Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yantralar Nasıl Çalışır?

1) Yantra ilahi enerji ile evreni senkronize eden trigonometri ile sayısal değerlerin semboller ile buluşmasıdır.

2) Yantrayı  doğum haritanıza göre evinizde ofisinizde masanızda veya duvarda üzerinizde  haritanıza uygun yönde hatta aracınızda bulundurabilirsiniz. Ortaya çıkan pozitif enerji çevrenizi sarar.

3) Yantranız doğum haritanıza göre belirlendikten sonra kolye, bilezik, yüzük  bakır ve oniks elementlere göre kişiye özel olarak hazırlanır.

Yantra, ilahi enerjileri bağlamak için büyük genlik veya rezonans titreşimi oluşturmaya yönelik bir yanıt biçimidir. Yantra'dan gelen titreşim bizi ilahi enerjilerle birleştirir. Bu, günlük hayatımızda maneviyata korunmaya huzura ulaşmamıza yardımcı olur.

Yantra Türleri

Yantralar beş temel varyasyonda oluşur.

1. Yüce bilginin yantraları:  Bazı Yantralar, Ganesha, Shiva, Hanuman, Durga ve diğerleri gibi belirli gezegenleri ve mitleri temsil eder. En çok tercih edilenlerden biri, Büyük Anneyi veya Mahavidyas'ı temsil eden Shakti Yantra'dır.

2. Astrolojik Öneme Sahip Yantralar: Bu Yantralar, dokuz gezegenin enerjilerini kullanmaya yardımcı olur. Navagraha Yantra, Kalsurpa Yantra, Nakshatra Yantra ve benzerleri. Doğum haritanızda zararlı ve zayıf gezegen yerleşimleri belirlendikten sonra size uygun elementler ile Dr. Astrolog Şenay Devi tarafından belirlenir ve gezegen saatlerine göre kişiye özel olarak hazırlanır.

3. Mimari Yantra: Bu Yantra arazi veya ev amaçlı kullanılır- Vastu Yantra, Bhumi Yantra ve diğerleri. Ev Ofis ya da arazinizde 5 elementi baz olarak uygun yön ve semboller ile hazırlanarak mekanlarda kullanılır.

4. Sayısal Yantra: Bu Yantra, doğum haritanıza göre numerolojik sayıların birleşimidir.  Kuber yantra, Rog Nivaran yantra, Beesa Yantra ve benzerleri dahildir.

5. Belli bir Amaca yönelik Yantra: Bu Yantra,  evlilik (Lagna Yog), çocuk (Santan Yog) aşk  (Vahikaran) gibi özel sebepler içindir. Dr.Astrolog Şenay Devi tarafından yapılan analize ve sizin talebinize göre kişiye özel hazırlanır.

Eğitim, Kariyer ve Kişisel Alanda Başarılı Olmak için

Yantra, temel amaçlarını yerine getirmenin yanı sıra, kariyer ve kişisel olarak gelişmeye yardımcı olur. Doğum haritanıza uygun doğal taşlarınız ile hazırlanır.  Gümüş, Altın, Bakır ve Oniks gibi materyaller ile hazırlanır. Kozmik evrene giden yolu verirler. En  güçlülerinden , Maha Meru veya Sri Meru Çakradır. Sri Çakra'nın taşıdığı üstün geometri versiyonu, pozitif titreşimi orijinal yerine yönlendiren evrensel genomik koddur.

Yantra Refahınızı Nasıl etkileyebilir?

Yantra aracılığıyla başarıya ulaşmanın etkili yollarından biri, doğru yönde yerleştirilmesidir. Yantralar genellikle yönün Kuzey Doğu kısmında yer alır. Çünkü kuzeyden gelen geometrik çizgiler pozitif enerji yayıyor ve güneş doğudan doğuyor. Ancak, Doğum haritanız incelendiğinde Kuzey-Doğu yönü uygun değilse, pozitif enerji alanın tespit edilmesi ile doğru yön tespit edilerek yantra kullanacak kişiye uygulaması ile birlikte bilgi verilir. Doğum haritanıza uygun element ve yantra kullanıp kullanamayacağınız tespit edilmeden gelişi güzel yapılacak bir uygulama Yantralar başarıyı mahvedebilir. Asla  şu yantra berekete bu yantra aşka iyi geliyor söylemleri ile yanlış bir uygulamaya yönelinmemelidir. Yantra'yı özellikle zenginlik ve bolluk için kullanıyorsanız, o zaman biraz sabırlı olmanız gerekecek. Mesela Kuber Yantra bir yıl sonra sonucu verecektir. Yantra, sağlığı korumak ve kazaları önlemek için çok faydalıdır.

Herkes YANTRA KULLANAMAZ! Mutlaka doğum haritanızın incelenerek yantra kullanıp kullanamayacağınıza uzman bir Astrolog tarafından karar verilmelidir. www.astrodehastore.com da Yantra kristal vastu sembollerimiz AstrodehA Dr. Astrolog Şenay Devi rehberliğinde kişiye özel hazırlanmaktadır.

* Shree Yantra, yaşam boyu başarı, evrensel uyuma yardımcı olur.

* Mahalakshmi Yantra para, şans getirir ve hedeflere ulaşmaya yardımcı olur

* Kuber Yantra parayı getirir ve parayı güvenli bir şekilde büyütmeye yardımcı olur

* Ganesh Laxmi Business Yantra / Vyapaar Vridhi Yantra, herhangi bir kayıpla karşılaşırsa veya çok yavaşsa işte ilerleme sağlar.

* Ganesh Yantra: Bu yantra doğum haritanıza göre bolluk ve bereket dolu  işleri çeker. Ayrıca, refah elde etmeye ve hedeflere ulaşmaya yardımcı olur.

* Mahamrityunjaya Yantra, sağlığın iyileştirilmesine yardımcı olur, hastalıkları önlemeye yardımcı olur.

* Surya Yantra, yaşamda zafer, içsel parlaklık ve dünyevi arayışlar elde etmek için yardımcı olur.

* Nav Graha Yantra, hayatta huzur ve zevk kazanmaya yardımcı olacak dokuz gezegenin enerjisinin yükselmesine yardımcı olur.

* Hanuman Yantra, eğitim benliğini güçlendirmeye, bilgeliği artırmaya ve özgüvenin yükselmesine yardımcı olur.

* Durga Yantra, hayattan acıyı uzaklaştırmaya yardımcı olur ve nazara karşı koruyucudur.

* Bagalamukhi Yantra: Bu, düşmanlara karşı koruma negatif enerjileri yok etmeye yardımcı olur. Ayrıca davalarda başarı elde etmeye ve spor müsabakalarında başarıya ulaşmaya yardımcı olur.

* Mahakali Yantra: Bu, bireyin hayattaki hedeflere ulaşmada yardımcı olur.

* Batuk Bhairav Yantra: Bu, kişiye şans ve başarı konusunda yardımcı oluri

* Durga Bisa Yantra: Bu, bireye nazardan, kötü ruhlardan gelen engelleyici unsurlardan ve hayatın her alanında başarıya ulaşmada yardımcı olur.

* Saraswati Yantra: Bu, eğitimin, bilgeliğin geliştirilmesine ve hayattaki sanatsal yeteneklerin sunulmasına yardımcı olur.

* Gayatri Yantra: Bu Yantra, bireyin zihnini arındırmasına ve yaşamda daha fazla ilerleme kaydetmesine yardımcı olur.

* Vashikaran Yantra: Arzu sahibi kişiyi çekmek ve kendi etkinizi yaratmak isteyenler için yardımcı olur.

* Santan Gopal Yantra: Çocukları koruyucu ve hamilelikte yardımcı bir yantradır.

* Mahasudarshan Yantra: Eğitimde başarı ve  bilgeliği kazanmak için yardımcı bir yantradır.

* Ram Raksha Yantra: Konsatrasyon da etkili ve duygu durum bozukluğunu dengelemede başarılı olmaya yardımcıdır.

* Kaal Sarp Yantra: Bu, Kaal Shrap Yoga'nın etkisinin üstesinden gelmek ve dokuz gezegenin kötü etkilerini ortadan kaldırmak için  yardımcı bir yantradır.

* Bhuvaneshwari Yantra: Bu Yantra, kişinin insanları kendisine çekecek çekici bir kişilik kazanmasına yardımcı olur.

* Dhumavati Yantra: Bu Yantra genel başarı elde etmeye ve yaşam boyunca manevi gücü kazanmaya yardımcı olur.

* Kamla Devi Yantra: Bu Yantra, ruhu manevi ve dünyevi amaçlarla yükselmeye yardımcı olur.

* Mangal Yantra: Bu Yantra, Mars gezegeninin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaya ve iş ve sağlıkta olumlu şans getirmeye yardımcı olur.

* Matangi Yantra: Bu, olumlu güçler, güven elde etmek içindir konuşma ve aile yaşamına mutluluk getirmeye yardımcıdır.

* Rahu Yantra: Bu, Rahu gezegeninin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için yardımcı olur.

* Shani Yantra: Doğum haritamızda Satürn enerjisini dengeler. Shani'yi yatıştırmak ve Rajayog'a enerjisini dönüştürmeye yardımcı olur.

* Shiva Yantra: Bu Yantra'yı uygulayan kişi,  tüm korkularından, tehlikelerden, kronik hastalıklardan kurtulacak ve sağlıkla ilgili olumsuzluklarla yüzleşmek için cesur olacaktır.

* Tara Yantra: Bu Yantra, hayatta zenginlik ve refah elde etmeye yardımcı olur.

* Guru Yantra: Bu Yantra, zayıf bir Jüpiter'i güçlendirmeye ve bollukla birlikte refah, güç ve otorite kazanmaya yardımcı olur.

* Shukra Yantra: Bu, olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur Venüs gezegeninin ve toplumda saygı, karşı cinsten sevgi ve saygı kazanma ve gönül rahatlığı kazanma da yardımcıdır.

* Ketu Yantra: Bu, Ketu gezegeninin zararlı etkilerini ortadan kaldırmaya ve iş ve özel yaşamda başarı elde etmeye yardımcı olur.

* Chandra Yantra: Bu Yantra, Ay gezegeninin etkilerini ortadan kaldırmaya ve karşı cinsle saygı, dostluk ve uyum içinde kalmaya yardımcı olur.

* Buddh Yantra: Merkürün zayıf ve zararlı enerjilerini dengelemeye yardımcı olur.

* Manokamna Yantra: Bu Yantra kişiye olumlu şans getirebilir, arzu edilen sonuçlara yol açar ve kişinin en derin arzularını ortaya çıkarmasına yardımcı olur.

* Sarva Siddhi Yantra: Bu Yantra güçlü olan, dokuz özel Yantra'nın niteliklerinden oluşur: Ganesh, Sarawati, Mahalaxmi, Durga Bisa, Shree Yantra, Mahamrityunjay, Batuk Bhairv ve diğerleri - Vahan Durghatna Yantra: Bu Yantra, bireyin kazalardan veya herhangi bir fiziksel yaralanma, özellikle araç kullananlar için yardımcı olur.

* Rog Nivaran Yantra: Bu, bireyin kronik hastalıklardan uzak durmasına yardımcı olur ve sağlığı desteklemekte yardımcı olur.

* Kamakshi Yantra: Bu Yantra, bireye refahı, bilgiyi, şöhreti ve iyi kişiliği teşvik eder.

* Katyayani Yantra: Bu Yantra, verimli evliliği teşvik ederek aşka başarı getirmeye yardımcı olur.

* Lakshminarayan Yantra:  Hayatta refah kazanmaya yol açacak  enerjilerin kazanılmasına yardımcı olur.

* Swastik Yantra: Bu, evin nazardan korunmasına yardımcı olur

* Vaastu Yantra: Bu, Griha Dosha, Dik Dosha ve evde bulunan negatif enerjileri uzaklaştırmaya yardımcı olur.

Doğum Haritanıza Uygun Yantranız Belirlendikten Sonra Faydaları

- Yetersizlikten kurtulmanıza, rakiplerle karşılaşmanıza ve gezegenlerin kötü etkilerinden kurtulmanıza yardımcı olur.

- Bolluk ve bereketi çeker, her alanda iyi şanslar getirir

- Eve pozitif enerjiler getirir ve hayatta hak edilmiş "molalara" davet eder

- Kolay para akışını destekler

- Kötü niyet, psişik saldırılar veya kötü niyetler gibi negatif enerjileri ortadan kaldırarak pozitiflik getirir.

- Mesleki ve kişisel yaşamda iç uyumu sağlamaya ve korumaya yardımcı olur.

Yantra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için bize ulaşın.

0212 583 32 75

0539 206 1953

0543 250 8009

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık