Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 Kasım 2021 Ay Tutulması İle Karmanızı Şifalandırın

19 Kasım 2021 , Boğa burcunda Parçalı Dolunay Ay Tutulması getiriyor . Bu Tutulma, bilincimizin evriminde bir sıçrama yapmamızı sağlayan dönüştürücü enerji dalgaları getiriyor.

Tutulmalar, kader olayları getirme ve bizi olmamız gereken yere koyma eğilimindedir. Eğer bu Boğa Tutulması enerjisine teslim olursak, kendimizi, olduğumuz sevgiye erişmemizi engelleyen hayatımızdan bir şeyi serbest bırakırken bulabiliriz.

Bu Tutulma altında gönül meseleleri de karışabilir ve bizim için bir ilişki ön plana çıkabilir.

Tutulma enerjilerinin sihirlerini işlemesine izin verin ve ne olursa olsun, ruhunuzun büyümesine yardımcı olmak için orada olduğunu bilin.

Bu güçlü enerjilerle çalışmak için size rehberlik edecek çalışma

BU ÇALIŞMAYI 14-24 Kasım 2021 arasında ki tarihlerde 1 kez yapabilirsiniz.

Tercih edilen aura temizliği için Lavanta TÜTSÜSÜ
Beyaz 1 adet Mum
5 Adet Tarçın Çubuğu
1 Adet Gül Kuvars Kristali
1 Adet Ayna
1 Bardak Süt
1 Bardak Su
Boğa Ay Tutulması Dolunay Okuması
Talimatlar:

1.) Auranızı evinizi temizlemek için lavanta tütsünüzü yakın ardından beyaz mumunuzu çalışmayı yapmak için seçtiğiniz odanızın Güney yönünde beyaz mumunuzu üzerine görsel de sizler ile paylaştığım sembolü çizerek yakın.

“Kendimi tepeden tırnağa her hücremle arındırıyor temizliyorum. Kendim olabilmek için kendimi bulabilmek için arınmaya şifalanmaya niyet ediyorum. Geçmişimin mücadelelerimi Atalarımdan bana aktarılan enerjilerin tamamını temizliyorum,ve kalbimi açıyorum. Kalbim şimdi açık ve  ilahi plan ile uyumluyum.

“Tüm ruhumu bedenimi tüm yaşamsal alanlarımı ışık ve sevgi dolu enerjiyle temizliyorum. Bu alana sadece pozitif enerji hakim ruhsal düşüncesel fiziksel tüm boyutlarda. Bu alanı ışık ve sevgi dolu enerjiyle temizliyorum. Burada var olmak benim için güvenli, Tüm bedenim ruhum yaşamsal alanlarım ve Evim temizlendi ve yenilendim.

Dedikten sonra 5 adet tarçın çubuğunuzu yakın tarçın kokusu bulunduğunuz yeri sarsın.


2.) Fiziksel bedeninizdeki gerginlikleri  ruhsal gel gitlerinizi kabullenin dikkatinizi nefesinize yönlendirin. İçinizden dörde kadar sayarak ağır ağır nefes alın; birden dörde kadar sayarak nefesinizi tutun; nihayet birden dörde kadar sayarak nefesinizi verin. Tekrar nefes alarak başlayın. Nefesinizi tutarken boğazınızı tıkamayın. Nefes içeride göğüs kaslarıyla tutulmalıdır; göğsünüze hafif sertlikte vurulduğunda nefesiniz dışarı kaçacak şekilde. Bütün bu nefes alıp verme burundan yapılmalı, ağız gevşekçe kapalı olmalı, dil gevşekken dil ucu damağın ön dişlerin arkasındaki kısma değmelidir.

Nefes alırken zihniniz çeşitli düşünceleri takip etmek isteyecektir. Ona izin vermeyin. Nefesinizin ritmine odaklanın ve ciğerlerinize giren ve ciğerlerinizden çıkan havayı hissedin. Zihniniz tekrar başka şeylere yönelmeye başladığında, onu tekrar nazikçe nefesinize odaklayın. Zihniniz sizden tekrar tekrar kaçacaktır. Dikkatinizi tekrar nefesinize verin. Uygulama ile bir süre sonra zihninizi durgun tutabildiğinizi göreceksiniz; bu anlarda üzerinize tuhaf bir sükunetin geldiğini ve aynı zamanda dikkatli bir netliğin oluştuğunu göreceksiniz. Bu hal, ulaşmaya çalıştığınız haldir. Bilincine vardığınız anda bu halin elinizden kaçmasına üzülmeyin. Tekrar alıştırmaya dönün. Bir süre sonra aynı hal tekrar yaşanacaktır.

Uygulamanın  bu dörtlü nefes çalışmasını en az beş dakika boyunca yapınız. Bu çalışmayı bir sonraki yeni aya kadar her gün asgari on dakika yapmalısınız. Yirmi dakikadan daha fazla çalışma, muhtemelen bu aşamada fazla gelecektir.

Dahası, bu özel alıştırma, gerçek meditasyondan önce zihni temizlemek ve daha sonra da sıradan bilinç durumuna dönmek için kullanılır. Bu teknikte ustalaşmak için harcanan zaman, boşa harcanmayacaktır.
3.) Kristalinizi sol elinize alın.

4.) KRİSTALİNİZİ PROGRAMLAMAYA BAŞLAYIN
1 Bardak Su ve Sütünüzü yarı yarıya bütünleştirip kristalinizi içine yerleştirin.

Kristalinizi ¾ Süt ¼ Su da 10 dakika bekletin. Daha sonra kristalinizi sol elinize alın sadece kristaline odaklanın ve yüksek sesle şu sözleri söyleyin;

Nefes aldigim ilk andan bugüne kadar ruhumda bedenimde cevremde işimde ilişkilerimde aşkımda sağlığımda yaşamımın tümünde etkili olmuş ruhsal saldırı ve negatif enerjilerin tümünden arınıyor yenileniyor KRİSTALİN ADINI SÖYLEYİN

Senin kozmik Enerjilerinden faydalanmaya niyet ediyor doğum haritamdaki tüm gezegenlerin zayıf enerjilerini yükseltiyor  dengeliyor olumlu enerjiler olarak yaşamıma sevgi ile aktarman için Yüzyıllardır yeryüzünden ve gökyüzünden  aldığın tüm kozmik şifa yüklü güçlü koruyucu enerjilerini faaliyete geçiriyorum.

5.) İlişkileriniz söz konusu olduğunda dönüştürmek bırakmak istediğiniz bir davranış/kalıp düşünün. Yüksek sesle söyleyin -
Daha yakın ilişkiler kurmanızı engelleyen, bırakmak istediğiniz bir alışkanlığı düşünün. Yüksek sesle söyleyin.
Tüm gücünüze adım atmanızı engelleyen, özgürleşmek bırakmak istediğiniz bir inancı düşünün. Yüksek sesle söyleyin.

6.) Serbest bırakma işini bitirdikten sonra, kristalinizi elinize alın ve mumunuzun etrafına güzelce yerleştirin ve mum tamamen yanana kadar orada tutun.

Mumunuzun karşısına  aynayı yerleştirin aşağıda ki sembollleri  eliniz ile hayali olarak çizin.

Üçgen: Zihni, bedeni ve ruhu temsil eder.
Daire: bütünlüğü veya tamamlamayı temsil eder
Kalp: aşkı temsil eder
Düz çizgiler 3 adet : eril enerji
Kıvrımlı çizgiler: kadınsı enerji
7.) Bitirdikten sonra ellerinizi kalp merkezinizin üzerine koyun. Gözlerinizi kapatın ve burada 10 derin nefes alın ve verin.

8.) Sakin bir kalple Boğa Ay Tutulmasının pozitif enerjilerini yaşamlarınıza çekmek için

Ya HAYY esmasını (180 KEZ)  Ya MÜBDİ esmasını (224 KEZ) okuyun.

ARDINDAN AŞAĞIDAKİ MANTRAYI 34 KEZ yazıldığı gibi arınmaya korunmaya niyet ederek okuyabilirsiniz.

Om Hlim Baglamukhi Devyai, Sarva Dushtanam Vacham Mukha Padam Stambhaya Jiwham Kilaya-Kilaya Buddhim Vinashaya Hlim Om Namah.

9.)  “Merkezimde kalmama ve sakinliğimde kalmama yardım etmeleri için en yüksek manevi güçleri rabbimin rızasını ve  meleklerimi çağırıyorum. Bu çalışma sırasında belirlediğim niyetler en yüksek iyiliğim için tezahür etsin. Sana şükürler olsun yarabbi ol deyince olduran Allahım dilek ve niyetlerimi kabul et.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık