Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

24 - 30 Nisan Haftalık Burç Yorumları

KOÇ

Gökyüzünün bu hafta sizlere yansıyan enerjileri ile sizlere kendinizi baskı altında hissetmenize ve yaşadıklarınızla ilgili değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenmenizde zorluklara neden olabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalı ve ani kararlar vermeden Her ne olursa olsun mücadele etmeli her zorluktan sonra bir kolaylık olacağının mutlak bilinci ile hareket etmelisiniz.

26 Nisan da Boğa burcunda 15:16 da Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni enerjisi ile duygusal patlamalar ve olayları yalnızca kendi tarafınızdan değerlendirme eğiliminde olma arzunuzu kontrol altında tutabilirseniz her şey sizler için daha iyi gelişecektir. Kazançlar ile ilgili konularda da harcamaları dikkat etmelisiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Bekar Koç’lar Ruhunuzu Aşk’la güçlendirecek enerjiler ile karşı karşıyasınız.

 

BOĞA

Bu hafta hayatınızı derin bir analizden geçirebilir gecikmeleri tekrarları düşünerek sorunların gerçek kaynağını tespit edebilirsiniz. Üst üste gelen yorgunluklardan sonra yaşadıklarınıza sebep olan şeyleri net bir şekilde anlayabilmiş olmanız sizleri daha farklı bakış açıları ile geliştirecek.

26 Nisanda saat 15:16 da burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, Finansal konularda yatırımlar ortaklaşa işlerde dikkatli olmalı ani kararlar duygusal yaklaşımlar la iş birliklerinde bulunmamalısınız. Aksi halde sıkıntılar yaşanabilir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Artık iş hayatınızda iyi niyeti bir yana bırakıp profesyonel düşünmenin zamanı geldi. Aşk hayatınızda da Yeni Ay enerjisi ile keyifli etkiler söz konusu. Karşılıklı yapılan hataların farkına varılması iletişime verilen önem sorunlu bir ilişkinin yeniden hayat bulmasını sağlayabilir. Ve uzun zaman sonra aşk hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bekar Boğa’lar içinde Yeni ay enerjisi dikkat çekici enerjileri getirirken devam eden Merkür geri hareketi yeni bir insanla ilişkiye başlamadan önce karşınızda ki kişi’yi iyi tanımanız gerektiği noktasında uyarıyor sizleri. Yalnızlıktan sıkılıp hayatımda biri olsun diyerek vereceğiniz kararlar ilerleyen günlerde büyük pişmanlıklara neden olabilir dikkatli davranın.

 

İKİZLER

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün ‘’R’’ Geri hareketi bu hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda zorluklara neden olabilir. Kaybolan belge ve evraklar sorumluluğunu yerine getirmeyen iş arkadaşlarınızın söylemleri zor durumda kalmanıza ve haksız eleştirilerin hedefi olmanıza sebep olabilir. Dikkatli olmalı ve her ayrıntıyı takip etmelisiniz. Bu hafta evinizin su tesisatı elektronik eşyaları ile ilgili problemler yaşanabilir. Merkür geri hareketi iş ve özel yaşamınızda yanlış anlaşılmaların daha önce yaşanmamış tartışmaları gündeme getirebilecek keskin etkileri barındırmakta.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, Uzun zamandır yüzleşmekten çekindiğiniz konular ile ilgilenebilir ilişkilerinizi işinizi hayatınızda gereğinden fazla değer verdiğiniz kişilerin sizi ne kadar yorduğunu daha derinden anlayarak ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak ve sonlandırmak için sağlıklı kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda da özel hayatınızda da güvende ve mutlu hissetme arzunuz yükselirken Boğa yeni ayı ile alacağınız kararların üzerinde titizlikle durmalı. Hayatı ne hızlı yaşayarak kendinizi yormalı nede başkalarının sorunlarına takılıp kalarak gerisinde kalmalısınız. Kısacası rotanızı kendi arzu ve isteklerinizi daha iyi hale getirmek için yönlendirmeniz gereken bir süreçtesiniz.

 

YENGEÇ

Gökyüzü bu hafta iş aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız yaklaşımlarda bulunmamanız için uyarıyor sizleri. Tol ere edilebilecek davranışlardan farklı manalar çıkararak vereceğiniz tepkiler hiç te hoş olmayan sonuçlar doğurabilir. İletişimin temsilcisi Merkür geri hareketinin yansıması ile öfke ile iş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Anlık kızgınlıklar ile sarf edeceğiniz sözler fazlası ile başınızı ağrıtabilir söylediklerinizin altından kalkamayabilirsiniz. DİKKATLİ olun. Bekar Yengeç’ler sizlerde bu hafta eski eş yada sevgilinize duyduğunuz özlemle harekete geçmek isteyebilir tam kapandı dediğiniz yaralarınızı kendi seçimleriniz yüzünden kanatabilirsiniz. Duygularınızla değil Mantığınızla hareket edin.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile geçmiş ve gelecek üzerine düşüncelere dalabilir hatalarınızın olumlu yaklaşımlarınızın artı ve eksilerini adil bir şekilde değerlendirerek doğru kararlar alabilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ortak iş yaptığınız yatırımda bulunduğunuz kişilerin ne kadar güvenilir olup olmadıklarını dikkate almanız olmalı.

 

ASLAN

Hafta boyunca geri harekette olan Merkür başta olmak üzere diğer planetlerin etkisi ile dostla düşmanı tanıyacağınız nahoş olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güveninizi suiistimal edecek iş arkadaşları yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan yaptıkları gün yüzüne çıkabilir ve duygusal olarak yaşadıklarınızdan etkilenebilirsiniz. Yine bu hafta içinde yurt dışı eğitim iş ve seyahatleriniz de problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da özellik ile telefon bilgisayar gibi kişisel eşyalarınız konusunda dikkatli olmalısınız.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki kişinin gerçek niyetini anlayamadan ona gereğinden fazla değer gösterip güven duymanın pişmanlığını yaşayarak öğrenebilirsiniz. Bir başka aşkın kırgınlığı ile yanlış seçimlerin zararını görmek istemiyorsanız dikkatli davranmalısınız. Ayrıca hafta sonuna doğru omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz. Bu anlamda ağrıları önemsemezseniz haftanın ilerleyen zamanlarında daha ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu sure içinde ruhsal çalışmalara yönelerek korku endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çaba göstermeniz.

 

BAŞAK

Yönetici gezegeniniz Merkür ün geri hareketinin etkisi ile geçmişle ilgili yarım kalmış işler finansal konular aynı zamanda sorunlu ilişkiler hafta boyunca gündeminize gelebilir. Dargın olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapma eğilimi içinde olabilirsiniz. Aynı şekilde olaylı bir şekilde ayrıldığınız işinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir dikkatli adımlar atmalı vaatlere değil gerçeklere odaklanarak kararlar almalısınız.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye adım attıysanız gizliliğe önem verin ve ilişkinizi kimse ile paylaşmayın. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle yeni bir eve taşınabilir hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. Boğa Yeni ayı sizlere kendi yakınlarınız anne baba kardeş ten gelecek maddi manevi güzellikleri de beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda ise romantizm rüzgarı esmeye başlayacak. Haksızlığa uğradığınız her konuda da ADALET yerini bulacak.

 

TERAZİ

Bu hafta devam eden Merkür başta olmak üzere Jüpiter Satürn geri hareketleri iş hayatınızda iletişimde ve finansal konularda yanlış anlaşılmalar ve yanılgılara sebep olabilir. Özellikle bu hafta boyunca yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmeli. Tam anlamı ile güven duymadan emin olmadan hiç bir resmi evrakın altına imza atmamalısınız.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile. Bu enerji gizli düşmanlarınızı ortaya çıkarabilir ve bunun getirdiği sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir ihtiyacınız olan şeylere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin. Boğa Yeni ay enerjisi kariyeriniz iş hayatınızla ilgili konularda da etkili olacak. İş hayatınızda rahatsızlık duyduğunuz haksızlığa uğradığınız bir konunun bitmez tükenmez öfkesi içinizi yer bitirirken buna teslim olmadan rahatsızlıklarınızı birlikte çalıştığınız fikirlerine güvendiğiniz kişilerle paylaşmalı doğru sözlerle beklentilerinizi huzursuzluklarınızı ifade etmelisiniz. Etmelisiniz ki, Sorunlar çözülsün ve haklıyla haksız ortaya çıksın. Aşk hayatınızda ise arkadaşlarınız la ilişkileriniz özel hayatınızda krizlere sevdiğiniz insanla gerginliklere neden olabilir.

 

AKREP

Gökyüzü bu hafta her konuda öfkeden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle 2007 2008 yıllarında yaşadığınız olayları hatırınıza getirmeli ve o dönemde ki zorlu günlerin size nelere mal olduğunu hatırlayarak daha bilinçli hareket etmelisiniz. Bu ay Satürn Jüpiter ve Merkür ‘’R’’ geri hareketi sizleri fazlası ile zorlarken isyanlarınız öfkeye dönmemeli. Geri harekette bulunan enerjiler hakimken gökyüzünde Özellik ile evli Akrep’ler sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden. Sakin olun ve bir anlık öfkenin nelere mal olabileceğini düşünerek hareket edin.

26 Nisan da saat 15:16 da karşıt burcunuz Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile. Hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili bir takım prosedürler le karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı sorunlardan kaçmak yerine çözüm odaklı bir yol almalısınız. Boğa yeni ayı yeni bir ilişkiye başlamak içinde aceleci olmamanız için uyarıyor sizleri. Hiç bir şey göründüğü gibi olmayabilir. Önceliğinizi sorunları çözmek ruhunuzu iyileştirmek için kullanmanız gereken enerjiler hakim bu haftaya.

 

YAY

Gökyüzü bu hafta geçmişe dayalı bir takım konu ve olayları gündeminize getirebilir. Geçmişte gözden kaçmış yarım kalmış pek çok meselenin iç yüzü ortaya çıkabilir bunlar olumlu da olabilir olumsuz da fakat nasıl ilerleyeceği sizin takınacağınız tavırlar ile belirlenecektir.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile. Özellikle iş hayatınız ve birlikte çalıştığınız insanlar ilgili şüphe ve kuşku duyabilir ön yargılı davranışlar sergileyerek sizi başarınızdan dolayı samimiyetle destekleyen insanları kırabilir ve ilişkilerinizde ani bitişler yaşayabilirsiniz. Boğa yeni ayı ile ruhunuza yorgunluklarınıza bilinçaltınıza yönelin zihninizin derinliklerinde yer etmiş sürekli rahatsızlık duyduğunuz haksızlıkları acıları yanılgıları kendinize itiraf etmekte zorlandığınız her şeyi tüm çıplaklığı ile ele alın… Kendi gerçeklerinizle yüzleştiğiniz an hayatınızda yeni bir sayfa açar karanlıktan aydınlığa yürüyebilirsiniz. Bunu yaptığınız anda iş ve aile hayatınızda yükünü taşıdığınız pek çok ağırlık kalkacak üzerinizden ve siz gideceğiniz yolu özgürce seçebilecek ve kararlılıkla bu yolda ilerleyebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise güvenin ne kadar önemli olduğunu daha da pekiştireceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

 

OĞLAK

Gökyüzünün bu hafta eski eş ya da sevgiliniz yüzünden zorluklar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Beklenmedik hukuksal sorunlar ile ilgili aleyhinize gelişen konular gündeme gelebilir. Paniğe kapılmadan duygusal davranmadan hareket ederseniz fark edeceğiniz küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda ortadan kalkabilir. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu bilinç li bir şekilde size huzursuzluk vermek isteyen kişi ya da kişilerin size ait elektronik eşyalarınız bilgisayar telefon ve ofis eşyalarınızı bilginiz dışında ellerine geçirmek için fırsat kolladıklarının bilinci ile hareket etmeniz aksi halde sırlarınız iyi niyetli olmayan kişilerin ellerine geçebilir ve bir anda büyük huzursuzluklar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizler için uyanış iyi niyetin saflığın masumiyetin kıymetini anlayabilme farkındalığı getirmekte. Aşk ve evlilik hayatınızda da pozitif yaklaşımlarınız kendinizle yaptığınız yüzleşme sonunda çözüm odaklı davranmanız eşinizle ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirecek ve birlikte geçirilen her an farklı bir anlam ve güzellik barındıracak sizler için. Eşinizi gerçekten seviyorsanız ifade edin sözleriniz ile davranışlarınızla bu yüce duyguyu ortaya koyun. Kalbinizde aşk zaten var şimdi iyiliği güzelliği dışarı yansıtmaya başlayın ve geçmişin kötü izlerini yaşamaktan ve yaşatmaktan vazgeçin.

 

KOVA

Bu hafta internet üzerinden alışveriş te bulunmak finansal yatırımlarda bulunmak beklenmedik kayıplara neden olabilir. Yeni iş teklifleri alım satımlar için de beklemede kalınması gereken bir haftadasınız. İmza altına almanız gereken evraklar varsa okuduğunuzu anladığınızdan emin olmalı başkalarının sizin adınıza karar vermesine izin vermemelisiniz aksi halde ilerleyen zaman içinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile. Evli Kovalar eşten kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eşiniz işten ayrılabilir karlı olduğunu düşündüğü bir yatırımda zarar edebilir ve ev ekonomisi bir anda sarsılabilir. Boğa yeni ay enerjisi ile iş birliklerine öğrenmeye yeni fikirlere açık olmayı başarabilirseniz önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşacak güçlü bir çıkış yakalayarak istikrarlı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralayabileceksiniz. Bu sure içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu dikkatsizlik sonucu yaşanabilecek kazalar olmalı. Araç kullanırken tüm dikkatinizi buna vermeli dikkat dağıtacak her türlü davranıştan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızda da sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. Parasal kaygıları ödemeleri hayatınızın merkezinden uzaklaştırmalı çözüm odaklı hareket etmelisiniz ve unutmamalısınız ki dünya hayatında en önemli şey para değildir sağlık mutluluk huzur para ile satın alınamaz .

 

BALIK

Bu hafta iş değişikliği iş başvuru yapmayı düşünüyorsanız beklemede kalmalısınız gittiğiniz yerlerde istediğiniz izlenimi bırakamayabilir yanlış anlaşılmalar yüzünden beklentilerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu hafta işinizle ilgili konularda motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak ‘ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. SABIR lı olmalı olmayan bir şeyi oldurmaya çabalamamalısınız. Boşa kürek çekmek size sadece zaman kaybettirir. Bu hafta yatırımlarda bulunmaktan ortaklıklara yönelmekten yada kendi işinizi kurmaktan uzak durmanız yararınıza olacaktır.

26 Nisanda saat 15:16 da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizler için çok daha olumlu enerjileri beraberinde getirecek ilişkisi olmayan Balık’lar yeni bir ilişkiye adım atabilir ailenizin de destek ve onayını alarak söz nişan gibi çok özel bir aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Boğa yeni ayı Finansal konularda da şanslı kılacak sizleri beklenmedik ek gelirler söz konusu olabilir. Görev kapasitenizin artması ile zam terfi yeni bir pozisyona kavuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise eş yada sevgilinizin size verdiği sözleri yerine getirmediğini öğrenerek büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sakinlik huzur ve mutluluğun anahtarı sizler için.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık