Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Vatsu Nedir?

Temel Astroloji ‘’Gökyüzü Yalan Söylemez’’ adlı kitabımdan bir bölüm:

Vastu yaşam kalitesini yükseltmek maksadı ile; yaşanılan her yerin (ev, iş yeri, okul, tapınak ve benzeri) mekanlardaki enerjilerin bir ritim ve denge içerisinde olması için astrolojiden faydalanarak yapılan bir çalışmadır. Beyaz Saray, Buckingham Sarayı ve Kabe gibi ünlü binaların Vastu’ya uygun inşaa ve dekore edildiği görülmektedir. Vastu’yu Feng Shui’den ayıran en temel özellik ise Vastu tüm zamanlarda geçerli iken; Feng Shui sadece o yıla uygun olmasıdır.

Vastu’ya göre inşaa edilmiş ve dekore edilmiş bir mekan her daim enerji dengesi ve ritmini korurken; Feng Shui’ye göre dekore edilen mekanlar her yıl tekrar dekore edilmek zorundadır. Vastu astroloji ve astronomi gibi bilimleri kullanırken Feng Shui bunlarla fazla ilgilenmez. Vastu 6000 yıl evveline dayanan bir tarihi geçmişe sahipken Feng Shui bundan çok sonra ortaya çıkan daha dar kapsamlı bir uygulamadır.

Etrafımıza baktığımızda 4 element ve bunları içerisinde barındıran boşluğu görürüz. Dört element hava, su, ateş ve topraktır. Tüm bunları içerisinde barındıran boşlukta beşinci grup olarak kabul edilir. Sizlerde ev ve iş yerlerinizde VASTU ile enerji dengesini kurmak ve belirli bir düzenli ritme getirmek uygulaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi icin: 0539 206 19 53 - 0212 583 32 75

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık