Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Tutulmalar ve Türkiye Haritası

Tutulmalar GÖKYÜZÜNÜN en ÖNEMLİ enerjileridir.  İnsanlığın yazılı tarihi boyunca titizlikle gözlemlenmiş ve kayıt altına alınmıştır. Bitiş ve başlangıçlar yıkım ve yapılanmalar tutulma enerjilerinin yansımalarıdır.  Her Güneş ve Ay tutulmasının etkisi 6 ila 12 ay boyunca yaşamlarımızda etkisini sürdürecektir.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41'de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Tutulma, öngörülemeyen ve kontrol edilmesi zor olaylardan sonra gergin ve uzlaşmaz ENERJİLERİ DÖNÜŞTÜREBİLECEĞİMİZ etkileri barındırıyor  dünya ve ülkemiz için. Farkında olan Uyanmış ruhlar için.  Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, geçmişi bırakmak için elverişli bir zaman kapısını aralıyor bizlere. Ancak güzelliklere iyi ve doğru olana sahip çıkmamız için geçmişe nokta koyarak yeni başlangıçlar içinde olmamız fazlası ile önem taşımakta.  Merkür tarafından yönetilen tutulma iletişim, pazar yerleri, Kalabalıklar, ilköğretim, ulaşım ve komşu ülkelerle olan ilişkileri temsil eder. Aynı zamanda Merkür medyaya, süreli yayınlara, istihbarat toplama, basın ve posta işçileri de dahil olmak üzere haberciler ile ilişkilidir. Bunun yanı sıra gençliği, asistanları, tüccarları, öğretmenleri, gezginleri, dedikoduları ve hırsızları ifade eder. Bu alanlarda pek çok olay dünya ve ülke gündemimizde yer alabilir tutulmanın etkisi ile. Bunun yanı sıra Dünya'da ve ülkemizde bazı bölgelerde şiddetli yağışlar görülebilirken, bazı bölgelerde su krizi görülebilir. Bu tutulmadan Özellikle Güneş burcu Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak olanlar tutulma enerjisinden çok etkilenecekler.

Tutulmaların etkisi ile sağlık  eğitim tıp sanat seyahat turizm spor teknoloji bu alanlarda büyük değişimleri beraberinde getirecek yaşayarak daha önce deneyimlemediğimiz pek çok şeyi yaşayarak öğreneceğiniz her birimiz. Yeni dünya düzeni denilen olgu da teknoloji insanı değil insan teknoloji yi çok daha yüksek bir bilinçte kullanacak ve merhamet vicdan adalet aşk en saf ve yüce hali ile değer görüp değer bulacak. Ruhu şeytana teslim olanların karanlığı meleğini güçlendirenlerin kazanacağı özel bir döngüdeyiz. Tüm dünya ve ülkemizde depremler seller suya bağlı zehirlenmeleri işaret ediyor gökyüzü enerjileri. 2020 Boyunca depremler ile ililgi etken Ketu gibi görünüyor.

Ketu, Rahu'nun gövdesi olan depremlerle özel bir bağlantıya sahiptir bu enerji sarsıntılarla, yeraltı etkinlikleriyle ve gerçekten, yalnızca algılanabilen, görülmeyen şeyler ile bağlantılıdır. Bir depremde gördüğümüz şey, depremin sonucudur, yeraltı oluşturur ve yalnızca yüzey dünyası ile etkileşime girdiğinde tezahür eder. Mars Satürn ve Satürn Ketu bağları tehlikelidir, çünkü olası olayları ortaya çıkarabilirler, kazalara neden olabilirler felaketler (Notre Dame ateşi ve aynı hafta sonu ibadet evlerinde çıkan yangınlar gibi) ve elbette depremler ile bağlantılıdır. Yıl boyunca birçok deprem olmasına rağmen, Geçtiğimiz Eylül ortasından bu yana özellikle yoğun bir dönem yaşandı. Yaklaşık on günlük bir süre içerisinde Porto Riko, Şili, Endonezya, Yeni Zelanda ve Türkiye'de depremler gerçekleşmişti..Bu Satürn'ün doğrudan hareket etmesiyle aynı zamana denk geldi. Ayrıca, Türkiye örneğinde Mars zararlı Venüs zayıftı  gücünü ortaya koyamadığı bir yerleşimdeydi, Merkür  Satürn tarafından etkilenmekteydi., Bu yüzden İstanbul bir deprem adayıydı ve ciddi bir şekilde sallandık. Eylül ayında değerlendirdiğim astrokartograf haritalarına göre, Türkiye'de astroloji çizelgesi ve geçişleri başına Ekim ayının başından Ekim ayının ortasına kadar deprem riski artacaktır, Bu küçük depremleri muhtemel kılabilir. Doğuya ve Türkiye'nin ortasına doğru ilerleyecek enerjileri barındırıyor gökyüzü. Özellikle Kuzey bölgelerimiz, Bodrum ve ülkemizin doğu bölgeleri daha riskli enerjileri barındırmakta.

4 Haziran ve 5 Temmuz 2020 arasındaki yaklaşan tutulmalar sırasında da zorluklar söz konu, İyi haber şu ki, gezegenler şu anki kadar kötü yerleşimde olmayacaklar.  Sıvılar petrol su ve denizcilik ile ilgili alanlarda ciddi sorunlar ve bunun getirisi mecburi yapılanmalar yıl boyunca ülkemizde kritik enerjileri barındırmakta. Tüm dünyada etkili olacağı gibi,  Türkiye'de de doğa olayları ve depremler yaşanacak gibi görünüyor Özellikle Ankara'nın hemen doğusu Güney bölgelerimiz Güney doğu  ve bunun yanı sıra Bodrum Yunanistan İzmir gibi bölgeler riskli enerjileri barındırmakta.  Önümüzdeki Birkaç yıl içerisinde 2020 ile birlikte pek çok ilde büyük değişiklikler yaşanabilir.

4 ve 5 Temmuz tarihlerinde medya ile ilgili konular silahlı çatışmalar demogoji ler dünya genelinde ve ülkemizde insanların dini inançlarını suistimal eden sahte liderlerin söylemleri paniği teşvik etmeye çalışanlar yüzünden kaos ve kargaşa yaşanabilir özellikle İstanbul Doğu Avrupa Batı Avrupa Kaliforniya Amerika bu tutulmadan fazlası ile etkilenecek 30 Kasım'da gerçekleşecek tutulma ise dünya genelinde ve ülkemizde casusluk ve mali anlamda krizleri tetikleyici gibi görünüyor özellikle şiddetli hava değişimleri salgın hastalıkların artmasına sebebiyet verebilir Bu anlamda en çok etkilenecek ülkeler Cezayir Yunanistan Doğu Avrupa Avusturya ve Japonya 14 Aralık'ta gerçekleşecek son güneş tutulması ile örtbas edilen gerçeklerin ortaya çıkacağı liderler siyasi Lider önemli isimlerle ilgili skandalların dünyada ve ülkemizde fazlasıyla gündemde kalacağı enerjiler söz konusu. Hükümetler ve medya Eylül 2020 civarında karşı karşıya kalabilir ve oldukça ateşli olaylara tanıklık edebiliriz; casusluk, cezai faaliyetler üzerinde yoğunlaşma, hükümetteki potansiyel değişiklikler ve sonbaharda büyük finansal skandallar gün yüzüne çıkabilir.

Dünya genelinde hükümetler ve terör faaliyetleri ile ilgili yıkıcı enerjilere neden olabilir. Hükümetler de değişiklikler söz konusu olabilir fakat dünya genelinde muhafazakar ve milliyetçi politikalar  popüler olmaya devam edecek. Dini ve siyasi liderler arasında suikastler ani sağlık soruları ile görev değişiklilkleri yaşanabilir yıl boyunca.  2020 Haziran itibari ile Hindistan ve Çin'de küçük çatışmalar yaşanabilir.

Siyasi ve Dini Liderler ile ilgili büyük değişimler riskler ile dolu bir süreç 2020 Boyunca gündemde olacak konular olacak.  Siyasi temsilciler, siyasi ittifaklar ve faaliyetler, yeni ittifaklar kurulması veya eskilerinin yok edilmesi gibi   her türlü ulusal mesele şok edici olayları deneyim leyebiliriz.  Eski ve kabul görmeyen poliltikalarda ısrarcı liderlerin düşüşleri ve yenilikçi yaklaşımda olan liderlerin yeni lider adaylarının  yükselmesi hem sosyal hem de kişisel düzeyde şahit olabiliriz. Kuzey ve Güney ay düğümünün enerjileri ile liderlerin yıkıcı bir yolda ilerlemeyi umarak geçmişe alışkanlıklıklarına daha da tutkulu bir şekilde takılıp kalması ve bunun getirisi mecburi değişimlerin olması kaçınılmaz olabilir.

Son olarak tutulmaların yansıması ile ülkemizde Uzay bilimleri   Eğitim Tıp Yeni yasalar ve politikalar sağlık ile ilgili alanlarda önemli gelişmeler dünya çapında iş birlikleri sanat ve bilimde pek çok ilkin altına imza atacağımız bir DİRİLİŞ dönemindeyiz ülke olarak.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık