Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 Aralık Yeni Ayı Burçlara Etkileri ve Yapılacak Çalışmalar

YENİ AY RİTÜELİ

KOÇ

23 Aralıkta Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi düşüncelerinizi netleştirecek ve sizler ağırlıklarınızdan sizi yoran enerjilerden uzaklaşabileceksiniz. Özellikle Yeni Ay günü meditasyon yapabilir ev yada iş yerinizi Ay ve Jüpiter’le ilişkili olan Adaçayı yaprakları ile tütsüleyerek Yeni Ay enerjisinin olumlu yansımasını yaşam alanlarınıza doldurabilirsiniz. Bu ritüeli yaparken 130 Kez Ya Hafız Esmasını okuyabilirsiniz...

BOĞA

Yeni Ay enerjisi ile ruhsal ve bedensel olarak güçlendirecek yenileyecek sizleri… Bugün kendinize zaman ayırın tamamı ile size özel bir zaman hayattan beklentilerinizi bembeyaz bir kağıda yazın ve denize bırakın tüm inancınız ve içtenliğinizle kendiniz sevdikleriniz ve insanlık için ruhunuzu zihninizi dinlendirin. Dua edin ruhunuzu okşayacak bir müzik dinleyin ama kesinlikle kendinizle baş başa olun. Bu ritüeli yaparken 210 Kez Ya Rafiu esmasını okuyabilirsiniz..

İKİZLER

Yeni Ay günü biraz toz misk alıp az miktarda suyla karıştırarak cennet bahçesini andıran o özel kokunun tüm evinizi ruhunuzu sarmasını sağlayabilir. Yaşam alanınızda ve kendinizde oluşan tüm negatif enerjilerden uzaklaşabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için gereken gücü toplayabilirsiniz. Ne duruyorsunuz öyleyse hayat enerjisini doğru kullanmak için harekete geçin mücadele edin ve dileklerinizi gerçekleştirmek için mücadele edin… Ritüelinizi yaparken YA HAK esmasını 108 okuyabilirsiniz

YENGEÇ

23 Aralıkta Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile iç dünyanıza yönelin bilinçaltınızda yatan sürekli rahatsızlık duyduğunuz kendinize itiraf etmekte zorlandığınız her şeyi tüm çıplaklığı ile ele alın… Kendi gerçeklerinizle yüzleştiğiniz an hayatınızda yeni bir sayfa açar karanlıktan aydınlığa yürüyebilirsiniz. Dua edin meditasyon yapın 5 Kez derin derin nefes alın yavaş yavaş verin bu esnada beyaz bir mumu alın ve Ayı görecek bir yerde yakın uzun süre muma odaklanın ve 137 kez Ya VASİU esmasını okuyarak dileklerde bulunun…

ASLAN

23 Aralıkta Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi kendinize olan güveninizi arttıracak. Bu enerjiyi daha güçlü bir hale getirebilmek için bir adet beyaz mum alın ve Ay’ı görecek bir yerde yakın muma odaklanarak beyazın gücünü saflığını ruhunuzun derinliklerinde hissedin ve yanan mumla birlikte tüm olumsuz düşüncelerinizden uzaklaştığınızı hissedin dua edin ve ruhunuzu besleyin. Ritüel esnasında Ya Muzillu esmasını 75 kez okuyabilirsiniz.

BAŞAK

Yeni Ay Yeni başlangıçlarla ilişkilidir. Tohumları ekme zamanıdır. Sizlerde Yeni Ay günü ibadet dua ve meditasyon yapabilir Adaçayı yaprakları yakarak tüm negatif enerjiyi temizlemekle kendinize ödül verebilirsiniz. Ruhsal geçişleriniz dengelenir daha sağlıklı düşünerek hareket edebilirsiniz. Ritüel esnasında YA ALLAH YA ŞEHİYDU Esmalarını bir arada 329 kez okuyabilirsiniz.

TERAZİ

Yeni Ay günü kendinize zaman ayırın ruh ve beden sağlığınızı daha iyi hale getirecek aktivitelerle ilgilenin. Dua meditasyon niyet istek ve yeni kararlar için en uygun zamanlardır Yeni Ay günleri. Aşk sevgi bereket tohumları ekin ve inançla büyütün yetiştirin…. Buğday tohumları alın ve Beyaz bir saksıya niyetlerinizle birlikte ekin.. Ritüel esnasında Ya Muhyi esmasını 78 kez okuyabilirsiniz. Göreceksiniz ki ilerleyen günlerle birlikte kazanan siz olacaksınız…

AKREP

Yeni Ay da tüm ağırlıklarınızı geçmişle hesaplaşmayı isyanlarınızı ardınızda bırakın nefes teknikleri ile bedeninizi dua ve meditasyon ile ruhunuzu güçlendirin. Biri Beyaz biri Mavi birer mum yakın hayattan beklentilerinizi arzu ve isteklerinizi sınırlama olmadan bir kağıda yazın az bir adaçayı ile tütsü yakın ve dileklerinizi yazdığınız beyaz kağıdı denize bırakın. Bu hayat sizin ve bir kere geldiniz! Ritüel esnasında 125 kez YA SAMED esmasını okuyabilirsiniz.

YAY

Yeni Ay enerjisi maddi manevi güçlendiriyor sizleri. Kendiniz bir kumbara alın ve demir paralarla bolluk bereket istikrar ve başarıya niyet ederek kumbaranıza doldurun. Yeni Ay tohumlama zamanıdır. Sizde bolluğa berekete ilk tohumu atın bu zamanda. Ritüel esnasında 312 kez Ya Rakiybu esmasını okuyabilirsiniz.

OĞLAK

23 Aralıkta burcunuzda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile kendinize ruhunuzun derinliklerine karanlık ve aydınlık yönlerinize yönelin ve değerlendirmelerde bulunun. Ayı görecek bir konuma oturun mavi bir mum yakın ve Ay’ın enerjisinin ruhunuzu iyileştirmesine izin verin… Her insanın ruhunda yaşayan bir iyi bir kötü tarafı vardır. Ruhumuzda benliğimizde Bir Meleğimiz Bir de Şeytanımız! Öncelikle vermeniz gereken karar Meleğinizi mi güçlendirecek Şeytanınıza teslim olup başta sizi sonra sevdiklerinizi yıkıp geçmesine izin mi vereceksiniz tercihte seçimde sizin! Ritüel esnasında 129 kez Ya Latif esmasını okuyabilirsiniz.

KOVA

Yeni Ay enerjisini güçlendirmek için çiçek toprağı alın evinizin güneyine mavi ya da yeşil bir saksıda çiçek tohumları ekin. Bu tohumlar hayatınızın zenginlikleri olsun…Yeni bir işe başlayabilir yaptığınızı işte ön plana çıkarak maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ritüel esnasında 201 kez Ya Melikel Mülk esmasını okuyabilirsiniz.

BALIK

23 Aralıkta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisinin olumlu yansımasını birebir yaşamınıza çekmek için Ay’ı gören bir yerde beyaz bir mum yakın ve sadece odaklanın beyazın gücünü hissedin karanlıkları nasıl da aydınlattığını dağıttığını fark edin ve yaşamınızda sizi yoran üzen enerjinizi düşüren karanlıkları belirsizlikleri inançlarınızla ışık olup dağıtın…Ritüel esnasında 110 kez Ya Aliyyu esmasını okuyabilirsiniz.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık