Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Gökyüzü Yalan Söylemez Göklerin Rehberliğini Dikkate Alalım

01 Haziran 2016 Tarihli makalem,

Haziran Ayı GÖKYÜZÜ Enerjileri Başlıklı Makalem

Haziran ayı dengelerin farklılaştığı istikrarsız çalkantılı enerjiler le karşı karşıya olduğumuz son derece keskin enerjilerle dolu bir ay olacak gibi görünmekte. Güneş ve Venüs’ün İkizler de ki seyri 13 Haziran ile birlikte Merkür’ün de İkizler de seyrine başlaması Başak burcunda ilerleyen Jüpiter, Yay burcunda ‘R’ geri hareketine devam eden Satürn ve Balık burcunda ilerleyen Neptün ile birlikte, değişken burçlarda haç görünümü oluşturacak ve bu Kozmik enerjiler gergin yönleri toplayarak aktif hale getirecek. Satürn, Neptün, Jüpiter, Satürn, arasındaki kareler dünya genelinde ve ülkemizde şaşırtıcı olaylara neden olacak. Kozmik enerjiler pek çok olayı tetikleyici rol oynayacak. Uzun bir süre sonra adalet yüksek bir şekilde kendini göstermeye başlıyor. Geçtiğimiz yıl dünya da ve ülkemizde yaşanan isyanlar ulaşım, iletişim basın yayın bankalarla ilgili konular din öğrenim alanları tıp, göçler, Ülke sınırları, yabancılar ilgili konular da dramatik olaylar, çatışmalar ve son derece sarsıcı olaylarla karşı karşıya kalabiliriz. Özellikle 18 Haziran'da Satürn ve Neptün arasında oluşacak kare ile enerjiler daha yoğun bir hale gelebilir. Neptün 13 Haziran da 12 ° derece ile Balık burcunda ‘R’ geri hareketine başlayacak. Neptün, Son derece mistik bir gezegen olmakla birlikte yalan, hile, aldatma, şüpheli veya suç çevreleri, belirsizlik, kaos, kargaşa, yabancılaşma, sürgün ve aldatmalarla ile ilişkilidir. Ayrıca bu enerji ile İklimsel değişiklikler, hava ve deniz taşıtlarında gerçekleşecek kazalar, tüm dünyada etkili olacak gibi görünmekte. Doğa olayları ile zorlayıcı mücadele gerektiren bir sürecin içerisindeyiz. Haziran 2016 da ülke bazında da kişisel olarak ta reformlar, dönüşümler, yapıcı gelişmeler için adımlar atılabilir ve doğru yolda ilerlenerek hak edilenler zor da olsa kazanılmaya başlanabilir. 26 Haziran da Jüpiter ve Pluto arasında ki kombinasyonlar yaşanılan ve yaşatılan her şeyin adil şekilde değerlendirilerek tüm yönleri ile yeniden gözden geçirilerek kötüye giden konu ve durumların açığa kavuşturulması ve mücadele gerektiren konularda istikrarcı çözümleri beraberinde getirebilir. Savaş ve cesaretin temsilcisi Mars’ın yönetici olduğu Akrep burcunda ki geri hareketini 30 Haziran kadar sürdürecek olması tahammülsüzlükleri saldırıları ve karşıt fikirlerde olan kişilerin kurumların güç savaşı içinde olmasına neden olacak enerjileri uyandıracak ve birbirlerine verdikleri üstün gelme çabası içinde yaşanacaklar her birimiz için şahit olunarak deneyimleyeceğimiz dersler olacak. Dünya siyasetindeki hareketlilik daha sert ve etkili bir şekilde haziran ayında da devam edecek. Devlet adamları Liderler Hükümet ve yönetimler ile ilgili beklenmedik gelişmeler, yeni yapılanmalar için verilecek mücadeleler de sürecin yansımaları olarak karşılaşacağımız enerjiler arasında.

30 Haziranda Doğru hareketine devam edecek olan Mars Akrep seyri ise güçlü ve olumlu enerjilerle engelleri kaldıracak ve girişimlerin başarılı şekilde ilerlemesini sağlayacak. Türkiye Haziran ayı boyunca uluslararası arenada adından fazlası ile söz ettirecek. olacaktır. Hem ulusal hem de uluslararası olaylar nedeniyle sık sık dünya basınında ve haberlerde yer alabilir.

Toplum olarak ta bireysel olarak ta mücadele gerektiren enerjilerle karşı karşıyayız. Haklı olmaya değil birlik olmaya adil olmaya çalışmamız gereken bir ay Haziran.

Gökler Rehberimiz Yolumuz Işık Olsun.

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık