Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 - 23 Nisan Haftalık Burç Yorumları

KOÇ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ne diyordu Şems Olduğu ‘’KADAR’’ Olmadığı ‘’KADER’’ Hz.Mevlana

Gökyüzü bu hafta iş ve özel hayatınızla ilgili zorlamalarda bulunmamanız ve sahip olduğunuzu iyi değerlendirmenizin önemine dikkat çekmekte. Ancak böylelikle her şey yoluna girecek siz zihninizde ki belirsizliklerden kurtulacaksınız. Yapıcı bir tutum içinde olmalı sizi seven değer veren insanların uyarılarını dikkate almalısınız. Finansal konularda salı gününden itibaren alacaklarınızın ödemesinin yapılması ile rahatlayabilirsiniz. Sizlere önerim kazançlarınızı bu dönemde idareli kullanmaya bakın ve yatırımlar için bir sonra ki haftayı bekleyin. Özel yaşamınızda ise aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor. Yeter ki gizliliğe önem verin ve sorunlarınızı eş ya da sevgiliniz dışında kimse ile paylaşmadan çözüme kavuşturun. Emin olun imkansız diye düşündüğünüz pek çok konuda mucizevi gelişmeler sizleri bekliyor siz yeter ki kendinize ve sevginize inanın.

Hemen her konu da Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Koç’lar ise arkadaşları aracılığı ile romantik bir birlikteliğe adım atabilirler.

 

BOĞA

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İnsanlar senin kalbini kırmışsa ÜZÜLME! Rahman ‘’CC’’ Ben kırık kalplerdeyim! Buyurmadı mı? Hz.Mevlana

Gökyüzü bu hafta hayatınızdan pek çok kişiyi kararlılıkla uzaklaştıracağınıza işaret etmekte. Bunlar iş arkadaşlarınız olabileceği gibi yakınlarınızda olabilir size karşı samimi olmayan her kesi sevgi ile uğurluyorsunuz hayatınızdan. Ya sizi üzmelerine izin verecek ya çatışmalarla kendinizi yoracak ya da ruhu kötü kişileri hayatınızdan tekrar müdahil etmemek üzere uzaklaştıracaksınız seçim sizin.
İş hayatınızda ise kazanımları yüksek fırsatlar sizleri karşılıyor hafta boyunca değerlendirmelerinizi yapın kararlarınızı kısa süre içinde verin sessiz, sakin ve hoşgörülü yaklaşımlarınızla başarınızı yükseklere taşımaya başlayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize verdiğiniz emeğin sevginin karşılığını aşkla alacak mutluluğunuzu güvenle sadakatle besleyerek birbirinize olan bağınızı kuvvetlendireceksiniz.

Bu hafta kendinize güvenmeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Ruhtan bedene enerjiniz tazelenerek yenilecek özel hayatınızda yapmış olduğunuz fedakarlıkların anlayışınızın ödülünü fazlasıyla alacaksınız. Yaptığınız işte hedeflerinizi yüksek tutmalı ve cesur adımlarla ilerlemelisiniz popülaritenizin oldukça yükseleceği bu şanslı haftayı aşk hayatınız içinde iyi değerlendirmelisiniz.

 

İKİZLER

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sevgini vermesini öğren. Çünkü gönlün anlasın ki hepsine yer varmış. Sevgisiz insandan dünya, unutma ki korkarmış. Hz.Mevlana

Gökyüzü haftanın ilk gününden itibaren yaşayacaklarınız karşısında şaşıracağınıza işaret etmekte. Rüya gibi bir hafta sizleri karşılıyor yeter ki kendinize baskı kurup yaşanan güzelliklerden korkarak kaygı ile hareket etmeyin. Hayatınızda karanlık dönem kapanıyor ve sizler ışığın gücünü yaşamın her zerresinde deneyimlemeye başlıyorsunuz. Geçmişi bir anda düşünün ve arkanızda bırakın tüm yaşanmışlıkları iş ve aşk hayatınızda şans sizden yana. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirmek sizin elinizde. Eş ya da uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz yeni bir arayış hevesi bir anlık öfke ile sonrasında büyük pişmanlık duyacağınız bir ilişki deneyimleyebilir ve var olan ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilirsiniz. Özel yaşamınızda AŞK dolu dizgin hükmünü sürmeye başlıyor. Huzurlu şanslı bir gelecek için karşınıza çıkacak mesajları bir ipucu olarak değerlendirin ve gökyüzünden sizlere yansıyan güzel enerjileri en iyi şekilde değerlendirin.

 

YENGEÇ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İyiki geçiyorsun zaman! Ya Acının derinime işlediği bir anda donsaydın. Hz. Mevlana

Gökyüzü bu hafta uyku düzeninize dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmekte. Uyumakta zorlanıyorsanız mutlaka rahat bir uyku uyumak için yöntemler araştırmalı ve uygulamalısınız. Bunu yaptığınız anda ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi toparlayacak yoğun geçecek haftayı en iyi şekilde değerlendirip kazançlı çıkacaksınız. Ailevi konular ve özel yaşamınızda başkalarının düşünceleri ile hareket ederseniz huzursuzlukları yaratan da yönetende siz ve davranışlarınız olacaktır. Sizlere önerim bir an evvel kendi doğrularınızı hayata geçirip acil düzeltici önlemler alarak bencilce yaklaşımlardan uzak durmanız. Özel hayatınızda ise devam eden beraberliğinizde tartışmaları büyütmemeye çalışmalı fikir ayrılığı yaşadığınız konularda uzlaşmacı tutumunuzla olayları yumuşatmalısınız. Bekar Yengeçler sizlerde korkularınızın içinde boğulmayı mı? Yoksa aşkın yolunda yürümeyi mi seçeceksiniz?

 

ASLAN

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Biliyorum, sığmazsın hiçbir yere bu sevdayla, dünya sana dar. Ama dayan gönlüm. Dayan ki her gecenin mutlaka bir sabahı var. Hz.Mevlana

Bu hafta sizler için maddi manevi lehinize olacak gelişmelerle sevineceksiniz. Sağ duyu ve sakinlikle davranmalı hiç bir şey için gereğinden fazla tepki vermeden hareket etmelisiniz. Hafa boyunca gördüğünüz rüyaları karşılaştığınız dostlarınızın söylediklerini önemseyin hayatınızda aradığınız soruların cevabı belki de rüyalarınızla yanıt bulacaktır. İşinizle ilgili her detay sizi başarıya ulaştıracak güçte. İşbirliklerine açık olun ama son kararını kendiniz vererek hareket edin. Salı gününden itibaren iş anlaşmaları başvuruda bulunduğunuz iş görüşmesinden gelecek olumlu cevap yaşamınızda yeni bir sayfa açılmasını sağlayabilir. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliyle ortaklaşa kararlar alabilir ilişkinizde var olan problemleri sevgiyle aşabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Aslan’lar ise ilişkilerine resmiyet kazandırmak için kararlar alabilirler.

Özel hayatınızda ise yanlış anlaşılmalara ve kıskançlıklara karşı dikkatli davranın geçmişte yaşanan olumsuzluklara değil yalnızca doğru ve güzel olana odaklanarak eş ya da sevgilinizle huzurlu olmak için çaba gösterin.

 

BAŞAK

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kim demiş gül yaşar dikenin himayesinde? Dikenin itibarı gül himayesinde! Hz.Mevlana

Bu hafta ailevi konular başta olmak üzere işinizle ilgili gecikmelerde kötümser ve kaygılı davranmayın. Emin olun haftanın ilk gününün akşam saatlerinden itibaren her şey istediğinizden çok daha iyi bir hal alarak ilerleyecektir. İşinizle ilgili finansal konularda kazançlarınızı arttırmanıza yardımcı olacak kişilerle yollarınız kesişebilir ve güçlü desteklerle pek çok ilki gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru tatil planlarınız varsa araç kullanacaksınız iyi dinlenin ve tüm dikkatinizi yola verin dikkatinizi dağıtacak şeylerden uzak durmak olası olumsuzlukların önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkiye adım attıysanız duygularınızı ifade etmek konusunda acele etmeyin ve karşınızda ki kişiyi tanıyamaya çalışın. Evli Başaklar sizlerde gururunuzu aşkın önünde tutmaya devam etmeye çalıştığınız sürece ilişkinizi çıkmazdan kurtaramayacağınızı bir an önce fark etmelisiniz. Bekar Başak’lar yönetici gezegeniniz Merkür ün geri hareketi ile hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Yine ilişkisi devam eden Başak’lar ilişkinizi resmiyete dökme kararı alabilirsiniz. Biraz cesaretli olun ve keyifli günlerin tadını çıkarın.

 

TERAZİ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Üzülme Can! Doğruysan Zarar Gördüm Deme. Bil ki İyiler Mutlaka Kazanır. Hz. Mevlana

Gökyüzü iş hayatınızda gizli düşmanlık ve entrikalarla karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Bu haftayı olabildiğince sakin geçirmeye çalışmalı fazla ön planda olup çıkışlarda bulunmamalısınız. Emin olun kısa bir süre için geri planda kalmayı tercih etmeniz size zarar verme çabası içinde olan kişileri amaçlarına ulaştırmayacaktır. Pratik zekanızı finansal konularda kullanmalı ve alacaklarınızın peşinde ısrarcı olmalısınız. Özel yaşamınızda ise eşinizle arkadaşlarınız yüzünden yaşadığınız sorunları aşabilir fedakarca yaklaşımlarınızın karşılığını aşk ve minnet görerek alabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak sağlığınız başta olmak üzere fiziksel bakımınıza da zaman ayırabilirsiniz. Saç cilt bakımı için oldukça uygun zamanlardır. Özel hayatınızda bekar Teraziler için Aşk zamanı.

 

AKREP

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sıradan otlar, bir ayda yetişir. Gül yetiştirmek istersen bir yıl bekleyeceksin.. Hz. Mevlana

Gökyüzü bu hafta işinizle ilgili konularda oldukça zorlayıcı etkilerle karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Bunu en hafif şekilde atlatabilmek yaşanan zorluklara bir yenisini daha eklememek 4 gezegenin geri harekette olduğunu hatırlamalı zarar görmemek için sakinliğinizi korumalısınız. Finansal konularda zararlı çıkacağınız iş birlikleri söz konusu olabilir. İşiniz gereği seyahatler toplantılar oldukça yorucu olabilir Merkür’ün yansıması ile yolculuklarda iptaller yaşayabilirsiniz. Gizliliğe fazlasıyla önem vermeli ve birlikte çalıştığınız insanlardan da bu konuda sizin gösterdiğiniz duyarlılığı göstermelerini beklemelisiniz. Bunun getirdiği yorgunlukla yakınlarınızla ilişkilerinizde sizden kaynaklanan problemler yaşamamaya özen gösterin. Onların desteği sizin için bu kadar önemliyken özellikle dikkatli olmanız faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sizinle zaman geçirip size yakın olma çabası içindeyken ona karşı itici davranışlarda bulunarak her kaprisinize katlanmasını bekleyerek hareket etmek sonunda onun sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Mutlu olmak için mutlu etmeniz gerektiğini hatırlayın ve ilişkinizi güçleştirmeden güzelleştirme çabası içinde olun. Bekar Akrepler sizlerde küçük sürprizler aşk hayatınızı hareketlendirebilir.

 

YAY

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Yüzmesini bilene yüreğim okyanustur diyordum ya; Ey sevgili, sen git başka denizlerin koynunda boğul. Ben sana çoktan kurudum. Hz.Mevlana

Gökyüzü İş hayatınızda gerginliklerin sona erdiğini ve yükselen farkındalığınızla bakış açınızı alışkanlıklarınızı değiştirerek pek çok ilkin altına imza atacağınız bir süreci müjdeliyor bu hafta sizlere. İş hayatınızda bitişler daha güçlü başlangıçları getirecek sizlere. Kendinize güvenin öğrenmeye açık olun ve geri planda kalmayı tercih etmeyin. Finansal konularda da oldukça şanslı etkiler söz konusu hukuksal olarak dikkatli olduğunuz taktir de. Yatırım planlarınızı gerçekleştirebilir değerli bir şeylere sahip olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizin fedakarlığınızdan sürekli Kârlı çıkan eş yada sevgilinize tepkiniz onun için bitiş sizin için başlangıç olacak. Bekar Yay’lar sizlerde birden fazla kişinin duygusal ilgisi karşısında tavrınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Bu durumda doğruyu bulmanızı sağlayacak şey güçlü sezgileriniz.

 

OĞLAK

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir. Mevlâna

Bu hafta hiç beklemediğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Akrabalarınızdan zarar görebilir size karşı takındıkları tutuma sabır göstermekte zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim yönetici gezegeniz Satürn’ün geri hareketi ile eskiye ait ne varsa olumsuzlukları barındıran söküp atacaksınız yüreğinizden yaşanmışlıklarınızdan ve bulunduğunuz mekandan. Sevmediğiniz bir eşyanız olabileceği gibi ağırlığını taşıdığınız yorucu anılar olmak üzere. Yeni bir siz doğuyor adeta acıyla olgunlaşmış yeniye açık doğru ve bilinçli adımları ile hayatının mimarı olan. İş hayatınızda da yeni arayışlara girebilir başarılı ve etkili çalışma metotları ile başarı potansiyelinizi arttırabilirsiniz. İş hayatınızda sabırlı ve soğukkanlı özelliğini bu hafta sonuna kadar kullanın ve devam geri hareketteki Merkür Satürn ve Jüpiter in enerjilerini dikkate alın ve tartışma içine girmeden hiç bir şeyin hiç kimsenin enerjinizi düşürme fırsatı vermeden yaptıklarının sizi asla rahatsız etmediği izlenimi vererek onları amaçlarına ulaştırmayın. İşinizle ilgili ise verilen sözlerin yerine getirilmesi için takipçi davranın ve otoriter tavrınızı yaptırım gücünüzü ortaya koyun. Böylelikle istediklerinizi elde edecek ayın ilerleyen günleri içinde kazançlarınızı arttıracak gelişmelerin temelini atacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize ilgili şefkatli davranmalı onu üzecek kıracak davranışlarda bulunmamalısınız. Kendi yakınlarınızla yaşadığınız gerginliği ona yansıtmak sizi de davranışlarınızdan dolayı pişmanlığa ve mutsuzluğa itebilir. Bekar Oğlaklar bu hafta hayal kırıklığı yaşayacağınız birlikteliklere karşı dikkatli olmalısınız.

 

KOVA

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Uğruna fedakârlık yapmadığın sevgiyi, yüreğinde taşıyıp da kendine yük etme.'' Hz.Mevlâna

Bu hafta işinizle ilgili her türlü ayrıntıya önem vermeli başkalarının yönlendirmesi ile hareket etmeden içinize sinen işlerin altına imza atmalısınız. Yakınlarınızla ise aile bireyleriniz anne baba kardeş ya da çocuklarınızın baskın istekleri ve sizin yaşadıklarınızı anlamamakta ki direnişlerinin öfkesini sevdiğiniz insandan çıkarmanın pişmanlığını yaşamak mı iyi olan? Onun sevgisi ile yeni bir başlangıç için önce kendinizi severek işe koyulmak mı? Cevapta anahtarı açacak kilitte sizsiniz. İş hayatınızda da aynı enerjiler etkili olmakta. Yeni ve daha önce girmediğiniz bir işe yönelebilir disiplinle çalıştığınızda aynı anda iki işi ya da bambaşka bir sektörün aranılan kişisi olabilirsiniz. Merkür geri hareketinin devam ediyor olması ile geçmişle ilgili konular zihninizde harekete geçecek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı derin bir analizden geçirmenizi sağlayacak. Bu enerjiyi doğru kullandığınız takdirde ilişkilerinizi aşk hayatınızı etkileyen sorunları kökünden çözüme kavuşturabilirsiniz.. Bekar Kovalar geri harekette ki planetler in enerjileri ile yarım kalan bir aşk hikayesi ile ilgili gelişmeler haftaya damgasını vurabilir. Sevdiğiniz insanla yollarınız kesişebilir ve hiç vazgeçmeden sevmenin mükafatını hayatlarınızı birleştirerek alabilirsiniz.

 

BALIK

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kalp kilitlidir, her kalbin anahtarı farklıdır. Ne kadar zorlarsan zorla, yanlış anahtar doğru kalbi açamaz.. Mevlâna

Bu hafta iş ve ailevi konularda gerginlikler yaşanabilir küçük meseleler üzerinde ısrarcı davranışlarınız krizlere ve kalp kırıklıklarına neden olabilir. Süre gelen Merkür geri hareketi onları takip eden öğretmen Satürn ve Jüpiter in geri harekette oluşu sakinliğinizi korumanız için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili mesai arkadaşlarınızla tartışmalar otorite konumunda ki kişilerle karşı karşıya kalıp hukuki boyuta varan zararlar görmenize neden olabilir aman DİKKAT! Hafta bu konularda sizi zorlarken aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelerle yüreğinize su serpilecek eşinizle ayrılık aşamasına geldiyseniz bilin ki aşk galip gelecek. Bekar Balıklar sizler ise, Özel yaşamınızda ise ektiğinizi biçecek üzdüyseniz üzülecek sevdiyseniz sevilecek ve kalıcı ilişkilere adım atacaksınız.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık