Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Astrolojide Bilgi Kirliliği

Takvim Gazetesi yazarı Özgür Aras bugün ki yazısında bizden bahsediyor. Yazının tamamını aşağıdaki adresten okuyabilirsiniz.

Biliyorsunuz fala inanmam ama falsız da kalmam. Astrolojiyi hep takip ederim.

Burç yorumlarını okurum. Ama bu işin eğitimini tam anlamıyla almamış, kendi kendilerine okudukları kitaplarla astrolog unvanını almış kişilerle dolu etrafımız.

Donanımsız kişiler ortaya koydukları kirli bilgilerle sürekli aklımızı karıştırıyorlar.
Ülkemizde halen 13'üncü burç safsatası gündeme getirilmekte.

30 yaşından sonra yükselen burcun önem kazandığı gibi aslı astarı olmayan söylemlerle astroloji severlerin kafasını karıştıranlar var.

Ben nereden mi biliyorum bu kadar bilgiyi? Geçen hafta Dr. Astrolog Şenay Devi ile buluştum ve kendisini uzun uzun dinledim. Peki, Şenay Devi'ye nasıl mı inandım? Devi, şöyle etrafımda ne kadar astrolojiyle ilgilenen varsa hepsinin tek doğru adresi olarak çıktı karşıma. Sonunda onu aradım ve kendisiyle buluştum. Gitmeden de hakkında biraz araştırma yaptım. Devi'nin anlattıkları ve yorumları içime çok sindi.
Şenay Devi bana kısaca şunları söyledi: "Astroloji sadece burçlardan ibaret bir sistem değildir. Dolayısıyla 12 burçtan yola çıkarak 12 insan tipi olduğunu söylemek yanlıştır. Örneğin koç burcu biri hayatının zirvesinde iken bir diğer koç insanı hayatının en zor ve kötü döneminde olabilir. Dolayısıyla kişinin doğduğu gün de önemlidir. Bir burcun ilk 10 günü, 2'nci 10 günü ve 3'üncü 10 günü farklı özellikler taşır.

Bu yüzden burcunuzun hangi diliminde doğduysanız etkileri farklıdır." Her şeyin özeti benim için bu cümlede saklıydı. Şenay Devi, bu sözleriyle doğru bildiğimizi sandığımız her şeyin aslında yanlış olduğunu anlattı.
Size tavsiyem eğer astrolojiye ve burçlara inanıp takip ediyorsanız Şenay Devi Danyel'i www.astrodeha.com adresinden mutlaka takip edin.

Yazının devamını okumak isterseniz tıklayın.

Kaynak: www.takvim.com.tr/yazarlar/ozgur.aras/2016/10/16/istikamet-arnavutkoy

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık