Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Haziran 2020 Yengeç Burcunda Gerçekleşecek Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

Koç

Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020, günü doğum haritalarınızda iletişimi temsil eden üçüncü evde gerçekleşecek . Üçüncü ev, diğer şeylerin yanı sıra cesaret, iletişim ve kardeşler ile ilişkilidir. Bu alanları gözden geçirmeli,  iş hayatınızda potansiyel müşterilerinizi korumak ve arttırmak için herhangi bir risk almaktan uzak durmayı seçmelisiniz. Sizin için önemli olan etkili kişilerle iletişimi canlı tutmanız önemli,  Varsa kardeşlerinize gereken önemi vermelisiniz. Bu güneş tutulması size hiçbir şekilde zarar vermiyor gibi görünüyor. İletişim pek çok sorunu aşmanızı yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak güçte.

Boğa

Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020 günü,  Doğum haritalarınızda  ikinci evde gerçekleşecek  İkinci ev, esas olarak finans ve aile için bir göstergedir. Bunu bir sonuç etkisi olarak düşünürseniz, finans konusunda endişelerden uzaklaşmalı birikimlerinizi harcamalarınızı yeniden gözden geçirip yapılandırmalısınız. Tutulma enerjisi ile,  Aile ile ilgili masraflar artabilir. Gerekli olmayan giderler üzerinde etkili bir kontrol sağlamanız  şart. Gözlerine dikkat etmelisininiz. Gözleriniz ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sorunu tedavi etmek için gerekli önlemi almak üzere göz uzmanını ziyaret edin.

İkizler

Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020 günü gerçekleştiğinde, Bunu bir sonuç sonrası etkisi olarak görmelisiniz ilişkiler iş hayatınızda sonuçların karşılığını alma vakti, Ayrıca  sağlık konusunda gereken özeni göstermeniz gereken günlerdesiniz. Bazı sağlık sorunları sizi rahatsız edebilir. Derhal doktorunuza danışın. Akciğerleriniz etkilenebileceği konusunda gökyüzü uyarıyor sizler.  Bu konuda doktorunuzun önerdiği şekilde  hareket etmeye özen gösterin. Finansal konularda ise risk almaktan anlık kararlar ile yatırımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde ise dedikoducu arkadaşlarınız yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Yengeç

Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020, de gerçekleştiğinde para kaybı, ani büyük masraflar gibi konularda etkili olabilir. İyi niyetli olmayan yakınlarınız ve arkadaşlarınızın düşmanlıkları ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz.  Finansal cephede beklentilerinizi ileriye taşımak için aşırı risk almayın. Para kaybına uğrayabilirsiniz. Sağlık konusunda dikkatli olmanız için gökyüzü uyarıyor sizleri. Küçük sorunları bile ihmal etmeyin. Komplikasyonu önlemek için hemen gerekli önlemleri alın ve ihmalkar davranmayın.

Aslan

Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020, de doğum haritalarınız da  onbirinci evde gerçekleşecek. Bu etki parasal açıdan iyi bir fırsat elde edebilir devam ettiğiniz işiniz de ya da yaptığınız ek işte önemli bir çıkış statü değişikliği yaşayabilirsiniz. Burada kazanç, finansal cephedeki konumunuza daha fazla güç katıyor. Uzun süredir arzu ettiğiniz bir  dileğiniz hayaliniz gerçekleşebilir tutulma enerjisi ile. Sonradan bir etki olarak daha dostane bir ilişki geliştirmelisiniz. Finansal konularda güçleneceksiniz özel yaşamınızda ise korkuları alt edecek güçlü hissedip sizi güçlü hissettiren o özel insanın kıymetini daha iyi bileceksiniz.

Başak

Güneş tutulması 21 Haziran 2020, de doğum haritalarınız da onuncu evde gerçekleşecek . Onuncu ev, meslek, ve şöhret konusunda gösterge niteliğindedir. Tutulma enerjisi ile mesleki cephede çok zor zamanlar geçirebilirsiniz. İş  ilişkisinde olduğunuz insanlar ile diyaloglarınıza önem vermeli ve işlerinizi yürütmek için daha fazla çaba göstermelisiniz. İşiniz ile ilgili konularda  kredi alırken de verirken  de dikkatli olun. Yatırım planlarınızı ve iş yaptığınız kişilerin kimlik bilgilerini doğru bir şekilde kontrol edin. Kariyer odaklı,  acele etmeden ilerlemeniz önem taşımakta. İş hayatınızda  ki stres özel yaşamınıza da sebep olsun istemiyorsanız sakin kalmaya özenli olmalısınız.

Terazi

Güneş tutulması 21 Haziran 2020, de doğum haritalarınız da  dokuzuncu evde gerçekleşicek. Dokuzuncu evde ki bu enerji, ile işler genel olarak beklentilerinizi ileriye taşımak için daha organize disiplinli ilerlemeniz için önem taşımakta. Ancak, bilmediğiniz konularda işle ilgili yeni alanlara yönelmekten aşırı risk almaktan kaçının.  Tutulma enerjisi ile özellik ile, Solunum sistemi ile ilgili konulara derhal devam etmelisiniz. Sorunu tedavi etmek için doktorunuza söylemlerinizi uygulamalısınız.

Akrep

21 Haziran 2020, Doğum haritanızın sekizinci evde gerçekleşecek . Bu sağlığınız için dikkatli olmanız anlamına geliyor.  Herhangi bir viral enfeksiyondan korunmak için gerekli önlemleri almanız fazlası ile önemli. Finans ve aile ile ilgili konuları her zamankinden daha  özenle ele almanız gereken bir dönemdesiniz. Tutulma enerjisi ile yeni yatırım yapmaktan kaçının. Solunum sistemi konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Sorunu tedavi etmek için gerekli düzeltici önlemlerinizi dikkatli bir şekilde ilerletmelisiniz.

Yay

21 Haziran 2020, da gerçekleşecek Güneş tutulması yedinci evde gerçekleşecek . Gerçekleşen bir önceki tutulmadan sonra maruz kaldığınız sorunlardan çıkabilirsiniz. Daha önce yaşadığınız kısıtlamalar ortadan kalkıyor. İş cephesinde çabalarınız takdir görecek ve yıldızınız parlayacak. İş hayatınızda çalışmak için bazı yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bununla birlikte, son güneş tutulması sonrasında yaşanan sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Oğlak

21 Haziran 2020, de doğum haritanızda altıncı evde gerçekleşecek. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız, iş hayatınızda ve sağlığınız ile ilgili konularda iyileşmeniz için her zamankinden dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda  zamanllamayı doğru planlayarak istikrarı yakalayacak kazanımlarınızı yükselteceksiniz.  Ufak tefek sorunlar karşısında paniğe kapılmamalı ve sabırlı olmalısınız.  Resmin bütününe bakmalı etki altında kalmadan yol almalısınız. 

Kova

21 Haziran 2020,  de Güneş tutulması Doğum haritalarınız da  beşinci evde gerçekleşecek. Özel hayatınızda devam evliliğiniz ya da  aşk ilişkinizde etki altında kalmanız yada  endişeleriniz ilişkinizde sorunlara yol açabilir. Bunu çok dokunsal ve özenle ele almalı ve aşk ilişkisindeki uyumu korumayı hedeflemelisiniz. Tutulma enerjisi ile büyük kazanımlar hedefleyerek riskli işlere girmemeli var olan işlerinizi daha iyi noktalara getirmek için yenilikçi yaklaşımlar içinde olmaya özen göstermelisiniz.

Balık

21 Haziran 2020, De gerçekleşecek Güneş tutulması doğum haritalarınızda dördüncü evde gerçekleşecek .Ailevi konularda  daha dikkatli olun. Çalışma cephesinde rahatsız edici olaylar ile karşılaşabilirsiniz.  İş cephesinde güvenli pozisyonda kalmak için daha fazla çaba göstermelisiniz. Anlık düşünceler ile yatırımlara yönelmekten uzak durmalısınız. Bazı önemli sağlık sorunları güneş tutulması sonrasında sizin için risk oluşturmakta. Eğer sorun çıkma belirtileri yaşarsanız,  zaman kaybetmeden doktorunuza başvurmalısınız.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık