Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 Kasım Ay Tutulması ve Burçlara Etkileri

Ağaç dallarının arkasında renkli bir gün batımı gökyüzünde parlak bir dolunay yükselir.  19 Kasım 2021 de  Umarım kozmik bir sarsıntıya hazırsınızdır, çünkü tutulma sezonu 19 Kasım'da Kasım 2021'de Boğa burcundaki dolunay ile başlıyor. Kunduz Ayı olarak da bilinen bu güçlü ay tutulması büyük ve güçlü enerjileri getiriyor dünya alemine köklü etkili olayların habercisidir. Bu, evrenin en güçlü tutulmalarından biri değişime açık olmamız için önemli ve  iyi bir zaman. Herkes tutulmayı benzersiz bir şekilde hissedecek, bu nedenle Kasım 2021 dolunayının her bir burcu nasıl etkileyeceğini kesinlikle bilmek isteyeceksiniz.

Boğa sabit bir dünya işareti olduğundan , bu ay bedenlerimizle temasa geçmemize aşk, finans ve öz değer konularında güvenlik aramamıza yardımcı olur. Bununla birlikte, bu dolunay aynı zamanda bir ay tutulması olduğundan , kendimizi aynı anda beklenmedik olaylar ve ani değişimler için hazırlamamız gerekecek  bu da bizi konfor alanlarımızdan dışarı çıkartacak. Bu kargaşa boyunca topraklanmış kalmanın yollarını bulmak önemlidir.

Tutulmaların büyük ve hızlı değişimler getirdiği zaten biliyoruz ancak bu ay tutulması bizi bazı ek astrolojik etkilerle zorlanacağız. Güneş ve ay, Jüpiter ile gergin bir T-kare görünümü olacak , bu da tutulmanın etkilerinin duygusal yoğunluğunu artırabilir. Jüpiter büyüme getirir , ancak aynı zamanda aşırılığa da yol açabilir  bu nedenle aşırı uçlarda uçmaktan ve  duygularınızın kurbanı olmaktan kaçının. Bu arada, öfkeli Mars , kaotik devrimci Uranüs ve kısıtlayıcı disiplinli Satürn arasındaki ikinci bir T-kare bu gezegensel enerjiler dünya alemini daha da alevli bir hale getirecek! Sansayonel olaylar siyasiler ile ilgili beklenmedik gelişmeler ve ekonomi dünyasında sarsıcı etkiler gündemi fazlası ile meşgul edebilir.

KOÇ:
Aklınız bu tutulma ile parasal konulara yönelecek, Bu fırtınalı tutulma altında herhangi bir aceleci kararlar veya anlık hareketler yapmak istemeyeceksiniz. Gelirinizde beklenmedik değişikliklere dikkat edin, ancak gelecekte daha güvenilir bir maaş yeni gelir kaynakları elde etmek söz konusu olduğunda ortaya çıkan bazı büyük fırsatları da dört gözle bekleyin ve sabırla hareket edin.

BOĞA
Burcunuzda dolunayınız kutlu olsun, Boğa! Bu değişim dolu ay, kalbinize yaklaşıyor, bu yüzden bir metamorfozun ortasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kendiniz hakkında yeni şeyler öğreniyorsunuz ve genel olarak ilişkilerde ve hayatta nasıl daha özgün görüneceğinizi buluyorsunuz. Dönüşümü benimseyin kendinize güvenin yükseleceği enerjileri iyi değerlendirin.

İKİZLER
Değişim bazen zordur, İkizler - senin gibi uyarlanabilir ve hızlı hareket eden değişken bir burç için bile! Bununla birlikte, bu ay, rahatlamak ve hayatın sorumluluklarından bir mola vermek için iyi bir zamanı işaret ediyor. İşi ve sosyal sorumlulukları bir kenara bırakın ve meditasyon yaparak  ibadet ederek veya günlük tutarak bu tutulmanın manevi anlamını kucaklamaya çalışın.

YENGEÇ
Toplulukla ilgili 11. evinizdeki bu tutulma, artık odak noktanızı arkadaşlıklara yöneltiyor, Yengeç. İşbirlikleri ve grup çalışmaları söz konusu olduğunda, çatışmalar artabileceğinden ve öfkeler alevlenebileceğinden, sakin davranın. Bununla birlikte, besleyici ve empatik ruhunuz, anlaşmazlıklar arasındaki boşluğu kapatmaya ve  uyumu geri getirmeye yardımcı olacak sağ duyuyu elden bırakmayın.

ASLAN
İş hayatınız da Güneş gibi parlıyorsunuz bu yüzden profesyonel olarak önemli büyük değişikliklere hazır olun. Mevcut işler veya projeler hızlı (hatta beklenmedik) bir sonuca varabilir ve kendinizi yepyeni bir yörüngede büyük başarılara imza atmaya hazır olun.  Evrenin  ciddi kariyer yükselmeleri için yer açtığına güvenin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda da Aşk sevgi güven veren ilişkiniz boyut atlayıp yükselecek.

BAŞAK
Gerçekten peşinden gitmek istediğin ama erteleyip durduğun bir şey nedir, Başaklar bunu kendinize sorun? Belki okula geri dönmek, yabancı bir ülkeye seyahat etmek veya nihayet sevdiğiniz işlerle lgilendiniz. Her ne ise, bu tutulma sizden bu özlemleri takip etmenizi ve maceraya evet demenizi istiyor. Ruhsal genişleme ihtiyacınız daha fazla bekleyemez harekete geçin.

TERAZİ
Tutulmalar çok açıklayıcı zamanlar olabilir ve şu an sizin için kesinlikle durum bu, Yakın ilişkilerinizin, yatırımlarınızın ve iş anlaşmalarınızın yüzeyinin altına bakmanın tam zamanı vizyonu geliştirmiş gibi hissedebilirsiniz. Gördüklerinizi beğenseniz de beğenmeseniz de bilin ki artık gerçeklerden kaçamazsınız. Cahillik asla mutluluk değildir. Öğrenmenin farkındalığın tam zamanı şimdi. Özel yaşamlarınız ise netlik kazanıyor.

AKREP
Bu tutulma ile, ilişkilerinizi ciddi bir şekilde yüzleşmeye hazır olun ve ilişkileriniz ortaklıklarda tarzınız söz konusu olduğunda biraz öz yansıtma yapmaya odaklanın. Ani kalp değişiklikleri artık muhtemeldir, bu nedenle uzun süredir devam eden duyguları sonunda özgür bırakabileceğinizi veya hatta normalden daha hızlı bir şekilde hataları telafi edebilme duygularınızı ifade edin aşk ve ortaklıkları yeniden yapılandırın.

YAY
Hayatın sorumluluklarınızdan biraz kaçındıysanız, bu tutulma her zamanki rutininizi tamamen sarsarak olsa bile, işleri yoluna koymanıza yardımcı olabilir. Kendinize bakmak, işinizi yapmak ve günlük streslerinizi yönetmek için daha etkili yollar geliştiriyorsunuz. Temel bilgileri daha iyi ele alabildiğinizde, macera için daha fazla alana sahip olacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgiliniz adına kararlar almaktan uzak durun.

OĞLAK
Tutulmalar kesinlikle stresli olabilir, Oğlaklar. Ancak bu, flört eden ve yaratıcı beşinci evinizde gerçekleştiği için,  ilişkiler ve tutku projelerinin çiçek açması için biraz alan yaratmanıza yardımcı olabilir. İlham ve romantizmin gelişmeye başlayabilmesi için şimdi meydana gelen değişimlerin ve zorlukların kişisel bahçenizi beslediğine güvenin ve harekete geçin.

KOVA
Bu tutulma, haritanızdaki en hassas noktalardan birini harekete geçirdiği için sizin için duygusal bir yolculuk olacak Kovalar. Aile dramı, zor hatıralar veya kişisel mücadeleler sizi bunaltabilir - ma aynı zamanda bu duyguların üzerinizdeki kötülüğünden kurtulmanız için bir fırsattır. Acınızdan kaçmak yerine onunla yüzleşerek ilerlemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede ilişkilerinizde özgürleşip mutluluğu pekiştirebileceksiniz.

BALIK
Balık, sosyal hayatın her türlü ilgi çekici keşif ve fırsatın kaynağı olabilir  bu tutulma bu yüzden kulaklarınızı da kalbinizi de açık tutun. Beklenmedik bir şekilde özel biriyle yollarınız kesişebilir veya sonraki hamlelerinizi görselleştirmenize yardımcı olacak oyunun kurallarını değiştiren bazı bilgiler edinebilirsiniz. Cesaret kalbiniz ile birleştirmeniz gereken bir tutulma enerjisi sizleri karşılıyor.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık