Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yengeç Burcunda Yeni Ayın Burçlara Etkileri

KOÇ: 4 Temmuz’da gerçekleşecek Yengeç burcunda 14:01 de Yeni Ay gerçekleşecek. Bu enerji ile işinizle ilgili konularda yeniliklere açık olmanız başarı kapılarını aralıyor sizlere. Bu dönemde uzun vadeli işlerin başarılı sonuçlarını alacaksınız.

 

BOĞA: 4 Temmuz’da gerçekleşecek Yengeç burcunda 14:01 de Yeni Ay gerçekleşecek ve son 3 aydır yaşadığınız tüm sıkıntılarınız sona erecek. Tam anlamı ile her şey yoluna girecek iş ve aile hayatınızda keyifli günlerin huzurunu paylaşacaksınız. İş hayatınızda dostlarınızdan gelecek şanlar yine bu keyifli sürecin olumlu etkileri arasında.

 

İKİZLER: 4 Temmuz’da gerçekleşecek Yengeç burcunda 14:01 de Yeni Ay gerçekleşecek. Maddi konularda yaşanacak gelişmelerle var olan şartlarınızın iyileşerek eskisinden çok daha iyi bir hale geleceğine işaret etmekte. 11 17 Temmuz tarihleri arasında sağlığınızı önemsemelisiniz.

 

YENGEÇ: 4 Temmuz’da ki 14:01 de burcunuz da Yeni Ay gerçekleşecek. Hayatı yeniden keşfedeceğiniz yüzleşmelerle kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu belirleyeceğiniz önemli kararlar alarak uygulayacağınız karanlıklardan sonra ışığa doğacağanız özel enerjiler sizler ile birlikte. Özellikle iş hayatınızda geleceğe yönelik hedeflerinizi yeniden şekillendirmek için güçlü enerjiler sizleri desteklemekte.

 

ASLAN: 4 Temmuz’da 14:01 de Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve duygusal hayatınızda olumlu ve şanslı etkileri beraberinde getirecek sizlere başkalarının doğrularının kendi yanlışlarınıza sebep olmasına izin vermezseniz şayet. Yeni ay enerjisi iş hayatınızda da büyük bir fırsat ile karşılaşmanıza neden olabilir.

 

BAŞAK: 4 Temmuz’da 14:01 de Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızda yolunda gitmeyen işleri başarıya dönüştürmek için pek çok fırsat girişim sizin fark ettiğiniz kadarı ile yaşamınızı taçlandıracak. Gözünüzü dört açmalı ve şartları daha iyi hale getirmek için mücadele etmelisiniz. Kronik sağlık sorunları olan Başak’lar hızla iyileşmeye başlayacağınız bir aydasınız şimsi kendinize daha iyi bakmanız gerektiğinin önemini anlamalı kendinizi sevip değer vermeniz gerektiğini kabullenmelisiniz.

 

TERAZİ: 4 Temmuz’da 14:01 de Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve meslek hayatınızda sizlerin kazancınızı arttırırken finansal konularda da kalıcı başarılar gelirler elde etmenizi sağlayacak gelişmeleri de beraberinde getirecek sizlere. Yeni ay enerjisi ile aşk hayatınıza evliliğinize yeni bir düzen uyum ve denge getirecek enerjilerde yaşamınızın bu yönünü aydınlatacak güçte.

 

AKREP: 4 Temmuz’da 14:01 de Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Özellikle evli Akrepler eşle anlayış eksikliği ciddi zorlanmalara neden olabilir. Anlık kararlar almamaya özen gösterseniz de onun öfkeli ve kırıcı tutumu karşısında yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. Yengeç Yeni Ayı ile aile eve işiniz ile ilgili konularda saygısızce yapılan eleştirel davranışları ile size bunaltan çalışma arkadaşlarınız ve akrabalarınızın olumsuz enerjilerinden uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde anksiyete sinirsel tansiyon gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

 

YAY: 4 Temmuz’da 14:01 de Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve kariyer hayatınızda etkili olacak. Kendinize gideceğiniz yolu çizmeli işinizi geliştirmek üzerine hedefler belirlemeli ve bu yolda mücadeleci ruhunuzu tüm gücü ile ortaya koyarak ilerleme gayreti içinde olmalısınız. Bu ay boyunca otorite konumunda ki yetkin kişilerle diyaloglar kurabilir mesleki konularda onların desteğini alabilirsiniz.

 

OĞLAK: 4 Temmuz’da 14:01 de karşıt burcunuz olan Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızda çıkarsızca yardımcı olduğunuz kişilerin nankörlükleri ile karşılaşabilirsiniz. Bundan ders almalı ve kimsenin sizi iyi niyetinizden dolayı çıkarları için kullanmasına izin vermemelisiniz.

 

KOVA: 4 Temmuz’da 14:01 de  Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve sağlığınız ile ilgili konularda etkili olacak. Özellikle genital bölge ve baş beyin bölgenizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Önemseyin ihmal etmeyin ve birinci önceliğinizi sağlığınıza gösterin. İş hayatınızda ise işbirliği ya da ortaklık içinde olduğunuz kişilerle sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Bir takım yanlış anlamaların getirdiği riskler sizlere pahalıya patlayabilir. Kontrolcü ve planlı olmanız şart.

 

BALIK: 4 Temmuz’da 14:01 de karşıt burcunuz olan Yengeç burcunda Yeni Ay enerjisi ile Böbreklerinizi bağırsak, karaciğer ve kan değerlerinizle ilgili sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz önemseyin ve mutlaka uzman bir hekime görünerek hareket edin.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık