Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yantra Nedir? Herkes Yantra Kullanabilir mi?

Yantralar, matematiksel hesaplamalar astronomik ve astrolojik gözlemler ile yapılan çalışmalar ile semboller uygulamasıdır. Tüm Türk Medeniyetlerinde; özellikle Osmanlı döneminde de padişahlar tarafından TILSIMLI Gömlekler olarak özen ile kullanılmıştır. Günümüzde de önemini tüm dünyada doğum haritaları incelenerek uygun sembol ve uygulamalar ile kullanımına devam edilmektedir. Yantralar kişiye özel oniks, bakır, altın ya da gümüş olarak element ve gezegen yerleşimlerine uygun kişiye özel olarak hazırlanmaktadır ve yaklaşık 5000 yıllık kadim bir öğretidir. Doğum haritalarımızda bizi zorlayan engelleyen aynı olay ve enerjilerin yaşamımızda sürekli tekrar eden gezegensel enerjilerin yaşamımıza olumsuz yansımalarını iyileştiren enerjilerini yükselmesine yardımcı olan bir uygulamadır.

Doğum haritamızda bizleri zorlayan gezegenlerin enerjilerini düzenleyen ve güçlendiren her bir sembolün bir gezegenle ilişkili olarak belirlenmesi ile; kullanılacak yantra belirlenir. Hayatımızda zorlandığımız iş aşk sağlık gibi sorunlara sebep olan enerjileri dengelemek ve iyileştirmek için, hava yastığı görevi gibi zararlı zayıf enerjileri dengelememize yardımcı bir araçtır. Yantraların anavatanı Hindistan'dır. Türk kültürlerinde de Yantralar Hindistan öğretisi baz alınarak kullanılmıştır. Kişiye özel hazırlanan Yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde; doğum haritanızda sahip olduğunuz zayıf zorlayıcı olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

İŞTE TAM BU NOKTADA DİKKAT ETMEK GEREKLİ BİR KİŞİNİN YANTRA KULLANIP KULLANAMAYACAĞIDIR DOĞUM HARİTASINA BAKILMADAN BELİRLENEMEZ ve BUNU SADECE EĞİTİMLİ UZMAN BİR ASTROLOG BELİRLEYEBİLİR. AYRICA UNUTMAMAK GEREKİR Kİ HERKES YANTRA KULLANAMAZ! Yantra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için [email protected]'a GÜN AY YIL DOĞUM YERİ ve SAATİNİZİ Göndererek incelendikten sonra kullanıp kullanmayacağınız hakkında bize mail atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 

NOT: YANTRALAR TÜRKİYEDE YANLIZCA ASTRODEHA MARKASI İLE YURT DIŞINDAN KİŞİYE ÖZEL HAZIRLANIP GETİRİLMEKTEDİR.

TILSIMLI GÖMLEK                                                                                        YANTRA

tılsımlı gömlek   yantra

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık