Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Koç Burcu Ev Dekorasyonu

Koç Burcu Ev Dekorasyonu

Dekorasyon konusunda son derece cesur davranan koç burçları, canlı kırmızı renkleri ve yoğun turuncu renkleri çok severler. Bu renklerin ön plana çıktığı sade dekorasyon stillerini tercih eden koç burçları oturma odalarında genellikle klasik stillerden uzak dururlar. Ateş grubundan olan koç burçları, hareketli, atılgan ve hırslı yapılarını evlerindeki dekorasyon stillerinde de ortaya koymak isterler.

Hangi Renkleri Tercih Ederler?

Açık ve canlı renkteki tüm mobilyalar ve aksesuarlar koç burçlarının en fazla tercih ettiği eşyalardır. Deri döşemeler ve sportif enerjiye sahip olan aksesuarlar da koç burçlarının en sevdiği eşyalar arasındadır.

Kendi evlerini dekore etmekten büyük bir keyif alan koç burçları, içlerinde yer alan yaratıcı ruhu dekorasyon stillerini uygularken de çıkartırlar. Evlerinde, kendilerine ait özel bir alanda vakit geçirmekten hoşlanan koç burçları aynı zamanda dekorasyonlarını çok sık değiştirirler.

Ahşap mobilyalar ve aksesuarlar da koç burçlarının en fazla tercih ettiği parçalar arasındadır. Kumaş kullanılacak olan yerlerde ise koç burçları son derece basit desenleri tercih eder. Kumaş rengi konusunda ise yine açık renkleri tercih ederler. Koç burçlarının kumaş seçimleri bazı zamanlarda tek renkli de olabilir.

Aksesuar kullanmayı seven koç burçları, genellikle evlerindeki dekorasyon stillerini aksesuarlar ile hareketlendirmeyi tercih ederler. Odanın içerisinde sürekli olarak değişiklik yapmayı seven koç burçları, ufak aksesuarlar ile dekorasyon bütünlüğünü yakalarlar. Ekonomik bir şekilde ufak dokunuşlar ile yeni mekanlar yaratma konusunda uzman olan koç burçları tablo kullanmayı çok severler.

Dekorasyonda Aksesuar Kullanımı ve Koç Burçları

Yüksek tavanlı ve büyük evlerde yaşayan koç burçları mobilyalarını daha işlevsel özelliklere sahip olanlardan seçer. Aynalar, deri döşemeler ve manzara resimleri ise koç burçlarının evlerinde vazgeçemediği parçalar arasında yer almaktadır.

İlgi çekici ve iddialı bir dekorasyon stilini, aslında çok da ilgi çekici göstermeden sadelik içerisinde dışarıya yansıtma konusunda uzman olan koç burçları yaşam alanlarına çok fazla önem verirler. Kendi yaşam alanlarını kendileri dekore etmek isteyen koç burçları, estetik bakış açıları ile daima en iyi yaşam alanlarını ortaya çıkartmak konusunda iyidirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir