Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12-18 Haziran 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş ve kariyer hayatınıza odaklanmanız için güçlendiriyor sizleri. İş hayatında başarılı olmuş kişilerden alacağınız destek cesaretinizin kırıldığı noktalarda sizi cesaretlendirecek ve başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ruhsal ve bedensel olarak arınma ve kendinizi yenileme fırsatını sunmakta göksel enerjiler. Haftanın ilk gününden itibaren iş hayatınızda temponuz artarken yaptırım gücünüz ve kazanımlarınızda yükseliyor. Finansal anlamda güçlenmeniz yeni olanak ve oluşumlarında temelini atmanızı sağlayacak. Özel yaşamınızda ise eşinizin sağlık sorunları ile uğraşabilir buna bağlı stresler yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde gökyüzü sizleri değişime yöneltecek kalıplaşmış alışkanlıklarınızdan hoşgörüsüz yönlerinizden arınarak gelişime açık tavırlarınız hem iş hem de özel yaşamınızda istikrarı sağlayacak. Bekar ve ilişkisi olmayan Koçlar bu enerji ile birlikte yakın çevrenizde bulunan birinin aşk itirafı ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınız fazlası ile hareketleniyor. İki aşık ve ciddi beraberlik isteyen insan arasında kalabilir karar vermekte güçlük çekebilirsiniz sizlere tavsiyem acele etmeyin ve ikisini de tanımaya çalışın. Evli Koçlar arzularınız son derece güçlü olduğundan tutku hafta boyunca eş yada sevgilinizle ilişkinizi daha da özel bir hale getirecektir.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzü geçen haftanın belirsizliği ve yorucu etkilerden sonra yenilenmeniz güçlenmeniz ve farkındalığınız artması ile bembeyaz bir haftayı müjdeliyor sizlere. Kendinize zaman ayıracak ne kadar değerli olduğunuzun farkındalığı ile ruh ve bedeninizi dinlendirirken enerjinizi yükseltecek ve yaşamınıza başarı ile yansıtacaksınız. Gezegensel enerjilerin yansıması ile zihninizde sürekli dolaşan sizi rahat bırakmayan endişeleri geçmişte yaşanan olumsuzlukların sancılarından arınabileceksiniz. İş hayatınızda yeni insanlar tanıyabilir ve oldukça cazip teklifler alabilirsiniz. Zamanlama planı yaptığınız takdirde aynı anda birden fazla işle ilgilenerek gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış sağlayabilirsiniz. Bu arada işinizle ilgili devam eden bir hukuksal davanız varsa bu hafta beklediğiniz gibi sonuçlanabilir oynanan oyunlara ve entrikalara rağmen haklılığınız ortaya çıkacak maddi manevi hakkınız olanı adaletin gücü ile alacaksınız. Eğitsel konular da da başarı çıtanız yükseliyor ve zorlandığınız pek çok konuda kolaylıkla ilerlemeye başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise bir anda gelişen olaylar eşinizin ailesinden kaynaklanan sorunlar eşinizin sinirlerinin bozulmasına neden olsa da size ve ilişkinize yansımayacaktır. Olgunlaşmış ve eğriyi doğruyu ayırt etmiş olan eşiniz onlara gereken cevabı vererek ilişkinizin sadece size özel olacağını anlamalarını sağlayacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa lar sizlerde uzun zamandır hayranlık duyduğunuz insanın size karşı ilgi duyması ile keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Aşk melekleri okları ile kalbinizi hedef alabilir. Sağlıkla ilgili konularda sorunları olan Boğa’lar iyileşme süreciniz hızlanıyor ve toparlanıyorsunuz.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzü bu hafta seyahatler ve yeni imkanlarla karşılaşarak kendinizi geliştirebileceğiniz pek çok fırsatın sizleri beklediğini müjdelemekte. İkili ilişkileriniz yeni fikir ve projelere açık olmanız önerileri dikkate alarak hareket etmeniz sorunlarınızı çözüme kavuşturmanın anahtarı olacak sizler için. Mesleki konularda yaşanacak gelişmeler iş değişikliği ya da eğitim sektöründe yapılacak bir yatırım fırsatı karşınıza çıkabilir. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden bir beraberlik içindeyseniz eş yada sevgilinizin size yeteri kadar zaman ayırmamasına duygusal tepkiler verebilir kendi isteğiniz doğrultusunda ayrılıklar yaşayabilirsiniz dikkatli olun. Özel hayatınızla ilişkili olarak strese bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kimse için yada her hangi bir olumsuz durum için kendinizi hasta edecek kadar yıpratmamalı ve hayata 1 kez geldiğinizin kıymetini bilerek kendinizi hırpalamamalısınız. Eş yada sevgilinizle iletişime önem vermeli pişmanlık duymamak adına yıkıcı değil yapıcı bir tutumla ilişkinize bir şans vermelisiniz. Bekar İkizler sizlerde duygusal arayışlarınızı paylaşımlara çevirecek o özel insanla karşılaşabilir ve aşkın iyileştirici gücünü yaşamaya başlayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem ilişkinizi dallandırıp budaklandırmadan kendi içinizde yaşamanız yönünde birbirinizi tanıyın ilişkiniz sağlam temeller üzerine otursun sonrasında her şey olması gerektiği gibi ilerleyecektir. Hafta sonuna kadar arkadaşlarınız ve aile bireylerinizden gelen finansal fikir ve önerileri dikkate almalı ve girişimler için elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,
Gökyüzü yeni insanlar yeni mekanlar ve gerçek dostlardan gelecek desteklerle hayatınızda hızlı ilerlemeler kaydedeceğiniz finansal olarak güçleneceğiniz bir haftaya dikkat çekmekte. Korkularınızı zincirlerinizi kırın ve içinizde var olan gücü dış dünyaya yansıtın. Siz kendinize değer verdikçe doğru kararlar alabilecek ve maddi manevi güzelliklerini deneyimleyeceksiniz. Her ne konuda olursa olsun tepkilerinizi rahatsızlıklarınızı ifade etmeli kızgınlıklarınızı bir yana bırakıp uyum ve dengeyi arzuladığınızı ifade etmelisiniz. İş hayatınızda finansal konularda yaşanan krizler sona eriyor ve kazancınız artıyor. İş arıyorsanız arzuladığınız işi bulabilir güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise olumlu etkiler hakim olmaya başlıyor 3ncü bir şahıs yüzünden zorlu zamanlar geçirdiyseniz eş ya da sevgilinizin kararlı tutumu ve size haksızlık ettiğinin farkındalığı ile ilişkinizin farklı bir boyut kazanıyor ve daha sevgi dolu bağlarla daha da yakınlaşmaya başlıyorsunuz. Bebek sahibi olma hayali kuran Yengeçler güzel haberi bu hafta alabilirler. Bekar ve ilişkisi olmayan AŞK ı kalp dergahından silmiş Yengeçler sizlerde bir ilişkinin kral ya da kraliçesi olabilirsiniz. Sağlık sorunları olan ve uzun süredir bu konularla boğuşan Yengeçler bu hafta tüm tedavileriniz olumlu geçer ve olumlu gelişmelerle adeta mucizevi iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yatırımlarla ilgili önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gizliliğe önem verin ve yatırımlarınızı gerçekleştirin.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,
Gökyüzü iş hayatınızda üzerinize oynanan oyunların ters tepip bu oyunun içinde yer alan insanların pişmanlık içinde karşınıza gelip haksızlıklarını kabullenerek hakkınız olan kendi elleri ile size teslim edecekleri bir haftanın içinde olduğunuzu müjdeliyor sizlere. Adalet tezahür ediyor ve siz doğrularınızla ilerliyor olmanın mükafatını almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda pek çok ilki ve aleyhinize gelişen pek çok durumun lehinize gerçekleşeceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş değişikliği terfi zam da söz konusu olabilir sizler için. Aile içinde ki sorunlar düzeliyor hastalıklar finansal fikir ayrılıkları çözüme kavuşuyor. Sağlık sorunları olan Aslanlarda rahat bir nefes alıyor bu hafta. Fiziksel rahatsızlıklarınızı aşmak için spor yapabilir kaslarınızı zorlamadan güçlendireceğiniz aktivitelere yönelebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde gayrimenkullerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sizlere tavsiyem cesaretli davranın ve yatırımlarda bulunun. Özel yaşamınızda noktayı koyduğunuz bir ilişki de geri dönüşler olabilir ve karşı tarafın çabası samimiyeti ile sizi ikna etmesi ile yeni bir başlangıcın içinde yer almanızı sağlayabilir.. Süregelen aşk dolu bir beraberliğiniz varsa evliliğe giden yolda ilk adımı atma kararı alabilirsiniz bu hafta.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Değişim enerjisinin yoğun ve güçlü olduğu bir hafta karşılıyor sizleri. Özellikle iş hayatınızda daha yoğun olarak yaşanacak değişimler sizleri daha iyi şartlara ve imkanlara kavuşturabilir. Ben bilir imci düşüncelerden uzaklaşmalı alışkanlıklarınız yerine yenilikçi ve iş birlikçi fikirlere açık olmalısınız. Bunu yapabildiğiniz anda sürekli tekrarlayan sorunlarınıza da son noktayı koyabileceksiniz. İş değişikliği ya da kendi işinizi kurma düşünceniz varsa bu haftayı iyi değerlendirmelisiniz. Bu hafta boyu rüyalarınızı dikkate alın ve size verdiği mesajları anlamak için gayret gösterin. Haftanın her hangi bir zamanında mutlaka kendinize zaman ayırarak yaşadığınız olumlu ve olumsuz olayları bir düşünün ister sesli ister yazarak verdiğiniz tepkileri gözden geçirin göreceksiniz ki kendi doğrularınızı da yanlışlarınızı da net bir şekilde görecek ve davranışlarınıza kazanmış olduğunuz farkındalığı başarı ile yansıtabileceksiniz. Özel yaşamınızda kısa süre önce istemediğiniz halde biten ilişkiniz de önemli gelişmeler yaşanabilir ve gerçeklerin ortaya çıkması ile yeniden karşılıklı adımlar ile ilişkinize başlayabilirsiniz. Gökyüzü hafta boyunca ruhsal ve fiziksel enerjinizi yükseltecek ve süre gelen sağlık sorunlarınız başta olmak üzere sizi yoran haksızlığa uğradığınız baskı altında hissettiğiniz pek çok konuda istediğiniz şekilde güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bekar Başak lar bu hafta tüm dikkatler size çevrilebilir ve daha önce görmediğiniz kadar ilgi görebilirsiniz. Şimdi seçici davranın ve karşınızda ki kişileri tanımaya çalışın kalıcı ilişkiler için beklentilerinizi ifade etmekten çekinmeyin. Hafta sonu için yolculuk planlarınız varsa ani iptaller yaşanabilir.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzü bu hafta Aşk hayatınızda olumlu gelişmeleri müjdeliyor sizlere. Yaşanan stresler boşa giden emekler ve kırılan kalbinizin yaralarından sonra hayatınızın aşkını bulabilir kalbinizi aşkla iyileştirip yapılandıracak o özel aşkı yaşayacağınız Aşk prensi ya da prensesini bulabilirsiniz. Aşktan korkmayın duygularınızı şüphelere kurban etmeyin ve akışta kalın Finansal konularda da hareketli gelişmeler söz konusu hakkınız olanı alabilir ödeme güçlüğü çektiğiniz konularda beklediğiniz ödemelerin yapılması ile rahatlayarak yeni iş imkanları ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıntılara önem verin araştırın ve başkalarının yönlendirmeleri ile değil kendi tercihlerinizle kararlar alın. Sağlık sorunları olan Teraziler endişelerinizin yersiz olduğunun ortaya çıkması ile şükredecek ve yaşamanız da ki pek çok şeyi pozitif yönde değiştirerek yaşamınızı daha sağlıklı bir hale getireceksiniz.. Kendinize güveniniz ve ikili ilişkilerinizi gözden geçirerek sapla samanı ayırt etmeniz gerçek dostlar ile yola devam ediyor olmanın avantajlarını getirecek sizlere. Evli ve ilişkisinde sürekli sorunlar yaşayan Teraziler sizlerde bir kez olsun hatayı kendinizde aramayı başarmalı yaşadığınız kavgalara değil güzelliklere odaklanarak ilişkinize emek vermelisiniz.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzü çarpıcı gelişmelerin içinde olacağınız bir hafta olduğunuzu vurgulamakta. Aile bireyleri eş ya da sevgilinizle yaşanacak gerilimler onların kendi aralarında anlayıştan uzak sen ben üstünlüğü içinde ki tartışmaları sizleri bir hayli yorabilir. Duygusal olarak kendinizi fazlasıyla baskı altında hissedebilir her şeyden uzaklaşma eğilimi içine girebilirsiniz. Sizlere önerim gerçeklerden kaçmadan olayları değerlendirerek eş ve aileniz arasında ki dengeleri sağlamak için yalnızca sizin çaba göstermenizin yeterli olmayacağının farkına varmanız. Kimseye görmek istemediklerini göstermek için baskı uygulayamaz ya da yönlendiremezsiniz fakat mutlu olup mutlu etmek için de fedakarlıkların olması gerektiğini birbirlerini sevmeseler de saygı göstermeleri gerektiğini her iki tarafa da hatırlatabilirsiniz. Bunu yaptığınız da sorunlar hafifleyecek ve sizlerde ihmal ettiğiniz konulara gereken önemi verebileceksiniz. İş hayatınızda aynı sektörde bulunduğunuz insanlardan ortak projelerle ilgili finansal getirisi yüksek teklifler alabilirsiniz. Finansal konularda duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeli ve başkalarına yardımcı olmaya çalışırken kendinizi zor bir durumda bırakacak davranışlar içinde olmamalısınız. Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki kişiyi daha tanımaya çalışın ve anlık kararların pişmanlıklara neden olabileceğini unutmadan hareket edin.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü hafta boyunca enerjinizi başka şeylere yöneltmeden kariyer hayatınızı daha iyi ve başarılı hale getirmeniz için önceliğinizin bu yönde olması için destekliyor sizleri. Özellikle haftanın ilk günleri iş birliği içinde olduğunuz çalışma arkadaşlarınızın taleplerini baskı olarak değerlendirmeden sizden istenileni beklentileri yerine getirmeye çalışmalısınız. Bu sizden bir şey eksiltmeyeceği gibi meslek aşkınızın sizin için ne kadar önemli olduğu herkes tarafından takdir edecektir. Kapıların size açılmasını mı yoksa kapanmasını mı istersiniz? Kararınızı verin ve buna göre hareket edin. Kazançlarınız artarken harcamalarınızı dengede tutmalı ve birikimlerinizi akıllıca değerlendirmeye çabalamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle şüphe ve kıskançlıklardan dolayı ciddi tartışmalar yaşayabilir sizi yapmadığınız şeylerle suçlamasına ve kendi kendine kurguladıklarına gerçekmiş gibi inanarak hareket etmesine tahammül etmekte zorlanabilirsiniz. Ne olursa olsun siz kendinizi yaptıklarınızı biliyorsanız bunları sorun etmeyin ve sadece kendinize odaklanın. Ben kimim? Yaşama amacım nedir? Ben yaşamımdan keyif alıyormuyum? Alışkanlıklarım neler? Bu soruların cevabını kendinize verdiğiniz anda doğruları da buldunuz demektir. Bekar Yay’lar istemeyerek katılacağınız bir organizasyon da ayaklarınızı yerden kesecek yanında dünyanız olacak insanı tanıyabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzü iç dünyanıza bilinç altınıza yönelerek belki de çok uzun yıllardır sizi yoran kızgın kılan duygularınızla yüzleşmenizi sağlayacak enerjileri barındırmakta bu hafta. Kendi kendinizi şekillendireceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız en yalın ve gerçek hali ile. Şikayetçi olduğunuz pek çok konu ve durumun kendi davranışlarınızdan dolayı tezahür ettiğini anlayacaksınız. Kendi içinizde ki karmaşayı çözüp prangalarınızdan kurtulmak için çaba gösterdiğiniz anda ruhunuzu özgürleştirecek ve iyi yönlerinizi geliştirip yeni ve başarılı başlangıçlara yol alacaksınız. İş hayatınızda önemli ve köklü bir değişim gerçekleştirebilir aynı anda iki işi birden yönlendirebilecek konuma gelebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bekarsanız iş yerinizde ya da işiniz aracılığı ile tanıyacağınız biri fazlası ile ilginizi çekebilir aynı şekilde de karşılık görebilirsiniz. Bu hafta pek çok konu da şans sizden yana! Siz yeter ki hissettiklerinizi ifade edin ve yeteneklerinizi birden fazla alanda gösterebileceğinizin farkına vararak el alem ne der diye düşüncelerinizi bir yana bırakmayı başarabilin. Emin olun bunu yaptığınız anda el alem için yapmadıklarınıza üzüleceksiniz bu da sizleri daha olgun ve kendini kontrol edebilmenin gücünü ele almış bir hale getirecek. Evli Oğlaklar eşinizle iletişiminiz daha iyi hale gelmeye başlıyor duygusallığınız tutku ve heyecanınız oldukça yüksek olacak ona daha fazla zaman ayırıp her anınızı özel ve unutulmaz kılabileceksiniz.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,
Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda başkalarının yardım ve desteği olmaksızın yapacağınız başarılı işlerle adınızdan söz ettireceğinizi güçlü enerjilere dikkat çekmekte. Ruhsal ve maddi olarak ağırlığını taşıdığınız düşünce ve olaylarla yüzleşeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ailevi ve arkadaşlık ilişkileriniz de! Gerçekler sizlere hayatın başka bir penceresini açmaya başlamışken korkularınızın üzerine gitmeli isyan etmeden gelişmeye öğrenmeye ertelediklerinizi daha fazla önemsemeye dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek yeni fikirler size daha geniş kapsamlı bakış açıları kazandırabilir hayatınızı her ikiniz içinde çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Zamanla yarışamazsınız fakat uyumlanırsınız. Geçmişi yorucu ve ağır olanı ardınızda bırakın yeni iyi ve güzel olanı ise kucaklayın bu hafta Göreceksiniz ki her sabah uyandığınızda şükredecek ne denli fazla şeye sahip olduğunuzu fark edip fark edilebilmenin ne kadar önemli olduğunun da bilincine varacaksınız.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzü bu hafta karışıklıklara ve baskılarla karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Konuşmalarınıza ve sorumluluğunuz altında olan konulara hakim olmaya dikkat edin. İş ve özel yaşamınızla ilgili orijinal değerlendirmeler planlamalar yapabilir güçlü insanların fikir ve önerileri ile tıkanıp kaldığınız konularda çözümler bularak destek görerek işlerinizi yoluna sokabilirsiniz. Uzun zamandır kronik sağlık sorunları olan Balıklar bu hafta sağlığınız önem kazanmakta. Özel yaşamınızda Evli ve ilişkisi devam eden Balıklar ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmemeli eşinizle iletişime önem verin ve kırgınlığınızla kararlar almanın pişmanlıklara ve geri dönüşü olmayan durumlara neden olabileceğini de aklınızdan çıkarmadan hareket edin. ! Bekar Balıklar sizler de bu hafta dostlarınızın vesilesi ile sevgi ve güvene dayalı temiz huzur dolu bir beraberliğe adım atabilir yaşamınıza giren o özel insanın olumlu enerjisi ile yaşam sevincinizi yeniden kazanabilirsiniz. İş hayatınızda ise beklediğiniz önemli bir haber hafta sonunda istediğiniz gibi gelebilir. Şimdi şaşkınlığınızı üzerinizden atın ve kendinize güvenerek hareket edin.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık