Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2015 Ağustos Ayı Burç Yorumlarım

Ağustos ayı aşk hayatımıza evliliklerde çelişkili sorunlu bir ay olacak gibi görünmekte. Aşkın ve güzelliğin temsilcisi Venüs geri harekette ve yıldızların öğretmeni sert mizaçlı Satürn ile kare açı oluşturacak bu enerji işbirlikleri arkadaşlıklar ve ikili ilişkilerde gerginliklere tartışma ve tahammülsüzlüklere neden olabilir. 15 Ağustosa kadar olabildiğince sabırlı davranmakta fayda var. Büyük iyilik olarak adlandırdığımız bolluk ve bereketin temsilcisi JÜPİTER 11 Ağustos ile birlikte 1 yıl boyunca kalacağı Başak burcunda ki seyrine başlıyor ve Başak burcunun ilk 10 gününde doğanları mükafatlandıracak enerjilerle sarıp sarmalıyor. Başak burçları için yeniden yapılanmaların olacağı talihli doğru seçimlerle şekillenecek 1 yıllık özel bir periyod. Fakat karşıt burcunuz Balık'ta bulunan Mistik gezegen Neptün aşırı hayalperest yaklaşımlar da bulunmamaları için de uyarıcı. Adalet din ve eğitimle ilgili konularda değerlerinize sahip çıkmalı bu alanlarda sorunlarla karşılaşabileceğinizin bilinci ile hareket etmelisiniz, Sevgili Başak’lar. Ağustos ayı son derece dinamik tutkulu ve heyecan verici gelişmelerle dolu bir ay. Ayaklarımızın üzerinde sağlam durmamız yüksek bilincimizi doğru kullanabildiğimiz takdirde keyifli bir ay karşılıyor bizleri.

KOÇ: Zorlu geçen bir kaç ayın ardından hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir ay karşılıyor sizleri. Yıldızların öğretmeni Satürn ay boyunca sizlere engeller çıkarsada söz inançlarınız cesaretiniz ve olgunlaşmanız sayesinde büyüme fırsatlarını da beraberinde getirecek. Yüksek öğrenim eğitsel konular gündeminizde yer alabilir yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönebilir bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Satürn Yay geçişi sizlere meslek hayatınızda yeni fırsatları getirebilir. Yeni bir alana yönelebilir koçluk yayıncılık gibi konularda mesleki yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz.. Kırgınlıkları olumsuzlukları arkanızda bırakıyor ve istikrarlı ilişkilerinizle güçleniyorsunuz.

Koç Sağlık: Genel anlamda Ağustos ayı boyunca sağlığınız için oldukça pozitif etkiler hakim. Ruh ve beden sağlığınızı güçlendirmek için yoga meditasyon gibi kişisel gelişimle ilgili konulara yönelebilir başarılı sonuçlarla kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz.

Koç  Aşk: Ayın ilk 10 günü yarım bir aşk hikayesi yılın ilk aylarında karşınıza çıkabilir ve bir anda evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise aşırı şüphe kıskançlık ve inat duygunuzu kontrol altına almalı ve ilişkinizi güçlendirme çabası içinde olmalısınız. Ay’ın 2nci yarısında ise sorunlu bir evlilik ya da uzun süredir devam eden yorucu bir ilişki içindeyseniz farklı arayışlara yönelebilir geri dönüşü mümkün olmayan hatalar yapabilirsiniz.

Koç  Kariyer: Son 3 ayın yorucu enerjilerini arkanızda bıraktığınız başarılı çıkışlar elde edeceğiniz yenilikler ve kazançların ayı  olacak sizler için. Meslek hayatınızda değişimler farklı görevler ve daha önce yapmadığınız bir alana yönelebilir istikrarlı bir sürecin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Finansal olarak kazancınızda sürekliliğin olması ayın 2nci yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi bu ay içinde alabilirsiniz.

BOĞA: Haksızlığın sonlandığı emeğin sabrın inancın mükafatını aldığınız güçlü olduğunuzu hissettiğiniz ve hissettirdiğiniz güçlü enerjilerle dolu bir ay karşılıyor sizleri. Yaşadığınız huzursuzluklar acılar yerini kalıcı güven ve mutluluk ve aşka bırakacak. Acılara neden olanlar içinde son derece sancılı bir dönem başlayacak. Finansal konularda ise meslek hayatınızda iş birlikleri ortaklıklar yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda devrim niteliğini taşıyacak güçte. Gücünüzün farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrara doğru yürüyün. göre, Ay boyunca iş hayatınızda temponuz artacak iş birliklerine açık olun girişimci davranın ve hiç bir şeyin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin.

Boğa  Sağlık: Tüm yaşam alanlarınızı evinizi iş yerinizi  yatağınızı huzurlu hissedeceğiniz şekilde düzenlemeli size ağırlık veren yoran her şeyi yenilemeli ruhunuzu bedeninizi sevmeli kendinize değer vermelisiniz.

Boğa Aşk: Ay ın ilk 15 günü eş ya da sevgiliniz sabır sınırlarınızı zorlayabilir her yönetici gezegeniz VENÜS ün geri hareketi bunlara sebep olabilir. Sizlere tavsiyem sakin kalın siz zorlukların insanısınız zorluklar sizi güçlü kılar. Ufak rüzgarların aşkınızı sarsmasına izin vermeyin 22 Ağustos itibari ile  Aşk hayatınızda yüzünüzün yüreğinizin güleceği bir süreç karşılıyor sizleri. Aşktan yana her şey olumlu ilerleyecek sizler için. Bekar Boğa’lar ay sonuna doğru sizi aşkla sevip yüceltecek o özel insanla bir araya gelebilir aşk dolu bir beraberliğe ilk adımı atabilirsiniz.

Boğa  Kariyer: Kariyer hayatınızın en güçlü ve etkili ayı  başlıyor sizler için. Kendinize olan güveniniz sizleri başarıya taşıyor. Yaptığınız işte itibarınız her geçen gün daha da artacak. Var olan işinizi büyüterek aynı anda birden fazla işi bir arada ilerletebilirsiniz. Yeni fikir ve oluşumların içinde yer almadan iki kez düşünün ve her türlü ayrıntıyı hesapladıktan sonra değerlendirmeye alın. Mali konularda hatırı sayılır birikimler elde edebilirsiniz. Bu ay dikkat etmeniz gereken konu harcamalarınız ve anlık kararlarla yatırımlar gerçekleştirmemeniz olmalı.

İKİZLER: Enerjisi yüksek ve farkındalık kazanacağınız bir ay karşılıyor sizleri.  Stresli ilişkiler ve iş hayatınızda yaşadıklarınız  ikili ilişkilerinizde yaşayacağınız yüzleşmeler ve bunun getirdiği farkındalık  ile iş ve özel yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirebilir hayatınıza yeni bir düzen verebilirsiniz. Sancılı yorucu ilişkiler ve maddi zorluklardan sonra yenilenip dibe vuruştan sonra yükselişe geçeceğiniz özel bir ay AĞUSTOS. Aşk hayatınızda ise özellikle Evli İkizler aileye katılan yeni bir bebekle mutluluğunuzu perçinleyebilirsiniz. Sorunları karşılıklı olarak çözüme kavuşturabilir bitmek üzere olan ilişkinizi AŞK ın gücü ile iyileştirebilirsiniz.

İkizler  Sağlık: Uzun süredir uğraştığınız kronik bir sağlık sorununuz varsa bu ay tedavinizden şifa bulabilirsiniz. Yeter ki siz sağlığınız önemseyerek tedavinizi aksatmadan devam ettirin.

İkizler Aşk: Ay ın ilk 15 günü aşk hayatınız oldukça karışık olabilir. Sizlere tavsiyem acele kararlar vermemeli duygularınızın net olduğundan emin olmalı kızgınlıkla kararlar almamalısınız. Ayın 2nci yarısından itibaren kararlarınız netleşecek ve kalbiniz sizi doğru insana yöneltecek.

İkizler Kariyer: Uzun bir zorlu dönemden sonra Ay’ın ilk 10 günü iş arıyorsanız bulabilir kendinizi işinizi kurabilirsiniz Çalışan İkizler ise ay sonuna doğru terfi ya da zam alabilirsiniz. Kendi işinin sahibi İkizler yatırım fırsatlarını kısa sürede değerlendirmelisiniz ev araba gibi gayrimenkuller kardeşlerle yapılacak ortak yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

YENGEÇ: Hayatınızın her yönünde istikrar huzur bulduğu olumlu etkilerle dolu bir ay karşılıyor sizleri. Kuruntu kaygı ve karamsarlıktan uzak durun. Hayatınıza güzellik katmak için yenilenmek için bunu yapmalısınız. Aşk hayatınızda istikrarlı ve şanslı bir ay sizler için fakat iletişime önem vermeniz koşulu ile yeter ki küçük meseleleri büyük sorunlar haline getirmeyin ve kimsenin de ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmasına izin vermeyin. 

Yengeç Sağlık: Ay’ın ilk haftası kulak ve diş ağrıları gibi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bunun dışında ciddi bir sağlık sorununuz olmaması için olumsuz enerjileri düşünceleri zihninizden uzaklaştırmayı başarmalısınız.

Yengeç Kariyer: Bu ay  finansal konularda bilinçli işbirlikleri ve doğru kararlar alarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Ay’ın ilk 10 günü birikim yapmalısınız. 22 Ağustostan itibaren fırsatlarla karşılaşabilir bir gayrimenkul edinebilir mali gelirlerinizde ortak işlerle karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

ASLAN: Gökyüzü 11 Ağustosa kadar aile bireyleri ile ilgili sorunlar yaşayabilir fikir ayrılıkları yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinin sağlık sorunları psikolojileri ile ilgili problemleri kısa süreli sıkıntılara neden olabilir. Sanatsal yeteneklerinizi ortaya koyacağınız gerçekçi yaklaşımlarınızla maddi manevi aklınızla yaşamınızı kontrol edebileceğiniz özel bir aydasınız yapabileceklerinizi belirleyin ve yeteneklerinizin hakkını vermekte tereddüt etmeyin.

AslanSağlık: Ayın 15 ne kadar kalp ve omurilikle ilgili sağlık sorunlarınızla ilgili ihmalkar davranmamalısınız. Zihinsel sorunlar merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları söz konusu olabilir dikkatli olun.

Aslan  Aşk: Geri harekette ki Venüs Aşk hayatınızda gerginliklere neden olabilir. Özellikle evli Aslanlar eşinizle küçük tartışmaları büyütmemeli karşı tarafın hatalarını irdelerken kendi yaptıklarınızı da görmezden gelmemelisiniz ilişkinizi çıkmaza sokacak  sonrasında pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmamalısınız.  Ay sonuna doğru bekar ve ilişkisi kopuk kopuk devam eden Aslanlar ilişkinize bir şans daha vermenin mutluluğu yaşayabilirsiniz.

Aslan Kariyer: İş hayatınızda finansal konularda iyi etkilerle dolu bir aydasınız. Kazanç itibar ve yükselme sizleri istediğiniz noktaya taşıyacak enerjiler söz konusu. Ay boyunca işinizle ilgili her konuda denetimci davrandığınız takdirde gelir ve giderlerinizde ki artış istikrarlı bir şekilde ilerleyecektir.

BAŞAK: Hayatınızda sürekli tekrar eden başarısızlıklardan yenilgilerden mutsuzluklardan uzaklaştığınız yeni başlangıçlar olumlu enerjilerle yapılanacağınız harika bir süreç karşılıyor sizleri. 11 Ağustos ile burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve 1 yıl boyunca seyrine devam edecek büyük iyilik JÜPİTER ayağa kaldıracak sizleri artan farkındalığınız parlak zekanız ve kendinize olan güveninizle arınacak yenileneceksiniz. Ay ın ilk 10 günü aile bireyleriniz arkadaşlarınız eş ya da sevgilinizle ilişkilerinizde 3ncü şahıslardan dolayı gerginlikler yaşanabilir sizlere önerim anlamadan dinlemeden peşin hükümlü yaklaşımlar içinde olmamanız. Sizlerin yaklaşımı ilişkilerinizin gidişatını belirleyecek sakinlik ve uyum olası krizleri en aza indirecektir. Ya kaygılarınız ve haklı çıkma arzunuzla ön yargılı yaklaşacak ilişkilerinizi zedeleyecek ya da sakinlikle her zorluğu aşacaksınız.

Başak Sağlık: Gökyüzü ayın ilk 10 günü mide bağırsak ve cildinizle ilgili sağlık sorunları yaşayabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri.  

Başak Aşk: 11 Ağustos ile birlikte Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar Aşk gönül kapınızı çalacak siz yeter ki cesaretli davranarak ilişkinizi sahiplenin.

Başak Kariyer: Ay boyunca parlak zekanızı ortaya koymalı iş hayatınızda yaşanan değişimi akıllıca değerlendirmelisiniz. Kendi işinizin sahibiyseniz alacağınız cazip bir ortaklık teklifi ile işinizi büyütebilirsiniz. Finansal konularda da iyileşmeler söz konusu. Biriken borçlarınızı kapatacak kazancınızı değerine değer katacak bir gayrimenkule yatırım yapabilirsiniz.

TERAZİ: Gökyüzü ayın ilk haftası iş ve özel yaşamınızla ilgili  karışıklıklara krizlere yanlış anlaşılmalar yüzünden zorluklara karşı dikkatli sabırlı ve sakin olmanız için uyarıyor sizleri. Ailenizin ortak gayrimenkul ya da ticari ilişkileri varsa kendi aranızda buna bağlı sorunlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Sizlere tavsiyem hayatın akışına ayak uydurun ve zor olan durumları daha da zora sokacak inatçı tavırlardan sakının. Uzun bir süreçtir ardınızda kalan başarı emeğin mükafatını almaya başladığınız güçlü bir değişim sürecinin olduğu bir aydasınız. Ruhsal maddi manevi şükredeceğiniz deneyimlere hazır olun! Bu sürecin içinde size düşen en önemli görev belki de yaşanmışlıkları sözlerinize yansıtmak olacaktır.

Terazi  Sağlık: Ay ın 22 28 si arası böbreklerinizle ilgili sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmanız da fayda var.

Terazi Aşk:Yönetici gezegeniniz Venüsün geri hareketi sizleri şüpheci bir ruh haline büründürebilir dikkatli olun.Sizi seven değer veren o özel insana güvenmeyi öğrendiğiniz takdirde evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler için  14 Ağustos itibari ile her şey yoluna girecek. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise 29 Ağustos ile birlikte aşk hayatınızda yaşanacak olumlu etkilerle sevip sevileceğiniz hayatınızı birleştireceğiniz gerçek aşkın içinde bulabilirsiniz kendinizi. Mutlu olmak istiyorsanız arkadaşlarınızın ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmalarına izin vermemelisiniz.

Terazi  Kariyer: Ay boyunca iş değiştirmek ve yeni bir işe yönelmek için acele kararlar vermemeli var olan şartları korumak ve geliştirmek için kararlar almalısınız. 20 Ağustostan itibaren ortaklaşa işlerden gelecek kazançlar söz konusu sizler için.

 AKREP: Hayatınızı her yönü ile  yeniden yapılandırabileceğiniz enerjisi güçlü temposu yüksek bir ay karşılıyor sizleri., Maddi manevi duygusal hemen her konuda sınandığınız zorlu sınavı başarı ile geçip hayalleri temennileri gerçekleştirebileceğiniz kendinizi tepkilerinizi kontrol altında tutabilmenin güzelliklerini yaşayacağınız özel bir dönem. Maddi konularda olumlu gelişmeler alacakların tahsili yeni bir iş imkanı özel yaşamda pişmanlık duyup özlem çektiğiniz konularla yaşanacak gelişmelerle ilişkileriniz güçleniyor ve  siz kazanmaya başlıyorsunuz maddi manevi.

Akrep  Sağlık: Ayın 16 ve 21 i arası sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmalısınız özellikle geçmişte geçirdiğiniz bir rahatsızlık varsa iki kere dikkat edin. Bu süreçte erken teşhis sizi zorlayacak sağlık sorunlarının önüne geçecektir.

Akrep Aşk: Bekar ve ilişkisi devam eden Akrep’ler hiç kimsenin ilişkinizi bozacak huzurunuzu kaçıracak davranışlarda olmasına izin vermemeli korumacı tavrınızı net bir şekilde ortaya koymalısınız. 19 Ağustos ile birlikte Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise yine bu süreçte kalbinizin sahibini bulabilir siniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayanlar Akrepler de aile büyüklerinin de karışacağı tatsız gelişmelerle kendi istek ve kararlılığınızla ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Akrep  Kariyer: Ay boyunca işinizle ilgili seyahatler yoğun olabilir bu durum sizin için yorucu olsa da maddi olarak kazanca dönüşecek. Emekleriniz takdir toplarken kariyer hayatınızda da başarılarınızla adınızdan söz ettireceksiniz. Ayın 18 ve 28 i arasında finansal konular alacak vereceklerden uzak durmalı duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz aksi halde zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

YAY: Gökyüzü köklü değişimleri yaşayabileceğiniz bir ayda olduğunuza dikkat çekmekte sizlere. Ayrılıklar kazançlar belirsizliklerden  unuttuğunuz ruhunuzu bedeninizi zihninizi yenilemeniz için sizleri harekete geçirecek enerjiler söz konusu. Sizi yoran kıran  hayal kırıklığına uğratıp pişmanlıklar yaşatan her şeyi dünde bırakıp yaşama yepyeni bir sayfa açabilirsiniz..

Yay  Sağlık: Sağlığınızla ilgili özellikle kadın Yay’lar jinekolojik rahatsızlıklar konusunda dikkatli olmalısınız. ile bulaşıcı hastalıklara karşı bünyenizi koruyarak hareket etmeli ve ihmalkar davranışlar içinde olmamalısınız. 17 18 19 Ağustos tarihlerinde ise hızdan ve aceleci davranışlardan uzak durmanız olası problemlerin önüne geçecektir.  

Yay Aşk: Ay ın ilk 15 güne özel hayatınızla ilgili tereddütler kaygılar doğru kararlar vermenizin önüne geçecektir ve yanlış beraberlikler hayal kırıklıklarını da beraberinde getirecektir sizlere. 23 Ağustos tan itibaren ise, Aşk hayatınız olumlu yönde etkilenmeye başlıyor ve kırılan kanayan kalbiniz aşkın iyileştirici gücü ile iyileşiyor. Bu süreçte ani bir kararla evlilik kararı olabilir sıkıntılı ilişkilerinizi aşkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yay  Kariyer:  Ay boyunca işinizle ilgili konularda zarara uğrayabileceğinizin bilinci ile hareket etmeli. Arkadaşlarınızla para alışverişlerinizi dengelemelisiniz.  12 Ağustos tan itibaren her şey sizin için çok daha kolay ilerleyecek terfi alabilir kendi işinizi kurabilir finansal konularda karlı ortaklıklarla başarıya ulaşabilirsiniz.

OĞLAK: Enerjisi yüksek karanlıktan aydınlığa yürüdüğünüz dostu düşmanı ayırt edeceğiniz bir aydasınız. Kendinizde akrabalarınızda kabul etmekte zorlandığınız hatalar ve  hatalarınızla yüzleşecek hayat rotanızı yenileyip farkındalıkla ilerlemeye başlayacak ve size zarar veren kişileri hayatınızdan ya tamamen çıkaracak ya da sizin belirlediğiniz ölçü ve mesafede sınırlandıracaksınız. Enerji vampirleri gidiyor hayatınızdan şimdi size düşen onları sevgi ile uğurlayıp sizi hak edenlerle yola devam etmek olmalı. Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda sizi seven emek veren kişilerle maddi manevi zenginlikler fırsatı sunarken sizlere sapla samanı birbirinden ayırt etmelisiniz.

Oğlak Sağlık: Uzun süredir kronik hastalıklarla uğraştıysanız bu sıkıntılı dönem sona eriyor ve güçleniyorsunuz.

Oğlak  Aşk: Ayın ilk 10 günü sabırlı sevgi dolu yaklaşımlar içinde olduğunuz takdirde Özellikle, Evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Oğlaklar son 4 yıldır ilişkinizi hırpalayan her türlü konu çözüme kavuşturacak eşinizin sabrına hayran kalacak aşkı emekle aşkı sevgiyle daima dinamik kılacaksınız.

 Oğlak Kariyer: Kariyer hayatınız da  bu ay son derece olumlu etkiler söz konusu. Ay sonuna doğru kendi evinizi ya da iş yerinizi alabilirsiniz.

KOVA:  Ay sizler için şans ve şansızlığı beraberinde getirmekte. İş ve özel yaşamınızda BEN diyerek ön plana çıkma isteğinde olursanız  zararlar hiç tahmin  etmediğiniz şekilde olabilir. Tam tersi fikir alışverişleri ve karşıtlıkları zenginlik olarak görebilirseniz kaçan fırsatlar geri gelebilir tamamlanmayan işlerinizi dostlardan gelecek destekle tamamlayabilirsiniz.. Hırs öfkeye öfke ile yaklaşımlar içinde olmamaya özen göstermeli kırıcı davranışlar içinde olmamalısınız. Bunu başardığınız anda hayat sahnesinde bir bölümü kapatıp yeni ve temiz bir perdeyi aralayabilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Seçim sizin ya kendiniz olacaksınız hatanızla sevabınızla yada başkalarının yönlendirmeleri ile hareket etmenin maddi manevi duygusal zorluklarında  sıkışıp kalacaksınız. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar 18 Ağustosa kadar ilişkinizle ilgili gerginlikleri yaratan başlatan taraf olmamaya çalışın ve bırakın su aka aka yolunu bulsun.

Kova Sağlık: Ay ın ilk haftası kendinizi yorgun bitkin huzursuz hissedebilirsiniz. Bu durum üzerinizde oluşan baskılarla ilişkilidir sizlere tavsiyem  uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

Kova  Aşk: 19 Ağustosa kadar ilişkilerinizde duygusal konularda zorluklar yaşayabilir aşkta yanılgılar yaşayabilirsiniz. Dikkatli adımlar atmalı duygularınızdan emin olmadığınız biri ile ilişkiye başlamak için acele etmemelisiniz.

Kova Kariyer: Ay sonuna doğru meslek hayatınızda geçmişle ilgili konular gün yüzüne çıkabilir maddi ve hukuksal sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı detaylara önem vermelisiniz. Kazançlarınızla ilgili ise yatırım planlarınızı uygulamaya geçmen için acele etmemelisiniz.

 BALIK: Anlayış ve empati kurabilmenin getirdiği güzellikleri deneyimleyeceğiniz bir ay karşılıyor sizleri. İş ve finansal konularda a uzun vadeli planlarınızı başarı ile uygulamaya geçebileceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Akılcı yaklaşımlar içinde olun ve eleştirileri yapıcı yönde değerlendirerek hedeflerinize ulaşmak için çaba gösterin.

 Ay ın ilk 15 günü arkadaşlıklar ve akrabalarınızla ilişkilerinizde ani kararlar vermemeli özellikle bilmediğiniz konulara işlere yönelmek için dikkatli davranmalısınız. Özel yaşamınızda da haklı olmak mı? Mutlu olmak mı? Ne istediğinizi belirleyin ve ilişkinizi bu doğrultuda şekillendirin. Sizlere önerim aşk emek vermeden acı çekmeden anlam ve zenginlik kazanmaz bunu unutmayın ve  sağ duyulu davranmak saplantılı düşüncelerden uzaklaşın.

Balık  Sağlık: Ay ın ilk günlerinden itibaren diyet başta olmak üzere sağlığınızla ilgili her türlü girişim olumlu sonuç verecek bünyeniz güçlenecektir.. 

Balık  Aşk: Gökyüzü 23 Ağustostan itibaren aşk hayatınızda  heyecanlı zamanları müjdeliyor sizlere. Ay sonuna doğru devam eden ilişkinizi  evliliğe taşıma kararı alabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık