Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 Kasım 2021 Yeni Ayı 19 Kasım 2021 Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

Koç
23 Ekim'de başlayan Akrep mevsimi, duygusal olarak biraz fazla zorlayıcı olabilir. 4 Kasım'da, para evinizdeki oyunun kurallarını değiştiren Uranüs'e karşı yeni ay meydana geliyor ve becerilerinizi profesyonel olarak masaya yatırmanız gerektiğinin farkına varacaksınız bu size pek çok konuda sorunları çözmeyi beraberinde getirecek. Daha fazla özgürlük, bağımsız olarak yükseklere ulaşmanız için  yetenekleri ortaya koyma zamanı. Ayrıca, 5 Kasım'dan 19 Aralık'a kadar kariyer bölgenizde ilerleyen ilişki odaklı Venüs sayesinde, işinizde daha fazla tanınmaya yol açabilecek enerjiler ile karşı karşıyasınız. 
Akrep mevsimi, öncelikle bağlarınızı derinleştirmeye odaklanmış olsa da, kariyerinizde değişim ve ilerleme için bu baskı teması ay boyunca devam ediyor. 19 Kasım civarında, ay tutulması ve dolunay da para bölgenizi aydınlatacak, önümüzdeki iki yıl boyunca sürecek bir dizi tutulmayı başlatacak ve nasıl ve kiminle iş yaptığınızı nelerin size zarar nelerin fayda getirdiğini gösterecek sizlere. Sizi ne rahatlatır? Parayla uğraşırken kendinize ve başkalarına nasıl görünmek istersiniz? Bu sorular ve diğerlerinin cevabını almaya başladığınız bir süreçtesiniz. Neyse ki, Kasım ayında güneş 21 Kasım'da macera bölgenize geçiş yapıp orada 21 Aralık'a kadar kalıyor ve haberci Merkür 24 Kasım'dan 13 Aralık'a kadar ona katılıyor. Heyecan verici gelişmelere hazır olsun. 


Boğa 
23 Ekim'den beri devam eden Akrep sezonu, kendine güvenen ortaklık bölgenizden geçerken, en yakın bire bir ilişkilerinize odaklanmanızı sağlayacak. Şimdi sizler için eş  sevgili arkadaş veya iş ortağı ile güçlerini birleştirmenin yollarını bulmak ve yapılandırmak olacak  ve bu, Kasım ayı sonuna kadar böyle devam edecek. Ancak, büyüme güçlenme adına  gelişim değişimde sizlere çok şey katacaktır. İlk çığır açan an, 4 Kasım'da ortaklık bölgenizdeki yeni ayın  Uranüs enerjisi benlik duygunuzda durmanın en iyi yolunu düşünmenizi harekete geçirecek ruhunuz uyanışa geçti yüksek farkındalık yolunuzu aydınlatacak. İlişkilerde ki blokaj kalkıyor ve sizi üzen ilişkilerinize zarar veren insanların yaptıkları ile yüzleşmelerine tanıklık etmeye başlıyorsunuz. Ertesi gün, 5 Kasım, yöneticiniz, ilişki odaklı, güzelliği seven Venüs, sevginize ve sosyal hayatınıza maceracı bir hava getireceği çalışkan dünya burcu Oğlak burcuna geçiyor. Genellikle evde buharlı bir fincan çay, bir sürü unlu mamül ve bol bol battaniye ile rahatlamakla ilgilenseniz de - yılın bu zamanı her zamankinden daha fazla - aslında 19 Aralık'a kadar konfor alanınızdan çıkmak gibi hissedeceksiniz. Özellikle özel biriyle veya en yakın arkadaşlarınızla öğrenmek ve seyahat etmek için daha fazla fırsat bekleyin. 19 Kasım civarında, burcunuzdaki ay tutulması ve dolunay, ilerlemeyi hayal ettiğiniz değişimi yaratabilmeniz için artık size hizmet etmeyen şeyleri bırakmanız özgürleştirmeniz için harekete geçirecek sizleri.  21 Kasım – 21 Aralık arasını kapsayan, cinsel yakınlık bölgenizi aydınlatan ve en yakın ilişkilerinizde daha derin bir bağ,  ve dönüşüm için zemin hazırlayarak etkili olacak. 24 Kasım-13 Aralık arasında Merkürün orada bulunması, duyguları kelimelere çevirmeyi daha da kolaylaştıracak ve ilişkilerinizi çok daha güçlü hale getirmeyi başaracaksınız. 

İkizler
21 Kasım'a kadar güneş, günlük rutin bölgenizde ilerlemeye devam ediyor, sizi günlük koşuşturma içinde daha organize olmaya, sağlığınıza öncelik vermeye, satın aldığınız tüm takviyeleri almaya, cilt bakım rutininizi düzene sokmaya teşvik edecek sizleri  temelde tüm bunları yapın. sağlıklı, üretken şeyler. Geçen aya göre daha mümkün olacak çünkü yöneticiniz, haberci Merkür artık geri harekette değil ve .2 Kasım'dan itibaren  güzel günler sizleri karşılıyor ve 4 Kasım'da, ruhanilik bölgenizdeki Uranüs'e karşıt olarak orada yeni ay meydana geldiğinde, kendinizi yenilenmiş, gençleşmiş ve programınızda önemli, denge artırıcı değişiklikler yapmaya yeniden odaklanmış hissedeceksiniz. Bu aynı zamanda sezginize zihninizden daha çok güvenebileceğiniz bir andır iyi değerlendirin. 19 Kasım'da maneviyat bölgenizdeki dolunay ve ay tutulması sayesinde, hayalinizdeki gerçekliği yaratmak için ihtiyacınız olan şeye ve yapmanız gerekebilecek şifaya uyum sağlamak bu tutulmanın ana teması olacak sizler için. Zihinsel ve duygusal sağlığınıza özen göstermek için yavaş, istikrarlı, pragmatik adımlar atmaya hazırsanız, büyük, olumlu değişiklikler sizi bekliyor. Bu aynı zamanda 21 Kasım'da Yay sezonu başlayıp 21 Aralık'a kadar sürdüğü döngüde de sizler için özellikle faydalı olacaktır, çünkü kendinden emin güneş ortaklık bölgenizden geçecek ve yalnız zamandan daha fazla bire bir aktivitelere çekileceksiniz. Bu an, başka biriyle anlamlı bir şeyler inşa etmek için ne kadar önemli olsa da, aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz ve arzu ettiğiniz şeye sadık kalmanın iyi olacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. 


Yengeç 
Ay başlarken, romantizm ve kendini ifade etme bölgenizde iki haftalık güneş yolculuğunda  muhtemelen daha iyimser ve kendinden emin hissediyorsunuz. Her ne kadar adil olmak gerekirse, geçen ay  geri giden, iç yaşam dengenize anahtarlar fırlatan ve sizi geçmişe geri sürükleyen haberci Merkür ile uğraşmak zorunda kaldınız,  iletişim gezegeninin gölge dönemi 2 Kasım'da sona eriyor. Artık nihayet ilerlemeye başlayabilirsiniz ve yeni ayın romantizm bölgenizde etkili olduğu 4 Kasım civarında bunu yapmak için özellikle motive olacaksınız. Muhtemelen, önemli olanınızla yeni bir bölüm düşünüyor veya gerçekten başlıyorsunuz ya da şimdi potansiyel biri ile yolunuzun kesişmesi mümkün. 
Romantik Venüs, 5 Kasım ile 19 Aralık arasında bire bir bağlanma zamanını teşvik ederek ortaklık bölgenizde ilerlerken size olumlu gelişmelere hazır olun. 19 Kasım civarında, ayın yoğunluğunu hissedeceksiniz. İletişim  bölgenizdeki tutulma ve dolunay, şu anda arkadaş grubunuzla veya iş arkadaşlarınızla nasıl uyum içinde olduğunuza memnuniyet ve aidiyet duygunuzu güçlendirmek için nelerin değişmesi gerektiğine dair birçok duygu uyandırıyor ruhunuzda. Bu temayı keşfetmek, uzun süredir devam eden hayallerin peşinden gitmekle el ele ilerleyecek. Kiminle işbirliği yapmalısınız ve gitmeniz gerektiğini düşündüğünüz yere ulaşmak için neler yapmanız  gerekebilir? Ardından, mevsim Akrep'ten Yay'a geçerken, güneş 21 Kasım'dan 21 Aralık'a kadar rutin bölgenizden geçer. 
Akrep mevsimigüneş ve diğer birkaç gezegen hepsi kendi iç dünyanıza öncelik vermeniz için sizi destekleyecek ana bölgenizde hareket ediyor. 4 Kasım civarında, yeni ay da oraya düşer ve ailenizde ve iç dünyanızda yepyeni bir döneme ev sahipliği yapar. Bu enerji ile sevdiklerinizin kıymetini bilecek veya alanınızı yeniliyor olabileceksiniz. Ay, kariyer bölgenizde sabit dünya burcu Boğa'ya karşı olduğu için, evde yaptığınız değişiklikler, genel imajınız ve profesyonel hedefleriniz üzerinde bir tür olumlu etkiye sahip olabilir. Bunun neye benzediği hemen anlaşılmayabilir, ancak hayatınızın her alanında kendinize karşı dürüst olmanızın sizin için çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Dolunay ve ay tutulması kariyer bölgenize düştüğünde bu tema 19 Kasım civarında tekrar ortaya çıkacak ve bir doruk noktasına  ulaşacak ve mevcut vizyonunuzla uyumlu olmayabilecek büyük resmi görebileceksiniz. Bu süreçte kalbinize güvenerek, elde etmek istediğiniz şeyi yeniden hayal etmenin zamanı geldi. Bunu yapmak, özellikle 21 Kasım'dan 21 Aralık'a kadar güneşin romantizm ve kendini ifade etme bölgeniz olan  Yay mevsimine girerken, büyük ölçüde güçlendirici hissettirebilir. Buna Merkür de katılıyor. 24 Kasım-13 Aralık arasında en tutkulu fikirlerinizi ve dileklerinizi yaratıcı projelere ve sevdiğiniz insanlarla  ya da özel bir kişiye kanalize etmeniz için size ilham veriyor iyi değerlendirin. 

 

Aslan

Akrep mevsimi sizin için yuvanın sevginin önemine farklı bir boyut getirecek, çünkü güneş ve diğer birkaç gezege  kendi iç dünyanıza öncelik vermeniz için sizi  uyandıracak başkaları yüzünden neleri ertelediniz ya da kaybettiniz. 4 Kasım da eni ay  sevdiğiniz insana  ve ailenizde ve iç dünyanızda yepyeni bir döneme ev sahipliği yapacak. Sevdiğiniz ve sevildiğinizi bildiğiniz insanla ilişkiniz boyut yükseltecek sorunları aşacak bilinç altı korkularınızı yenecek Sevginin BİRLİĞİNDE bütünleşeceksiniz. Ay, kariyer bölgenizde sabit dünya burcu Boğa'ya karşı olduğu için, evde yaptığınız değişiklikler, genel imajınız ve profesyonel hedefleriniz üzerinde bir tür olumlu etkiye sahip olabilir. Bunun neye benzediği hemen anlaşılmayabilir, ancak hayatınızın her alanında kendinize karşı dürüst olmanız gerektiğini asla unutmayın. Dolunay ve ay tutulması kariyer bölgenize düştüğünde bu tema 19 Kasım da tekrar ortaya çıkacak ve bir doruk noktasına ulaştıracak sizleri mevcut vizyonunuzla uyumlu  her şeyi fark edecek sahiplenip yenileneceksiniz. Bu süreçte kalbinize güvenerek, elde etmek istediğiniz şeylere odaklanma zamanı . Bunu yapmak, özellikle 21 Kasım'dan 21 Aralık'a kadar güneşin romantizm ve kendini ifade etme bölgenizde ilerlemesi ile çok daha akıcı hale gelecek. Bu enerjilere  Merkür de katılıyor. 24 Kasım-13 Aralık arasında hem aşkta hem iş te kazanmaya başlıyor arınıp güçleniyorsunuz. 

 

Başak
Haftalardır hayalini kurduğunuz o rahatlama hissi ve hafiflemiş  hissedeceğiniz enerjilere hazır olun. 2  Kasım'dan sonra yöneticiniz, haberci Merkür gerilemesi para bölgenizde değil, artık herhangi bir para kazanma girişimi ile ilerlemeye başlayabilirsiniz ve işbirlikleri, bol miktarda kafa karışıklığı, teknik aksaklık ve gecikmeler olmadan isteklerinizin gerçekleşmesi mümkün. Bu değişim, iletişim bölgenizde 4 Kasım'da gerçekleşecek olan yeni ay  t zamanına geliyor. Bu, bilgiyi özümsemek, merakınızı ve coşkunuzu kucaklamak ve arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla ve gerçek dostlarınız ile  güçlü samimi bağlantılar kurmak için güçlü bi döngü . Ama yaptığınız için mutlu olacaksınız, ç şimdi içgüdülerini zi takip etme zamanı. 5 Kasım ile romantizm ve kendini ifade etme bölgenizde ilerleyen ilişki odaklı Venüs'ün bir sonucu olarak, yaratıcı gücünüzü ilişkileri güçlendirmek için gereken cesareti bulacaksınız. 19 Aralıktan itibaren kendinizi baskıladığınız  uyum sağlamak için pragmatizme olan korkularınızı serbest bırakmak bu ay sizin için önemli bir mesaj olmaya devam edecek. 19 Kasım  ay tutulması ve dolunay macera bölgenize düştüğünde, bildiklerinizi yeni ve potansiyel olarak daha da tatmin edici şeyler için  kullanabileceğiniz fırsatlar sizleri karşılıyor.  Becerilerinizi geliştirmek için destek alın veya ufkunuzu gerçekten genişletebilecek gelecekteki seyahatleri planlamak gibi bir inanç sıçraması yapmaya hazır değilseniz, en azından suları test etmenin zamanı gelmiş olabilir.


Terazi
Haberci Merkür'ün burcunuz aracılığıyla gerilemesi, Ekim'i gecikmeler ve aksiliklerle dolu bir ay haline getirdi, belki de geçmişten gelen duygusal patlamalar ile zorlandınız, Te Ancak 2 Kasım itibariyle, iletişimci gezegeni Merkür nihayet gölge döneminden çıktığında, ileriye doğru hareketin başarılmasının daha kolay olacağından emin olabilirsiniz. Ve 4 Kasım civarında, yeni ay para bölgenize geldiğinde geçen ay yaptığınız her türlü revizyonu ve düşünceyi, kazanma ve işte becerilerinizi masaya getirme ile ilgili tatmin edici bir yol oluşturmak için fırsatlar sizleri karşılıyor.  Ay, ortak kaynaklar bölgenizde oyunun kurallarını değiştiren Uranüs'e karşı olduğu için, yapmak istediğiniz herhangi bir değişikliğin paylaşılan varlıkları nasıl etkileyeceğini ve finansal olarak nasıl rahat ve tatmin edici olacağını netleştirip uygulayabileceksiniz. 
Para kazanmanın ve aynı zamanda ilişkileriniz kendinizi sanatsal olarak nasıl ifade ettiğiniz, ertesi gün, 5 Kasım'da yöneticiniz, güzellik seven Venüs ev bölgenize girdiğinde değişmeye başlıyor. Orada 19 Aralık'a kadar ilerleyecek ve sevdiklerinizle olan her türlü  gerginliği yumuşatmaya ve rahatlamalara, ev içi mutluluğa öncelik vermeye olan ilginizi artıracak. Bu enerji 21 Kasım'da başlayıp 21 Aralık'a kadar sürecek olan Yay mevsiminde en çok yuvaya sevgiye olan konularda iyileştirmeleri etkileyecek. Güneş, bu süre zarfında hareketli iletişim bölgenizden geçer ve haberci Merkür ona katılır. 24 Kasım-13 Aralık tarihleri arasında, hayalini kurduğunuz pek çok şey gerçekleşebilir. 


Akrep
Güneş burcunuzda iki haftadır tüm hızıyla devam ediyor olsa da, kişisel hedeflerinize ulaşma konusunda  biraz daha çaba harcamalısınız.  Bunun için2 Kasımdan itibaren maneviyat bölgenizde yaşayan gezegenlere - yani haberci Merkür'e  teşekkür edebilirsiniz, bu ay her şey değişmek üzere. Aslında, değişim ve ortaklık şu anda sizin için iki ana odak noktası olabilir. Ve 4 Kasım yeni ayınız gerçekleştiğinde, o büyük zamanı hissedeceksiniz, çünkü her şey sadece ilerlemek için neyi başarmak istediğinizi netleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda bunun en yakın ilişkilerinizle nasıl uyuştuğuyla ilgili olarak etkileyecek sizleri.  Sizin için doğru olduğunu düşündüğünüz şey ile , sevgili arkadaşınız veya bir iş ortağınız ile başarmayı hedefledikleriniz arasında nasıl bir denge kurabilirsiniz?  Bunları netleştirme zamanı.  19 Kasım ay tutulması ve dolunay da ortaklık bölgenize düşer ve önümüzdeki iki yıl boyunca kendiniz ve başkalarıyla olan ilişkinizi keşfetmenizi ve dönüştürmenizi sağlayacak bir dizi tutulmayı başlatır. Şimdilik, hangi bire bir bağın artık en uygun olduğunu ve olmayabileceğini veya özel biriyle daha tatmin edici bir gelecek yaratmak için geçmişi nasıl serbest bırakabileceğinizi veya iyileştirebileceğinizi düşünerek bu temaları yapılandırma zamanı . Bu, duygusal olarak yoğun, zorlu bir an olabilir, emin olun, ama eğer biri sorunlu, hatta potansiyel olarak zehirli bir şeyi yakıp yeni bir başlangıç yapacaksa, o sizsiniz. 21 Kasım'dan 21 Aralık'a kadar sürecek olan Yay sezonuna girerken, Maddi ve manevi kazanımlarınız yükselmeye başlıyor. 

Yay
Akrep mevsimi ve 23 Ekim'de başlayan maneviyat bölgenizdeki güneşin yolculuğu, sizin için daha sessiz, muhtemelen duygusal bir döngü oldu, Meditatif anlar ve dinlenmeye ve yeniden şarj etmeye odaklanmak sizler için önem kazandı. Ancak 23 Ekim'de başlayan Akrep mevsimi, beğeninize göre duygusal olarak biraz fazla zorlayıcı olabilir. 4 Kasım'da, para bölgenizdeki oyunun kurallarını değiştiren Uranüs'e karşı duran  yeni ay meydana geliyor ve becerilerinizi profesyonel olarak  ortaya koymanız için harekete geçirecek sizleri.  Ayrıca, 5 Kasım'dan 19 Aralık'a kadar kariyer bölgenizde ilerleyen ilişki odaklı Venüs sayesinde, işinizde daha fazla tanınmaya yol açabilecek fırsatlar söz konusu iyi değerlendirin. Akrep mevsimi, öncelikle bağlarınızı derinleştirmeye odaklanmış olsa da, kariyerinizde değişim ve ilerleme için bu baskı teması ay boyunca devam ediyor. 19 Kasım , ay tutulması ve dolunay da para bölgenizi aydınlatacak, önümüzdeki iki yıl boyunca sürecek bir dizi tutulmayı başlatacak ve nasıl ve kiminle iş yaptığınızı şekillendirecek. Kasım ayı yalnızca iş konularına adanmış değil sadece, kendinden emin güneş 21 Kasım'da macera bölgenize geçecek ve 21 Aralık'a kadar kalıyor ve haberci Merkür 24 Kasım'dan 13 Aralık'a kadar ona katılıyor girişimci olmalı sosyal ilişkilerinizi güçlendirmeye çabalamalısınız. 19 Aralık'a kadar nakit gelierlerde artış arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla güçlerinizi birleştirmeniz daha da kolay olacak. Ve beklediğiniz an… Ayın son kısmı, Güneşin burcunuzda ilerlemesi m. 21 Kasım'dan 21 Aralık'a kadar, kendinden emin güneş burcunuzdan geçerek normalden daha fazla aydınlatacak hayatlarınızı. 


Oğlak
23 Ekim'de başlayan Akrep sezonu,  arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla bağlantı kurmayı ve işbirliği yapmayı kolaylaştırıyor sizler için. 4 Kasım da yeni ay  büyük bir takım projesinde veya yeni bir grup çalışmasında topu ileriye taşımak için  destekleyecek sizleri.  Ay, kendini ifade etme bölgenizde oyunun kurallarını değiştiren Uranüs ile karşı karşıya gelecek, bu nedenle kalpten konuşmak ve üzerinde çalıştığınız herhangi bir çabanın tutkularınızı ve fikirlerinizi yansıtmanız için destekleyecek sizleri. Buna karşılık,  kendi istekleriniz ve diğerlerinin istekleri ile en iyi nasıl bağdaştıracağınızı bulmakla ilgili  detayları keşfedebileceksiniz. Ancak devam eden gerilimler konusunda çok fazla endişelenmeyin, çünkü ilişki odaklı Venüs 5 Kasım'da burcunuza geçerek tüm bağlarınızda size destek olacak. Aşk ve ilişkiler de, ay tutulması ve dolunayın romantizm bölgenize düştüğü 19 Kasım da odak noktanız olacak. Değişim ufukta, ama önce, gerçekten hak ettiğiniz şeye sahip olmanızı engelleyen eski yaraları ele almanız ve bunları aşmanız gerekebilir. Neyse ki, evren sizin lehinize çalışıyor ve güneş ruhsal bölgenizden geçerken 21 Kasım'dan 21 Aralık'a kadar sizleri güçlendiriliyor. Merkürde orada 24 Kasım-13 Aralık arasında, bir sonraki sürece zemin hazırlamak için ruhunuza kalbinize yönelin ve kendinizi güçlendirin.


Kova
Akrep sezonu sizin için ödüllendirici olduğu kadar zorlayıcı olabilir, Güneş, 23 Ekim'den 21 Kasım'a kadar kariyer bölgenizde hareket ediyor odağınızı profesyonel ilerleme, tanınma ve ödüller için zorlamaya yöneltiyor  ve geçen ay her şeyi yavaşlatan haberci Merkür sayesinde çok iyi olmayabilir -biraz sıkışmış hissediyor olabilirsiniz. Neyse ki, 4 Kasım da ki yeni ay rüyalarınıza yeni bir soluk getirebilir. Ve şu anda kendi bölgenizde bulunan Uranüs'ü heyecanlandıran, yöneticinize aydan gelen bir muhalefet göz önüne alındığında, işinizle iç yaşamınız arasında nasıl denge kurabileceğinizi düşünüyor olacak ve çözümler bulacaksınız. Ayrıca ev hayatınızve gelecekte nasıl görünmesini istediğinizi netleştireceksiniz, çünkü ay tutulması ve dolunay 19 Kasım'da ev bölgenize düşüyor. inşa etmek biraz zaman alabilir, ancak bu dönemi daha fazla netlik kazanmak ve artık kalbinizle uyumlu olmayan bağları, kalıpları ve yerleri ayıklamaya başlamak için bir fırsat olarak düşünebilirsiniz. Ardından, Güneş 21 Kasım'dan 21 Aralık'a kadar güçlendirecek sizleri arkadaşlarınızdan bolca yardım aldığınızı hissedeceksiniz. İşbirlikçi çabalar, geçmiş ve şimdiki meslektaşlarınızla bağlantı kurma fırsatları ve birçok sosyal toplantı, özellikle haberci Merkür 24 Kasım-13 Aralık tarihleri arasında destekleyecek sizleri. 
burçlar

Balık
23 Ekim'den beri Akrep sezonu, macera bölgenizde kendinden emin güneşin yolculuğu sayesinde daha fazla heyecan ve günlük, sıradan rutininizden bir mola istemenizi sağladı. Öğrenmek, kişisel gelişimi desteklemek veya seyahat etmek için fırsatlar arıyor olsanız da, 4 Kasım'da yeni ay gerçekleştiğinde bu düşüncelerinizi   harekete geçirmek için  bir fırsat elde edeceksiniz. İletişim bölgenizde oyunun kurallarını değiştiren Uranüs'e karşı olduğu için, bu heyecan verici rüyalar ve dilekler etrafında ne kadar çok planlama, düşünme, beyin fırtınası ve tartışma yapabilirseniz o kadar iyi olacak sizler için. Tam olarak ne istediğinizi söylemekten çekinmeyin, bu enerjileri harekete geçiren şey bu olabilir. Ve ertesi gün, 5 Kasım, ilişki odaklı Venüs, 19 Aralık'a kadar ilerleyeceği ağ alanınıza giriyor. Düşüncelerinizi paylaşma ve mümkün olan herkesle bağlantı kurma teması, iletişim bölgenize düşen ay tutulması ve dolunay sayesinde ay ortası kadar da önemli. Bilgilerinizi nasıl edindiğinizi, kiminle bilgi alışverişi yaptığınızı ve yakın çevrenizde kim ya da kimler olması gerektiğini değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Kendinize bu soruları sormak, 21 Kasım'dan 21 Aralık'a kadar olan Yay sezonu boyunca  profesyonel ilerlemenizi de hızlandırabilir. Güneşin kariyer bölgenizdeki hareketi, en iddialı hedeflerinizin peşinden gitmeniz için bir özgüven patlaması sunmalıdır. ve haberci Merkür'ün 24 Kasım'dan 13 Aralık'a kadar orada bulunması da başarınızı en üst düzeye çıkarabilir. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık