Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 - 17 Nisan Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: 11 Nisanda Saat 09:09 da Karşıt burcunuz TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Size etkileri İletişimin gezegeni Merkür geri hareketi ile resmi dairelerle ilgili konular sözleşmeler kontratlar da gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bu enerjiler ruhsal olarak kendinizi yenilemenizi adeta geçmişten bugüne uzanan yüklerinizden kurtulmanızı sağlayabilir. Başkaları için yaşamayı bir kenara bırakabilirseniz şayet! Yeniden doğmuşçasına hür ve rahatlamış hissedebilmek elinizde. Hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızla ilgili önemli gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz fark edebildiğiniz sürece. Yurt dışı ile ilgili konuları iyi değerlendirmeli ve başkalarının etkisi altında kalmadan sezgilerinize güvenerek kararlar vermelisiniz. Hafta sonuna doğru finans ve iş hayatınızda başkalarından kaynaklanan gecikmeler aksilikler olarak yansıyacaktır. Sizlere tavsiyem sabırlı davranın ve bu enerjinin akabinde yatırım planlarınızı uygulamaya geçmekten uzak durun. Bu hafta özel yaşamınızda da keskin çıkışlardan uzak durmalı eş ya da sevgilinizi anlamadan dinlemeden tepki vermemelisiniz.

 

BOĞA: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Bu enerji özel hayatınızı bir hayli fazla etkileyebilir ve ilişkinizi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu hafta sakinliğinizi korumaya çalışmalı sessiz kalmanın haklılığını yaşayacağınızın bilinci ile hareket etmelisiniz. İş hayatınızda Ortaklıkları olan Boğa’lar da karşı tarafın hatalarından kaynaklanan zararlar la karşılaşabilirler. Son derece dikkatli ve kontrollü olunması gereken bir zaman dilimi. Terazi Dolunayı ile Popülariteniz yükselecek. Bu enerji ile dikkat etmeniz gereken konu çevrenizde ki negatif insanların etkisinde kalmadan hayatınızın geneline müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmeniz olmalıdır. Ayrıca hedeflerinizi belirlemeden hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan alırsanız ve insanların üzerinizde baskı kurmalarına izin vermeye devam ederseniz. Bu şanslı süreçten payınıza düşeni alamayacağınız gibi kendinize olan güveninizi de fazlasıyla zedelemiş olursunuz. Not: Bu hafta söz nişan yeni bir ilişki başlangıcı gibi konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Acele etmemelisiniz.

 

İKİZLER: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Bu enerji ve yönetici gezegeniz Merkür’ün geri hareketi sizleri aşırı gergin ve endişeli bir ruh haline büründürebilir. Özel yaşamında ilişkisi devam eden İkizler eş ya da sevgilinizin daha önce olağan gördüğünüz tavır ve davranışlarından kırılabilir sizi anlamadığı düşüncesine kapılarak kendinizi geri çekme eğilimi içinde olabilirsiniz. Dikkatli ve anlayışlı olmalı onunla konuşmaktan kaçmamalısınız. Yeni bir ilişkinin içinde olan İkizler ise birlikte olduğunuz insanın ilişkiniz ile ilgili olan biten her şeyi arkadaşları ile paylaşması ve arkadaşlarının etkisi altında kalması tahammül sınırlarınızı zorlayabilir. Terazi Dolunay enerjisi ile önemli bir iş teklifi alabilir ya da bulunduğunuz yerde önemli bir terfi alabilirsiniz. Ortaklıkları olan İkizler yollarını ayırarak kendi işlerini kurabilirler. Yakın çevrenizle ilgili konularda radikal kararlar alarak kimilerini tamamen yaşamınızdan çıkaracağınız gibi kimilerine de sizin belirlediğiniz sınırlar doğrultusunda yer vermeye devam edebilirsiniz.

 

YENGEÇ: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Dolunay enerjisinden oldukça etkileneceksiniz. Çok uzun yıllardır sürdürdüğünüz dostlarınız ve yakınlarınızla aranızı açmak isteyen sizi yanlış yönlendirerek kırıcı davranışlar içinde olmanıza sebep olabilecek kişiler ile uğraşabilir bu kişilerin etkisi altında kalarak sapla samanı ayırt edemeyerek pişmanlık duyacağınız tavırlar sergileyebilirsiniz DİKKATLİ olun. 10 Nisan Merkür geri hareketine başlıyor iş hayatınızda evraklar finansla ilgili gecikmeler elektronik eşyalarınızla ilgili problemler söz konusu olabilir. Bilgisayarınızın yedeğini almanız yararınıza olacaktır. İletişimle ilgili hemen her konuda hassas davranmalısınız. Yaşanacak yanlış anlaşılma ve gecikmeler ciddi sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Terazi Dolunayı ile hafta sonuna doğru kendinize dönüş farkına varamadığınız mücadele etmekten ortaya koyamadığınız yetenekleriniz ve istekleriniz için bilinçlenme sürecini de beraberinde getirecek sizlere. Bunun farkına vardığınız anda bu sürecin sonunda hem iş hem de özel hayatınızda sağlıklı kararlar alarak yaşamınıza başarı ile yansıtabileceksiniz.

 

ASLAN: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Aileye ait konularda fikir ayrılıkları üzücü olaylara sebep olmasına neden olabilir. Bu durumun üstesinden gelebilmek elinizde uzlaşmacı davranın ve olabildiğince adil anlayışlı davranmaya özen gösterin. Aksi halde bitmez dediğiniz ilişkileriniz de yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. 10 Nisan 2017 günü Geri hareketine başlayan iletişimin efendisi Merkür’ün etkisi ile ev ve iş yerinizde otomobilinizde dahil olmak üzere elektronik eşyalarınızla ilgili ciddi arızalar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili anlaşma ve kontratları mecbur kalmadıkça bu hafta boyunca yapmamaya özen göstermelisiniz. Verilen sözler yerine getirilmeyebilir ve vaatlere itibar ederek kendinizi zor durumda bırakmış olmanın pişmanlığını yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan’lar ise çalışma arkadaşınız olan biri ile duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz aceleci olmamanız faydanıza bir başka aşkın kırgınlığı ya da kızgınlığı ile gireceğiniz bu yakınlaşma sizden çok şey alıp götürebilir. Kalbiniz başkasına aitken ruhunuzu öfkeden uzaklaştırarak kararlar almanız gerektiğinin farkına varın. Geç olmadan pişmanlıklara bir yenisini daha eklemeden...

 

BAŞAK: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Uzun zamandır yaşanan karanlık günlerinizden sonra yaşama olan bağınızı kuvvetlendirirken sizi kısıtlayan düşünce ve davranışlarınızdan da özgürleştirecek bir DOLUNAY. Sağlık problemleri olan Başak’lar bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli konu merkezi sinir sisteminize bağlı sağlık problemleri olmalı. Dikkatli olur sağlığınıza gereken önemi gösterirseniz ruhsal ve bedensel olarak güçlenerek hastalıkları da ardınızda bırakacaksınız. 10 Nisan da Yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketinin başlaması ile özel yaşamınızla ilgili pek çok sorunu halledebilmeniz için fırsatlar çıkaracak önünüze olgunlukla davranmalı kibir ve öfkenin ait olmadığı ruhunuzu özgürleştirmek için harekete geçmelisiniz. Mutluluğunuzun anahtarı bu olacaktır. Gün kaybetmek mi günü aşkla zenginleştirmek mi seçiminiz?

 

TERAZİ: 11 Nisanda Saat 09:09 da Burcunuzda DOLUNAY gerçekleşecek. Özellikle iş hayatınızda çok fazla taviz vermek ya da uzlaşmanın sağlanması adına çok fazla imtiyaz tanımak birlikte çalıştığınız kişilere fayda sağlarken sizin zararınıza sonuçlar doğurabilir. Tarafların ortak çıkarları doğrultusunda bir anlaşmaya varılması şansını ortadan kaldıracak düşmanlıkların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilecek herhangi bir davranış sergilememeli diplomasi ve dürüstlüğü elden bırakmadan kararlar almaya gayret etmelisiniz. İlişkilerinizin ne kadar harika olacağını düşünerek kendinizi kandırmaktansa, ilişkilere dayalı konuların, her ne surette olurlarsa olsunlar çözümlenmesi için ileriye dönük davranışlar sergilenmenizi tavsiye ederim sizlere. Belki de öğrenmeniz gereken şey eş duyumluluk, hoşgörülülük, adil davranışlar sergileme ve zarafettir. Hem kendinize hem de başkalarına karşı. Bu hafta alım satım kredi başvurusu gibi konulardan uzak durmalısınız. Her türlü resmi hukuksal işinizde gecikmeler ve beklenmedik problemler yaşanabilir. Bu süreçten sonra artan kazancınızı değerlendirmek için yine acele etmemeli yatırımlar için bir sonraki ayı beklemelisiniz. Yine bu hafta işe yeni başladıysanız çalışma arkadaşlarınızı tam anlamı ile tanımadan fazla samimiyetten kaçınmalı iş arkadaşlarınızla aranızda ki mesafeyi koruyarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle daha yakından ilgilenmeli romantik ortamlar hazırlayarak evliliğinizi renklendirmelisiniz. İlk adımın daima ondan gelmesini beklemek yerine bu kez o adımı siz atın. Göreceksiniz ilişkiniz şu anda olduğundan çok daha iyi bir hale gelecek.

 

AKREP: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Ayrıca devam eden Venüs geri hareketine iletişimin gezegeni Merkür de katılacak. Bu hafta iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar vermeden önce gerçekten ne istediğinizi nerede olmak istediğinizi iyi belirlemeli oluşabilecek şartları riskleri iş yapacağınız kişi ya da kurumların gelişmelerini yakından takip ederek kararlarınızı bu doğrultuda vermelisiniz. Geçmişte yaşadığınız ilişkiler arkadaşlıklar borç ve alacaklar bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir ve kendinizi tam anlamı ile baskı altında hissederek yanlış kararlar alabilirsiniz. Terazi Dolunayı içinizde biriken enerjiyi agresif bir şekilde dışarıya yansıtmanıza sebep olabilir. Öfke kontrolünüzü dengelemekte zorlanabilir sudan sebeplerle hemen herkesle tartışma içine girebilirsiniz. Dikkatli olun bu hafta kendinizi duygularınızı net bir şekilde ifade edemeyebilir sizi gerçekten seven ve değer veren insanları incitebilirsiniz. İş hayatınızda beklentileriniz istediğiniz hız ve doğrultuda ilerlemeyebilir ve ödemelerinizle ilgili gecikmeler yaşayabilirsiniz. Sabırlı olun ve fevri davranışlarla hakkınızı almaya çalışmayın. Bu dönemde yeni bir iş girişim için beklemede kalmalı var olan şartlarınızı korumaya çalışarak hareket etmelisiniz.

 

YAY: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Dolunay enerjisi 10 Nisanda devam eden Venüs geri hareketine katılacak Merkür geri hareketi sizleri öfkeli ve bir o kadar duygusal bir ruh hali içine sokabilir. Bu günlerde kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Terazi Dolunayı ile ruhsal olarak kendinizi arındırmaya farkındalığınızı arttırmaya yönelik konularla ilgilenmeye çalışın. İbadet edin meditasyon yapın sevdiğiniz bir hobinizle yakından ilgilenin ve rahatlayın. İletişimin efendisi Merkür’ün geri harekette olması yeni bir düzen taşınma anlaşma yapmak üzere olan Yay’ ların bir çok gecikme ve aksilikle karşılaşmasına sebep olabilir. Yolculuklarda iptaller yurt dışı ile ilgili aksamalar da bu haftanın yansımaları arasında. İyi tarafına gelince, Bu güçlü enerjiler ağırlıklarınızdan yaptıklarınızdan sorumluluk ve sorumsuzluklarınızdan bir dizi sınavın içine doğru yer almaya çağırıyor sizleri. Kayıp ve kazançlar dünyevi hırslar ve mecburiyetlerden dolayı neredeyse unuttuğunuz ruhunuzu bedeninizi zihninizi yenilemeniz adeta kabuk değiştirip gecenin karanlığında kaybolan sizi size buldurmaya geliyor. Zorluklar aşılmak içindir ilkesi ile hareket eder tevekkül ve kabullenişin idrakinde olursanız her şey sizler için çok daha olumlu ilerleyecektir. Eskiye ait ne varsa sizi yoran kıran yanıltan arkanızda bırakıp yaşama yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.. Kendi içinizde ruhunuzu medite edebilmeyi başardığınızda yanlışlar yanlışa neden olanlar davranışlarınız ve kişiler çıkıp gidecektir hayatınızdan bırakın gitsinler siz inançlarınızla güçlendirdiğiniz ruhunuzun verdiği enerji ile sımsıkı bağlanın yaşama ve zümrü anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğabilmenin mucizesine doğru yürümeyi seçin inançla.

 

OĞLAK: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Venüs geri hareketi ona eşlik edecek Merkür geri hareketinin 10 Nisanda başlaması ile birlikte, maddi manevi olarak oldukça hırpaladığınız konulardan uzaklaşıyor maddi manevi müreffeh bir zaman dilimine geçiş yapıyorsunuz. Geçmişle birlikte ardınızda kalan başarı emeğin mükafatını almaya başladığınız güçlü bir değişim sürecinin içine giriyorsunuz. Maddi manevi şükredeceğiniz deneyimlere hazır olun! Terazi Dolunayı ile çevreniz ki oyuncuların maskeleri düşüyor Kral Çıplak! Enerji vampirleri gidiyor hayatınızdan kendinizi suçlamak yerine sevdiklerinizle her anı daha güzel ve değerli kılmak için içinizde ki çocuğu saf duyguları arındırdığınız kalbinizle ortaya çıkarıp iş hayatınızı özel hayatınızı fedakarlığın aşkın sevginin gücünün içine alın ve sahip çıkın. İş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırma fırsatı sunulmuşken size sapı samandan güzeli çirkinden ayırt edebilmiş olmanın şükrü ile yürüyün kararlılıkla hayat yolunda. Özel yaşamınızda ise evli Oğlak’lar kendi içinizde yaşadığınız yüzleşme ve arınmanın yansıması eşinize olumlu yönde yansıyarak belki de bitmek üzere olan evliliğinizin aşkla anlayışla sevgi ile yeniden yapılanmasına vesile olacaktır.

 

KOVA: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Devam eden Venüs geri hareketine 10 Nisanda Merkür geri hareketinin de katılması ile birlikte ufak tefek problemler söz konusu olabilir. Pireyi deve yapmaktan kaçınmalısınız. Bu Hafta ne olursa olsun pozitif düşünmeli ve yaptığınız işe yaşadığınız ilişkiye inanarak sahip çıkarak hareket etmelisiniz. İletişimin efendisi Merkür’ün geri harekette oluşu kişisel eşyalarınızla ilgili kayıp hırsızlık ve arızalara sebep olabilir dikkatli davranın. Hafta sonuna doğru özel yaşamınızda uzun süredir arkadaşınız olan biri ile ilişkinizi kesebilir; Evlilik hayatınızı gizli bir durumun ortaya çıkması ile bitirme kararı alabilirsiniz. Özel yaşamınızda sırlarınız İFŞA olabilir oldukça zorlu olaylar ile karşılaşabilirsiniz. DİKKATLİ olmalısınız. Hırsınız öfkeye öfkeniz sözlerinize yansırsa bu ders sizler için daha da pahalıya patlayabilir. Ruhunuzu sakinleştirip özünüze sadık kalarak hareket ettiğinizde yok saydığınız değerlerin farkına varacak ve kendi doğrularınızı bulup içinde hapsolduğunuz o derin uykudan uyanacak ve uyanıklığın dinginliği ile yaşam perdesinde bir bölümü kapatıp yeni ve temiz bir perdeyi aralayabilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Seçim sizin ya kendiniz olup başaracak yada başkalarının doğruları ile hareket etmenin maddi manevi duygusal zorluklarında sıkışıp kalacaksınız. İradenizi yüreğinizle birleştirin ve yenilenmek için bir adım atın. Bekar Kovalar özel yaşamınızda huzur arıyorsanız yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Şimdi yolunuzu belirleyin ve seçimlerinizle yaşamınızı yeniden şekillendirin.

 

BALIK: 11 Nisanda Saat 09:09 da TERAZİ burcunda DOLUNAY gerçekleşecek. Bu hafta 10 Nisanda geri hareketine başlayacak Merkür geri hareketi ile birlikte iletişime önem vermeli tüm gücünüzü konsantrasyonunuzu iş ve eğitim hayatınıza yansıtmalısınız. Finansal anlamda rahatlamalar yaşayabilir. İş arıyorsanız çabalarınızın karşılık bulması ile hayalini kurduğunuz işi yapma imkanını elde edebilirsiniz. Gayretlerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bugüne kadar deneyimlediğiniz acı tatlı olayların ruhunuza kattığı bilgeliğin farkına varacak ve yaşamınızın her safhasında bu enginlikten faydalanarak başarılı olabileceksiniz. Artık uzun vadeli planlar yapmalı ve bu planlarınızı uygulamaya koymak için bir an evvel harekete geçmelisiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde olmanız ve her zamankinden daha fazla çalışmanız gereken bir periyodun içerisindesiniz. İsyan etmeden yaşadıklarınızdan dolayı başkalarını suçlamadan çözüm odaklı gerçekçi ve cesaretli davranıp olgunluğa erişmeniz gereken bir dönem. İsteklerinize ulaşmak için yüreğinizi ortaya koymalı hatalarınızın eksiklerinizin her anlamda farkına vararak kendinize acımaktan vazgeçip gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Aile büyükleri ya da Babası ile ilgili sorunlar yaşayanlarınız bu süre içinde kimseyi aptal yerine koymamız gerektiğini alacağınız tepkilerle öğrenebilirsiniz. Sizlere tavsiyem sizi yukarıya taşımaya hazır insanların önerilerini tavsiyelerini dikkate alın ve özür dileyebilmenin size katacağı güzelliklerin samimiyetin bilincine idrak ederek hareket edin. Aksi halde fazlası ile yıpranır dünyanın sizin etrafınızda dönüp durmadığınız sarsıla savrula öğrenirsiniz. Özel yaşamınızda da haklı olmak mı? Mutlu olmak mı? Amacınız hangisi bu sorunun cevabını kendinize verdikten sonra tavır ve davranışlarınızı buna göre belirlemelisiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık