Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 Mayıs 2023 Yeni Ay Çalışması

19 Mayıs 2023 Boğa burcunda Yeni Ay, 19 Mayıs 2023 te güneş ve ay Boğa burcunun 28 derecesinde birleşerek kara ay olarak adlandırılan Yeni Ayı yaratacak . Bir kara ayın meydana gelmesinin üç farklı yolu vardır ve özellikle bu ayki kara ay, mevsimsel kara ay olarak anılır. Bu, yalnızca bir sezonda fazladan bir dolunay olduğunda gerçekleşir yalnızca 33 ayda bir gerçekleşen bir gök olayı. Bu ay görünmez olsa da, niyetleri belirlemek ve tezahür çalışması yapmak oldukça önemlidir.

İhtiyacımız Olan Malzemeler

  • 1 Adet kırmızı soğan
  • 1 Adet siyah mum
  • 7 Adet tane kırmızı biber
  • Tuz
  • 1 Çay kaşığı karabiber
  • 3 Adet Defne Yaprakları
  • 1 Adet bakır kap

Bu Yeni Ay Çalışmamızda gizli ve açık düşmanlıklara koruma hayatımızda bize hizmet etmeyen her şeyi tüm yaşamsal alanlarımızda temizlemeye odaklanacağız.

Uygulama

1. Kırmızı Soğanınızın üst kısmını kesin yukarıdaki tüm malzemeleri soğanınızın üzerine ekleyin. Mumu alın ve soğanın içine yerleştirin tüm kalbiniz ve zihniniz ile gizli ve açık düşmanlıkları göndereni arınmak istediğiniz negatif enerjiyi ya da niyeti hayal edin. Gönderen kişiye ve onların enerjisine odaklanarak arının.

2. Hazırladığınız çalışmayı evinizin kuzey doğu yönüne yerleştirin.

4. Siyah mumu odaklanarak yakın.

5. Mum yanarken, gönderene negatif enerjinin ya da niyetinin geri döndüğünü hayal edin. Enerjilerini geri aldıklarını ve eylemlerinin sonuçlarını yaşadıklarını odaklanarak dua edin.  

6. Mum tamamen yandıktan sonra tüm malzemeleri çöpe atın.

Okunacak Esmalar

Ya Muizz 117 kez Ya Hafiz 998 kez Ya Bari 214 kez Ya Raşid 514 kez

Notlar:

* Korunma arınma enerjisinde size hizmet etmeyen olay ve durumlarda kendini korumak ve negatif enerjiyi kaynağına döndürmek için yapıldığını unutmayın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık