Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 Kasım 2021 Ay Tutulması Hepimizin Hayatını Güncelliyor

Koç 
12 Kasım'da Neptün ile karşı karşıya geldiğinden Hayallerinizde kaybolun; sizi harika yerlere götürecekler. 16 Kasım civarında, başkalarının büyük vizyonunuzu görmesi veya desteklemesi zor olabilir. Mars'ın Uranüs'e karşı çıkmasıyla ilerlemek için radikal özgüveninizi kullanın. Bunu kendi başınıza gerçekleştirebilirsiniz.

19 Kasım'da Boğa burcundaki dolunay tutulması oyunun kurallarını değiştirir ve varlığından haberdar olmadığınız kaynaklara erişebilirsiniz. Güneş 21 Kasım'da Yay burcuna geçiyor ve bu size ilerlemek için zevk verecek. Aynı gün, Venüs, içinizdeki ateşi aydınlatan ekstra uzun bir altmışlık açı için cetveliniz Mars ile aynı hizaya gelir. Merkür, 24 Kasım'da Yay'dan geçiyor ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, büyük miktarda bilgiyi saklama kapasiteniz olacak. Ticaretinizde yeni bir numara öğrenmenin zamanı gelmiş olabilir.

28 Kasım'da Mars, Neptün'e güzel bir açıyla kavuşuyor. Kariyer hedeflerinizdeki tutuşunuzu gevşetin ve bu anı geri adım atmak için kullanın. Dizginleri bıraktığınızda yolunuza çıkanlara şaşırabilirsiniz. Ertesi gün Merkür, Güneş ile bir araya gelir ve ikisi de Satürn'ün güç açısını oluşturur. Bu hizalamanın altında hayallerinizin akıl hocasını bulabilirsiniz. Zaten yerleşikseniz, bu role adım atan siz olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, ihsan edecek çok miktarda bilginiz ve öğrenecek daha çok şeyiniz var.

Boğa 
12 Kasım'da arkadaşlarınızla bir araya gelin. Güneş, Neptün ile aynı hizada ve her ikisi de haritanızın sosyal sektörlerinde. Yaptığınız bir konuşma zihninizi açacaktır. Merkür Uranüs'e karşı olduğu için ertesi gün bunu iyi düşüneceksiniz.

Mars 16 Kasım'da Uranüs ile karşı karşıya geldiği için bazı kişiler arası çatışmalar olabilir. Güneş de Jüpiter ile aynı hizada olduğundan, isteklerinizi başkalarının merceğinden görmemeye çalışın. Bunun yerine, tüm etkileşimleri yapıcı hale getirmeyi hedefleyin. 18 Kasım'da Venüs Uranüs ile üçgen açı yaptığında yumuşayacaksınız. Ertesi gün burcunuzda dolunay ay tutulması olacak. Bu sizin için büyük bir kişisel değişime işaret ediyor. İster görünüşünüzü değiştirin, ister kendinize davranış şeklinizi değiştirin, kendi teninizde kendinizi daha çok evinizde hissetmeye başlayacaksınız.

20 Kasım'da Merkür Jüpiter ile hizalandığında ve birileri sizi aşırı derecede kıskandığında bir nefret uyarısı var. Ertesi gün Güneş Yay burcuna geçtiğinde kim olduğunu hissedebileceksiniz. Önümüzdeki ay birçok sırrı ortaya çıkarmayı bekleyin.

22 Kasım haftasında önemli bir ilişki zamanınızın çoğunu alabilir. Venüs ve Mars, ayın sonuna kadar aynı hizadalar ve bu gerçekten canlandırıcı olacak. Pek çok benzer değeri paylaştığınızı fark edebilirsiniz. 24 Kasım'da Merkür Yay burcuna geçtiğinde duygularınızı tutamayacaksınız. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca daha yumuşak tarafınızı gösterin. Neptün 28 Kasım'da Mars ile güçlerini birleştirdiğinde ay sona eriyor ve sizi şifalandırıyor. Merkür ve Güneş de buluşur ve kendilerini Satürn'e destekleyici bir açıda bulurlar. Ekibinizde büyük vizyonunuzu gören birinin olması güzel.

İkizler  15 Kasım'da Güneş, Jüpiter ile uygun olmayan bir açıya düşecek. Bu kişisel bir inanca meydan okuyabilir. Ertesi gün Mars Uranüs'e karşı çıkarken, tüm bu zor işlerden bir nefes almak en iyisidir. 18 Kasım'da Merkür, Neptün ile üçgen açı yapacak ve bir kez daha ilerlemek için ilham bulacaksınız.

19 Kasım'da Boğa burcundaki dolunay  ay tutulması altında bir zihniyet değişikliğine gidilebilir. Derin bir ölüm ve yeniden doğuş sürecinin başlangıcıdır ve eski cildinizi dökmek canlandırıcı hissedecektir. 21 Kasım'da Güneş Yay burcuna geçtiğinde, önümüzdeki birkaç hafta için odağınızı temel ilişkilere kaydırmanın zamanı geldi. Ayın geri kalanında Venüs, Mars ile aynı hizada olacak ve sonunda yeni edindiğiniz bilgileri kolaylıkla eyleme geçirebileceksiniz.

Merkür, 24 Kasım'da Yay'a giriyor ve bu zamanlarda  arkadaşlarınızdan ve sevdiklerinizden gelen çağrıların yağmasını bekleyin. Onlarla konuşmak için zaman ayırın. Mars 28 Kasım'da Neptün ile bağlantı kuruyor ve muhtemelen listenizden bir hedefi işaretleyeceksiniz. Merkür, Güneş ile kavuşum yapar ve her ikisi de Satürn'e hoş bir açı oluşturur. Bu, ister iş ister romantik olsun, bir ortaklığa daha ciddi bir güzellik getirir, işler istediğiniz yöne gidecektir.  

Yengeç 
12 Kasım'da Güneş'in Neptün'e bağlanmasıyla bu, dinlendirici aktiviteler için iyi bir hafta sonu. Bunu dünyadan küçük bir geri çekilme olarak düşünün.

Güneş, 15 Kasım'da Jüpiter'le sarsıcı bir açı oluştururken, yarardan çok zarara neden olan bilinçaltı bir inancı açığa çıkarıyor. Ertesi gün Mars Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde, bir kayanın altına saklanmak isteyebilirsiniz. Ancak, kendinizi ortaya koymanın faydaları olacaktır. 19 Kasım'da Boğa burcundaki dolunay ve ay tutulması sosyal hayatınıza şok dalgaları gönderecek. Bağlantı kurabileceğiniz yeni ve heyecan verici insanlar var. Önümüzdeki altı ay sizlere büyük kazanımlar getirebilir. 

Güneş 21 Kasım'da Yay burcuna geçiyor ve önümüzdeki birkaç hafta için yoğun bir program bekleyebilirsiniz. Venüs ve Mars, ayın geri kalanı için ekstra güzel bir görünüm oluşturuyor, bu nedenle romantizm veya yaratıcı ortaklıklar için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun. 24 Kasım'da Merkür'ün Yay burcuna geçmesiyle her şeyi dengeleyebilirsiniz. Mars 28 Kasım'da Neptün ile üçgen açı yapacak ve bu oldukça aydınlatıcı bir gün olacak. 30 Kasım'da Merkür ve Güneş bir araya gelir ve Satürn'e faydalı bir açı oluşturur ve bazı dış mali yardımlar alabilir veya bir bağ daha derin bir seviyeye ulaşabilir. Ay yüksek bir notla sona eriyor.

Aslan
 Güneş, 12 Kasım'da Neptün ile bağlantı kuruyor ve bu, kendinizi kolaylıkla ifade edebileceğiniz için derin bir konuşma yapmak için iyi bir zaman.

Güneş'in bir sonraki temas noktası 15 Kasım'da Jüpiter'le kare açı yapacak ve muhtemelen birileri karamsar duygularını size yansıtacak. Ertesi gün Mars Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde sizde aynısını yapmamaya çalışın. Kocaman bir kalbiniz var ve sevdiğiniz insanın sizin bu yanınızı görmesine izin verin.

19 Kasım Boğa burcundaki dolunay ve ayt tutulması altında kariyeriniz için anıtsal bir şey olacak. İster terfi edin, ister yeni bir işe başlayın ya da beklenmedik bir şekilde izin alın, hepsi iyi haber. Negatif her şey siliniyor böylece hayalinizin peşinden koşabilirsiniz. 21 Kasım'da Güneş Yay burcuna geçiyor. Bu aynı zamanda Venüs ve Mars'ın ayın geri kalanı boyunca süren bir hizaya girdiği gündür. Özel hayatınızın son derece keyifli olmasını bekleyin.

24 Kasım'da Merkür'ün Yay burcuna geçişi ile biraz eğlenmenin ve kendinizi şımartmanın tam zamanı. Mars 28 Kasım'da Neptün ile üçgen açı yapıyor ve kalbinize daha derinden dokunan samimi bir an sunuyor. Doğal olarak yaydığınız neşe ve tutku, size yaklaşan herkes için bir ışık olacak. Özellikle yöneticiniz (Güneş) ve Merkür güçlerini birleştirip 30 Kasım'da Satürn ile olumlu bir açı oluşturduğunda ilişkilerinizi güçlendirmeye yardımcı olur.

Başak 
 12 Kasım'da Neptün ile üçgen açı yaptığında yakın bir arkadaşınız veya sevgilinizle vakit geçirin, yoğun bir haftadan sonra gevşemenize yardımcı olacaktır. Bu, sosyalleşmek için harika bir hafta sonu, Merkür'ün Uranüs'e karşılaşacağı için ilginç bir dönüş alabilir.

 15 Kasım civarında, Güneş Jüpiter'le karşı karşıya geldiğinde, işteki bir sorun orantısız hale gelebilir. Ertesi gün Mars Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde, konuşmaktan korkmayın. Tüm bu üçüncü ev enerjisiyle, iletişim becerileriniz yerinde ve nasıl arabuluculuk yapacağınızı tam olarak bileceksiniz.  

19 Kasım'da Boğa burcundaki dolunay  ve ay tutulması inançlarınızı önemli ölçüde değiştirecek. Eskileri serbest bırakmanın ve yenilerini kurmanın zamanı geldi. Güneş 21 Kasım'da Yay burcuna giriyor ve odağınızı ev ve aileye kaydırıyor. Venüs ve Mars, ayın sonuna kadar mükemmel bir uyum oluşturduğundan, bu hafta neşeli ve canlı bir enerjiye sahip. Gittiğiniz her yerde iyi hisler sizi takip eder.

24 Kasım'da Merkür, Güneş'i Yay'a kadar takip edecek ve önümüzdeki birkaç hafta içinde yakın arkadaşlarınız ve ailenizle yeniden bağlantı kuracaksınız. Şükran günü, özellikle bir süredir birlikte olmadıysanız, bu yıl ekstra keyifli olmalı. Güneş ve Merkür 28 Kasım'da buluşuyor ve bu bir ev geliştirme projesine ilham verebilir. Mars üçgeni Neptün ile, bir ortak/arkadaş olsun, başka birinin yardımını almak isteyeceksiniz. Satürn, ayı bitirmek için Merkür-Güneş kavuşumuyla yıldız hizalaması oluşturduğundan, muhtemelen sonuçlardan memnun kalacaksınız.  

Terazi 
Güneş 12 Kasım'da Neptün ile aynı hizaya geldiğinde, sağlığınıza veya günlük yaşamınıza fayda sağladığı sürece biraz harcama yapmak sorun  teşkil etmeyecektir sizler için. 

15 Kasım'da Güneş Jüpiter'le kare açı yaptığında, kötü duygular azalarcak ve  özgüveniniz yükselecek. Ertesi gün Mars, Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde, bu duygunun geçmişten gelen bastırılmış duygulardan kaynaklandığını anlayacaksınız. Onları serbest bırakmak için elinizden geleni yapın. Venüs 18 Kasım'da Uranüs ile aynı hizaya geldiğinde çok daha iyi bir ruh halinde olacaksınız.

19 Kasım'da Boğa burcundaki dolunay ve ay tutulması, derin ve kişisel bir dönüm noktasına işaret ediyor. Onlardan kalıcı olarak kurtulmak için birkaç şeytanla yüzleşmeniz gerekebilir. Güneş 21 Kasım'da Yay burcuna geçiyor ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, dışarıda olmak için güçlü bir ihtiyaç hissedeceksiniz. Venüs ayrıca ayın geri kalanında sürecek olan Mars ile uygun bir hizalama yaratır. Bu, kendinizi yeni bir ışıkta göreceğiniz için kişisel gücünüzü geri alacağınız zamandır.

24 Kasım'da Merkür Yay burcuna geçiyor, bu yüzden kendinizi cesurca ifade etmeye hazır olun.  28 Kasım'da Mars, Neptün'e uygun açıdayken, işinizde heyecan verici yeni bir projeyle karşılaşabilirsiniz. Merkür ve Güneş de buluştuğunda, hemen atlayacaksınız. Her ikisi de 30 Kasım'da Satürn'e altmışlık açı yapacak. Çalışmanın eğlenceli olamayacağını kim söylüyor?

Akrep
Güneş 12 Kasım'da Neptün ile aynı hizaya geldiğinde,  heyecan duymadığınız planları iptal ettiğiniz için kendinizi suçlu hissetmeyin. Merkür ertesi gün Uranüs'e karşı çıkarken, mutluluğunuzu takip edin.

15 Kasım'da Güneş Jüpiter ile çarpıştığında duygularınız daha da kırılgan olabilir. Kimseyi, özellikle de değer verdiğiniz kişileri havaya uçurmamaya çalışın. Ertesi gün Mars Uranüs ile karşı karşıya geldiğinden, ortaklık içinde çözülmesi gereken bir sorun olabilir ve işler beklenmedik bir dönüş alabilir. Boğa burcundaki dolunay ve ay tutulması, ilişki bölgenizde gerçekleşiyor. Ufukta büyük değişiklikler var ve hepsi kaderinize yol açıyor. 21 Kasım'da Güneş Yay burcuna geçtiğinde sezonunuz sona eriyor. Bu tam bir güven artırıcıdır ve yanıyormuş gibi hissedeceksiniz (iyi bir şekilde). Ayın geri kalanında Venüs'ün muhteşem bir Mars görünümünde olmasıyla, çekicilik sizin süper gücünüzdür.

24 Kasım'da Merkür Yay burcuna geçiyor ve dikkatinizi bu evin daha pratik konularına, mali durumunuza çeviriyor. Şu anda, büyük bir satın alma işlemi yapmaya hazırlanıyor veya daha fazla nakit getirmek için ek bir koşuşturma başlatıyor olabilirsiniz. Venüs-Mars sekstiliyle sorunsuz bir şekilde geçmeli. Mars 28 Kasım'da Neptün ile üçgen açı yapacak, bu yüzden ay bitmeden dışarı çıkın ve biraz eğlenin. Merkür ve Güneş buluşacak ve kendilerini Satürn'e uygun bir açıda bulacaklar. Bu ayı kendin gibi hissederek bitireceksin! Cesur ve kendinizden emin olarak, dünyayla mücadele etmeye hazır olacaksınız.

Yay 
 Güneş, 12 Kasım'da Neptün ile üçgen açı yapacak ve duygusal benliğinizi sağlam zemine geri getirecek. Ancak, 15 Kasım'da Güneş, yöneticiniz Jüpiter'e meydan okuyor ve en iyisi duygularınızı serbest bırakmak. Ama yine de, onları şişelemekten kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Önümüzdeki birkaç gün boyunca Mars'ın Uranüs'ün karşısında olması imkansız gibi görünebilir, bu yüzden kendinize çok fazla baskı yapmayın.  

19 Kasım'da Boğa burcunda bir dolunay ve ay  tutulması günlük rutininizi tamamen değiştirecek. Girişimcilik için işinizden ayrılmaya karar verebilir veya sağlık sorunları nedeniyle yaşam tarzınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Günlük hayatınızı büyük ölçüde değiştireceksiniz. Güneş 21 Kasım'da burcunuza giriyor ve bu zaman zarfında tekrar kendiniz gibi hissedeceksiniz. Ayın geri kalanında Venüs ve Mars altmışlık açıda durur, bu nedenle kişisel bakım yakın zamanda durmayacaktır. Bu biraz “kendini tedavi et” enerjisidir.
Merkür 24 Kasım'da burcunuza giriyor, bu yüzden her zamankinden daha fazla ifade sahibi olacaksınız. Aşırıya kaçmamaya çalışın ve özellikle ertesi gün ilişkilerinizde başkalarının da söz almasına izin verin. 28 Kasım'da Mars, Neptün ile uyumlu bir açı oluşturuyor. Bu, arkadaşlarla bir araya gelmenin en iyi zamanı. Merkür ve Güneş buluşup Satürn'e olumlu bir açı oluştururken, herkes sizin huzurunda olmaktan keyif alacak. 

Oğlak 

Güneş, 12 Kasım'da Neptün ile aynı hizaya geliyor ve bu hafta sonu sosyal medyanızı  güçlendirmek için harika bir zaman. En iyi adımınızı atın ve profillerinizi "yeniden markalayın". Güneş, 15 Kasım'da Jüpiter ile aynı hizaya geliyor ve paranıza dikkat etmezseniz dolandırıcılığa veya hırsızlığa eğilimli olabilirsiniz. Mars, ertesi gün Uranüs'e karşı çıkıyor ve sizi yeni deneyimlere açıyor. Yeni bir şey denemek her zaman sinir bozucudur, ancak büyük olasılıkla beğeneceksiniz.

19 Kasım'da Boğa burcundaki dolunay ve ay tutulması romantizm alanınızı vuracak. Bu süre zarfında, bir kaçamak ciddileşebilir veya boşa çıkabilir. Radarınızda kimse yoksa, bu değişebilir ve çift Oğlaklar, kurulan ilişkilerde romantizmi canlandırıyor olabilir. Güneş 21 Kasım'da Yay burcuna geçiyor ve beraberinde bazı soğuk hisler getiriyor.

24 Kasım'da Merkür, Güneş'i Yay burcuna kadar takip eder ve bu, halkın gözü önünde olma zamanınız olsa da, aynı zamanda bağlantıyı kesme zamanıdır. Kendinize biraz zaman ayırdığınızdan emin olun. 28 Kasım'da Mars, Neptün ile aynı hizaya geliyor ve işteki bir proje üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz. Merkür ve Güneş de bu günde buluşuyor, bu nedenle önümüzdeki birkaç günü kesinlikle rahatlamak için kullanmak isteyeceksiniz. Bunu yapmak, kendinizi tazelenmiş ve Ay'ı kapatmak için Güneş-Merkür kavuşumunun alıcı ucundaki Satürn ile birlikte plakaya çıkmaya hazır hissetmenizi sağlar. İşi tam da istediğiniz gibi halletmek için herkesin başvuracağı kişi siz olacaksınız.

Kova 
Güneş, 12 Kasım'da Neptün ile aynı hizada olacak ve yörüngenize bir kez daha güveneceksiniz. Ertesi gün Merkür Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde başka birinin fikrinin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin.

15 Kasım'da Güneş Jüpiter ile karşı karşıya gelirken bazı beklentilerinizi biraz aşağı çekmeniz gerekebilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca Mars Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve etrafınızdaki dünyaya karşı oldukça duyarlı hale geleceksiniz. Bu nedenle, bir veya iki duygusal patlama yaşarsanız çok şaşırmayın.

19 Kasım Boğa burcundaki dolunay ve ay tutulması, derin duygularınızla temasa geçmeniz ve onları sizi harekete geçiren güce dönüştürmeniz için size ilham veriyor. Güneş 21 Kasım'da Yay burcuna geçiyor ve siz başkalarıyla bir araya gelirken gelişeceksiniz. Tatil sezonunun koşuşturmacasının tadını çıkarın. Venüs ve Mars destekleyici bir açı oluşturur ve size gerçekten arzu ettiğiniz şeyin peşinden gitmeniz için bir heyecan verir. Etkileri ayın sonuna kadar güçlü, bu yüzden bu kısa zaman aralığında büyük adımlar atmayı bekliyoruz.

24 Kasım'da Merkür Güneş'i takip ederek Yay burcuna geçecek ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca birçok insanla sohbet edeceksiniz. Katılmak için birkaç tatil etkinliğiniz olabilir. Mars 28 Kasım'da Neptün ile üçgen açı yapacak ve tüm sıkı çalışmanız için hiç görmediğiniz bir şekilde ödüllendirilebilirsiniz. Güneş ve Merkür de buluşuyor ve önümüzdeki birkaç gün için bazı sosyal tükenmişliklere yol açıyor. 30 Kasım'da Satürn ile faydalı bir açıyı başlatacaklar, bu yüzden dikkatinizi içine çekin. Pilinizi şarj etmek için zaman ayırın.

Balık 


15 Kasım'da Güneş, Jüpiter ile sorunlu bir açı başlatıyor ve anlık bir varoluşsal kriz yaratıyor. Bildiğiniz her şeyi sorgulayacaksınız ve Mars Uranüs'e karşı çıkarken cevapları başka insanlarda arama dürtüsünü hissedebilirsiniz. Kontrollü davranın.

19 Kasım'da Boğa burcunda bir dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek ve pek çok değişikliğine can atacaksınız. Yeni bir mahalleye veya farklı bir şehre büyük bir hareket planlamaya başlayabilirsiniz. Araştırmayı yapmaya başlayın. 21 Kasım'da Güneş Yay burcunda hareket ederken hedefler devreye giriyor ve gerçekten “rüyayı yaşamak” konusunda ciddileşmenin zamanı geldi. Venüs ve Mars da uyumlu bir hizalama oluşturarak tüm ilişkilerinize daha büyük bir amaç duygusu verir. Ayın geri kalanında sosyal hayatınız gelişiyor.

Merkür, 24 Kasım'da Yay burcundan geçiyor ve önümüzdeki birkaç hafta tamamen düşündüğünüz planlarınız ile ilgili. Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için ne gerekiyor? Neptün 28 Kasım'da Mars'tan hararetli bir enerji alıyor, bu yüzden bu zamanda muazzam bir şekilde güçlenmiş hissedeceksiniz. Güneş ve Merkür de buluşuyor ve bu sizi biraz şatafatlı yapabilir. Bu enerji altında egonuzu kontrol edin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık