Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yantra ve Tılsımlı Gömlekler Nedir?

Yantra Nedir? Yantra Nasıl Kullanılır?
Yaklaşık 10 yıl önce eğitim sürecimde yaptığım araştırmalar ile üzerinde çalışıp bilgi sahibi olduğum  YANTRALARI ülkemize getiren ilk kişi olarak yantralar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin herkese yantra önermesi yantraların mucizeler yaratacağı söylemleri ile karşılaşan okurlarımdan gelen bilgiler doğrultusunda bu makaleyi yayınlama gereği duydum.

1-Herkes YANTRA Kullanamaz.

2-Sizin için hazırlanan kişiye özel YANTRA'nızın Uygulamasını bir başkası yapamaz.

3- Doğum haritası analizi yapılmadan hangi yantranın hangi formda ve elementte olduğu  bu konuda eğitimi olmayan Uzman olmayan biri tarafından yapılamaz.

Yantralar, Trigonometri, üçgenlerin açıları ile kenarları arasındaki bağıntıları konu edinen matematik dalına dayalı. Trigonometri, sinüs ve kosinüs gibi trigonometrik işlevlerin üzerine kurulmuştur ve günümüzde fizik ve mühendislik alanlarında sıkça kullanılmakta olan matematiksel hesaplamalar astronomik ve astrolojik gözlemlerle yapılan semboller uygulamasıdır. Türk medeniyetlerinde özellikle Osmanlı döneminde de padişahlar tarafından tılsımlı gömlekler olarak özenle kullanılmıştır. 
Günümüzde de önemini tüm dünyada doğum haritaları incelenerek uygun sembol ve uygulamalarla kullanımına devam edilmektedir. Yantralar kişiye özel oniks bakır altın ya da gümüş olarak element ve gezegen yerleşimlerine uygun kişiye özel olarak hazırlanmaktadır ve yaklaşık 5000 yıllık kadim bir öğretidir.

Doğum haritalarımızda bizi zorlayan engelleyen aynı olay ve enerjilerin yaşamımızda sürekli tekrar eden gezegensel enerjilerin yaşamımıza olumsuz yansımalarını iyileştiren enerjilerini yükselmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Doğum haritamızda bizleri zorlayan gezegenlerin enerjilerini düzenleyen ve güçlendiren her bir sembolün bir gezegenle ilişkili olarak belirlenmesiyle; kullanılacak yantra belirlenir. Hayatımızda zorlandığımız iş, aşk, sağlık gibi sorunlara sebep olan enerjileri dengelemek ve iyileştirmek için, hava yastığı görevi gibi zararlı zayıf enerjileri dengelememize yardımcı bir araçtır.

Yantraların anavatanı Hindistan’dır. Türk kültürlerinde de Yantralar Hindistan öğretisi baz alınarak kullanılmıştır. Kişiye özel hazırlanan Yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde; doğum haritanızda sahip olduğunuz zayıf zorlayıcı olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

İşte tam bu noktada dikkat etmek gerekli bir kişinin Yantra kullanıp kullanamayacağıdır. Doğum haritasına bakılmadan belirlenemez ve bunu sadece eğitimli bir uzman astrolog belirleyebilir. Ayrıca unutmamak gerekir ki herkes Yantra kullanamaz. Yantra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için [email protected]’a gün, ay, yıl, doğum yeri ve saatinizi göndererek incelendikten sonra kullanıp kullanmayacağınız hakkında bize mail atarak 0212 583  32 75 & 0539 206 1953 nolu telefonlarımızı arayarak  bilgi sahibi olabilirsiniz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık