Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19-25 Haziran 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Bu hafta işle ilgili konularda şansınıza güvenerek hareket etmemeli ve beklemede kalmalı değişikliğe gitmekte ısrarcı olmamalısınız. Beklentileriniz bu hafta gerçekleşmeyebilir. İş adamları ve iş kadınları için yasal sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli olun. Aile içinde de kardeşlerinizle iletişim kurmanız zorlaşacaktır buna bağlı stresler yaşanabilir. Aşk hayatınızda ise bu hafta gizli düşmanlıklara dikkatli olmalısınız. Evlilik hayali olan Koç’lar bu hafta duygusal teklifleri ciddiye almayın. 24 Haziran da gerçekleşecek Yengeç yeni ayı ile birlikte, Bir ilişkide ihtiyaçlarınızı belirlemek önem kazanmakta sizler için. Ancak aşırı derecede kör olma eğilimi içine girmeden gerçekçi olmalısınız. Özel bir şey yapmak için istekli davranabilirsiniz ancak doğum haritalarınızda 4.ncü evinizde etkili olacak Yengeç Yeni Ay ı sizi enerjiyi nasıl ilerleteceğiniz konusunda belirsizlikler ile zorlayabilir. Arzularınızı beklentilerinizi ifade ederken sezgilerinizi dinleyin.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta işinizle ilgili konularda her zamankinden çok daha fazla dikkatli olmalı gizliliğe önem vererek hareket etmelisiniz. Fikirleriniz çalınabilir ve zarar görebilirsiniz dikkatli davranın. Çocuklarınızın ufak tefek ağlı sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Özel yaşamınızda evli Boğalar eşinizin kendi yakınları ile yaşadığı sorunların içinden çıkmakta zorlanması ve üzerinde kurulan baskı hiç suçunuz yokken size patlayabilir sabırlı davranın ve tepkiye tepkiyle karşılık vermeyin. Emin olun hatasını anlayıp gönlünüzü alacak ve bugüne kadar yapmadığı tavrı onun üzerinde baskı kuranlara net bir şekilde yansıtacaktır. Finansal konularda ise şans sizden yana kazancınızda hatırı sayılır bir artış yaşayacaksınız. Bekar Boğalar sizlerde kısa süre önce bir ayrılık yaşadıysanız barışabilir ve ilişkinizi sağlam temellere oturtarak evlilik kararı alabilirsiniz. 24 Haziranda Yengeç burcunda Yeni ay gerçekleşecek. Gerek iş gerek özel yaşamınız da hemen herkes için elinizden gelenin fazlasını yapmak için ekstra bir çabalama içine girebilirsiniz. Yoğun temponuzu bir anda sessiz bir hale dönüştürebilirsiniz, Fakat Yengeç Yeni Ay’ı doğum haritalarınızda 3'üncü evde etkili olacak. Her şeyin iç yüzünü anlamalı ve söyleyeceklerinizi yapacaklarınızı ondan sonra ortaya koymalısınız. İletişime önem vermeli herkesin eteğinde ki taşları dökmesini bekledikten sonra nerede nokta koyacağınızı belirlemelisiniz. Herkese eşit ve size nasıl davranıyorlar ise aynı şekilde karşılık verme zamanı şimdi. Bu davranışınız iş ilişkilerinizde de aşk hayatınızda da başarılı kılacaktır sizleri.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Bu hafta gökyüzü sizi sonuna kadar destekleyecektir. İş hayatınızda doğru kararlar alacak ve girişimlerinizle gelirleriniz artırarak iş hayatınızda istikrar kazanacaksınız. Sanatsal konularda çalışmalar yapanlar için bu hafta çok iyi etkiler söz konusu tanınırlığınız ve başarınızla adınızdan sıkça söz ettireceksiniz. Özel yaşamınızda da karakteri güçlü size değer veren çok özel bir insanın ilgisi ile karşılaşabilirsiniz. Evli İkizler düşmanlıkların ilişkiniz üzerinde hükmü sona eriyor ve siz birbirinize güvenmenin gücü ile her şeyi arkanızda bırakacaksınız. 24 Haziranda Yengeç burcunda Yeni ay gerçekleşecek. Sağlıklı huzurlu sosyal faaliyetler in önem kazanacağı bir enerji ile karşı karşıyasınız. Kendi iç sesinizi dinlemeye başlayacağınız hayatın kargaşa ve yoğunluğundan yabancılaştığınız alanlara yöneleceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yengeç Yeni Ay’ı doğum haritalarınızda 2.nci eviniz de etkili olacak finansal konular iş yaptığınız kişiler ile ilgili yüzleşmeler ve farkındalık getiriyor sizlere. Yol ayrımları ve yaptırımlarınız ile zarar gördüğünüz pek çok konudan uzaklaşıp aleyhinize gelişen durumları kontrol altına alabileceksiniz. Dua ibadet meditasyonda geçirilen bir gün sizlere oldukça iyi gelecektir.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda çabalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. İş değişikliği düşünüyorsanız bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finansal konularda ise endişeleriniz bitiyor. Evli Yengeçler eşinizin yakınları ile gerginlikler yaşanabilir ve buna bağlı olarak sağlık sorunları yaşayabilirsiniz dikkatli olun. 24 Haziranda Burcunuzda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile uzun zaman sonra kendinizi önemseye başlayacak hayatla yarışmak yerine hayatınızı daha iyi hale getirecek aktiviteler ile ilgilenerek keyif alacak enerjilerin içinde yer almak için harekete geçebileceksiniz. İş ve özel yaşamınızda hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda endişelenmenize gerek olmadan yol alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız tadını çıkartın.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzü bu hafta işle ilgili konularda yaşanacak tartışmalarla oldukça gergin günler geçireceğinize işaret etmekte. Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Sakinliğinizi korumalı birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle Evli olan Aslan’lar eşinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. 24 Haziranda Yengeç burcunda Yeni ay gerçekleşecek. Yengeç Yeni Ayı, doğum haritalarınız da 12.nci Evinizde etkili olacak. Ve derin duygularınızı uyandıracak. Şüphe kuşku ilişkiler ile ilgili kaygılarınız gün yüzüne çıkacak. Eş yada sevgiliniz ile ilgili duygusal tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Evlilik ya da süre gelen ilişkiniz ile ilgili stresli bir meseleyi, tekrar gündeminize taşımaktan uzak durmanız doğru kararlar almanız adına önem taşımakta.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzü b işinizle ilgili konularda iş birlikleri içinde olmanın avantajları ile karşılaşacağınıza dikkat çekmekte. Olabildiğince akılcı davranın ve kendinize güvenin. Özel yaşamınızda da mutlu olmak için elinizdekilerin değerini bilmeli mutluluk yanı başınızdayken kendinizi mutsuzluk hapishanesine mahkum etmemelisiniz. 24 Haziranda Yengeç burcunda Yeni ay gerçekleşecek. Yengeç Yeni Ayı doğum haritalarınız da 11.ci evinizde etkili olacak. İletişim halinde olduğunuz kişilerin avukatlığına soyunmaktan uzak durmalı anlamadan dinlemeden fikir yürütüp başınızı derde sokacak davranışlar içinde bulunmamalısınız. Uyku problemleri yaşayabilir buna bağlı hassasiyetler yüzünden zorlanabilirsiniz. Yolculuklar yurt dışı ile ilgili bağlantılarınız önem kazanıyor. Strese girmeden acele etmeden odaklandığınız da daha önce tamamlanmayan yarım kalan işlerinizi başarılı bir şekilde neticelendirebilirsiniz.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzü enerjisi yüksek ve karışık bir hafta da olduğunuza dikkat çekmekte. Geçmişte yaşanan olaylar iş ve özel hayatınızda benzer bir şekilde tekrar edebilir buna bağlı gerginlikleri yönetmekte zorlanabilirsiniz. 24 Haziran da Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yengeç Yeni Ayı Doğum haritalarınızda 10.ncu evinizde etkili olacak. Mahremiyetiniz önem kazanırken işiniz ile ilgili konularda, başkalarının sorumluluğunu üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Dikkatli olun kariyer hayatınızda olumlu enerjiler etkili olmaya başlarken geçmişte yaptığınız hataları tekrar eden bir durumun içine düşmeyin. İş yaptığınız kişiler ile sınırlarınızı kendi istediğiniz doğrultuda belirlemeye özen göstermeniz kazanmanız ve başarılı olmanız açısından fazlası ile önem taşımakta.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Yengeç Yeni Ayı, Doğum haritalarınızda 9.ncu evinizde etkili olacak. Ma Bu hafta finansal konularda uğramış olduğunuz haksızlıklar sona eriyor ve her zorluktan sonra bir kolaylık olduğunu deneyimleyecek ve var olan şartlarınızı çok daha iyi hale getirecek fırsatlarla karşılaşacaksınız. Kendinize yeteneklerinize güvenin ve ilerleyin. Kendi kendinizi yenileyeceğiniz kaygılarınızı alt edip sevgiyle yüceleceğiniz güçlü bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar yaşayamaya başlıyorsunuz tadını çıkarın. 24 Haziran da Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yengeç Yeni Ayı, Doğum haritalarınızda 9.ncu evinizde etkili olacak. Maceracı ruhunuz uyanıyor değişen ruh halleriniz sizi bilmediğiniz derinliklerin içine almaya başlıyor. Hayat Hikayenizin bir sonraki bölümüne başlamak için istekli olsanız da olmasanız da bu süreç başlıyor. Kalbinizde zihninizde hayal ettiklerinizi yenilikçi bir yaklaşımla iş ve özel yaşamınızda yeniden şekillendirebilmek için Yengeç yeni ayının enerjilerini iyi değerlendirmelisiniz.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve yatırımlar için önceden deneyimlediğiniz ve zarar gördüğünüz konularda tekrar girişimde bulunmadan önce her türlü ayrıntıya önem vermeniz ve acele etmemeniz için uyarıyor sizleri. Bir anlık heves kayıplara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise kırgınlıkları arkanızda bırakın ve duygularınızı kendinize saklamayın paylaşın AŞK hayatınızda hakim olsun.
24 Haziran da Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.

Yengeç Yeni Ayı doğum haritalarınızda 8nci evinizde etkili olacak. İş ve özel yaşamınızda size karşı kurulan tiyatrolara karşı dikkatli olmalısınız. Duygusal geçişlerinizin dengeli olmaması gizli ve açık düşmanlarınızı cesaretlendirerek sizi zayıf noktalarınızdan vurma eğilimi içine sokabilir dikkatli olmalı. Kurgulananlar ile gerçekleri birbirinden ayırt edebilmelisiniz. Yengeç yeni ayı sağlık sorunları olan Yay’lar için olumlu enerjileri beraberinde getirmekte. Değişim sürecinin kahramanı olmak için harekete geçmeli ve kendinizi tepeden tırnağa yenilemelisiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzü bu hafta içinizdeki enerjiyi tam anlamı ile yaşamınıza yansıtmanız için güçlü kılıyor sizleri. Bu hayat sizin. Yaratıcılığınızı işinize yansıtın ve kazanın. İş ve eğitim hayatınızda şans sizden yana. Özel yaşamınızda ise bekar Oğlaklar yeni bir ilişkiye adım atabilir var olan ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Evli Oğlaklar sizlerde eşinizle daha da yakınlaşacak ve ruhunuzu özgür bırakmış olmanın güzelliklerini yaşayacak ve yaşatacaksınız. 24 Haziran da Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.

Karşıt burcunuz Yengeç te gerçekleşecek Yeni Ay doğum haritalarınızda 7nci evinizde etkili olacak. Ortaklıklarınız eş ya da sevgiliniz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Gözünü hırs bürümüş kişiler sizleri bu alanlar ile ilgili sıkıntılara sokmak isteyebilirler. Sözlü saldırılar ile karşılaşabilir bunun getirdiği stresi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal değil mantıkla hareket etmeli güvendiğiniz dostlarınızdan yardım istemekten çekinmemelisiniz. Bu zorlu sınavı başarıya çevirmek sahip olduğunuz değerleri kaybetmemek için kalbinizin sesini dinleyerek hareket etmelisiniz.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta arkadaş ve ailevi konularda yaşadığınız sorunları aşabilirsiniz istediğiniz takdirde! Herkesi olduğu gibi ya kabul edecek ya da yollarınızı ayıracaksınız . Özel yaşamınızda eşinizin iş hayatında yaşanacak bir durum her ikinize de yeni fırsatları beraberinde getirebilir. Sizlere tavsiyem ayrıntıları yakalayın ve fırsatları zamanında değerlendirin. 24 Haziran da Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.

Yengeç Yeni Ayı doğum haritalarınızda 6ncı evinizde etkili olacak. Duygularınız iş hayatınız günlük işleriniz de karışıklıklar tahammülünüzü aşacak durumlar yaşayabilirsiniz. Bir şeylerin elinizden kayıp gittiği düşüncesi sizleri en yüksek en derin hislere kadar götüren kozmik bir dönüşüm sürecinin içine sokabilir. Dikkatli olun bu dönüşüm pozitif yönde olsun. Aksi halde zor olanı zorlaştırmak yada haksızlığa uğradığınız düşüncesi ile keskin davranışlar da bulunmak beklenmedik problemlerin habercisi olabilir sizler için.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Aşk hayatınızın akışının tamamen değiştiği bir haftadasınız. Ön yargılarınızı arkanızda bırakın başkalarının etkisi altında kalmadan kalbinizin sesini duyarak duygularınızı. Kimsenin sizi bir tercih yapmak zorunda bırakmasına izin vermeden kalbinizin götürdüğü yola ilerlemelisiniz ki! Gerçek mutluluğu yakalayabilin. İş hayatınızda da temponuz artabilir emin olun yorulduğunuza fazlası ile değecektir. Finansal olarak oldukça iyi şartlara ulaşabilirsiniz. Evli Balık’lar sizlerde eş ve evliliğinizle ilgili olumlu düşüncelerinizi davranışlarınıza yansıtarak ilişkinizi zorlu süreçten çıkartabilirsiniz.

24 Haziran da Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.
Yengeç Yeni ayı doğum haritalarınızda 5nci evinizde etkili olacak. Sevgi ile yeni başlangıçlar yapmak için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kötü giden evlilik ya da ilişkiniz de aşk varsa emek varsa bu enerji sizlere yardımcı olacaktır. İlişkilerinizi besleyici Yengeç Yeni Ay,ı sizleri daha bilinçli ve romantik kılacak. Siz bekar bir Balık burcu mensubu iseniz incinmekten korktuğunuz için hiç kimseyle görüşmek istemeyebilirsiniz bunu yapmayın AŞK en gerçek hali ile doğru insanla başlayabilir sizler için.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık