Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

26 Haziran 2 Temmuz 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈
Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,
Gökyüzü bu hafta duygusal konularda hassasiyet içinde olabileceğinize işaret etmekte. İkili ilişkilerinizde buna bağlı duygusal tepkiler verebilir ve uzun zamandır hayatınızda olan insanlarla kendi seçimlerinizle ayrılıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından kaynaklanan gecikmeler söz konusu olabilir. Özellikle ortaklıkları olan Koç’lar bu dönemde denetimi elden bırakmamalı ve duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak Yaşamdan aldığınız dersleri değerlendirmeniz tepki ve davranışlarnızı kontrol altına almamız olgunlukla davranışlarımızı belirlememiz kontrollü olmamız gereken zamanlar geçmişte yaşanan pişmanlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsanız bu sürede aldığımız dersleri yaşamınıza aktarmalısınız. Bu hafta  strese bağlı sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Unutmamanız gereken yegane konu Sağlığınız her şeyden kıymetlidir. Kimse için yada her hangi bir olumsuz durum için kendinizi hasta edecek kadar yıpratmamalı fiziksel ve ruhsal sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz.  Bu hafta iş birliği içinde olduğunuz fikir alışverişi yaptığınız kişilere karşı sakin bir tutum içinde olmalı öfkeli ve aceleci davranışlardan uzak durmalısınız. Sabırsızlığınızın sonucunda beklenmeyen maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Evli Koç’lar bu dönemde eşten kaynaklanan finansal problemler ve hukuki sorunlarla karşılaşabilirler sabırlı davranın evlilik iyi günde de kötü günde de birbirine destek olmak demektir. Bu süre içinde kararlar almak ilerleyen zaman içinde pişmanlık duymanıza sebep olabilir. Sorunları büyütmeden hareket etmeli yapıcı davranmalısınız. Eş yada sevgilinizle iletişime önem vermeli pişmanlık duymamak adına ilişkinize bir şans vermelisiniz. İş arıyor ya da iş değişikliği düşünüyorsanız hafta sonu enerjilerini iyi değerlendirmeli ve bu sure içinde son derece girişimci ve ikili ilişkilere her zamankinden daha fazla önem vererek hareket etmelisiniz.
Boğa Burcu ♉
Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,
Gökyüzü bu hafta sizleri sağlığınızla ilgili konularda dikkatli ve duyarlı olmanız yönünde uyarıyor. Bu tarihler arasında en ufak bir sağlık probleminizi önemsemeli ve mutlaka uzman bir hekime gidip gereken önlemleri almalısınız. Siz size değer vermezseniz; Kim size değer verir ’ki! Son 6 aydır göksel etkiler yaşamın hemen her alanında aşktan işe sağlıktan aileye zorlayıcı sınavları  ile sıkıntılardan daha güçlü bir şekilde çıkabilmeyi mücadelenin sonunda başarıya ulaşabilmeyi sahip olduğunuz gücün farkındalığını kazandırdı sizlere. Şimdi gücünüzü ele alın! Yaşadığınız ve yaşattığınız her şeyin ilahi tezahürünü göreceksiniz. Üzdüyseniz üzülecek üzüldüyseniz sizi üzenlerin yaşadıklarına şahitlik edecek. Cennetinde cehenneminde bu dünyada olduğunun bilincine idrak edeceksiniz. Kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmaz. Aşk hayatınızda yeni başlangıçları yenilikleri sevginin güzelliklerini deneyimleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Maddi konularda oldukça şanlısınız fikirleriniz yaptığınız işe olan inancınızın ve emeğinizi esirgemeden yılmadan mücadele etmenizin karşılığını fazlası ile almaya başlıyorsunuz… Yatırımlar yapabilir uzun zamandır sahip olmak istediğiniz değerli bir şeylere sahip olabilirsiniz.
İkizler Burcu ♊
Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,
Bu hafta iş hayatınızda uzun süren belirsizliğin ardından gelen yüksek enerji meslek hayatınızda pek çok ilki gerçekleştirebilirsiniz. İş değişikliği terfi zam ya da önemli bir ortaklık yatırım da söz konusu olabilir. Gökyüzü sizleri desteklerken bu enerjiyi akıllıca kullanmalısınız. Yoğunlaşan sezgilerinizin size vermiş olduğu mesajları önemseyerek değerlendirirseniz meslek ve eğitim hayatınızda şartlarınızı yükseltecek kalıcı ve kazançlı  konuların içinde yer alacak sevecenliğiniz parlak zekanız ve yetenekleriniz sayesinde oldukça popüler olacak ve her konuda kazanan siz olacaksınız. Kendinizi sevin ruhunuza bedeninize gereken değeri verin ve olumsuzlukların esiri olmadan mücadele edin. Aile ve özel yaşamınızda önemli kararlar alabilir sorunlu bir ilişkiye son noktayı koyarak gerçek huzuru yakalayacağınız bir beraberliğe adım atabilir; Süregelen aşk dolu bir beraberliğiniz varsa evliliğe giden yolda ilk adımı yine bu sure içinde atabilirsiniz. Uzun zamandır çözüm aradığınız hemen her konuda gerçek dostlardan gelecek destek ve önerilerle çözüm bulacak ve yaşam kalitenizi her yönden arttıracak keyifli gelişmeler yaşayabileceksiniz. Üzerinizde ki yorgunluk ve bitkinlikten kurtuluyor yükselen enerjinizi başarı ile yaşamınıza yansıtmaya başlıyorsunuz.
Yengeç Burcu ♋
Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,
Geçen haftanın zorlu enerjilerini ardınızda bırakarak rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Özellikle iş hayatınızda sesiniz duyulacak rahatsızlıklarınıza çözüm bulmaya çalışan bir tavır içinde size yaklaşan işverenler ya da mesai arkadaşlarınızdan beklemediğiniz destekler göreceksiniz. Aşk hayatınız varsa çocuklarınızla ilgili konularda geçmişte yaşananları hatırlayın ve davranışlarınızı yaşanmışlıkların olgunluğu ile hayata yansıtın. , Aşk hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir uzun zamandır size ilgi duyan biri duygularını ifade edebilir ve keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda geçmişte değerlendiremediğiniz bir konu arkadaşlarınız aracılığı ile gündeminize gelebilir ve şans kapınızı 2nci kez çalabilir. Şimdi hızlı düşünün ve sezgilerinizin gücüne güvenerek hareket edin. Ruhsal ve fiziksel enerjiniz öylesine yükselecek’ ki tüm çevreniz sizde yaşanan olumlu değişime hayranlık duyacak. Hayatınızın komutasını ele almaya başlayabilir size sunulan pek çok şeyin farkına vararak önemli kararlar alıp uygulayabilirsiniz.
Aslan Burcu ♌
Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,
Bu hafta finansal konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir ödeme güçlüğü çektiğiniz konularda mucizeler olmasa da beklediğiniz ödemelerin tahsilatı ile rahatlayarak yeni iş imkanları ve yatırımlar la karşılaşabilirsiniz. Şimdi size düşen kaygı ve korkularınızı ardınızda bırakıp işinize odaklanmak ve başkalarının etkisi altında kalmadan kendi düşüncelerinizi hayata geçirerek hareket etmek olmalı. Bu hafta sağlığınıza özen göstermeli özellikle omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz. Bu dönemde ki ağrıları önemsemezseniz haftanın ilerleyen günlerinde daha ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu sure içinde ruhsal çalışmalara yönelerek korku endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çaba göstermeniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz kişi ile duygusal bağınız kuvvetlenebilir hatalarınızın farkına vararak sevgi dolu yaklaşımlar sergilerseniz karşılığını fazlasıyla alırsınız. Bekar ve ilişkisi olmayan aşka küskün Aslan’lar sizlerde doğru yerde doğru zamanda doğru insanla karşılaşabilir ve ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu hafta var olan  her enerji çok daha güçlü bir hale gelecek maddi konularda artış işinizde popülaritenizin artması pek çok yeni teklif ve proje ile karşılaşmanızı sağlayabilir. Geçmişi dünde bırakın ve anın size sunduklarını sevgiyle şükürle kabul edip değerlendirmeye bakın.
Başak Burcu ♍
Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,
Göksel enerjiler hayatınıza ilkleri ve yeni başlangıçları beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtabilir sorunlarınızı kökünden çözüme kavuşturabilirsiniz. Bekar Başaklar sizlerde mesai yada okuldan tanıdığınız bir insanla duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Ayrıntıların esiri olmayın ve zamanı yakalayın!  Haftanın 3 ve 4 ncü günü aileniz yakın çevrenizde bulunan arkadaşlarla ilişkilerle problemler yaşayabilir finansal anlamda sizden beklentiler yükselebilir bu sürede kendinizi baskı altında hissederek yardımcı olma eğilimi gösterebilir ve iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz. Bu dönemde duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeli ve başkasına yardımcı olmaya çalışırken kendinizi zor bir duruma sürükleyecek bir davranış içinde olmamalısınız. Sağlık sorunları olan Başaklar hızla iyileşme sürecine girecekler. Kilo problemi olanlar diyete başlayabilir ve kısa sure içinde istedikleri sonucu kolaylıkla alabilirler. Ailevi ilişkilerin önem kazandığı dargınlıkların ve yanlış anlaşılmaların ortadan kalktığı yaşama sevincinizin ve bağlılığınızın arttığı keyifli günler. Para hesaplar ve harcamalarla ilgili konularda Dikkatli olun! İnternet bankacılığı kullanırken kredi kartınızla işlem yaparken gözünüzü dört açın.
Terazi Burcu ♎
Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,
Gökyüzü iş hayatınızda gölgeli günlerin bittiğini müjdeliyor sizlere. İşinizle ilgili devam eden hukuksal bir mücadeleniz varsa haklılığınız ispatlanabilir ve kaybettiğiniz kazancınızı fazlası ile kazanabilirsiniz. Şans sizden yana! Siz yeter’ ki hissettiklerinizi kelimelere dökmekten korkmadan hareket edin.  İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir ihtiyacınız olan şeylere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla aldığınız kararlarınızı gözden geçirerek kalbinizin sesine kulak vererek kararlar almaya özen gösterin. Omuzlarınızda ağırlığını hissettiğiniz stress ve sıkıntılardan uzaklaşarak öz benliğinize dönebilmenin rahatlığını deneyimleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerinizde duygusal tepkiler ve alınganlıklarınız yanlış anlaşılmaları beraberinde getirebilir temkinli ve gerçekçi davranın. Zihninizde ürettiğiniz hayal ürünlerini gerçekmiş gibi değerlendirip  birlikte olduğunuz insana haksızlık etmemeye özen gösterin.
Akrep Burcu ♏
Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,
Bu hafta aileniz ve ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sorunlu bir ev hayatınız varsa kontrol edemeyeceğiniz konular haksız eleştiriler suçlamalarla karşılaşabilirsiniz ve sabrınız taşabilir! Bitmesi gerekenlerin farkına vararak cesur ve radikal kararlar alıp uygulayabilirsiniz.  İş ve özel yaşamınızda sizin sebep olmadığınız gerginlikler yaşanabilir sevgi ve güvenin yetersiz kaldığı evlilik iş ilişkisi sizin müdahaleniz olmadan çıkıp gidecek yaşamınızdan ve siz güçlü iradeniz cesaretli kararlarınızla yola devam edeceksiniz. Bekar Akrepler ise bu hafta  Aşk hayatınızda sevip sevileceğiniz bir beraberliğe adım atabilir yaşamınıza giren o özel insanın pozitif enerjisi ile maddi hayatınızda da karlı yatırımlar kazançlı ortaklaşa işler yapabilirsiniz. Evli ve temeli sevgiye dayanan bir beraberlik sürdüren Akrep’ler ise sorunları ardınızda bırakmış olmanın huzuru beraberliğinizi çok keyifli bir hale getirecek yaşamı aşka sevgiyle emekle paylaşmanın keyfini süreceksiniz. İş hayatınızda da beklediğiniz önemli bir haberi alabilirsiniz. Uzun zamandır süregelen haksızlıklar yanılgılar kayıplardan sonra yeniden yapılanacağınız unutttuğunuz heyecanları tüm coşkusuyla deneyimleyeceğiniz tutsak tutulduğunuz zincirlerinizi kıracağınız çok özel bir süreç başladı sizler için maddi konularda uzun yıllar öncesine dayanan yüklü bir alacağınız sürpriz bir şekilde gelebilir ve gayrimenkule yönelik başarılı kazançlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.
Yay Burcu ♐
Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,
Bu hafta ev yada iş yerinizde uzun zamandır yapmak istediğiniz dekorasyon yeni bir eşya gibi konularla ilgilenme fırsatı ve imkanını bularak yaşam alanlarınızı çok daha keyifli ve ruhunuzu dinlendirici bir hale getirebilirsiniz. Duygusal olarak ta rahatlayacaksınız yalnızlık ve kaybetme korkularınızı alt ederek yaşam enerjinizi yeniden ve güçlü bir şekilde kazanacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde iş hayatınız ve birlikte çalıştığınız insanlar ilgili şüphe ve kuşku duyabilir ön yargılı davranışlar sergileyerek sizi başarınızdan dolayı samimiyetle destekleyen insanları kırabilir ve ilişkilerinizde ani bitişler yaşayabilirsiniz. Kontrollü davranın ve size yapılmasını istemediğiniz şeyleri karşınızda ki insanlara yapmamak için özenli hareket edin. Yine bu dönemde size bir anda yaklaşıp gerçekten uzak sözlerle kalbinizi kazanmaya çalışan kalp hırsızlarına karşı dikkatli olun. Gerçekçi davranır duymak istediklerinizi duyuyor olmanın geçici hevesine kapılmadan hareket ederseniz hayal kırıklığı yaşamazsınız. Bu hafta yatırım fırsatları ile karşılaşabilir uzun zamandır arzu ettiğiniz bir gayrimenkulü edinebilirsiniz. Evli Yay’lar sizlerde eşinizin uzun zamandır tahsil edebilmek için çabaladığı yüklü bir paranın gelmesi ile yeni bir ev yada araba alabilirsiniz. Bekar Yay’lar geçmişte yarım kalan bir aşk hikayesi yeniden tüm güzellikleri ve yüksek enerjisi ile gönül kapınızı aşkla çalabilir.
Oğlak Burcu ♑
Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,
Bu hafta iş hayatınızda finansal anlamda kazançlı çıkacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ofisinizi başka bir yere taşıyabilir kısa sure içinde adapte olmanın huzurlu olmanın enerjisi ile girişimci davranarak bir çok alanda söz sahibi olabileceğiniz teklifler alabilir sunduğunuz proje ve görüşlerinizde kısa sure içerisinde olumlu cevaplar alabilir bir anda başarı çıtanızı yükselterek istikrarlı bir sürecin kapılarını aralayabilirsiniz. Bu hafta sağlığınızla ilgili konular önem kazanmakta uzun zamandır şikayet ettiğiniz halde ihmalkar davrandığınız bir konuda ağrılarınız yükselebilir ve günlük hayatınızı etkileyecek kadar rahatsız edici bir duruma gelebilir. Bu hafta ani bir operasyon ve uzun süren bir tedavi sürecinden geçmek istemiyorsanız. SAĞLIĞINI’za önem vermeli ve su gibi akıp giden yaşamın her anının ne kadar kıymetli olduğunu bilerek hareket etmelisiniz. Yine bu süreçte yetişkin çocukları olan Oğlak’lar beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir çocuk ya da çocuklarınızın size olan tutumu ve hoş olmayan davranışları karşısında kendinizi savunmasız hissederek duygusal olarak sarsılabilirsiniz. İsyan etmek  yada kendinizi suçlamak yerine; Hayat iyi bir öğretmense sizler de iyi birer öğrenci olmaya çalışmak için çabalarsanız yaşananları anlamanız ve atlatmanız daha kolay olur sizler için. Ayrıca kendi aileniz eş ve çocuğunuzdan oluşan çekirdek yapı ile akrabalar ebeveynlerle ilişkilerinizi dengelemeli sizi yoran üzen kıran ve sürekli tekrar eden olumsuzlukların baş mimarı olan kişilerin yaptıklarını görmezden gelmeden gerçekçi bir şekilde kabul etmeli sizi gerçekten seven insanların kıymetini bilerek hareket etmelisiniz! Şunu bilmelisiniz ki üzdüğümüz kadar üzülürüz ve adalet terazisi karşısında haksızlıklarımızı saklayabilmemiz mümkün değildir! Bekar Oğlaklar ruh eşinizle karşılaşabilir ve aşkın sıcaklığını tüm benliğinizde hissedebilirsiniz. Evli Oğlaklar da eşinizden gelecek şanslar söz konusu…
Kova Burcu ♒
Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,
Bu hafta sıkıntı yaratan bir ortaklığı sonlandırabilir kendi işinizi kurabilirsiniz. İyi niyetinizin ve sabrınızın karşılığını alacağınız bir haftadasınız. Evli Kovaların eşten kaynaklanan sorunlarla karşılaşmasına neden olabilir. Eşiniz işten ayrılabilir karlı olduğunu düşündüğü bir yatırımda zarar edebilir ve ev ekonomisi bir anda sarsılabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmak istemiyorsanız eşinizle iletişime önem vermelisiniz. Geçmişi acıları hayal kırıklıklarını dünde bırakmaz ısrarla geçmişin üzerine gitmeye devam ederseniz zararlı çıkacağınız sizin de hatalı davranışlarınızı unutmak istediğiniz olay ve kişileri hoş olmayan bir şekilde karşınızda bulabilirsiniz. Finansal konularda ise rahatlayacak gelir gider dengesini ayarlayabilmiş olmanın huzuru ile yatırım planları yapabileceksiniz. Özellikle bu dönemde araştırma yapmalı hayallerinizi süsleyen ev ya da işyerini satın almak için harekete geçmelisiniz. Evli Kova’lar hafta sonuna doğru eşinizle iletişiminizi güçlendirecek ve birbirinizi en kadar çok sevdiğinizi anlamanızı sağlayacak. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’ların 3ncü şahıslardan kaynaklanan problemler yaşamasına neden olabilir. İlişkinizi sorgulayabilir bir anlık öfke ve dikkatsizlik sonucu yaşamınızı derinden etkileyecek bir durumla karşılaşabilirsiniz. Aman dikkatli davranın.
Balık Burcu ♓
Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,
Bu hafta duygusal konularda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilir. Eş yada sevgilinizle başkalarından kaynaklanan sorunları BİZ olabilmenin gücü iler ardınızda bırakabilirsiniz. Yaşamın her alanında olumlu yönde gelişmeler ve cevaplar almanız için destekliyor sizleri. Kuruntularınızı bir yana bırakın ve olağanüstü güçlü sezgilerinizin rehberliğinde ilerleyin. Bu hafta yatırımlarda bulunmaktan ortaklıklara yönelmekten yada kendi işinizi kurmaktan uzak durun ve geçiş bitene kadar beklemede kalın. Hırsınıza yenilerek hep ben diyerek hareket ederseniz başkalarını zor durumda bırakmanın ne anlama geldiğini oldukça ağır bir sınavdan geçerek ödeyebilirsiniz. Bu hafta içinde sağlığınız önem taşımakta şiddetli baş ağrıları migren vs. gibi ağrılarla uğraşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem çok beklemeden bir hekime başvurmak böylelikle rahatsızlığın ilerlemesine engel olur kısa sure içinde sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Aile büyükleriniz ve arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde kontrollü olmanız gereken zamanlar geçmişte yaşanan üzüntülere hayal kırıklılarına ve pişmanlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsanız bu sürede aldığınız dersleri yaşamınıza aktarmalısınız. Özel yaşamınızda sevgilinizden sürpriz bir teklif alabilir ve kendinizi kısa sure içinde düğün hazırlığı yaparken bulabilirsiniz. Başarı pek çok nokta da  sizi bekliyor siz yeter ki çalmanız gereken kapı yı bilin. Evli Balıklar sizlerde eşten gelecek güzel haber ve sürprizlerle büyük bir heyecan yaşayabilirsiniz.
imza-senay-yangel
  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık