiş olaylar veya duygular ortaya çıkabilir ve eğer öyleyse, onların anılarından çıkarılacak bazı bilgelikler olduğunu bilin. Bu yaklaşımı sizin için ne olursa olsun alıp alamayacağınıza bakın.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık